Novosadské hráčky prohrály ve Valašském Meziříčí

Další přípravné utkání fotbalistek FK Nové Sady se odehrálo za deštivého a větrného počasí na půdě družstva TJ Valašské Meziříčí. Ani v tomto přípravném utkání však nebyly Novosadské hráčky úspěšné a zvlášť v tomto zápase předvedly velmi špatný výkon.

Již ve třetí minutě, po rohovém kopu domácích, předvedly svou první nedůslednost před svou bránou v tomto zápase. Pikartová nejdříve obtížný míč úspěšně vyrazila, ale obránkyně již nebyli tak pohotové, aby míč odkopli do bezpečné vzdálenosti, a tak z bezprostřední blízkosti domácí útočnice prostřelila novosadskou gólmanku.

V 17. minutě srovnala po nahrávce Bartoškové Mokrušová na 1:1 výstavním gólem z 20 metrů ránou přímo pod břevno. Pár minut na to si Mokrušová vychutnala domácí obranu a po několika kličkách unikla a nebýt domácí gólmanky, která ji odvážně skočila pod nohy, vítězství by jistě strhla na stranu Nových Sadů. Ty si v závěru sice vytvořily tlak, ale nedokázaly ho patřičně využít, hodně zahrozila Lexová svou tvrdou ránou z pravé strany, ale míč pouze trefil břevno.

V 50. minutě kopaly domácí hráčky přímý kop, než hostující stihly postavit zeď, už se míč třepal v síti. Domácí trenér pan Marek, který zápas řídil, naštvaným hráčkám ale vysvětlil, že je vše podle pravidel…… :D

V 72. minutě mohly Nové Sady přidat gól z penalty, která byla odpískána na pronikající Míšu Mokrušovou, a to velice přísně. Mokrušová ale penaltu neproměnila, a tak Nové Sady bojovaly pořád alespoň o remízu. Těsně před koncem jim ale naděje ke srovnání ukončil gól – opět z rohu – kdy po nedůslednosti a nepozornosti hostujících a dorážce jako v úvodu utkání domácí skórovaly a konečných 3:1.

Další přípravné utkání hrají fotbalistky FK Nové Sady proti druholigovému družstvu Holešovské Holky v neděli na umělce Sigmy Olomouc v 15 hodin.

TJ Valašské Meziříčí – FK Nové Sady 3:1 (1:1)

Gól: Mokrušová.

Hráčky FK Nové Sady: Pikartová, Vytřísalová, Petrášová, Kopečková, Balusová, Hrabalová, Mokrušová, Bartošková, Bellová, Suchánková, Lexová, střídající: Šlampová, Božičevičová.

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky prohrály ve Valašském Meziříčí"