Novosadské hráčky sfoukly soupeře v prvním poločase

Na svůj skvělý výkon z minulého týdne navázaly hráčky FK Nové Sady i v dalším kole MSDŽ, a to v Pržně (Frýdek-Místek). Na soupeřky doslova vletěly a s velkou chutí si zastřílely. I přesto, že hřiště bylo celé pod vodou a míč se každou chvíli nečekaně zastavoval, dařilo se Novosadským hráčkám kombinovat a hra v prvním poločase, okořeněná mnoha střelami a góly, byla velice pohledná.

Již v 7. minutě otevřela skóre Mokrušová, která po narážečce s Kopečkovou umístila střelu vybíhající domácí brankařce přesně mezi nohy. V 11. minutě se ocitla opět tato dvojice u dalšího gólu a tentokrát střelu Mokrušové brankařka vyrazila, ale pohotová Kopečková míč do branky domácích s přehledem dorazila – 0:2. O dvě minuty později Mokrušová zvyšovala na 0:3 svým sólem, když si vychutnala nejdříve obránkyni Pržna a potom poslala střelu podél gólmanky přesně k tyči.

Na 0:4 zvyšovala opět Mokrušová, tentokrát po perfektní spolupráci se záložní řadou Nováková –Bartošková, kdy se narážečkami i v tak těžkém terénu dostaly do vápna a tam se Mokrušová ujala míče, položila si kličkou vybíhající gólmanku a s přehledem umístila míč do domácí branky. Pátý gól přidala ve 30. minutě Teindlová, která se dostala k odraženému míči po kombinaci Kopečkové a Božičevičové. O pět minut později vyslala předpisovou uličkou Bartošková Mokrušovou až na šestnáctku, její střelu brankařka vyrazil, ale dobíhající Kopečková míč vstřelila pohotově do domácí branky a skórem 0:6 tak zařídila poločasový výsledek.

Ve druhé polovině zápasu byla vidět únava z těžkého terénu, ke střelám se sice novosadské hráčky dostávaly, ale již neměly takovou razanci nebo byly nepřesné. Domácí se dostali více k míči a drželi tempo s hostujícími, přitvrdili hodně na hře a šance novosadských byly většinou likvidovány fauly. V 61. minutě přidala svůj dnes čtvrtý a pro FK Nové Sady v tomto zápase poslední, sedmý gól, Mokrušová – po autovém vhazování se prosmýkla do vápna, otočila se kolem bránící hráčky a střelou pod nohy brankařce zakončila utkání výsledkem 0:7.

Příští mistrovské utkání odehrají FK Nové Sady na domácím hřišti, kdy v neděli 4. května ve 13 hodin přivítají družstvo Slovan Ostrava.

SK Pržno – FK Nové Sady 0:7 (0:6)

Góly: 7., 13., 22. a 61. Mokrušová , 14. a 35. Kopečková, 30. Teindlová.

Sestava: Pikartová, Vytřísalová, Petrášová, Teindlová, Balusová, Suchánková, Bartošková, Nováková, Kopečková, Mokrušová, Božičevičová (65.min. Pospíšilová).

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky sfoukly soupeře v prvním poločase"