Novosadské hráčky si pohrály Podivínem

FK Nové Sady – TJ Slavoj Podivín 8:0

Další pohodové vítězství si připsaly hráčky Nových Sadů. Odneslo to družstvo TJ Sokol Podivín, které přijelo pouze s deseti hráčkami.

Hned od začátku měli na svých kopačkách dění na hřišti domácí, již ve 12. minutě otevřeli skóre gólem Barošové, která se po narážečce s Hrabalovou trefila přesně k tyči.

O pět minut později přidala gól Kubová, po přesné nahrávce Mokrušové do uličky do vápna – 2:0. Ve 32. minutě zvýšila na 3:0 Kopečková, kličkou na šestnáctce se zbavila obránkyně a tvrdou střelou pod břevno nedala hostující brankařce Ingrové šanci. Těsně před poločasem naběhla šikovně Strnadlová mezi obránkyně, Kopečková ji přistrčila chytře míč a poločasový výsledek tak skončil – 4:0.

Ve druhém poločase se ukázala tradičně Mokrušová, nejdříve ve skrumáži před Podivínskou brankou z otočky napálila míč levou nohou na zadní tyč a po nahrávce Novákové z levé strany opět nekompromisně poslala míč přesně k tyči. Nováková si také s chutí zastřílela, několikrát minula, než se střelou pod břevno zapsala mezi střelkyně – 7:0.

Poslední gól utkání padl v 78. minutě, opět předpisovou nahrávku rozdala Mokrušová, přesně mezi dvě obránkyně do vápna a nabíhající Strnadlová přidala svůj dnešní druhý gól a uzavřela tak utkání – 8:0.

K dalšímu utkání zajíždí Novosadské hráčky do Mutěnic, a to v neděli 16. říjan, kde hrají ve 12.30 hod.

FK Nové Sady – TJ Slavoj Podivín 8:0 (4:0)

Branky: 12. Barošová, 18. Kubová, 33. Kopečková, 44. a 78. Strnadlová, 58. a 68. Mokrušová, 59. Nováková. Rozhodčí: Hlubinka – Štětka, Odstrčil. Diváků: 40.
Nové Sady: Opletalová, Vytřísalová, Kopečková, Kubová, Nováková, Slaninová, Harenčáková, Mokrušová, Hrabalová, Barošová, Balusová, Strnadlová, Janíčková, Ondruchová. Trenér: Pavel Rücker.
Podivín: Ingrová P., Popelková, Dvořáková, Konečná, Savarová, Kocourková, Švecová, Savarová M., Stojkovičová, Ryšavá. Trenér: Pavel Stojkovič.

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky si pohrály Podivínem"