Novosadské hráčky si zastřílely

FK Nové Sady - ženy. Ilustrační foto

Vstup do jarní části sezóny se děvčatům Nových Sadů velice podařil, hned v prvním mistrovském utkání nasázely Prostějovu jedenáct gólů.

Skóre otevřela Mokrušová, která se blýskla nejen čistým hattrickem góly v 7., 22. a 26. minutě, ale přidala pak ještě další tři! Ve 27. minutě se však přidala mezi střelkyně, svou tvrdou ránou k tyči Harenčáková a hned dvě minuty na to mířila levačkou přesně Rušilová. O osmý gól se postarala Slaninová, když její střelu ze šestnáctky si do vlastní brány srazila domácí obránkyně – poločas 0:8.

Ve druhém poločase padly již jen tři góly, domácí důsledněji bránily a podržela je i výborná brankařka Langerová. V 56. minutě přidala gól Strnadlová po svém průniku po levé straně, v 68. minutě dorážela míč ve vápně Kopečková a zvýšila na 0:10. Tečku za tímto vydařeným utkáním udělala, jak jinak, než Mokrušová a ukončila tak utkání s konečným výsledkem 0:11, možná krutým pro domácí, kteří ale jako nováčci soutěže udělali velký pokrok a jejich snaha a bojovnost se jim určitě brzy zúročí.

V neděli přivítají FK Nové Sady družstvo z TJ Rakovec Kotvrdovice, a to v 15 hodin na hřišti v Nedvězí.

AFK Prostějov City 2016 – FK Nové Sady 0: 11 (0:8)

Branky: 7., 22., 26., 33., 37., 79. Mokrušová, 27. Harenčáková, 29. Rušilová, 56. Strnadlová, 68. Kopečková, vlastní. Rozhodčí: Dorušák – Motal, Kašpar. Diváků: 120.

Prostějov: Langerová, Malinková, Neherová, Klimešová, Foretová, Jetelová, Maťová, Ejemová, Pohlová, Frömmlová, Gripová, Nováková, Spielmannová, Trenér: Marek Valenta

Nové Sady: Ondruchová, Kopečková, Kubová, Nováková, Slaninová, Harenčáková, Strnadlová, Nesňalová, Mokrušová, Hrabalová, Balusová, Rušilová,Otáhalíková, Božičevičová. Trenér: Pavel Rücker

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky si zastřílely"