Novosadské hráčky zvítězily potřetí za sebou

TJ Slavoj Podivín - FK Nové Sady 1:6

Vítězstvím v Podivíně si ženy Nových Sadů připsaly již třetí výhru v řadě. V minulých dvou kolech vyhrály na domácí půdě s Mostkovicemi 8:3 a se Šardicemi 15:0.

Skóre v Podivíně otevřela již v 8. minutě aktivní Mikulová, naběhnutím do vápna si řekla o přesnou nahrávku Mokrušové, její střelu nejdříve brankařka vyrazila, ale na dorážku Mikulové již byla krátká – 0:1.

Na druhý gól přihrála Kopečková, která zatáhla míč po pravé straně a výbornou nahrávkou pod sebe našla nabíhající Dosoudilovou, která přesnou střelou zvýšila na 0:2. Kopečková se ale také blýskla, a to třetím gólem ve 31. minutě, když z 20 metrů mířila tvrdou ránou pod břevno domácí brankařky Ingrové – 0:3.

Do poločasu se ještě předvedla výstavním gólem opět Mikulová, a to nekompromisní střelou do šibenice – 0:4.
Po poločase se ke slovu dostala Mokrušová, která se po narážečkách s Kopečkovou dostala až do vápna a dobře umístěnou střelou zvýšila na 0:5.

V 82. minutě přidala Mokrušová svůj druhý dnešní gól, po nahrávce Balusové se prokličkovala do vápna, kde si obešla obě obránkyně a vybíhající Ingrovou chytře přelobovala – 0:6.

V závěru utkání se hostující hráčky přestaly soustředit na hru a toho využila rychlá Stojkovičová, utekla obraně po levé straně a její nahrávku zužitkovala Dvořáková, který nikým nehlídaná ve vápně míč bez problémů dorazila za záda Ondruchové – 1:6. Výsledek mohla ještě upravit Kopečková, která těsně před konečným hvizdem kopala penaltu za sražení Mokrušové ve vápně, ale branku přestřelila, a tak se konečný výsledek nezměnil.

TJ Slavoj Podivín – FK Nové Sady 1:6 (0:4)

Branky: 86. Dvořáková – 8., 41. Mikulová, 21. Dosoudilová, 31. Kopečková, 70., 82. Mokrušová. Rozhodčí: Špaček – Klimus, Hytych. Diváků: 55.

Podivín: Ingrová, Nováková, Popelková, Fajtlová, Konečná, Savarová, Ryšavská, Švecová, Savarová , Stojkovičová, Dvořáková, Chocholáčková, Kocourková, King. Trenér: Jiří Savara.

Nové Sady: Ondruchová, Kopečková, Nováková, Slaninová, Dosoudilová, Mokrušová, Hrabalová, Barošová, Balusová, Mikulová, Nesňalová, Harenčáková. Trenér: Pavel Rücker.

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky zvítězily potřetí za sebou"