OBRAZEM: Závod WinterTrial 2017 se zastavil i v Olomouci

WinterTrial je tradiční dálková soutěž historických automobilů, jejíž trasa vede několika evropskými státy, a letošní ročník se po letech vrátil i do České republiky. Zvolené silnice a klimatické podmínky obvykle prověří nejen posádky ale hlavně jejich automobily, protože drtivá většina z nich byla vyrobena v 60.  a 70. letech minulého století.

Letošní ročník odstartoval 22. ledna v Nizozemí a navazujícími etapami přes Německo a Českou republiku nakonec končí 27. ledna v rakouském St. Wolfgang. Olomouc byla cílovým městem páté části, která začínala v Liberci a její trať vedla mimo jiné i přes Šternberk.

Foto: Jiří Novotný.

19-WinterTrial.jpg15-WinterTrial.jpg20-WinterTrial.jpg18-WinterTrial.jpg21-WinterTrial.jpg22-WinterTrial.jpg13-WinterTrial.jpg17-WinterTrial.jpg16-WinterTrial.jpg11-WinterTrial.jpg07-WinterTrial.jpg08-WinterTrial.jpg03-WinterTrial.jpg02-WinterTrial.jpg06-WinterTrial.jpg12-WinterTrial.jpg04-WinterTrial.jpg14-WinterTrial.jpg05-WinterTrial.jpg09-WinterTrial.jpg10-WinterTrial.jpg01-WinterTrial.jpg

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "OBRAZEM: Závod WinterTrial 2017 se zastavil i v Olomouci"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE