OBRAZEM Zora doma bojovala, ale na Michalovce nestačila

Ve druhém kole Interligy chtěly olomoucké házenkářky navázat na týden starou výhru v Písku. Proti sobě však měly jednoho z favoritů celé soutěže, profesionální tým slovenských Michalovců.

DHK ZORA Olomouc – Iuventa Michalovce 24:29 (12:11)

Zoře v úvodu vyšla sázka na vysunutou obranu a když se po pár minutách chytla novicka v bráně Michaela Dederlová, odvíjela se před diváky urputná a nervydrásající podívaná, v níž se oba celky střídaly v nejtěsnějším vedení. V poločase vedly Dámy 12:11 a bylo otázkou, jestli se svou fyzicky namáhavou hrou vydrží celé utkání. Po přestávce se ale Michalovce rychle dostaly do vedení, získaly tím klid a v závěrečné dvacetiminutovce jistým krokem dokráčely pro výhru 29:24.

Rozhodčí: Horáček, Novotný. Diváci: 220. Sedmičky: 11/6 – 8/5. Vyloučení: 1 – 3.

Olomouc: Dederlová, Rašková – Růžičková 8/4, Jansová, Berová 5/1, Pašková 1. Dostálová, Severová 2, Salašová 2, Kalová 1, Huráňová, Salčáková 3/1, Ždánská, Gebre Selassie 2. Trenér: Jan BĚLKA.

Michalovce: Petróczi, Medveďová – Kiridžič 6, Piskayová, Markovič 3, Szöllösiová 4, Rebičová 5/3, Vargová, Horňáková 2, Nagyová, Tobiášová, Wollingerová 1, Tregubová 7/2, Kovaličková 1. Trenér Ján PACKA.

Foto: Miloslav Jančík

Response code is 400

Okomentuj jako první článek "OBRAZEM Zora doma bojovala, ale na Michalovce nestačila"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE