Odstartovalo jaro soutěží OFS Olomouc

10-NovosadyKralice

Zápasy 15. kola odstartovaly poslední březnový víkend mužské soutěže OFS Olomouc.

Výsledky soutěží OFS Olomouc – 15. kolo – víkend 28. – 29. dubna
2K CONSULTING – Okresní přebor II. třídy – muži

FK Nemilany-SK Červenka 2:1 (2:1), Herník, Hořava – Pluskal, Sokol Kožušany-Dlouhá Loučka 1:0 (1:0), Thomas, Sokol Chomoutov-FC Drahlov 1:2 (1:1), Fukan – Kawi, Rockwood, TJ Štěpánov B-FC Lužice 3:0 (1:0), Tuška 3, FK Šternberk B-Sokol Blatec 4:1 (2:0), Šlížek 2, Šogor, Šíp – Elner, Nová Hradečná-FK Autodemont 0:3 (0:1), Zacpal 2, Mršťák (p.k.), Újezd u Uničova-Sokol Střelice 1:3 (0:2), Tomšů – Buřval, Málek, Seichter.
1. FK Nemilany 15 13 1 1 43:13 40
2. FC Drahlov 15 10 1 4 41:21 31
3. Sokol Kožušany 15 9 2 4 36:24 29
4. Sokol Chomoutov 15 9 2 4 29:24 29
5. FK Autodemont 15 9 1 5 53:14 28
6. FK Šternberk B 15 8 3 4 29:16 27
7. Újezd u Uničova 15 8 0 7 33:26 24
8. Sokol Blatec 15 6 1 8 24:25 19
9. Sokol Střelice 15 5 3 7 21:27 18
10. SK Červenka 15 5 1 9 22:37 16
11. TJ Štěpánov B 15 4 2 9 23:52 14
12. FC Lužice 15 4 1 10 12:36 13
13. Dlouhá Loučka 15 4 0 11 15:32 12
14. Nová Hradečná 15 1 2 12 9:43 5
Kanonýři: 26 – Mršťák (FK Autodemont), 11 – Pluskal (FC Drahlov), Tuška (TJ Štěpánov B), 9 – Marek (FK Nemilany), Ptáček (Újezd u Uničova).

Okresní přebor III. třídy – muži
TJ Těšetice-FC Dolany B 6:2 (2:1), Vlach 2, Wanke 2, Vitonský, Zbrož – Hoza, Musil, SK Náměšť B-FK Přáslavice 1:3 (1:2), Konečný – Kirschbaum, Rubáček, Žižka, Sokol Slavonín B-1.FC Olešnice 5:1 (2:0), Halouzka 2, Dobrovský, Mikuš, Zabák – Kamler, Sokol Drahanovice-Sokol Příkazy 1:2 (1:1), Kosina – Lád, Zbořil, Sokol Bouzov-FK Hlubočky B 1:2 (1:2), Bosák – Hlaváč 2, Hraničné Petrovice-Bohuňovice B 2:7 (2:4), Urban, Vymětal – Krejčí 4, Poláček, Prutyszyn, vlastní, SFK Nedvězí-Sokol Mladeč 2:2 (2:0), Klicpera 2 – Přikryl, Čep.
1. Sokol Příkazy 15 10 1 4 31:19 31
2. Sokol Drahanovice 15 9 3 3 45:31 30
3. SFK Nedvězí 15 8 2 5 35:22 26
4. FK Přáslavice 15 8 2 5 34:26 26
5. Sokol Bouzov 15 7 4 4 36:27 25
6. TJ Těšetice 15 6 5 4 51:32 23
7. Bohuňovice B 15 6 4 5 43:34 22
8. SK Náměšť B 15 6 2 7 41:36 20
9. Sokol Mladeč 15 6 2 7 33:35 20
10. FC Dolany B 15 5 5 5 36:46 20
11. FK Hlubočky B 15 6 1 8 25:36 19
12. Hraničné Petrovice 15 4 1 10 25:43 13
13. Sokol Slavonín B 15 3 3 9 22:38 12
14. 1.FC Olešnice 15 3 1 11 25:57 10
Kanonýři: 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 15 – Zbrož (TJ Těšetice), 10 – Bosák (Sokol Bouzov), Dostál (Sokol Mladeč), Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
Sokol Hnojice-SK Králová 0:1 (0:1), Svorada, Hvězda Libavá-FC Jiříkov 1:2 (1:1), Dohnal – Epstein 2, Horní Loděnice-TJ Dalov 0:6 (0:3), Pazdera 3, Hlavica, Janíček, Vaculík, Sokol Babice B-FK Huzová 0:0, Sokol Jívová-FK Šternberk C 4:0 (2:0), Kolomazník 2, Mazáč 2, TJ Mladějovice-Sportklub Štarnov 2:1 (2:0), Filgas, Shuyto – Coufal, Moravský Beroun B-Sokol Střelice B 8:0 (7:0), Klusák 3, Mareš 2, Chaloupka, Chlup, Klössel.
1. Moravský Beroun B 15 11 2 2 62:16 35
2. Sokol Jívová 15 10 3 2 47:20 33
3. TJ Mladějovice 15 8 6 1 46:23 30
4. SK Králová 15 8 5 2 36:21 29
5. Hvězda Libavá 15 7 4 4 36:24 25
6. Sokol Hnojice 15 7 3 5 35:23 24
7. TJ Dalov 15 7 3 5 42:32 24
8. Sokol Babice B 15 7 2 6 34:26 23
9. FC Jiříkov 15 6 3 6 29:28 21
10. FK Huzová 15 4 7 4 34:33 19
11. Sportklub Štarnov 15 3 3 9 30:44 12
12. Horní Loděnice 15 3 3 9 24:56 12
13. Sokol Střelice B 15 2 0 13 11:58 6
14. FK Šternberk C 15 0 0 15 13:75 0
Kanonýři: 14 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Matoušek (FK Huzová), 11 – Epstein (FC Jiříkov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
SK Grygov-TJ Střeň 0:3 (0:2), Kamínek, Mišák, Navrátil, Sokol Pňovice-Sokol Luká 0:1 (0:0), Grulich, FC Drahlov B – volno, SK Chválkovice B-Sokol Majetín 0:1 (0:1), Krkoška, Moravská Huzová-SK Slatinice B 2:2 (0:1), Brzobohatý (p.k.), Zahradníček – Kamler, Mucha, Sokol Vilémov-Sokol Odrlice 0:0, TJ Tršice-Velký Újezd 1:7 (1:5), Zelinka – Krbeček 3, Sléžek 2, Ingriš, Zach.
1. Sokol Majetín 14 13 0 1 45:16 39
2. Velký Újezd 14 9 3 2 49:18 30
3. Sokol Vilémov 14 8 4 2 31:16 28
4. TJ Střeň 14 9 1 4 35:22 28
5. SK Chválkovice B 14 8 0 6 30:22 24
6. SK Slatinice B 14 6 2 6 30:25 20
7. TJ Tršice 14 4 6 4 20:22 18
8. Sokol Odrlice 14 4 2 8 23:41 14
9. FC Drahlov B 13 2 5 6 17:24 11
10. Sokol Pňovice 14 2 5 7 14:23 11
11. Sokol Luká 13 3 2 8 21:36 11
12. SK Grygov 14 2 3 9 16:34 9
13. Moravská Huzová 14 2 3 9 20:52 9
Kanonýři: 10 – Zlámal (Velký Újezd), 8 – Dvořák (Sokol Vilémov), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd), 7 – Mišák (TJ Střeň), Rozsypal (FC Drahlov B).

Okomentuj jako první článek "Odstartovalo jaro soutěží OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE