Odveta proti Hodonínu novosadským fotbalistkám nevyšla

Ilustrační foto

Po prohře v Hodoníně chtěly novosadské hráčky doma soupeři oplatit porážku a hned od začátku utkání byla vidět velká snaha a bojovnost. Na branku si sice počkaly až do 27. minuty, do té doby si však vypracovaly několik šancí, které ale hostující Horáková vychytala.

Z dlouhého autového vhazování domácí Móri, míč ještě prodloužila hráčka Hodonína hlavou až k Mokrušové, která přímo z jedničky vypálila nechytatelnou ránu do šibenice – 1:0. Do konce poločasu si domácí udržovali převahu na hřišti, ale v druhém poločase došlo ke střídání dvou hráček domácích a bylo to citelně znát.

Hra začala být nesoustředěná a vzniklých chyb využívaly hostující hráčky k rychlým brejkům a zatápěly domácí obraně i brankařce. V 55. minutě utekla obraně rychlá Blahová a zkušeně poslala lehký míč na zadní tyč do protipohybu Lakomé – 1:1.

V 75. minutě po chybné rozehrávce domácích na půlce využily hostující hráčky šance a špatně pokrytá Blahová s přehledem přidala svůj dnešní druhý gól – 1:2. V 80. minutě přidaly hráčky Hodonína ještě třetí gól, a to přímo z rohu, prudký míč na přední tyč hlavou tečovala Podrazilová, od břevna se míč odrazil přímo do brány – 1:3. I přes veškerou snahu se Novosadským nepodařilo skóre již ani srovnat, hostující si již dosažený výsledek zkušeně pohlídali.

FK Nové Sady – FC NESYT Hodonín 1:3 (1:0)

Branky: 27. Mokrušová – 55., 72. Blahová, 80. Podrazilová. Rozhodčí: Klíma – Kološ, Křepský. Diváků: 30.

Nové Sady: Lakomá, Slaninová (46. Hrabalová), Nováková, Vytřísalová, Kubová, Kopečková, Hausnerová (81. Harenčáková), Móri (87. Božičevičová), Mokrušová, Ganiecová, Suchánková (46. Balusová). Trenér: Pavel Rücker.

FC NESYT Hodonín: Horáková, Lokajová, Podrazilová, Chocholáčková, Fojtů (51. Lasáková), Maršálková, Blahová, Šťastná, Kudláčková, Bílíková, Mišunová. Trenér: Jan Dohnálek.

Okomentuj jako první článek "Odveta proti Hodonínu novosadským fotbalistkám nevyšla"