Olomoučtí házenkáři stále drží domácí neporazitelnost

V devátém kole 2.ligy olomoučtí házenkáři přivítali zkušený celek Sokola Telnice.

Začátek zápasu domácím nevyšel úplně podle představ, z počátku nedokázali pokrýt střední spojku soupeře, která rozehrávala útočné akce spoluhráčům. V sedmé minutě hanáci prohrávali 3:5. V těžkých chvílích domácí podržel brankář Martin Malínek, který ihned po zákrocích rozehrával do rychlých útoků, z kterých se prosazovala rychlonohá křídla. Šnůrou čtyř branek se domácí uklidnili a postupně navyšovali skóre až na poločasový stav 22:14.

Začátek druhého poločasu domácí fanoušky trošku znervózněl, prvních sedm minut domácí prohráli 3:6. Naštěstí se domácí borci zavčasu probrali a šesti góly v řadě defacto rozhodli utkání. Hostující družstvo dvěma góly přerušilo brankostroj domácích, který se ale nezastavil a pokračoval šnůrou 5 branek. V těchto chvílích bylo už jen otázkou, jakým rozdílem utkání skončí. Hráči STM po zdařilém výkonu vyhráli 39:26.

V příštím utkání družstvo STM Olomouc jede na horkou půdu Maloměřic, kde hráče čeká velmi těžké utkání.
Posledním zápasem podzimní části soutěže bude domácí zápas s družstvem KP Brno B, který se odehraje v hale DHK Zora Olomouc dne 7. 12. 2013 v 16 hodin.

Sestava a branky: Martin Malínek, Lukáš Eger 6, Vojta Minář 1, Martin Hynek 3, Jakub Svoboda 1/1, Jiří Tydlačka 7/2, Pavel Mazáč 5, Jan Fedák 1, Tomáš Sekerka 2, Miroslav Vaverka 5, Jiří Hruda, Pavel Novotný, Michal Kubáček 5. Ved. družstva: Ing. Josef Halašta

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí házenkáři stále drží domácí neporazitelnost"