Hněvotín se musel v sobotním utkání Krajského přeboru proti Troubkám vypořádat s absencí tří hráčů základní sestavy – chyběli Dokoupil, Chabičovský a Schinneck. Přesto dramatický duel zvládl, i když za to vděčí zejména svému brankáři, a zvítězil 4:3.

Hosté se v 10. minutě ujali vedení, když využili zaváhání hněvotínské obrany. Domácí však dokázali dvěma trefami otočit. Do kabin se ale šlo za nerozhodného stavu.

Hněvotínu se povedl vstup do druhé půle, kdy dal třetí gól. Jenže Stoklásek z penalty opět srovnal. Hostům ale radost nevydržela dlouho. Za necelou minutu totiž opět inkasovali a na čtvrtý gól ve vlastní síti již nedokázali reagovat. „Troubky měly více šancí, ale nás podržel Běhalík. K tomu jsme byli hodně produktivní,” shrnul Jakub Krejčí, asistent trenéra FC Hněvotín.

FC Hněvotín – FK Troubky 4:3 (2:2)

Branky: Šulc, Zamykal, Skoumal, Kawij – Haviernik, Němčák, Stoklásek (pen.).

Hněvotín: Běhalík – Olbert, Zamykal, Švajda, Novák – Schvarz, Skoumal, Kawij, Marek – Křižan (85. Veselský), Šulc. Trenér Radek Šindelář.