Osmé kolo futsalových lig

001

1.liga
Real HDO : SK MP Olomouc 4:2
FC Skunk : FC Creditas 10:2
AT Beermingham : Hruš.Chořelice 3:1
Galatasaray : FC Levotil 4:4
Aston Pila 98 : Tonery Olomouc 2:5
Moravan Cholina : Ajax Bělidla 2:6
Sokol Pohořany : Pergola 4:2

1. Real HDO 8 48:19 14
2. Ajax Bělidla 8 41:20 14
3. Sokol Pohořany 8 26:17 11
4. Pergola 8 31:16 10
5. SK MP Olomouc 8 24:19 10
6. Galatasaray 8 35:37 10
7. Tonery Olomouc 8 19:22 9
8. AT Beermingham 8 24:29 7
9. FC Skunk 8 35:32 6
10. Aston Pila 98 8 29:31 6
11. FC Levotil 8 21:28 5
12. Hruš.Chořelice 8 24:37 4
13. Moravan Cholina 8 13:31 4
14. FC Creditas 8 21:53 2

2.liga A
PS Beton : Schwarzbach 0:0
Galacticos : Wednesday 3:7
Hlušovice : Olpran 2:4
AUS Olomouc : Sokol Mezice 4:5
Rychlá rota : Foxhunters 2:2
Kovo Dřevo : Sokolka Horka A 11:1
United Players : FC Loučany 2:1

1. Kovo Dřevo 8 50:25 13
2. Wednesday 8 40:21 12
3. Sokol Mezice 8 27:22 11
4. United Players 8 17:11 8
5. FC Loučany 8 29:24 8
6. Foxhunters 8 21:26 6
7. Rychlá rota 8 22:28 6
8. Hlušovice 8 20:31 6
9. Sokolka Horka A 8 24:38 6
10. Olpran 8 26:44 6
11. AUS Olomouc 8 30:25 5
12. Galacticos 8 20:22 5
13. Schwarzbach 8 32:41 4
14. PS Beton 8 0:0 0

2.liga B
Mix junior : Celtic 7:5
Modos Olomouc : FC Bubeník 1:7
FC Holice : Atletico Haná 6:4
Hurikán VB : Raptors team 1:2
SK Mrsklesy : At.Bystrovany 9:3
FC Hroší stavby : FC Křídla 2:2
Restoma : MS stavby 5:2

1. Mix junior 8 41:17 15
2. FC Křídla 8 28:12 13
3. Raptors team 8 37:26 12
4. FC Bubeník 8 25:17 11
5. Restoma 8 30:19 10
6. SK Mrsklesy 8 37:39 10
7. FC Holice 8 25:21 9
8. At.Bystrovany 8 23:32 8
9. Hurikán VB 8 26:18 6
10. MS stavby 8 22:33 6
11. FC Hroší stavby 8 35:46 5
12. Celtic 8 33:38 4
13. Modos Olomouc 8 12:35 3
14. Atletico Haná 8 13:34 0

3.liga A
Sedlisko : Sigma Lutín 3:5
FK Rozvadovice : FC Luběnice 0:3
Koník Litovel : Sokol Unčovice 5:1
Henkováci : Aschmeritz 2:3
Ar.Loučany : SK Náklo 5:2
FC Peklo NV : FC Rataje 4:1
SK Profit NV : Sokolka Horka B 4:4

1. SK Profit NV 8 40:20 13
2. Koník Litovel 8 33:24 12
3. Sigma Lutín 8 24:23 11
4. FC Rataje 8 24:17 10
5. Aschmeritz 8 20:18 10
6. Sedlisko 8 28:23 9
7. Sokolka Horka B 8 27:23 9
8. Ar.Loučany 8 33:32 9
9. Sokol Unčovice 8 19:26 8
10. FC Peklo NV 8 18:21 5
11. FC Luběnice 8 20:26 5
12. SK Náklo 8 21:29 5
13. FK Rozvadovice 8 14:25 3
14. Henkováci 8 11:25 3

3.liga B
SK Véska : Zelené balet 8:0
Jager 1878 : FK Břuchotín 4:10
FC Chelsea : FC ZRTV Loko 4:6
RoDo legendy : Chalapeňos 7:1
FC Fiasco : SK Kopeček 8:0
Roko Samotišky : Ditrex 5:9
Meta Pohořany : El. Otáhal A 3:6

1. SK Véska 8 46:20 13
2. El. Otáhal A 8 43:35 13
3. RoDo legendy 8 32:24 10
4. Meta Pohořany 8 24:19 10
5. FC Chelsea 8 32:27 10
6. Chalapeňos 8 33:40 9
7. Ditrex 8 43:38 8
8. FK Břuchotín 8 32:31 8
9. Jager 1878 8 35:36 8
10. FC Fiasco 8 27:33 7
11. Roko Samotišky 8 41:44 5
12. FC ZRTV Loko 8 29:32 5
13. Zelené balet 8 17:35 4
14. SK Kopeček 8 12:32 2

3.liga C
Sokol Dubany : SK Holice 5:2
FC Alcatraz : Blues rock 1:2
Domino : Tichej koutek 7:2
Kamerun : FC Podlas 1:5
MK Jívová : FK Krčmaň 2:4
Pošta : Kaprodrom 3:0
Rio de Blatec : Ajax Pivodam 13:0

1. Rio de Blatec 8 56:16 15
2. Pošta 8 33:11 14
3. Kamerun 8 39:16 13
4. Sokol Dubany 8 46:20 12
5. FK Krčmaň 8 42:29 11
6. Domino 8 32:33 11
7. FC Podlas 8 41:32 8
8. SK Holice 8 31:28 8
9. Ajax Pivodam 8 23:44 5
10. FC Alcatraz 8 20:42 4
11. Tichej koutek 8 31:47 3
12. Blues rock 8 14:41 3
13. Kaprodrom 8 25:59 3
14. MK Jívová 8 19:34 2

3.liga D
El. Otáhal B : FC Braník 3:0
Buff-belt : el-jambass 3:0
Draci : Inter Šternberk 4:10
Rotor LBT : Dlouhá Loučka 3:0
Lazce United : Geoboys 5:3
Top.Bukovany : Mlha team 11:2
Dorespo Lošov : Sportbar Sigma 4:0

1. Inter Šternberk 8 46:22 14
2. Lazce United 8 35:14 14
3. Buff-belt 8 31:26 13
4. Geoboys 8 41:25 11
5. Dorespo Lošov 8 39:24 11
6. El. Otáhal B 8 36:31 10
7. Rotor LBT 8 20:16 9
8. Top.Bukovany 8 33:23 6
9. Sportbar Sigma 8 30:31 6
10. Mlha team 8 24:50 6
11. Draci 8 36:42 5
12. Dlouhá Loučka 8 16:33 3
13. el-jambass 8 12:36 2
14. FC Braník 8 21:47 2

4.liga A
A1 : Buldok Unčovice 0:0
Bulldogs Pňovice : Karpat Uničov 1:3
Dřeváci Pňovice : KMK Březové 8:2
Sokal Žerotín : Barbar 0:0
FC Štok : Zákl.Hnoyland 2:1
AC Karasov : MK Chudobín 8:4
KZT Štěpánov : FC Tigers 4:1

1. FC Štok 8 25:15 12
2. Zákl.Hnoyland 8 23:10 10
3. Karpat Uničov 8 30:19 10
4. KZT Štěpánov 8 27:15 9
5. FC Tigers 8 17:12 9
6. Sokal Žerotín 8 16:16 8
7. Barbar 8 25:21 7
8. Dřeváci Pňovice 8 30:30 7
9. AC Karasov 8 14:16 7
10. MK Chudobín 8 19:22 7
11. Bulldogs Pňovic 8 13:20 6
12. KMK Březové 8 16:38 4
13. A1 8 0:0 0
14. Buldok Unčovice 8 3:24 0

4.liga B
B2 : SB Luběnice 0:0
Sokol Slatinky : B1 0:0
Bažanti : Sokol Skrbeň 2:5
Académica : Shake and Bake 3:15
Sokol Křelov A : Sokol Křelov B 3:1
FC Lutín : Zora club 7:0
SK Slatinky : FC Skrbeň 8:3

1. Bažanti 8 39:22 14
2. Shake and Bake 8 57:12 12
3. SK Slatinky 8 43:27 11
4. Sokol Křelov A 8 25:14 9
5. Sokol Skrbeň 8 31:20 8
6. FC Lutín 8 29:28 6
7. Sokol Křelov B 8 19:19 6
8. Sokol Slatinky 8 32:40 4
9. FC Skrbeň 8 19:36 4
10. Zora club 8 10:28 4
11. SB Luběnice 8 20:38 2
12. B1 8 0:0 0
13. B2 8 0:0 0
14. Académica 8 21:61 0

4.liga C
C1 : P.balet 99 0:0
Leaders : Arsenal FC 6:7
Nano Trade : Erena 9:2
FC Partyzán : OSŽ Commando 3:6
FC IJZ : FC Broky 1:4
AC Jojo United : Sokol Olšany 4:4
Second Wave : J.A.H. 1:1

1. Nano Trade 8 34:7 14
2. FC Broky 8 36:17 11
3. P.balet 99 8 30:16 11
4. Leaders 8 36:30 11
5. OSŽ Commando 8 34:27 8
6. Erena 8 20:24 8
7. Sokol Olšany 8 28:22 6
8. Arsenal FC 8 21:29 6
9. FC Partyzán 8 19:26 5
10. J.A.H. 8 17:27 5
11. Second Wave 8 17:39 5
12. FC IJZ 8 18:32 4
13. AC Jojo United 8 16:30 2
14. C1 8 0:0 0

4.liga D
D1 : Slavoj Bystrovany 0:0
OKL team : Adam Leasing 4:2
F1 U Slávka : WP rebels 7:5
FK Véska : FC Hattrick 1:1
Dyn.Bystrovany : Hej.berani 4:0
KAF Přestavlky : Odra 1:4
Real stars : FC Černovír 7:1

1. FK Véska 8 33:11 12
2. Dyn.Bystrovany 8 34:15 12
3. Hej.berani 8 26:12 12
4. Real stars 8 38:22 10
5. FC Hattrick 8 32:21 9
6. OKL team 8 26:33 8
7. Odra 8 23:21 6
8. Adam Leasing 8 20:19 6
9. WP rebels 8 21:23 6
10. KAF Přestavlky 8 12:30 5
11. F1 U Slávka 8 16:27 4
12. FC Černovír 8 12:28 4
13. Slavoj Bystrova 8 12:43 2
14. D1 8 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Osmé kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE