Osmé kolo futsalových lig

1.liga
Aston Pila 98 – Galatasaray 5:5
Ajax Bělidla – AT Beermingham 3:3
Lion Sport.cz – Real HDO 1:11
SK MP Olomouc – Hruš.Chořelice 6:7
FC Křídla – FC Hněvotín 4:3
FC Chelsea – FC Levotil 4:9
Celtic – Step Style 2:8

1. Real HDO 8 44:23 13
2. Ajax Bělidla 8 39:18 12
3. FC Levotil 8 33:24 11
4. AT Beermingham 8 33:26 11
5. FC Křídla 8 28:15 10
6. FC Hněvotín 8 39:28 9
7. FC Chelsea 8 36:31 9
8. Hruš.Chořelice 8 34:36 7
9. Galatasaray 8 33:37 6
10. Step Style 8 27:34 6
11. SK MP Olomouc 8 27:42 6
12. Aston Pila 98 8 22:33 5
13. Celtic 8 21:46 4
14. Lion Sport.cz 8 17:40 3

2.liga A
Sokolka Horka A – Schwarzbach 5:4
Moravan Cholina – United Players 3:4
FC Luběnice – Slovan Uničov 7:4
Sokol Mezice – FC Loučany 2:6
Pergola – Kovo Dřevo 5:1
Rychlá rota – Wednesday 4:6
SK Profit NV – PS Beton 6:4

1. Pergola 8 37:17 13
2. FC Loučany 8 46:26 13
3. Moravan Cholina 8 34:22 12
4. PS Beton 8 32:21 11
5. Wednesday 8 42:32 10
6. Sokolka Horka A 8 26:28 8
7. FC Luběnice 8 18:20 7
8. Kovo Dřevo 8 22:25 7
9. United Players 8 22:26 7
10. Sokol Mezice 8 28:28 6
11. Schwarzbach 8 19:29 5
12. SK Profit NV 8 20:38 5
13. Rychlá rota 8 19:27 4
14. Slovan Uničov 8 24:50 4

2.liga B
Atl.Bystrovany – Rio de Blatec 2:4
MK Jívová – Dorespo Lošov 6:2
Olpran – Hurikán 3:3
SK Mrsklesy – FC Creditas 3:5
Sokol Pohořany – Mix junior 2:4
RK Dachi – PSG 2010 3:1
Restoma – FC Skunk 2:4

1. FC Creditas 8 31:21 14
2. Olpran 8 39:19 12
3. FC Skunk 8 28:22 12
4. Restoma 8 29:21 11
5. Hurikán 8 21:14 9
6. MK Jívová 8 34:27 9
7. Sokol Pohořany 8 32:29 9
8. Mix junior 8 27:26 9
9. RK Dachi 8 18:25 8
10. SK Mrsklesy 8 29:31 7
11. Dorespo Lošov 8 18:25 6
12. Rio de Blatec 8 23:33 5
13. Atl.Bystrovany 8 16:33 1
14. PSG 2010 8 12:31 0

3.liga A
FC Přístav – Sedlisko 6:2
Agrometal – FK Rozvadovice 3:4
Pošta – Dřeváci Pňovice 10:2
FC Hroší stavby – Henkováci 3:5
Háger podlahy – Sokol Křelov A 2:1

1. Henkováci 8 29:26 12
2. MS stavby 7 34:20 11
3. Sedlisko 8 37:23 10
4. Háger podlahy 8 33:23 10
5. Pošta 8 28:17 9
6. Sokolka Horka B 7 22:18 9
7. FK Rozvadovice 8 35:32 9
8. Sokol Křelov A 8 23:23 7
9. KMK Haná 7 25:24 6
10. FC Přístav 8 26:36 6
11. FC Hroší stavby 8 27:40 6
12. Sokol Unčovice 7 15:20 5
13. Dřeváci Pňovice 8 28:45 5
14. Agrometal 8 20:35 3

3.liga B
Hlušovice – Rotor LBT 3:6
SK Kopeček – Zelené balet 1:3
Elekt.Otáhal A – Magistrát MO 6:2
Modos – FC Fiasco 1:1
Plantoši – Inter Šternberk 0:5
Hugo boss – Naschrot 3:4
Sokol Žerotín – N.T.P. 6:7

1. Modos 8 25:11 13
2. Naschrot 8 30:21 12
3. Hlušovice 8 37:24 11
4. Inter Šternberk 8 32:25 10
5. Rotor LBT 8 26:20 10
6. Plantoši 8 24:22 9
7. SK Kopeček 8 14:13 8
8. FC Fiasco 8 28:31 8
9. Hugo boss 8 33:29 7
10. Zelené balet 8 20:23 7
11. Sokol Žerotín 8 22:30 7
12. Elekt.Otáhal A 8 26:34 5
13. N.T.P. 8 20:36 3
14. Magistrát MO 8 13:31 2

3.liga C
SK Holice – Ditrex 3:5
Arsenal Loučany – Foxhunters 0:4
Arsenal FC – Blues rock 4:5
Senice B – NanoTrade 2:4
FC Kladiváři – Ajax Pivodam 3:6
Erena – FC Holice 1:5
Buff-belt – Dědečci 10:1

1. Ditrex 8 47:18 15
2. Buff-belt 8 39:12 13
3. Ajax Pivodam 8 28:11 12
4. SK Holice 8 30:15 10
5. NanoTrade 8 32:20 10
6. FC Holice 8 24:15 9
7. Senice B 8 32:27 9
8. Foxhunters 8 17:22 9
9. Erena 8 18:22 6
10. Blues rock 8 16:34 6
11. Arsenal Loučany 8 13:26 4
12. FC Kladiváři 8 24:52 4
13. Dědečci 8 17:47 3
14. Arsenal FC 8 21:37 2

3.liga D
Elekt.Otáhal B – Hejčín.berani 3:1
1.FC Hombok – FC Podlas 1:5
M-Contakt – FK Véska 5:0
Sokol Nový Svět – Zora club 10:1
Meta Pohořany – Mates 5:1
RoDo legendy – FC 1970 Bubeník 7:2
AC Čenda – FK Krčmaň 0:0

1. FC 1970 Bubeník 8 60:25 14
2. Sokol Nový Svět 8 45:18 12
3. Elekt.Otáhal B 8 32:23 11
4. RoDo legendy 8 35:16 10
5. Mates 8 48:33 10
6. M-Contakt 8 29:21 10
7. Meta Pohořany 8 33:17 9
8. FC Podlas 8 27:22 9
9. FK Véska 8 24:50 5
10. FK Krčmaň 8 20:36 3
11. 1.FC Hombok 8 22:37 2
12. Hejčín.berani 8 12:45 1
13. AC Čenda 8 0:0 0
14. Zora club 8 8:52 0

4.liga A
FC Štok – AC Karasov 1:6
KMK Březové – SK Náklo 6:5
MK DL.Loučka – KZT Štěpánov 1:1
Zákl.Hnoyland – Bulldog Pňovice 6:1
Bílý balet – el-jambass 5:7
FC Tigers – Karpat Uničov 0:3

1. el-jambass 8 39:17 14
2. SK Náklo 8 29:15 12
3. KMK Březové 8 28:30 10
4. MK DL.Loučka 8 24:17 9
5. Bílý balet 8 25:20 9
6. Karpat Uničov 8 20:16 9
7. Bulldog Pňovice 8 21:18 9
8. FC Štok 8 21:24 8
9. Zákl.Hnoyland 8 25:32 8
10. Barbar 7 22:21 5
11. KZT Štěpánov 8 12:28 5
12. Buldog Unčovice 7 14:19 4
13. FC Tigers 8 12:23 4
14. AC Karasov 8 17:29 4

4.liga B
FK Břuchotín – FC Dijak Lutín 3:3
Sokol Skrbeň – B 0:0
Neředín elite – FK Sigma Lutín 3:6
SokolKřelov B – FC Skrbeň 7:2
SB Luběnice – FC Rataje 5:3
Smytliš Senice – 1.FC Černovír 10:4
SK Slatinky – Roko Samotišky 5:7

1. Roko Samotišky 8 43:24 12
2. SB Luběnice 8 46:30 11
3. FK Břuchotín 8 30:23 11
4. FC Rataje 8 28:18 10
5. SokolKřelov B 8 28:31 10
6. FK Sigma Lutín 8 26:21 9
7. FC Dijak Lutín 8 29:27 8
8. Neředín elite 8 39:26 7
9. SK Slatinky 8 22:30 5
10. 1.FC Černovír 8 23:27 4
11. Smytliš Senice 8 30:38 4
12. FC Skrbeň 8 13:48 3
13. Sokol Skrbeň 8 8:22 2

4.liga C
Sokol Bělkovice – Top.Bukovany 3:3
Raptors team – Jager 1878 4:4
Second Wave – AC Rapid 2:6
Sportbae Sigma – Leaders 6:2
Mlha team – FC IJZ 5:2

1. Raptors team 8 61:20 13
2. Sportbae Sigma 8 43:26 12
3. Jager 1878 8 40:26 12
4. Mlha team 8 41:28 11
5. Sokol Bělkovice 8 30:21 11
6. Second Wave 8 30:33 8
7. Leaders 8 32:38 8
8. J.A.H. 7 22:22 7
9. Draci 7 29:35 6
10. Dyn.Bystrovany 7 23:32 6
11. Top.Bukovany 8 28:35 5
12. AC Rapid 8 29:45 5
13. FC IJZ 8 27:36 4
14. Sl.Bystrovany 7 12:50 0

4.liga D
Sokol Dubany – Red Devils 6:3
Kamerun – F1 U Slávka 5:0
TJ Sokol Olšany – P.balet 99 8:4
Kaprodrom Klub – FC ZRTV Loko 3:5
P.balet 06 – FC Tripol 6:1
Odra – Lazce United 1:6

1. Lazce United 8 34:11 13
2. Kamerun 8 21:9 12
3. TJ Sokol Olšany 7 22:11 9
4. Odra 8 19:14 9
5. Sokol Dubany 8 22:19 8
6. P.balet 99 8 34:31 8
7. FC ZRTV Loko 8 35:34 7
8. Kaprodrom Klub 8 21:23 7
9. Red Devils 8 22:30 7
10. P.balet 06 8 16:21 4
11. KAF Přestavlky 8 18:26 4
12. F1 U Slávka 7 13:27 4
13. FC Tripol 8 16:37 2

4.liga E
E – Adam Leasing 0:0
MK Chudobín – Hodolany jun. 3:0
IMD Olomouc – FC Partyzán 8:1
FC Jantaři – Chalapeňos 2:1
FC Peklo NV – FC Broky 2:1
Press Slatinky – AC Jojo United 3:0
Koník Litovel – FC Hattrick 3:3

1. FC Peklo NV 8 38:7 16
2. IMD Olomouc 8 47:14 11
3. FC Partyzán 8 19:24 11
4. FC Broky 8 32:15 9
5. Press Slatinky 8 21:19 8
6. FC Hattrick 8 19:18 8
7. MK Chudobín 8 36:31 7
8. FC Jantaři 8 18:24 6
9. Koník Litovel 8 21:31 6
10. Chalapeňos 8 16:23 4
11. Hodolany jun. 8 12:24 4
12. Adam Leasing 8 9:30 2
13. AC Jojo United 8 18:46 2

4.liga F
UMO – F 0:0
OKL team – FC Braník 3:2
FC Alcatraz – OSŽ Commando 5:3
Tichej koutek – Domino 3:4
F-21 – Real stars 4:2
Galacticos – Atletico Haná 3:6

1. Galacticos 8 46:16 13
2. Geoboys 7 45:13 12
3. Atletico Haná 8 44:28 11
4. F-21 8 33:19 11
5. OKL team 8 32:30 10
6. Domino 8 21:21 8
7. Tichej koutek 8 33:37 7
8. Académica 7 23:33 7
9. FC Braník 8 17:28 4
10. FC Alcatraz 8 18:34 4
11. Real stars 8 21:30 3
12. OSŽ Commando 8 16:28 2
13. UMO 8 20:52 2

Okomentuj jako první článek "Osmé kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE