Osmé kolo OFS Olomouc

Výsledky a tabulky OFS Olomouc 27.-28.09.2014
Okresní přebor II. třídy – muži
8.kolo:
SK Červenka-FC Lužice 0:1 (0:0) – Mašlík, Sokol Blatec-FC Drahlov 2:0 (0:0), Grygárek, Štroch, FK Autodemont-Dlouhá Loučka 5:1 (4:0), Mršťák 3, Hejtman, Zacpal – Salva, Sokol Střelice-FK Nemilany 0:3 (0:1) – Zdařil 2, Batla, Újezd u Uničova-Sokol Kožušany 2:5 (0:3), Demeter, Spurný – Guskovič 2, Otava, Pučálka, Šrom, Nová Hradečná-Sokol Chomoutov 1:1 (0:1), Petr – Popelka, FK Šternberk B-TJ Štěpánov B 2:0 (0:0), Hlaváč, Kameníček (p.k).

1. FK Nemilany 8 7 1 0 23:6 22
2. Sokol Chomoutov 8 6 1 1 19:12 19
3. Újezd u Uničova 8 6 0 2 25:12 18
4. FC Drahlov 8 5 0 3 18:13 15
5. Sokol Kožušany 8 4 2 2 18:12 14
6. FK Autodemont 8 4 1 3 29:8 13
7. FK Šternberk B 8 3 2 3 12:12 11
8. TJ Štěpánov B 8 3 1 4 16:25 10
9. Sokol Blatec 8 3 0 5 12:14 9
10. SK Červenka 8 3 0 5 8:17 9
11. Sokol Střelice 8 1 3 4 8:16 6
12. Dlouhá Loučka 8 2 0 6 10:22 6
13. Nová Hradečná 8 1 2 5 6:21 5
14. FC Lužice 8 1 1 6 7:21 4

Kanonýři: 12 – Mršťák (FK Autodemont), 9 – Ptáček (Újezd u Uničova), 6 – Sedlář L. (Sokol Chomoutov), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
8.kolo:
FC Dolany B-Sokol Příkazy 1:4 (0:3), Máčala – Hanuš, Jarmar, Kozák, Nevěřil, FK Hlubočky B-1.FC Olešnice 3:2 (1:1), Maisner 2, Pecůch (p.k.) – Ihnát, Kamler (p.k), Bohuňovice B-FK Přáslavice 3:3 (1:2), Poláček, Prutyszyn – Drga, Kořínek (p.k.), vlastní, Žižka, Sokol Mladeč-TJ Těšetice 2:6 (1:2), Fuglíček, Hlavinka – Zbrož 2, Jirava, Lutonský, Růžička, Ševčík, SFK Nedvězí-SK Náměšť B 4:0 (1:0), Klicpera, Koupil, Schwartz, Černohous, Hraničné Petrovice-Sokol Slavonín B 4:1 (1:0), Mako 3, Varga – Stavinoha, Sokol Bouzov-Sokol Drahanovice 2:3 (1:2), Kyselák 2 – Bednář, Dopita, Sobota.

1. Sokol Drahanovice 8 5 2 1 29:17 17
2. TJ Těšetice 8 5 1 2 32:15 16
3. Sokol Bouzov 8 5 1 2 22:14 16
4. SFK Nedvězí 8 5 0 3 20:13 15
5. SK Náměšť B 8 4 1 3 25:20 13
6. Sokol Příkazy 8 4 1 3 18:14 13
7. Bohuňovice B 8 3 3 2 22:19 12
8. FC Dolany B 8 4 0 4 18:25 12
9. FK Přáslavice 8 3 2 3 17:14 11
10. FK Hlubočky B 8 3 1 4 15:22 10
11. Sokol Mladeč 8 3 0 5 18:22 9
12. Hraničné Petrovice 8 3 0 5 13:17 9
13. 1.FC Olešnice 8 2 0 6 14:35 6
14. Sokol Slavonín B 8 1 0 7 7:23 3

Kanonýři: 13 – Zbrož (TJ Těšetice), 9 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 8 – Bosák (Sokol Bouzov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
8.kolo:
SK Králová-FK Huzová 0:0, FK Šternberk C-TJ Dalov 0:8 (0:3) – Kolář 2, Vacula 2, Frank, Janíček, Pazdera, Sajdák, Sportklub Štarnov-FC Jiříkov 2:4 (1:1), Kucharčík, Čapka – Epstein 2, Adámek, Michalík, Sokol Střelice B-Sokol Hnojice 0:4 (0:1) – Anbrozek 2, Kokta, Sáblík, Moravský Beroun B-Hvězda Libavá 4:1 (2:1), Vlček 2, Baláš, Mužátko – Kraus, TJ Mladějovice-Horní Loděnice 7:0 (3:0) – Blechta 2, Pospíšil 2, Jemelík, Nyzecký, Obšil, Sokol Jívová-Sokol Babice B 3:2 (1:1), Chudárek, Fecenko, Schmidt – Vlček 2.

1. Moravský Beroun B 8 6 1 1 34:7 19
2. Sokol Jívová 8 6 0 2 28:14 18
3. Sokol Hnojice 8 6 0 2 27:15 18
4. TJ Mladějovice 8 5 2 1 28:11 17
5. Sokol Babice B 8 5 0 3 25:13 15
6. SK Králová 8 4 3 1 16:11 15
7. Hvězda Libavá 8 4 1 3 21:14 13
8. TJ Dalov 8 3 2 3 25:23 11
9. FK Huzová 8 2 3 3 15:18 9
10. Horní Loděnice 8 2 3 3 16:27 9
11. FC Jiříkov 8 2 2 4 11:18 8
12. Sportklub Štarnov 8 1 1 6 14:25 4
13. Sokol Střelice B 8 1 0 7 4:32 3
14. FK Šternberk C 8 0 0 8 7:43 0

Kanonýři: 8 – Fujdiak (Sokol Hnojice), 7 – Shuyto (TJ Mladějovice), 6 – Epstein (FC Jiříkov), Kolomazník (Sokol Jívová), Kolář (TJ Dalov), Vlček (Moravský Beroun B).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
8.kolo:
TJ Střeň-Sokol Majetín 2:4 (0:2), Garláthy – Kaláb, Ludrovský, Stavěl, vlastní, Čechák, SK Slatinice B-FC Drahlov B 0:0, Sokol Odrlice-Sokol Luká 6:2 (2:0), Pospíšil 2, Havlíček, Koupil, Pluskal, Řezník – Pluháček, Vařeka, Velký Újezd-SK Grygov 4:3 (2:0), Sležek 2, Hájek, Zlámal – Chaloupka, Lendal, Sklenář, TJ Tršice-Sokol Pňovice 2:0 (0:0), Dokoupil 2, Sokol Vilémov-volno, Moravská Huzová-SK Chválkovice B 1:5 (0:1), Brzobohatý – Opletal 2, Kumr, Vrzal, Kulás (p.k.).

1. Sokol Majetín 7 6 0 1 23:9 18
2. Velký Újezd 7 5 2 0 21:8 17
3. Sokol Vilémov 7 5 1 1 15:6 16
4. SK Slatinice B 7 4 1 2 17:5 13
5. TJ Střeň 8 4 1 3 21:14 13
6. Sokol Odrlice 7 4 1 2 15:13 13
7. TJ Tršice 7 3 3 1 10:4 12
8. SK Chválkovice B 8 3 0 5 16:18 9
9. Sokol Pňovice 8 2 2 4 9:14 8
10. Sokol Luká 7 2 0 5 9:18 6
11. FC Drahlov B 7 1 2 4 4:11 5
12. SK Grygov 8 1 1 6 9:20 4
13. Moravská Huzová 8 1 0 7 6:35 3

Kanonýři: 6 – Zlámal (Velký Újezd), 5 – Havlíček Michal (Sokol Odrlice), Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd), 4 – Halouzka (SK Slatinice B), Hůlka (TJ Střeň), Kamler (SK Slatinice B), Kruk (TJ Střeň), Vrzal (SK Chválkovice B), Zach (Velký Újezd).

Okresní přebor dorostenců
8.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Troubelice 1:2 (1:2), Šenkyřík (p.k.) – Ošťádal 2 (jedna p.k.), FK Autodemont-SK Šumvald 7:0 (3:0), Jahn 3, Bednář, Cimprich (p.k.), Tisoň, Zapletal, SFK Nedvězí-SK Bělkovice 2:2 (0:1), Blaha (p.k.), Rochovanský – Konečný, Šimša, TJ Mladějovice-Sokol Dub n.M. 1:2 (0:1), Pospíšil (p.k.) – Pazdera, Přecechtěl, TJ Haňovice-Sokol Slavonín 6:0 (2:0), Bednář 2, Kryl 2, Přikryl, Zima.

1. Sokol Troubelice 6 4 1 1 22:9 13
2. Sokol Dub n.M. 6 3 3 0 15:7 12
3. FK Autodemont 6 3 2 1 17:6 11
4. SFK Nedvězí 6 3 2 1 20:11 11
5. SK Šumvald 6 3 1 2 13:19 10
6. FC Hněvotín 6 2 1 3 13:12 7
7. SK Bělkovice 6 2 1 3 11:21 7
8. TJ Haňovice 6 1 3 2 12:10 6
9. TJ Mladějovice 6 1 2 3 9:9 5
10. Sokol Slavonín 6 0 0 6 4:32 0

Kanonýři: 14 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 9 – Jahn (FK Autodemont), 7 – Přecechtěl (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
8.kolo:
SK Červenka-Tatran Litovel A 5:7 (2:3), Nantl 3, Nantl 2 – Pěrušková 2, Šana 2, Knebl, Šana, Šmoldas, volné číslo – c-volné číslo – b -1:-1 (-1:-1), volné číslo – a-Sokol Paseka -1:-1 (-1:-1), Moravský Beroun-SK Šumvald 1:2 (1:1), Kašpárek – Machala, Popelka, FC Medlov-FC Dolany 2:10 (1:5), Košák, Mirga – Schwarz 6, Koiš 2, Zajíček 2, TJ Haňovice-Sokol Bohuňovice 8:0 (6:0), Vogel 3, Klimeš 2, Dostál, Mavrátil, Navrátil.

1. TJ Haňovice 4 4 0 0 40:7 12
2. Tatran Litovel A 5 4 0 1 25:10 12
3. FC Dolany 4 3 1 0 29:7 10
4. Sokol Bohuňovice 4 3 0 1 17:9 9
5. SK Červenka 4 2 0 2 19:18 6
6. SK Šumvald 3 1 1 1 4:8 4
7. FC Medlov 6 1 0 5 13:43 3
8. Sokol Paseka 3 0 0 3 4:15 0
9. Moravský Beroun 5 0 0 5 6:40 0

Kanonýři: 14 – Schwarz (FC Dolany), 11 – Nantl T. (SK Červenka), 9 – Mirga (FC Medlov).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
8.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Náklo 10:1 (4:1), Holub 5, Holub 2, Blechta, Pochala, Samek – Sapara, SK Slatinice-Sokol Kožušany 4:3 (2:0), Horejš 2, Augustin, Ryšavý – Hnatovskyy 2, Špičák, Velký Újezd-Sigma Lutín 9:0 (6:0), Hampl 2, Kamarád 2, Kopecký 2, Hudec, Mádr, Tylich, TJ Tršice-volno, Sokol Dub n.M.-SK Chválkovice 3:2 (1:1), Nakládal, Němčák, Zubal – Krieg 2.

1. FC Hněvotín 6 5 0 1 53:10 15
2. Sokol Chomoutov 5 5 0 0 27:4 15
3. Sokol Dub n.M. 6 4 0 2 33:11 12
4. TJ Štěpánov 4 3 1 0 15:3 10
5. SK Chválkovice 6 3 0 3 34:23 9
6. SK Slatinice 5 3 0 2 17:19 9
7. Sokol Náklo 5 2 1 2 25:22 7
8. Velký Újezd 5 2 0 3 16:28 6
9. Sokol Kožušany 5 1 0 4 22:28 3
10. TJ Tršice 5 0 0 5 3:26 0
11. Sigma Lutín 6 0 0 6 3:74 0

Kanonýři: 20 – Holub M. (FC Hněvotín), 17 – Špičák (Sokol Kožušany), 15 – Krieg (SK Chválkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
8.kolo:
Velký Újezd-SK Velká Bystřice 2:5 (1:2), Polcr 2 – Lukašák 2, Pastuszak 2, Brablík, FK Hlubočky-SK Bělkovice 4:2 (0:1), Hrnčíř, Hrubý, Táborský, Černík – Vystrčil, Zeman, Sokol Slavonín B-SK Grygov 3:6 (3:4), Cohl, Zelený, Černohorský – Dobrozemský 2, Nevěřil 2, Pekár, Sýkora, TJ Tršice-Hvězda Libavá 2:2 (0:0), Nehlášeno 2 – Lenděl 2, 1.FC Olomouc-Sokol Bohuňovice 0:9 (0:1) – Dittmer 3, Krejčí 3, Arnold 2, Pazdera, Sokol Dub n.M.-SK Chválkovice 1:2 (1:0), Vybíral – Rozsíval 2.

1. Sokol Bohuňovice 7 6 1 0 59:8 19
2. Sokol Dub n.M. 7 6 0 1 40:11 18
3. SK Bělkovice 7 5 0 2 44:17 15
4. FK Hlubočky 7 5 0 2 29:27 15
5. SK Chválkovice 7 4 2 1 18:10 14
6. SK Grygov 7 4 1 2 26:18 13
7. SK Velká Bystřice 7 3 3 1 29:22 12
8. FC Dolany 6 2 2 2 17:25 8
9. Hvězda Libavá 7 1 2 4 8:26 5
10. TJ Tršice 7 1 1 5 11:28 4
11. SFK Nedvězí 6 1 1 4 11:33 4
12. Velký Újezd 7 1 1 5 12:37 4
13. Sokol Slavonín B 7 1 0 6 17:37 3
14. 1.FC Olomouc 7 0 2 5 8:30 2

Kanonýři: 19 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 17 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), 15 – Vystrčil (SK Bělkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
8.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Náklo 0:5 (0:1) – Kopřiva, Peřina, Pěček, Pěčková, Vlk, SK Slatinice-SK Uničov 2:2 (0:2), Machač, Weidingerová – Boxan, Mako, Sokol Troubelice-Sokol Těšetice 9:2 (4:2), Michal 4, Unger 2, Aujeský, Drozd, Šnajder – Košůtek, Krones, volné číslo-Sokol Pňovice -1:-1 (-1:-1), Tatran Litovel-SK Náměšť 2:2 (2:1), Apl, Hrazdilová – Nguyen, Tisoň, TJ Haňovice-Sokol Drahanovice 8:1 (5:0), Navrátil 3, Kučera 2, Maisner 2, Otava – Ficht.

1. Sokol Náklo 6 6 0 0 42:3 18
2. SK Náměšť 6 5 1 0 27:9 16
3. Sokol Troubelice 6 3 2 1 30:21 11
4. SK Slatinice 7 3 2 2 19:12 11
5. SK Uničov 7 3 2 2 15:11 11
6. Sokol Pňovice 6 3 2 1 18:19 11
7. Tatran Litovel 5 3 1 1 16:6 10
8. TJ Haňovice 5 2 2 1 19:15 8
9. FC Hněvotín 7 2 1 4 7:17 7
10. FK Autodemont 5 2 0 3 14:13 6
11. Sokol Drahanovice 6 0 1 5 7:39 1
12. Sigma Lutín 5 0 0 5 6:23 0
14. Sokol Těšetice 7 0 0 7 6:38 0

Kanonýři: 15 – Pěček (Sokol Náklo), 13 – Michal (Sokol Troubelice), 10 – Nguyen (SK Náměšť).

Okomentuj jako první článek "Osmé kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE