Osmnácté kolo futsalových lig

Brankář odkopává míč - ilustrační foto.Ilustrační foto

1.liga
Real HDO : FC Creditas 11:3
Ajax Bělidla : SK MP Olomouc 3:2
Moravan Cholina : AT Beermingham 2:2
Pergola : Tonery Olomouc 2:9
Galatasaray : FC Skunk 2:4
Aston Pila 98 : Hruš.Chořelice 11:5
Sokol Pohořany : FC Levotil 3:0

1. Ajax Bělidla 18 90:49 28
2. Real HDO 18 96:40 27
3. Sokol Pohořany 18 58:36 24
4. SK MP Olomouc 18 75:51 23
5. FC Skunk 18 76:57 23
6. Tonery Olomouc 18 69:54 21
7. Pergola 18 59:49 17
8. AT Beermingham 18 60:73 17
9. FC Levotil 18 52:58 16
10. Galatasaray 18 67:87 16
11. Aston Pila 98 18 56:67 14
12. Hruš.Chořelice 18 64:87 12
13. Moravan Cholina 18 37:66 11
14. FC Creditas 18 36:121 3

2.liga A
Kovo Dřevo : Wednesday 0:0
PS Beton : Galacticos 0:0
FC Loučany : Sokolka Horka A 3:0
Hlušovice : Schwarzbach 3:0
AUS Olomouc : Foxhunters 5:3
United Players : Rychlá rota 5:2
Olpran : Sokol Mezice 3:7

1. Kovo Dřevo 18 100:42 27
2. Sokol Mezice 18 64:40 25
3. FC Loučany 18 60:31 21
4. United Players 18 45:30 19
5. Olpran 18 70:82 14
6. Galacticos 18 52:55 12
7. Foxhunters 18 51:64 12
8. Rychlá rota 18 37:69 12
9. AUS Olomouc 18 47:46 11
10. Hlušovice 18 44:59 11
11. Schwarzbach 18 70:86 11
12. Sokolka Horka A 18 42:78 7

2.liga B
Mix junior : Restoma 3:1
FC Holice : Celtic 4:8
Hurikán VB : MS stavby 0:3
At.Bystrovany : Raptors team 2:2
Atletico Haná : FC Křídla 0:9
SK Mrsklesy : Modos Olomouc 6:5
FC Hroší stavby : FC Bubeník 5:8

1. Mix junior 18 79:43 29
2. FC Křídla 18 75:43 28
3. FC Bubeník 18 73:47 25
4. Restoma 18 76:57 23
5. Raptors team 18 90:67 22
6. SK Mrsklesy 18 89:96 20
7. Celtic 18 85:76 18
8. FC Hroší stavby 18 81:94 15
9. FC Holice 18 58:71 15
10. At.Bystrovany 18 41:56 15
11. Hurikán VB 18 53:56 13
12. Modos Olomouc 18 45:68 12
13. MS stavby 18 61:89 11
14. Atletico Haná 18 41:84 6

3.liga A
FC Peklo NV : Sedlisko 4:8
SK Profit NV : SK Náklo 5:3
FC Rataje : Sokolka Horka B 5:3
Koník Litovel : Sigma Lutín 7:5
FK Rozvadovice : Aschmeritz 4:6
FC Luběnice : Sokol Unčovice 3:1

1. SK Profit NV 18 75:46 27
2. Koník Litovel 18 72:62 23
3. Sokolka Horka B 18 70:53 21
4. Aschmeritz 18 55:46 20
5. FC Rataje 18 56:48 20
6. FC Luběnice 18 58:51 20
7. Sedlisko 18 60:52 19
8. Ar.Loučany 17 71:72 18
9. SK Náklo 18 52:56 18
10. Sigma Lutín 18 48:71 16
11. FC Peklo NV 18 50:55 14
12. Henkováci 17 37:47 13
13. Sokol Unčovice 18 35:64 11
14. FK Rozvadovice 18 41:57 10

3.liga B
Ditrex : Zelené balet 3:4
Jager 1878 : Chalapeňos 2:4
SK Véska : FC ZRTV Loko 7:4
El. Otáhal A : FK Břuchotín 5:2
Roko Samotišky : RoDo legendy 0:6
FC Fiasco : FC Chelsea 0:1
Meta Pohořany : SK Kopeček 2:2

1. RoDo legendy 18 86:42 27
2. FC Chelsea 18 89:49 27
3. SK Véska 18 113:61 26
4. Chalapeňos 18 80:69 25
5. FK Břuchotín 18 88:71 22
6. El. Otáhal A 18 82:97 20
7. FC Fiasco 18 64:68 17
8. Meta Pohořany 18 48:61 14
9. Ditrex 18 75:93 14
10. Zelené balet 18 48:75 14
11. Roko Samotišky 18 80:92 13
12. FC ZRTV Loko 18 63:77 13
13. Jager 1878 18 65:87 12
14. SK Kopeček 18 43:82 8

3.liga C
MK Jívová : FC Alcatraz 10:2
Rio de Blatec : Blues rock 11:1
Sokol Dubany : FK Krčmaň 2:7
Kaprodrom : Ajax Pivodam 4:5
SK Holice : FC Podlas 5:3
Kamerun : Tichej koutek 3:2
Pošta : Domino 2:4

1. FK Krčmaň 18 106:53 29
2. Rio de Blatec 18 96:39 28
3. Sokol Dubany 18 102:47 27
4. Kamerun 18 92:57 26
5. SK Holice 18 74:63 21
6. Domino 18 66:78 21
7. MK Jívová 18 81:61 18
8. Ajax Pivodam 18 63:85 18
9. FC Podlas 18 75:63 17
10. Pošta 18 63:69 17
11. Tichej koutek 18 85:109 11
12. Blues rock 18 55:105 8
13. Kaprodrom 18 64:128 7
14. FC Alcatraz 18 39:104 4

3.liga D
Geoboys : Dlouhá Loučka 3:5
Inter Šternberk : Sportbar Sigma 10:3
Draci : Mlha team 4:5
Rotor LBT : el-jambass 3:5
Lazce United : El. Otáhal B 1:3
Dorespo Lošov : FC Braník 5:4

1. El. Otáhal B 18 101:49 29
2. Lazce United 18 75:42 27
3. Inter Šternberk 18 99:58 26
4. Buff-belt 17 67:63 22
5. Geoboys 18 75:66 19
6. Rotor LBT 18 57:53 19
7. Top.Bukovany 17 60:47 18
8. el-jambass 18 72:69 18
9. Dorespo Lošov 18 70:59 17
10. Mlha team 18 61:88 17
11. Sportbar Sigma 18 65:84 13
12. Draci 18 68:87 11
13. Dlouhá Loučka 18 43:93 10
14. FC Braník 18 53:108 4

4.liga A
KMK Březové : Karpat Uničov 3:3
Bulldogs Pňovice : FC Tigers 2:4
Dřeváci Pňovice : FC Štok 3:2
Sokal Žerotín : MK Chudobín 6:2
Barbar : Buldok Unčovice 2:2

1. Karpat Uničov 18 67:46 22
2. Barbar 18 65:39 21
3. FC Štok 18 40:32 21
4. Zákl.Hnoyland 18 51:37 19
5. FC Tigers 18 46:37 19
6. KZT Štěpánov 17 44:30 18
7. Sokal Žerotín 18 51:37 18
8. Dřeváci Pňovice 18 64:57 18
9. Bulldogs Pňovic 18 35:39 18
10. MK Chudobín 18 43:63 12
11. AC Karasov 17 33:53 11
12. KMK Březové 18 37:82 9
13. Buldok Unčovice 18 23:47 8

4.liga B
Bažanti : Sokol Křelov A 4:4
Académica : Zora club 2:9
SB Luběnice : Shake and Bake 4:9
SK Slatinky : Sokol Křelov B 2:3
Sokol Slatinky : FC Lutín 7:3

1. Shake and Bake 18 173:38 32
2. Bažanti 17 57:46 21
3. Sokol Křelov A 18 74:43 20
4. Sokol Křelov B 18 64:39 20
5. SK Slatinky 18 67:69 17
6. FC Lutín 18 66:63 16
7. Sokol Slatinky 17 69:72 16
8. Sokol Skrbeň 18 61:63 14
9. FC Skrbeň 18 44:86 11
10. Zora club 18 43:85 6
11. SB Luběnice 18 47:92 5
12. Académica 18 36:105 2

4.liga C
Arsenal FC : J.A.H. 6:6
Leaders : OSŽ Commando 4:7
FC Partyzán : AC Jojo United 2:8
P.balet 99 : FC Broky 5:5
FC IJZ : Sokol Olšany 3:0
Second Wave : Erena 5:1

1. FC Broky 18 110:37 28
2. Nano Trade 18 74:38 26
3. P.balet 99 18 87:47 25
4. OSŽ Commando 18 71:45 23
5. Leaders 18 71:64 20
6. Second Wave 18 63:70 17
7. Erena 18 38:48 17
8. J.A.H. 18 53:62 15
9. Arsenal FC 18 60:78 13
10. Sokol Olšany 18 48:71 10
11. FC IJZ 18 36:67 8
12. AC Jojo United 18 47:79 7
13. FC Partyzán 18 36:88 7

4.liga D
D1 : FK Véska 0:0
OKL team : WP rebels 3:0
Adam Leasing : Odra 9:2
Slavoj Bystrovany : Hej.berani 1:3
F1 U Slávka : Real stars 3:12
Dyn.Bystrovany : FC Černovír 12:3
KAF Přestavlky : FC Hattrick 0:3

1. FK Véska 18 77:26 28
2. Dyn.Bystrovany 18 90:39 26
3. Real stars 18 123:58 25
4. Hej.berani 18 64:42 23
5. Adam Leasing 18 68:47 20
6. FC Hattrick 18 67:58 19
7. WP rebels 18 55:58 15
8. Odra 18 52:65 14
9. OKL team 18 59:75 14
10. FC Černovír 18 37:74 10
11. F1 U Slávka 18 42:78 8
12. KAF Přestavlky 18 28:79 8
13. Slavoj Bystrova 18 33:96 6

Okomentuj jako první článek "Osmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE