Osmnácté kolo futsalových lig

1.liga
FC Creditas : Olpran 6:5
FC Hněvotín : Pergola 6:2
Hruš.Chořelice : Aston Pila 98 1:4
Step Style : Real HDO 6:1
Galatasaray : Ajax Bělidla 5:3
FC Levotil : AT Beermingham 2:1
SK Mrsklesy : SK MP Olomouc 3:6

1. FC Hněvotín 18 119:49 32
2. AT Beermingham 18 76:43 28
3. Ajax Bělidla 18 78:48 27
4. Real HDO 18 107:47 24
5. Step Style 18 88:58 21
6. Pergola 18 65:53 20
7. Galatasaray 18 80:89 20
8. Aston Pila 98 18 57:74 17
9. SK MP Olomouc 18 63:73 14
10. Hruš.Chořelice 18 60:78 14
11. FC Levotil 18 51:80 14
12. Olpran 18 52:85 8
13. FC Creditas 18 43:91 7
14. SK Mrsklesy 18 49:120 6

2.liga A
Ditrex : FC Luběnice 5:3
FC Wednesday : PS Beton 5:2
United Players : Rychlá rota 2:2
Sokolka Horka A : Moravan Cholina 4:4
Senice B : FC Křídla 2:3
Schwarzbach : FC Loučany 2:5
FK Rozvadovice : Lion Sport.cz 1:2

1. FC Křídla 18 85:44 27
2. Schwarzbach 18 55:37 23
3. Moravan Cholina 18 59:49 21
4. FC Loučany 18 71:57 20
5. Lion Sport.cz 18 60:51 20
6. PS Beton 18 62:46 19
7. Senice B 18 54:56 19
8. United Players 18 50:45 18
9. Rychlá rota 18 62:57 17
10. FC Wednesday 18 55:68 15
11. Ditrex 18 57:90 15
12. Sokolka Horka A 18 56:74 13
13. FC Luběnice 18 46:68 13
14. FK Rozvadovice 18 33:63 12

2.liga B
Mix junior : Restoma 2:2
Celtic : Sokol N.Svět 4:2
Hlušovice : FC Skunk 1:10
At.Bystrovany : FC Bubeník 2:2
Hugo boss : MS stavby 3:5
MK Jívová : FC Chelsea 4:5
Sokol Pohořany : Hurikán VB 3:0

1. Mix junior 18 72:47 24
2. Sokol Pohořany 18 69:53 23
3. MS stavby 18 84:68 23
4. Hurikán VB 18 67:48 21
5. FC Skunk 18 69:51 20
6. Celtic 18 66:61 20
7. FC Bubeník 18 69:52 19
8. Restoma 18 54:59 19
9. Sokol N.Svět 18 57:56 16
10. At.Bystrovany 18 44:49 16
11. FC Chelsea 18 67:82 16
12. Hlušovice 18 44:68 16
13. Hugo boss 18 52:74 13
14. MK Jívová 18 54:100 6

3.liga A
Bažanti : Sedlisko 1:5
Sokolka Horka B : Jager 1878 4:3
Henkováci : Galacticos 1:3
SK Náklo : FC Hroší stavby 5:7
FC Peklo N.Ves : SK Profit N.Ves 0:8
Sokol Mezice : Háger podlahy 5:1

1. Sokol Mezice 17 80:19 29
2. Galacticos 17 63:36 27
3. Sokolka Horka B 16 75:40 24
4. FC Hroší stavby 17 79:73 20
5. SK Náklo 17 60:55 18
6. Jager 1878 17 67:65 18
7. Sedlisko 17 66:64 17
8. SK Profit N.Ves 16 56:41 16
9. Henkováci 16 53:44 16
10. Agrometal 16 51:59 12
11. FC Peklo N.Ves 16 39:88 10
12. Háger podlahy 17 48:84 6
13. Bažanti 17 32:101 3

3.liga B
Bílý balet : Zelené balet 0:0
el-jambass : FC Přístav 0:0
Plantoši : Modos Olomouc 0:0
AUS Olomouc : Raptors team 3:0
SK Kopeček : FC Fiasco 2:2
Elekt.Otáhal A : Roko Samotišky 6:6
Naschrot : Rotor LBT 3:5

1. AUS Olomouc 18 58:18 22
2. Modos Olomouc 18 64:25 19
3. el-jambass 18 52:38 19
4. Raptors team 18 81:49 16
5. Roko Samotišky 18 49:62 16
6. Rotor LBT 18 40:27 15
7. SK Kopeček 18 32:31 15
8. FC Fiasco 18 48:62 11
9. Elekt.Otáhal A 18 47:94 10
10. Zelené balet 18 32:58 9
11. FC Přístav 18 0:0 0
12. Bílý balet 18 0:0 0
13. Plantoši 18 0:0 0
14. Naschrot 18 24:63 0

3.liga C
Sokol Dubany : Foxhunters 1:0
FK Sigma Lutín : SK Holice 0:5
Kamerun : Ajax Pivodam 2:2
Kovo Dřevo : Rio de Blatec 4:4
Pošta : Sportbar Sigma 4:2
FC Rataje : NanoTrade 1:3
Blues rock : FK Krčmaň 4:3

1. Rio de Blatec 18 98:46 30
2. SK Holice 18 83:47 26
3. Foxhunters 18 73:39 25
4. Kovo Dřevo 18 78:51 25
5. FK Krčmaň 18 82:74 22
6. Kamerun 18 72:80 19
7. Blues rock 18 70:64 18
8. Pošta 18 64:62 17
9. Sportbar Sigma 18 62:74 17
10. Sokol Dubany 18 51:65 14
11. Ajax Pivodam 18 60:75 14
12. FK Sigma Lutín 18 48:85 9
13. NanoTrade 18 45:79 8
14. FC Rataje 18 48:93 8

3.liga D
Mlha team : Geoboys 5:4
Dědečci : Elekt.Otáhal B 0:3
RoDo legendy : FC Holice 3:5
FK Véska : Dorespo Lošov 1:4
At.Haná : Buff-belt 5:2
Zora club : Mates 2:6
Meta Pohořany : FC Podlas 3:0

1. At.Haná 18 89:64 25
2. Elekt.Otáhal B 18 84:69 25
3. FC Holice 18 81:57 24
4. Meta Pohořany 18 64:46 24
5. Mates 18 76:67 23
6. Dorespo Lošov 18 67:60 20
7. FC Podlas 18 104:73 19
8. Mlha team 18 86:67 19
9. RoDo legendy 18 76:72 19
10. Geoboys 18 86:70 17
11. Buff-belt 18 67:60 17
12. Dědečci 18 63:97 10
13. FK Véska 18 59:107 6
14. Zora club 18 42:135 4

4.liga A
FC Štok : Zákl.Hnoyland 2:4
AC Karasov : Bulldog Pňovice 4:0
FC Tigers : KMK Březové 0:3
Buldog Unčovice : MK Dl.Loučka 4:2
Sokol Unčovice : KZT Štěpánov 3:0
Karpat Uničov : Sokol Žerotín 2:0
Barbar : Dř.Pňovice 2:0

1. Sokol Unčovice 18 56:26 27
2. FC Tigers 18 53:29 26
3. Zákl.Hnoyland 18 60:47 22
4. Dř.Pňovice 18 74:62 22
5. MK Dl.Loučka 18 51:42 21
6. AC Karasov 18 56:46 20
7. Buldog Unčovice 18 35:34 18
8. Karpat Uničov 18 50:53 16
9. Barbar 18 48:59 15
10. Sokol Žerotín 18 41:54 15
11. KMK Březové 18 40:63 14
12. Bulldog Pňovice 18 43:56 13
13. KZT Štěpánov 18 43:56 12
14. FC Štok 18 43:66 11

4.liga B
FC Braník : Neředín elite 0:0
Académica : Sokol Křelov A 1:11
Sokol Skrbeň : FC Lutín 3:3
Sokol Křelov B : SB Luběnice 2:3
Arsenal Loučany : FK Břuchotín 5:5
Domino : FC Skrbeň 16:2
Sokol Slatinky : SK Slatinky 11:4

1. FK Břuchotín 18 103:48 26
2. Sokol Křelov A 18 76:31 26
3. Domino 18 101:42 25
4. Arsenal Loučany 18 80:37 23
5. Sokol Slatinky 18 71:52 19
6. FC Braník 18 56:47 19
7. SB Luběnice 18 41:51 18
8. SK Slatinky 18 65:54 17
9. Académica 18 59:89 14
10. Sokol Skrbeň 18 49:76 13
11. Sokol Křelov B 18 54:67 11
12. FC Lutín 18 43:117 3
13. Neředín elite 18 0:0 0
14. FC Skrbeň 18 35:122 0

4.liga C
SK Véska : Dyn.Bystrovany 4:4
Inter Šternberk : Leaders 14:5
Slav.Bystrovany : Arsenal FC 3:5
FC IJZ : Top.Bukovany 3:8
Second Wave : J.A.H. 1:6
Erena : Draci 2:4
Tichej koutek : WP Rebels 13:8

1. Tichej koutek 18 148:65 34
2. Inter Šternberk 18 125:77 28
3. SK Véska 18 94:74 20
4. Erena 18 76:49 19
5. Top.Bukovany 18 68:61 19
6. Arsenal FC 18 71:69 19
7. Draci 18 73:76 19
8. J.A.H. 18 67:82 17
9. WP Rebels 18 72:80 16
10. Dyn.Bystrovany 18 70:80 15
11. FC IJZ 18 47:72 15
12. Second Wave 18 54:63 14
13. Leaders 18 53:113 13
14. Slav.Bystrovany 18 44:101 4

4.liga D
Kaprodrom Klub : P.balet 99 3:6
FC ZRTV Loko : OKL team 6:1
Red Devils : FC Tripol 0:0
Lazce United : Alcatraz 3:1
KAF Přestavlky : Odra 2:6
P.balet 06 : F1 U Slávka

1. Lazce United 18 101:30 30
2. Red Gunners 17 119:52 28
3. P.balet 99 18 84:43 27
4. FC ZRTV Loko 18 87:48 24
5. Sokol Olšany 17 52:42 22
6. Alcatraz 18 60:53 21
7. Kaprodrom Klub 18 66:65 19
8. F1 U Slávka 18 48:61 14
9. Odra 18 59:79 14
10. P.balet 06 18 56:75 11
11. Red Devils 18 33:63 10
12. OKL team 18 64:103 10
13. KAF Přestavlky 18 44:90 8
14. FC Tripol 18 30:99 6

4.liga E
FC Broky : Hejč.berani 5:7
Aschmeritz : 1.FC Černovír 6:3
MK Chudobín : OSŽ Commando 3:2
AC Jojo United : FC Partyzán 5:2
Koník Litovel : Adam Leasing 3:0
FC Jantaři 2011 : FC Hattrick 0:10
Real stars : Chalapeňos 2:4

1. Chalapeňos 18 95:32 32
2. Adam Leasing 18 82:30 28
3. Koník Litovel 18 84:59 25
4. Hejč.berani 18 63:41 23
5. FC Broky 18 95:58 22
6. Aschmeritz 18 60:45 22
7. OSŽ Commando 18 64:56 19
8. 1.FC Černovír 18 66:61 19
9. MK Chudobín 18 53:56 16
10. FC Hattrick 18 68:60 15
11. Real stars 18 71:74 14
12. AC Jojo United 18 38:101 9
13. FC Jantaři 2011 18 32:96 7
14. FC Partyzán 18 28:130 1

Okomentuj jako první článek "Osmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE