Osmnácté kolo futsalových lig

FotbalIlustrační foto

1.liga
SK MP Olomouc – Step Style 4:2
Ajax Bělidla – FC Hněvotín 2:3
Lion Sport.cz – FC Levotil 0:7
AT Beermingham – Real HDO 2:2
Galatasaray – Hruš.Chořelice 1:4

1. Ajax Bělidla 18 109:41 30
2. Real HDO 18 91:42 29
3. AT Beermingham 18 78:47 26
4. FC Hněvotín 18 81:49 23
5. FC Levotil 18 62:47 20
6. Hruš.Chořelice 18 69:68 19
7. Galatasaray 18 75:84 17
8. SK MP Olomouc 18 73:91 17
9. FC Křídla 17 50:54 15
10. Aston Pila 98 17 48:67 14
11. Step Style 18 50:69 13
12. FC Chelsea 17 57:83 10
13. Lion Sport.cz 18 56:94 10
14. Celtic 17 45:108 5

2.liga A
FC Loučany – United Players 3:2
SK Profit NV – Kovo Dřevo 5:5
Pergola – Rychlá rota 4:1
PS Beton – Slovan Uničov 3:0
FC Luběnice – Schwarzbach 5:2
Sokol Mezice – Sokolka Horka A 1:1

1. FC Loučany 18 106:48 33
2. Pergola 18 85:40 29
3. Wednesday 17 81:57 22
4. PS Beton 18 66:53 22
5. United Players 18 53:53 18
6. Sokolka Horka A 18 62:69 16
7. SK Profit NV 18 53:81 16
8. Moravan Cholina 17 58:63 15
9. FC Luběnice 18 44:50 15
10. Sokol Mezice 18 51:53 14
11. Rychlá rota 18 44:54 14
12. Schwarzbach 18 55:70 14
13. Kovo Dřevo 18 48:64 14
14. Slovan Uničov 18 50:101 8

2.liga B
RK Dachi – Atl.Bystrovany 0:3
Restoma – FC Creditas 2:4
Olpran – SK Mrsklesy 10:6
PSG 2010 – FC Skunk 2:6
Dorespo Lošov – Mix junior 1:3
Sokol Pohořany – Rio de Blatec 4:0

1. FC Creditas 18 73:55 27
2. Olpran 18 94:56 24
3. Mix junior 18 66:61 22
4. MK Jívová 17 72:59 21
5. SK Mrsklesy 18 81:68 20
6. Sokol Pohořany 18 60:51 20
7. Hurikán 17 43:40 17
8. Restoma 18 60:58 17
9. Atl.Bystrovany 18 54:54 17
10. Dorespo Lošov 18 41:51 16
11. RK Dachi 18 36:46 16
12. FC Skunk 18 58:77 16
13. Rio de Blatec 18 49:59 15
14. PSG 2010 18 33:85 2

3.liga A
FC Přístav – Sokol Křelov A 3:1
Sedlisko – MS stavby 0:7
Henkováci – FK Rozvadovice 0:4
Agrometal – Dřeváci Pňovice 3:8
Háger podlahy – Pošta 5:2
Sokol Unčovice – KMK Haná 1:3
FC Hroší stavby – Sokolka Horka B 4:7

1. MS stavby 18 97:45 30
2. FK Rozvadovice 18 69:49 25
3. Sedlisko 18 89:57 22
4. Henkováci 17 54:52 20
5. Sokolka Horka B 18 54:48 19
6. Háger podlahy 18 60:56 19
7. FC Přístav 18 66:73 19
8. KMK Haná 18 51:52 17
9. Pošta 18 56:47 16
10. FC Hroší stavby 18 63:76 15
11. Sokol Unčovice 18 41:61 14
12. Dřeváci Pňovice 18 64:96 13
13. Agrometal 18 44:76 12
14. Sokol Křelov A 17 40:60 9

3.liga B
Naschrot – Zelené balet 1:3
Hlušovice – Modos 0:3
SK Kopeček – Magistrát MO 2:2
Inter Šternberk – N.T.P. 5:6
Plantoši – Elekt.Otáhal A 1:5
Hugo boss – Rotor LBT 5:1
Sokol Žerotín – FC Fiasco 1:5

1. Modos 18 65:36 25
2. Hugo boss 18 79:58 23
3. Zelené balet 18 52:45 23
4. Rotor LBT 18 51:41 22
5. Hlušovice 18 73:56 21
6. Naschrot 18 68:52 21
7. SK Kopeček 18 38:33 20
8. FC Fiasco 18 59:64 19
9. Inter Šternberk 18 63:56 18
10. Plantoši 18 49:51 17
11. Elekt.Otáhal A 18 65:69 15
12. Sokol Žerotín 18 37:69 10
13. N.T.P. 18 51:89 10
14. Magistrát MO 18 32:63 8

3.liga C
Arsenal FC – Arsenal Loučany 2:4
FC Kladiváři – Buff-belt 0:3
NanoTrade – Ditrex 4:9
SK Holice – Dědečci 5:7
Ajax Pivodam – FC Holice 4:6
Senice B – Blues rock 8:3
Erena – Foxhunters 0:3

1. Ditrex 18 130:44 33
2. Buff-belt 18 72:36 25
3. Ajax Pivodam 18 60:34 24
4. Senice B 18 76:57 24
5. SK Holice 18 71:49 23
6. FC Holice 18 66:45 23
7. Foxhunters 18 53:50 20
8. NanoTrade 18 68:63 18
9. Dědečci 18 57:85 15
10. Arsenal Loučany 18 37:56 13
11. Erena 18 43:68 13
12. Blues rock 18 42:86 8
13. FC Kladiváři 18 58:121 8
14. Arsenal FC 18 47:86 5

3.liga D
M-Contakt – AC Čenda 0:0
FC 1970 Bubeník – Mates 4:3
Elekt.Otáhal B – FK Krčmaň 6:6
FC Podlas – Hejčín.berani 3:2
RoDo legendy – FK Véska 6:3
1.FC Hombok – Sokol Nový Svět 1:8
Meta Pohořany – Zora club 5:1

1. Sokol Nový Svět 18 107:35 32
2. FC 1970 Bubeník 18 99:49 29
3. RoDo legendy 18 81:49 22
4. Mates 18 96:64 21
5. Meta Pohořany 18 77:53 21
6. FC Podlas 18 58:52 21
7. M-Contakt 18 55:56 17
8. Elekt.Otáhal B 18 60:67 15
9. FK Véska 18 51:83 13
10. FK Krčmaň 18 60:82 10
11. 1.FC Hombok 18 46:82 8
12. Zora club 18 26:91 4
13. Hejčín.berani 18 31:84 3
14. AC Čenda 18 0:0 0

4.liga A
FC Štok – KMK Březové 5:1
AC Karasov – KZT Štěpánov 2:3
FC Tigers – el-jambass 3:9
Buldog Unčovice – SK Náklo 2:1
MK DL.Loučka – Bulldog Pňovice 3:3
Karpat Uničov – Barbar 1:1
Bílý balet – Zákl.Hnoyland 7:1

1. el-jambass 18 82:41 26
2. Bílý balet 18 66:34 26
3. SK Náklo 18 57:36 25
4. KMK Březové 18 52:63 20
5. Karpat Uničov 18 45:40 19
6. MK DL.Loučka 18 54:46 18
7. Buldog Unčovice 18 37:37 18
8. Bulldog Pňovice 18 53:49 17
9. KZT Štěpánov 18 40:49 17
10. Zákl.Hnoyland 18 47:59 17
11. Barbar 18 48:53 15
12. FC Štok 18 42:55 15
13. AC Karasov 18 34:69 10
14. FC Tigers 18 44:70 9

4.liga B
1.FC Černovír – FC Rataje 3:4
Neředín elite – Roko Samotišky 3:5
SokolKřelov B – SK Slatinky 2:5
Sokol Skrbeň – FK Břuchotín 3:2
Smytliš Senice – FC Skrbeň 1:2
SB Luběnice – FC Dijak Lutín 6:2

1. Roko Samotišky 18 91:53 28
2. FC Rataje 18 87:50 28
3. SB Luběnice 18 77:55 23
4. FK Břuchotín 18 60:61 20
5. FK Sigma Lutín 18 69:48 19
6. SK Slatinky 18 63:64 17
7. SokolKřelov B 18 58:68 17
8. FC Dijak Lutín 18 65:72 15
9. Smytliš Senice 18 59:66 12
10. Sokol Skrbeň 18 47:60 12
11. Neředín elite 18 67:67 10
12. 1.FC Černovír 18 49:65 9
13. FC Skrbeň 18 28:91 6
14. B 18 0:0 0

4.liga C
Mlha team – Sl.Bystrovany 13:2
Top.Bukovany – Jager 1878 2:11
Draci – Sportbar Sigma 2:2
FC IJZ – AC Rapid 2:2
Second Wave – Leaders 2:1
Sokol Bělkovice – Dyn.Bystrovany 1:0
Raptors team – J.A.H. 4:5

1. Jager 1878 18 108:56 29
2. Raptors team 18 120:36 28
3. Sportbar Sigma 18 76:41 27
4. Mlha team 18 90:68 23
5. Draci 18 83:63 23
6. Sokol Bělkovice 18 52:41 23
7. J.A.H. 18 61:58 21
8. Dyn.Bystrovany 18 67:68 17
9. Second Wave 18 68:75 16
10. Leaders 18 52:92 12
11. AC Rapid 18 67:99 11
12. FC IJZ 18 50:72 10
13. Top.Bukovany 18 53:81 10
14. Sl.Bystrovany 18 37:134 2

4.liga D
FC ZRTV Loko – Red Devils 4:2
Kaprodrom Klub – P.balet 99 2:6
TJ Sokol Olšany – Odra 8:2
KAF Přestavlky – FC Tripol 1:3
P.balet 06 – Lazce United 3:5

1. Kamerun 18 73:34 26
2. TJ Sokol Olšany 18 66:32 23
3. Lazce United 18 66:32 23
4. FC ZRTV Loko 18 82:60 21
5. Sokol Dubany 17 54:33 21
6. P.balet 99 18 69:56 20
7. Kaprodrom Klub 18 52:61 16
8. Odra 18 43:53 15
9. P.balet 06 18 42:45 14
10. Red Devils 18 40:61 13
11. F1 U Slávka 17 29:50 12
12. KAF Přestavlky 18 28:66 5
13. FC Tripol 18 35:96 5
14. D 18 0:0 0

4.liga E
MK Chudobín – FC Hattrick 1:1
Adam Leasing – Chalapeňos 2:1
FC Jantaři – AC Jojo United 3:1
FC Peklo NV – FC Partyzán 4:1
FC Broky – Hodolany jun. 3:1
IMD Olomouc – Press Slatinky 1:4

1. FC Broky 18 72:35 25
2. IMD Olomouc 18 84:42 22
3. Press Slatinky 18 57:45 22
4. Adam Leasing 18 71:42 21
5. FC Peklo NV 18 61:38 21
6. FC Hattrick 18 47:41 19
7. MK Chudobín 18 62:56 19
8. FC Partyzán 18 51:66 18
9. Chalapeňos 18 49:42 15
10. Koník Litovel 18 49:72 14
11. FC Jantaři 18 37:63 11
12. Hodolany jun. 18 46:63 9
13. E 18 0:0 0
14. AC Jojo United 18 23:104 0

4.liga F
Galacticos – F-21 15:2
Académica – Real stars 7:2
UMO – FC Alcatraz 5:5
OKL team – Atletico Haná 1:4
FC Braník – Domino 3:6
Tichej koutek – OSŽ Commando 7:7

1. Galacticos 18 102:29 31
2. Geoboys 18 102:40 27
3. Atletico Haná 18 85:54 24
4. Domino 18 61:50 20
5. OKL team 18 70:71 19
6. F-21 18 62:73 18
7. Académica 18 68:77 17
8. Tichej koutek 18 85:78 16
9. Real stars 18 58:83 11
10. FC Braník 18 39:62 10
11. FC Alcatraz 18 38:67 9
12. OSŽ Commando 18 43:76 8
13. UMO 18 63:116 6

Okomentuj jako první článek "Osmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE