Osmnácté kolo OFS Olomouc

Ilustrační fotoIlustrační foto

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 2.-3. května

Okresní přebor II. třídy – muži
20.kolo:
SK Červenka-FK Šternberk B 2:1 (2:0), Gál, Pištěk – Šogor, Nová Hradečná-TJ Štěpánov B 0:1 (0:0) – Pavlíček, Újezd u Uničova-Sokol Chomoutov 4:0 (1:0), Axmann, Demeter, Petr, Tomšů, Sokol Střelice-Sokol Kožušany 0:2 (0:2) – Thomas, Zavadil, FK Autodemont-FK Nemilany 4:1 (3:0), Zacpal 3, Mršťák – Hořava, Sokol Blatec-Dlouhá Loučka 2:3 (2:0), Hes, Pavlovský – Kuchta 2, Dlugoš, FC Lužice-FC Drahlov 1:2 (1:1), Volek – Pluskal, Vychodil.

1. FK Nemilany 20 16 1 3 52:22 49
2. FC Drahlov 20 13 1 6 47:27 40
3. FK Autodemont 20 12 2 6 65:21 38
4. Sokol Kožušany 20 12 2 6 49:30 38
5. FK Šternberk B 20 10 5 5 43:24 35
6. Sokol Chomoutov 20 11 2 7 33:31 35
7. Újezd u Uničova 19 11 1 7 45:29 34
8. Sokol Střelice 20 8 3 9 29:32 27
9. Sokol Blatec 20 8 1 11 32:33 25
10. Dlouhá Loučka 20 8 0 12 27:37 24
11. SK Červenka 19 7 1 11 28:42 22
12. TJ Štěpánov B 20 6 2 12 26:61 20
13. FC Lužice 20 4 1 15 17:56 13
14. Nová Hradečná 20 1 2 17 13:61 5

Kanonýři: 28 – Mršťák (FK Autodemont), 14 – Zacpal (FK Autodemont), 13 – Ptáček (Újezd u Uničova).

Okresní přebor III. třídy – muži
20.kolo:
FC Dolany B-Sokol Bouzov 3:0 (2:0), Holásek 2, Máčala, Hraničné Petrovice-Sokol Drahanovice 1:5 (1:2) vlastní – Brhel 2, Bednář, Bednář, Kment, SFK Nedvězí-Sokol Slavonín B 7:0 (3:0), Klicpera 2, Novotný 2, Rozman, Schvartz, Zentrich, Sokol Mladeč-SK Náměšť B 3:2 (1:2), Kubáček, Mlčoch, Čep – Fibrich, vlastní, Bohuňovice B-TJ Těšetice 1:5 (1:1), Boštík – Zbrož 4, Wanke, FK Hlubočky B-FK Přáslavice 0:4 (0:0) – Drga, Kirschbaum, Novotný, Žižka, Sokol Příkazy-1.FC Olešnice 5:1 (3:0), Zbořil 2, Hanus, Jarmar, Rečka – Gallo.

1. Sokol Příkazy 20 14 2 4 48:24 44
2. SFK Nedvězí 20 13 1 6 56:30 40
3. FK Přáslavice 20 12 3 5 49:31 39
4. Sokol Drahanovice 20 11 3 6 57:48 36
5. TJ Těšetice 20 9 5 6 67:40 32
6. Bohuňovice B 19 9 4 6 54:41 31
7. Sokol Bouzov 19 9 4 6 46:34 31
8. Sokol Mladeč 20 10 1 9 46:45 31
9. FC Dolany B 20 8 5 7 51:56 29
10. SK Náměšť B 20 8 2 10 48:47 26
11. FK Hlubočky B 20 6 2 12 30:49 20
12. Sokol Slavonín B 20 4 4 12 29:57 16
13. Hraničné Petrovice 20 4 1 15 29:62 13
14. 1.FC Olešnice 20 3 1 16 34:80 10

Kanonýři: 21 – Zbrož (TJ Těšetice), 17 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 16 – Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
20.kolo:
SK Králová-Sokol Jívová 3:0 (1:0), Klabačka, Svorada, Šenk, TJ Mladějovice-Sokol Babice B 6:1 (2:0), Shuyto 3, Filgas, Jurkovič, Pospíšil – Sakvin, Moravský Beroun B-Horní Loděnice 9:0 (5:0), Baroš 3, Chaloupka 3, Hanáček 2, Pohanka, Sokol Střelice B-Hvězda Libavá 1:4 (0:1), Korecký – Dostál 2, Holiš 2 (1 z p.k), Sportklub Štarnov-Sokol Hnojice 1:2 (1:2), Ťuka – Ambrozek, Knob, FK Šternberk C-FC Jiříkov 0:1 (0:0) – Šopík, FK Huzová-TJ Dalov 2:0 (1:0), Husák, Poláček.

1. Moravský Beroun B 20 13 4 3 75:21 43
2. SK Králová 20 12 6 2 49:25 42
3. Sokol Hnojice 20 12 3 5 49:27 39
4. Sokol Jívová 19 11 5 3 53:25 38
5. TJ Mladějovice 20 10 7 3 57:28 37
6. Hvězda Libavá 19 9 4 6 43:31 31
7. Sokol Babice B 20 8 5 7 45:39 29
8. TJ Dalov 19 8 3 8 47:41 27
9. FK Huzová 19 6 8 5 40:37 26
10. FC Jiříkov 20 7 5 8 33:36 26
11. Sportklub Štarnov 19 4 4 11 41:49 16
12. Horní Loděnice 19 3 4 12 27:77 13
13. Sokol Střelice B 20 3 0 17 18:77 9
14. FK Šternberk C 20 1 2 17 18:82 5

Kanonýři: 20 – Shuyto (TJ Mladějovice), 13 – Klabačka M. (SK Králová), 12 – Kolomazník (Sokol Jívová), Matoušek (FK Huzová).
Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B

20.kolo:
TJ Střeň-Moravská Huzová 2:1 (2:1), Kruk 2 – Najman, Sokol Vilémov-SK Chválkovice B 1:3 (0:2), Dvořák – Ponížil, Spáčil, Čapka, Velký Újezd-Sokol Pňovice 2:2 (0:0), Krbeček, Sležek – Podhora, Žmolík, Sokol Odrlice-SK Grygov 3:0 (0:0), Havlíček, Pluskal, Ženožička, SK Slatinice B-Sokol Luká 3:1 (1:0), Doubrava 2, Dopita – Rozman, Sokol Majetín-FC Drahlov B 3:1 (2:1), Krkoška, Schuster, Čechák – Kypěna.

1. Sokol Majetín 18 17 0 1 64:19 51
2. TJ Střeň 19 12 2 5 44:30 38
3. Velký Újezd 17 10 5 2 55:20 35
4. SK Chválkovice B 19 11 0 8 43:34 33
5. Sokol Vilémov 18 9 4 5 34:23 31
6. SK Slatinice B 18 9 2 7 43:31 29
7. TJ Tršice 18 5 6 7 23:29 21
8. FC Drahlov B 18 5 5 8 28:31 20
9. Sokol Pňovice 19 4 6 9 21:33 18
10. Sokol Odrlice 18 5 2 11 26:52 17
11. Moravská Huzová 19 4 4 11 26:55 16
12. SK Grygov 18 3 3 12 22:43 12
13. Sokol Luká 17 3 3 11 25:54 12

Kanonýři: 12 – Rozsypal (FC Drahlov B), 11 – Sležek (Velký Újezd), 10 – Doubrava (SK Slatinice B), Zlámal (Velký Újezd).

Okresní přebor dorostenců
16.kolo:
FC Hněvotín-TJ Haňovice 2:1 (1:1), Lošťák, Čuka – Přikryl, TJ Mladějovice-Sokol Slavonín 6:2 (3:1), Krahulec 5, Charvát – Soušek, Svoboda, SFK Nedvězí-Sokol Dub n.M. 0:2 (0:1) – Hegr, Přecechtěl, Sokol Troubelice-SK Šumvald 0:0.

1. Sokol Dub n.M. 14 9 5 0 33:12 32
2. SFK Nedvězí 13 9 2 2 46:19 29
3. FK Autodemont 13 7 2 4 29:18 23
4. Sokol Troubelice 13 6 3 4 34:21 21
5. FC Hněvotín 13 5 3 5 34:26 18
6. TJ Haňovice 13 5 3 5 30:28 18
7. SK Šumvald 14 5 2 7 27:38 17
8. SK Bělkovice 14 5 2 7 24:35 17
9. TJ Mladějovice 13 4 2 7 25:27 14
10. Sokol Slavonín 14 0 0 14 11:69 0

Kanonýři: 22 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 14 – Belant (SFK Nedvězí), 13 – Jahn (FK Autodemont).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
18.kolo:
Sokol Paseka-SK Šumvald 5:7 (3:3), Mako 2, Mako 2, Winkler – Mihailescu 3, Bajaník, Bös, Mihailescu, Večeřa, SK Červenka-TJ Haňovice 3:15 (2:8), Nantl 2, Nantl – Navrátil 6, Havlíček 3, Vymětal 3, Král 2, Dostál, FC Medlov-Sokol Bohuňovice 0:5 (0:0) – Poláček 3, Chromec, Ostowar, Moravský Beroun-FC Dolany 0:6 (0:2) – Zajíček 2, Šnilich 2, Novák, Schwarz.

1. Tatran Litovel A 12 11 0 1 65:14 33
2. TJ Haňovice 11 10 0 1 96:28 30
3. Sokol Bohuňovice 12 8 1 3 49:31 25
4. FC Dolany 10 6 2 2 52:27 20
5. SK Šumvald 10 5 1 4 29:30 16
6. SK Červenka 11 5 0 6 44:55 15
7. Sokol Paseka 12 1 1 10 29:57 4
8. FC Medlov 12 1 1 10 24:85 4
9. Moravský Beroun 12 1 0 11 14:75 3

Kanonýři: 25 – Schwarz (FC Dolany), 22 – Nantl T. (SK Červenka), 20 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
18.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Dub n.M. 4:1 (1:0), Holub, Mazal, Pochyla, Samek – Čaník, Sokol Chomoutov-SK Chválkovice 8:2 (3:0), Blažek 3, Stejskal 2, Boyko, Malíšek, Šamu – Mrvík, Šafařík, TJ Tršice-TJ Štěpánov 0:4 (0:3) – Bednář 2, Tázler, Zbořil, SK Slatinice-Sigma Lutín 9:1 (3:1), Havránek 3, Ryšavý 3, Augustin, Doležel, Navrátil – Chmelař, Sokol Náklo-Sokol Kožušany 7:4 (5:1), Divjak 2, Polívka 2, Daniška, Holík, Pavlík – Špičák 2, Kovář, Zedník.

1. Sokol Chomoutov 15 14 1 0 91:16 43
2. FC Hněvotín 15 13 0 2 132:20 39
3. TJ Štěpánov 15 11 1 3 61:23 34
4. Sokol Dub n.M. 15 10 1 4 69:26 31
5. Sokol Náklo 14 9 1 4 72:38 28
6. Velký Újezd 14 5 1 8 33:64 16
7. SK Chválkovice 15 5 0 10 54:76 15
8. Sokol Kožušany 14 4 1 9 61:64 13
9. SK Slatinice 14 4 0 10 33:67 12
10. TJ Tršice 15 1 2 12 26:81 5
11. Sigma Lutín 14 0 0 14 9:166 0

Kanonýři: 43 – Holub M. (FC Hněvotín), 36 – Blažek (Sokol Chomoutov), 27 – Špičák (Sokol Kožušany).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
20.kolo:
FC Dolany-Sokol Dub n.M. 4:2 (2:0), Jahoda 2, Bryks, Koiš – Vybíral 2, 1.FC Olomouc-SK Chválkovice 0:0 (-1:-1), TJ Tršice-Sokol Bohuňovice 2:7 (0:2), Sokol Slavonín B-Hvězda Libavá 7:2 (6:1), Col 5, Faksa, Holčík – Lenděl, Roeland, FK Hlubočky-SK Grygov 2:0 (1:0), Táborský 2, Velký Újezd-SK Bělkovice 2:5 (2:4), Polcr 2 – Vystrčil 4, Zeman, SFK Nedvězí-SK Velká Bystřice 0:2 (0:2) – Pastuszak, Tříska.

1. Sokol Bohuňovice 19 17 1 1 159:25 52
2. SK Bělkovice 19 14 1 4 109:30 43
3. SK Velká Bystřice 18 12 4 2 82:44 40
4. FC Dolany 19 12 2 5 55:53 38
5. Sokol Dub n.M. 19 10 3 6 78:40 33
6. FK Hlubočky 19 10 0 9 63:65 30
7. SK Chválkovice 19 8 5 6 54:35 29
8. Velký Újezd 19 7 2 10 40:77 23
9. SK Grygov 19 7 1 11 49:65 22
10. 1.FC Olomouc 19 6 3 10 26:54 21
11. SFK Nedvězí 19 6 2 11 41:87 20
12. Hvězda Libavá 18 3 2 13 27:106 11
13. TJ Tršice 19 3 1 15 31:74 10
14. Sokol Slavonín B 19 3 1 15 36:95 10

Kanonýři: 48 – Vystrčil (SK Bělkovice), 42 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 35 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
20.kolo:
FC Hněvotín-TJ Haňovice 7:4 (2:2), Dostalík 2, Kreuzer 2, Breznický, Otruba, Šuta – Kučera 3, Otava, Tatran Litovel-Sokol Drahanovice 5:1 (4:1), Knebl 3, Hrazdilová, Vitoul – Sajbrt, Sokol Troubelice-Sokol Pňovice 6:2 (2:2), Urbánek 3, Košák, Navrátil, Unger – Káňa 2, FK Autodemont-Sokol Těšetice 5:2 (1:1), Procházka 2, Nevima, Sedláček, Šváb – Košůtek 2, Sokol Náklo-SK Uničov 5:2 (4:0), Kopřiva, Mrtýnek, Pěček, Pěčková, Vlk – Bako, Hůževka.

1. Sokol Náklo 18 17 0 1 117:17 51
2. SK Náměšť 17 15 1 1 77:26 46
3. SK Slatinice 17 10 3 4 60:31 33
4. TJ Haňovice 17 10 2 5 72:45 32
5. Tatran Litovel 16 9 2 5 52:24 29
6. SK Uničov 18 8 3 7 53:31 27
7. Sokol Troubelice 17 7 3 7 68:77 24
8. FK Autodemont 17 7 1 9 43:48 22
9. Sokol Pňovice 18 6 3 9 43:60 21
10. FC Hněvotín 17 5 4 8 41:48 19
11. Sokol Těšetice 18 2 1 15 24:82 7
12. Sokol Drahanovice 17 2 1 14 28:101 7
13. Sigma Lutín 17 2 0 15 17:105 6

Kanonýři: 36 – Nguyen (SK Náměšť), 32 – Pěček (Sokol Náklo), 21 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Osmnácté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE