Páté kolo futsalových lig

DSC_4067

1.liga
SK MP Olomouc – Ajax Bělidla 3:5
FC Creditas – Real HDO 1:5
Tonery Olomouc – Pergola 2:2
FC Skunk – Galatasaray 4:7
Hruš.Chořelice – Aston Pila 98 4:0
AT Beermingham – Moravan Cholina 1:3
FC Levotil – Sokol Pohořany 2:5
1. Real HDO 5 32:9 10
2. Ajax Bělidla 5 29:11 10
3. Pergola 5 23:10 8
4. Sokol Pohořany 5 19:10 8
5. SK MP Olomouc 5 17:12 7
6. Galatasaray 5 21:20 7
7. Tonery Olomouc 5 8:12 5
8. AT Beermingham 5 12:18 3
9. Aston Pila 98 4 12:17 2
10. FC Levotil 5 10:15 2
11. FC Skunk 5 16:23 2
12. Moravan Cholina 5 8:18 2
13. Hruš.Chořelice 5 9:21 2
14. FC Creditas 4 7:27 0

2.liga A
Galacticos – PS Beton 0:0
Foxhunters – AUS Olomouc 2:2
Wednesday – Kovo Dřevo 5:8
Rychlá rota – United Players 1:1
Sokolka Horka A – FC Loučany 1:5
Schwarzbach – Hlušovice 6:3
Sokol Mezice – Olpran 3:0
1. Kovo Dřevo 5 29:15 8
2. Wednesday 5 30:16 8
3. Sokol Mezice 5 15:14 7
4. Galacticos 5 13:10 4
5. Schwarzbach 5 26:25 4
6. FC Loučany 5 18:19 4
7. Sokolka Horka A 5 19:21 4
8. Foxhunters 5 15:20 4
9. Hlušovice 5 14:20 4
10. Olpran 5 19:27 4
11. AUS Olomouc 5 13:15 3
12. United Players 5 6:9 3
13. Rychlá rota 5 14:20 3
14. PS Beton 5 0:0 0

2.liga B
Modos Olomouc – SK Mrsklesy 2:4
Raptors team – At.Bystrovany 4:2
FC Bubeník – FC Hroší stavby 4:2
Celtic – FC Holice 3:4
FC Křídla – Atletico Haná 3:0
Restoma – Mix junior 3:4
1. Mix junior 5 27:8 10
2. FC Křídla 5 19:7 9
3. Raptors team 5 24:17 7
4. Restoma 5 21:13 6
5. FC Bubeník 5 12:11 6
6. At.Bystrovany 5 16:17 6
7. FC Holice 5 16:14 5
8. Hurikán VB 4 17:6 4
9. FC Hroší stavby 5 24:26 4
10. SK Mrsklesy 5 13:30 4
11. Modos Olomouc 5 8:20 3
12. Celtic 5 16:23 2
13. MS stavby 4 10:20 2
14. Atletico Haná 5 4:15 0

3.liga A
Aschmeritz – FK Rozvadovice 2:0
Sigma Lutín – Koník Litovel 3:6
Sokolka Horka B – FC Rataje 2:0
Ar.Loučany – Henkováci 5:2
SK Náklo – SK Profit NV 3:8
Sokol Unčovice – FC Luběnice 3:1
Sedlisko – FC Peklo NV 2:1
1. Koník Litovel 5 19:13 9
2. SK Profit NV 5 25:12 8
3. Ar.Loučany 5 21:16 7
4. Sigma Lutín 5 14:13 7
5. Sokolka Horka B 5 15:11 6
6. Aschmeritz 5 11:9 6
7. FC Rataje 5 11:9 6
8. Sokol Unčovice 5 12:11 6
9. Sedlisko 5 11:12 5
10. SK Náklo 5 16:20 3
11. Henkováci 5 9:17 3
12. FK Rozvadovice 5 10:16 2
13. FC Luběnice 5 11:18 2
14. FC Peklo NV 5 6:14 0

3.liga B
Zelené balet – Ditrex 3:1
FC Chelsea – FC Fiasco 4:1
FK Břuchotín – El. Otáhal A 3:5
SK Kopeček – Meta Pohořany 0:3
FC ZRTV Loko – SK Véska 3:6
RoDo legendy – Roko Samotišky 5:3
Chalapeňos – Jager 1878 6:5
1. El. Otáhal A 5 27:18 9
2. Meta Pohořany 5 15:10 7
3. SK Véska 5 24:19 7
4. Chalapeňos 5 22:19 7
5. FC Chelsea 5 16:13 6
6. RoDo legendy 5 17:16 6
7. FK Břuchotín 5 14:14 5
8. FC Fiasco 5 16:17 5
9. Jager 1878 5 20:20 4
10. Ditrex 5 19:22 4
11. Zelené balet 5 13:19 4
12. Roko Samotišky 5 22:24 3
13. SK Kopeček 5 9:15 2
14. FC ZRTV Loko 5 15:23 1

3.liga C
Ajax Pivodam – Kaprodrom 6:0
FC Podlas – SK Holice 3:4
FC Alcatraz – MK Jívová 4:0
FK Krčmaň – Sokol Dubany 4:4
Domino – Pošta 0:8
Tichej koutek – Kamerun 4:6
Blues rock – Rio de Blatec 1:7
1. Kamerun 5 30:7 10
2. Rio de Blatec 5 26:8 9
3. FK Krčmaň 5 30:16 8
4. Pošta 5 17:9 8
5. Sokol Dubany 5 34:14 7
6. SK Holice 5 16:16 6
7. Domino 5 15:27 5
8. FC Podlas 5 25:23 4
9. Ajax Pivodam 5 19:23 4
10. FC Alcatraz 5 17:27 4
11. Kaprodrom 5 19:35 3
12. Tichej koutek 5 19:30 1
13. Blues rock 5 9:28 1
14. MK Jívová 5 9:22 0

3.liga D
el-jambass – Rotor LBT 1:1
Mlha team – Draci 3:9
El. Otáhal B – Lazce United 1:6
Buff-belt – Top.Bukovany 6:5
FC Braník – Dorespo Lošov 4:4
Sportbar Sigma – Inter Šternberk 2:5
Dlouhá Loučka – Geoboys 2:5
1. Inter Šternberk 5 34:12 10
2. Geoboys 5 32:15 9
3. Buff-belt 5 21:16 9
4. Lazce United 5 18:9 8
5. El. Otáhal B 5 22:25 6
6. Dorespo Lošov 5 22:21 5
7. Rotor LBT 5 10:10 5
8. Sportbar Sigma 5 20:17 4
9. Draci 5 26:23 4
10. Mlha team 5 15:26 4
11. Dlouhá Loučka 5 13:25 2
12. el-jambass 5 11:23 2
13. FC Braník 5 19:34 2
14. Top.Bukovany 5 13:20 0

4.liga A
FC Štok – Dřeváci Pňovice 4:4
MK Chudobín – Sokal Žerotín 1:1
KZT Štěpánov – AC Karasov 0:0
FC Tigers – Bulldogs Pňovice 4:0
Buldok Unčovice – Barbar 0:2
Karpat Uničov – KMK Březové 6:1
1. FC Štok 5 16:8 7
2. Karpat Uničov 4 23:15 6
3. FC Tigers 5 11:4 6
4. Zákl.Hnoyland 5 11:7 6
5. Dřeváci Pňovice 5 20:14 5
6. AC Karasov 5 3:1 5
7. KZT Štěpánov 5 9:7 5
8. MK Chudobín 4 11:10 5
9. Sokal Žerotín 5 12:13 5
10. Bulldogs Pňovic 5 10:13 4
11. Barbar 5 11:20 2
12. KMK Březové 5 11:20 2
13. Buldok Unčovice 5 2:18 0

4.liga B
Sokol Křelov B – SK Slatinky 1:4
Sokol Křelov A – Bažanti 1:2
FC Lutín – Sokol Slatinky 8:3
1. Bažanti 5 30:15 10
2. Shake and Bake 4 32:9 8
3. SK Slatinky 5 24:17 7
4. Sokol Křelov B 5 14:11 4
5. FC Lutín 5 18:22 4
6. Sokol Křelov A 5 13:9 3
7. Sokol Skrbeň 5 11:13 2
8. Zora club 4 5:9 2
9. SB Luběnice 3 11:16 2
10. Sokol Slatinky 5 23:29 2
11. Académica 4 14:29 0
12. FC Skrbeň 4 6:22 0

4.liga C
OSŽ Commando – Leaders 4:4
FC Broky – P.balet 99 6:2
AC Jojo United – FC Partyzán 1:5
Erena – Second Wave 4:0
Sokol Olšany – FC IJZ 11:3
1. Nano Trade 5 21:3 8
2. FC Broky 5 19:10 7
3. P.balet 99 5 18:13 7
4. Leaders 5 21:16 7
5. Erena 5 14:13 5
6. Sokol Olšany 5 21:14 4
7. FC Partyzán 5 13:15 4
8. Arsenal FC 4 12:16 4
9. Second Wave 5 13:20 4
10. FC IJZ 5 11:20 3
11. OSŽ Commando 5 13:18 2
12. J.A.H. 4 6:11 2
13. AC Jojo United 5 10:23 1

4.liga D
Hej.berani – Slavoj Bystrovany 6:2
Odra – Adam Leasing 0:5
WP rebels – OKL team 2:4
FC Černovír – Dyn.Bystrovany 2:3
Real stars – F1 U Slávka 3:0
1. Real stars 5 27:14 8
2. Hej.berani 5 18:6 8
3. FK Véska 5 17:5 7
4. FC Hattrick 4 22:9 6
5. Dyn.Bystrovany 5 20:9 6
6. OKL team 5 17:19 6
7. WP rebels 5 12:12 4
8. Adam Leasing 5 10:15 4
9. KAF Přestavlky 4 7:20 3
10. FC Černovír 5 8:12 2
11. Odra 5 7:11 2
12. F1 U Slávka 5 7:16 2
13. Slavoj Bystrovany 5 6:30 0

Okomentuj jako první článek "Páté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE