Páté kolo futsalových lig

1.liga
Real HDO – AT Beermingham 3:3
FC Hněvotín – Ajax Bělidla 1:3
Hruš.Chořelice – Galatasaray 2:2
FC Chelsea – Aston Pila 98 2:1
Step Style – SK MP Olomouc 2:4
FC Levotil – Lion Sport.cz 4:0

1. Ajax Bělidla 5 29:8 9
2. Real HDO 5 20:14 7
3. FC Chelsea 5 21:15 7
4. AT Beermingham 5 23:18 7
5. SK MP Olomouc 5 18:22 6
6. FC Hněvotín 5 21:17 5
7. FC Levotil 5 17:18 5
8. FC Křídla 4 14:7 4
9. Galatasaray 5 19:21 4
10. Aston Pila 98 5 11:16 4
11. Hruš.Chořelice 5 19:23 3
12. Lion Sport.cz 5 10:17 3
13. Celtic 4 8:19 2
14. Step Style 5 13:28 2

2.liga A
Kovo Dřevo – SK Profit NV 7:1
United Players – FC Loučany 4:1
Sokolka Horka A – Sokol Mezice 4:5
Rychlá rota – Pergola 2:4
Wednesday – Moravan Cholina 9:3
Schwarzbach – FC Luběnice 1:0
Slovan Uničov – PS Beton 2:5

1. PS Beton 5 23:11 8
2. FC Loučany 5 26:18 8
3. Moravan Cholina 5 18:17 8
4. Pergola 5 23:12 7
5. Sokol Mezice 5 23:17 6
6. Wednesday 5 31:25 6
7. Kovo Dřevo 5 18:13 5
8. Schwarzbach 5 11:10 5
9. United Players 5 15:16 5
10. Sokolka Horka A 5 17:17 4
11. FC Luběnice 5 6:12 3
12. Rychlá rota 5 10:16 2
13. Slovan Uničov 5 11:28 2
14. SK Profit NV 5 7:27 1

2.liga B
Rio de Blatec – Sokol Pohořany 3:3
Atl.Bystrovany – RK Dachi 2:2
FC Skunk – PSG 2010 2:1
FC Creditas – Restoma 5:4
Mix junior – Dorespo Lošov 7:2
SK Mrsklesy – Olpran 1:6
Hurikán – MK Jívová 3:3

1. Olpran 5 30:11 9
2. FC Skunk 5 14:10 8
3. FC Creditas 5 20:16 8
4. Restoma 5 20:15 7
5. Sokol Pohořany 5 24:19 7
6. Hurikán 5 14:8 6
7. Mix junior 5 18:15 5
8. MK Jívová 5 15:15 5
9. Dorespo Lošov 5 11:15 4
10. SK Mrsklesy 5 18:23 4
11. Rio de Blatec 5 17:21 3
12. RK Dachi 5 10:21 3
13. Atl.Bystrovany 5 12:21 1
14. PSG 2010 5 9:22 0

3.liga A
Sokolka Horka B – FC Hroší stavby 5:3
Sokol Křelov A – FC Přístav 6:1
MS stavby – Sedlisko 3:1
Pošta – Háger podlahy 0:3
Dřeváci Pňovice – Agrometal 5:4
KMK Haná – Sokol Unčovice 4:5

1. Sedlisko 5 25:11 8
2. MS stavby 5 27:16 8
3. Henkováci 4 18:8 8
4. Háger podlahy 5 21:14 6
5. Sokolka Horka B 5 19:16 6
6. FC Hroší stavby 5 19:23 6
7. Sokol Křelov A 5 16:15 5
8. Dřeváci Pňovice 5 20:25 5
9. Pošta 5 13:11 4
10. Sokol Unčovice 5 12:16 4
11. FC Přístav 5 14:23 3
12. KMK Haná 5 17:21 2
13. Agrometal 5 11:21 2
14. FK Rozvadovice 4 11:23 1

3.liga B
Rotor LBT – Hugo boss 3:0
FC Fiasco – Sokol Žerotín 4:0
N.T.P. – Inter Šternberk 3:3
Modos – Hlušovice 0:0
Magistrát MO – SK Kopeček 1:3
Zelené balet – Naschrot 0:4

1. Inter Šternberk 5 21:11 8
2. Modos 5 16:7 8
3. Naschrot 5 18:9 8
4. Rotor LBT 5 16:10 8
5. Hlušovice 5 17:11 7
6. Plantoši 4 13:11 5
7. FC Fiasco 5 15:16 5
8. SK Kopeček 5 9:10 4
9. Hugo boss 5 17:20 3
10. Zelené balet 5 8:12 3
11. Elekt.Otáhal A 4 15:20 3
12. Sokol Žerotín 5 8:18 3
13. Magistrát MO 5 9:17 2
14. N.T.P. 5 11:21 1

3.liga C
Dědečci – SK Holice 0:4
FC Holice – Ajax Pivodam 1:1
Arsenal Loučany – Arsenal FC 4:0
Foxhunters – Erena 3:1
Buff-belt – FC Kladiváři 8:2
Blues rock – Senice B 2:7
Ditrex – NanoTrade 3:1

1. Ditrex 5 32:9 10
2. Buff-belt 5 22:6 9
3. Ajax Pivodam 5 17:3 8
4. SK Holice 5 21:7 8
5. Senice B 5 24:14 7
6. NanoTrade 5 17:11 5
7. FC Holice 5 15:11 5
8. Erena 5 14:12 4
9. Arsenal Loučany 5 8:13 4
10. Foxhunters 5 8:20 3
11. Arsenal FC 5 15:23 2
12. Blues rock 5 7:24 2
13. FC Kladiváři 5 13:35 2
14. Dědečci 5 8:33 1

3.liga D
Zora club – Meta Pohořany 0:7
Hejčín.berani – FC Podlas 2:3
Mates – FC 1970 Bubeník 5:8
Sokol Nový Svět – 1.FC Hombok 4:2
FK Véska – RoDo legendy 2:1
AC Čenda – M-Contakt 0:3

1. FC 1970 Bubeník 5 42:16 10
2. Mates 5 38:20 8
3. Sokol Nový Svět 5 21:15 8
4. FC Podlas 5 17:8 7
5. Meta Pohořany 5 20:11 6
6. RoDo legendy 5 22:14 6
7. M-Contakt 5 18:16 6
8. Elekt.Otáhal B 4 17:16 6
9. AC Čenda 5 12:12 4
10. FK Véska 5 18:35 4
11. 1.FC Hombok 5 20:23 2
12. FK Krčmaň 4 8:15 1
13. Zora club 5 5:31 0
14. Hejčín.berani 5 4:30 0

4.liga A
KMK Březové – FC Štok 3:3
Zákl.Hnoyland – Bílý balet 2:5
SK Náklo – Buldog Unčovice 5:2
Bulldog Pňovice – MK DL.Loučka 5:1
el-jambass – FC Tigers 5:0
KZT Štěpánov – AC Karasov 3:0
Barbar – Karpat Uničov 0:2

1. SK Náklo 5 21:6 10
2. el-jambass 4 21:4 8
3. Bulldog Pňovice 5 14:8 7
4. MK DL.Loučka 5 18:12 6
5. FC Štok 5 15:13 6
6. KMK Březové 5 14:16 6
7. Karpat Uničov 4 11:8 5
8. Bílý balet 5 15:12 5
9. Buldog Unčovice 5 11:14 4
10. Zákl.Hnoyland 5 13:22 4
11. KZT Štěpánov 4 6:14 2
12. AC Karasov 5 9:18 2
13. FC Tigers 5 6:18 1
14. Barbar 4 6:15 0

4.liga B
FK Břuchotín – Sokol Skrbeň 3:0
FC Skrbeň – Smytliš Senice 5:3
FK Sigma Lutín – B 0:0
FC Dijak Lutín – SB Luběnice 5:9
FC Rataje – 1.FC Černovír 1:0
Roko Samotišky – Neředín elite 4:3
SK Slatinky – SokolKřelov B 3:2

1. FC Rataje 5 18:10 8
2. FK Břuchotín 5 18:13 7
3. SokolKřelov B 5 16:14 7
4. Roko Samotišky 4 16:9 6
5. Neředín elite 5 23:18 5
6. FK Sigma Lutín 5 13:11 5
7. SB Luběnice 5 25:23 5
8. 1.FC Černovír 5 16:13 4
9. FC Dijak Lutín 5 21:21 4
10. SK Slatinky 5 11:18 3
11. FC Skrbeň 5 11:19 3
12. Smytliš Senice 4 13:20 1
13. B 5 0:0 0
14. Sokol Skrbeň 5 4:16 0

4.liga C
Sl.Bystrovany – Mlha team 2:7
Dyn.Bystrovany – Sokol Bělkovice 0:5
Leaders – Second Wave 6:2
J.A.H. – Raptors team 5:4
Sportbae Sigma – Draci 13:5
AC Rapid – FC IJZ 2:4
Jager 1878 – Top.Bukovany 7:2

1. Raptors team 5 37:14 8
2. Sportbae Sigma 5 30:15 8
3. Jager 1878 5 27:13 8
4. Sokol Bělkovice 5 21:13 7
5. Mlha team 5 25:18 7
6. Leaders 5 19:17 6
7. J.A.H. 5 15:17 5
8. FC IJZ 4 15:14 4
9. Second Wave 5 20:21 4
10. Dyn.Bystrovany 4 14:17 4
11. Draci 5 17:27 4
12. AC Rapid 5 20:29 3
13. Top.Bukovany 5 8:20 0
14. Sl.Bystrovany 5 5:38 0

4.liga D
Lazce United – P.balet 06 4:0
Kamerun – D 0:0
F1 U Slávka – Sokol Dubany 1:4
FC Tripol – KAF Přestavlky 3:5
Red Devils – FC ZRTV Loko 2:8
P.balet 99 – Kaprodrom Klub 3:4
Odra – TJ Sokol Olšany 3:0

1. Lazce United 5 25:6 10
2. Odra 5 18:5 9
3. P.balet 99 5 25:16 6
4. TJ Sokol Olšany 5 13:6 6
5. Kamerun 5 10:7 6
6. FC ZRTV Loko 5 25:25 5
7. Kaprodrom Klub 5 10:15 4
8. Red Devils 5 13:19 4
9. F1 U Slávka 5 10:16 4
10. FC Tripol 5 13:19 2
11. KAF Přestavlky 5 10:18 2
12. Sokol Dubany 5 4:13 2
13. D 5 0:0 0
14. P.balet 06 5 2:13 0

4.liga E
AC Jojo United – FC Jantaři 1:3
FC Hattrick – MK Chudobín 1:3
FC Partyzán – FC Peklo NV 0:7
Chalapeňos – Adam Leasing 4:1
Hodolany jun. – FC Broky 2:9
Press Slatinky – IMD Olomouc 0:0
Koník Litovel – E 0:0

1. FC Peklo NV 5 26:3 10
2. FC Broky 5 28:9 9
3. FC Partyzán 5 10:10 7
4. IMD Olomouc 5 25:9 6
5. Press Slatinky 5 18:16 6
6. MK Chudobín 5 27:21 5
7. FC Hattrick 5 10:10 4
8. FC Jantaři 5 12:17 4
9. Chalapeňos 5 8:15 2
10. Hodolany jun. 5 8:15 2
11. AC Jojo United 5 12:25 2
12. Koník Litovel 5 8:23 1
13. E 5 0:0 0
14. Adam Leasing 5 5:24 0

4.liga F
FC Alcatraz – UMO 5:3
Real stars – Académica 4:4
Geoboys – F 0:0
Atletico Haná – OKL team 4:3
Domino – FC Braník 2:0
OSŽ Commando – Tichej koutek 4:7

1. Galacticos 4 30:7 8
2. Geoboys 5 26:9 8
3. Académica 5 21:20 7
4. OKL team 5 23:14 6
5. Atletico Haná 5 23:17 6
6. Domino 5 15:13 6
7. Tichej koutek 5 20:19 6
8. F-21 4 12:11 4
9. FC Braník 5 13:21 4
10. FC Alcatraz 5 10:22 2
11. Real stars 5 13:18 1
12. F 5 0:0 0
13. OSŽ Commando 5 8:18 0
14. UMO 5 14:39 0

Okomentuj jako první článek "Páté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE