Patnácté kolo futsalových lig

Ilustrační fotoIlustrační foto

1.liga
FC Levotil : Tonery Olomouc 2:1
Galatasaray : Real HDO 2:6
AT Beermingham : Aston Pila 98 7:1
Hruš.Chořelice : Pergola 3:0
FC Skunk : Sokol Pohořany 3:1
FC Creditas : Ajax Bělidla 3:7
SK MP Olomouc : Moravan Cholina 7:2

1. Ajax Bělidla 15 77:43 24
2. Real HDO 15 70:29 23
3. SK MP Olomouc 15 66:39 21
4. Sokol Pohořany 15 49:35 18
5. FC Skunk 15 63:50 17
6. Tonery Olomouc 15 50:47 16
7. Pergola 15 44:31 15
8. FC Levotil 15 46:45 14
9. AT Beermingham 15 50:56 14
10. Galatasaray 15 58:76 14
11. Hruš.Chořelice 15 57:63 12
12. Aston Pila 98 15 37:56 10
13. Moravan Cholina 15 28:56 9
14. FC Creditas 15 32:101 3

2.liga A
Schwarzbach : Sokol Mezice 4:9
Sokolka Horka A : United Players 2:3
Rychlá rota : AUS Olomouc 2:0
Foxhunters : Olpran 3:7
Galacticos : Hlušovice 6:3
PS Beton : Kovo Dřevo 0:0
Wednesday : FC Loučany 0:0

1. Kovo Dřevo 15 78:33 23
2. Sokol Mezice 15 51:34 19
3. United Players 15 39:26 17
4. FC Loučany 15 48:27 16
5. Galacticos 15 39:36 12
6. Rychlá rota 15 35:56 12
7. Schwarzbach 15 61:70 10
8. Foxhunters 15 42:51 10
9. Olpran 15 45:63 10
10. Hlušovice 15 40:55 9
11. AUS Olomouc 15 37:39 7
12. Sokolka Horka A 15 35:60 7
13. PS Beton 15 0:0 0
14. Wednesday 15 0:0 0

2.liga B
Celtic : FC Křídla 6:3
FC Bubeník : Atletico Haná 2:3
MS stavby : At.Bystrovany 3:3
Modos Olomouc : FC Hroší stavby 3:2
Raptors team : SK Mrsklesy 13:4
Mix junior : Hurikán VB 1:0

1. Mix junior 15 71:35 25
2. FC Křídla 15 55:36 22
3. FC Bubeník 15 56:36 20
4. Restoma 14 59:39 20
5. Raptors team 15 78:58 19
6. SK Mrsklesy 15 78:81 18
7. At.Bystrovany 15 36:47 13
8. Celtic 15 67:67 12
9. FC Holice 14 41:49 12
10. Hurikán VB 15 43:40 11
11. FC Hroší stavby 15 64:80 11
12. Modos Olomouc 15 32:55 10
13. MS stavby 15 52:80 9
14. Atletico Haná 15 36:65 6

3.liga A
Sedlisko : Koník Litovel 1:0
SK Náklo : FC Rataje 4:3
Ar.Loučany : FK Rozvadovice 5:4
Henkováci : SK Profit NV 2:2
Sokolka Horka B : FC Peklo NV 3:3
Sigma Lutín : FC Luběnice 2:3
Aschmeritz : Sokol Unčovice 1:2

1. SK Profit NV 15 62:37 23
2. Sokolka Horka B 15 62:43 19
3. Koník Litovel 15 56:49 19
4. Aschmeritz 15 43:33 17
5. Sedlisko 15 47:37 17
6. Ar.Loučany 15 61:60 16
7. Sigma Lutín 15 42:54 16
8. FC Rataje 15 44:41 15
9. SK Náklo 15 44:49 15
10. FC Luběnice 15 44:44 14
11. FC Peklo NV 15 43:43 13
12. Sokol Unčovice 15 31:56 10
13. Henkováci 15 30:43 9
14. FK Rozvadovice 15 29:49 7

3.liga B
Zelené balet : Roko Samotišky 1:5
FC Chelsea : Meta Pohořany 7:3
SK Kopeček : FK Břuchotín 2:5
FC ZRTV Loko : Ditrex 4:2
Chalapeňos : El. Otáhal A 6:3
RoDo legendy : Jager 1878 3:0
FC Fiasco : SK Véska 6:4

1. SK Véska 15 101:48 23
2. FC Chelsea 15 77:44 22
3. RoDo legendy 15 66:40 21
4. FK Břuchotín 15 75:56 20
5. Chalapeňos 15 67:64 19
6. El. Otáhal A 15 69:81 18
7. FC Fiasco 15 64:56 17
8. Meta Pohořany 15 41:49 13
9. Jager 1878 15 58:70 12
10. Ditrex 15 67:85 12
11. Zelené balet 15 37:63 10
12. Roko Samotišky 15 69:81 9
13. FC ZRTV Loko 15 50:64 9
14. SK Kopeček 15 31:71 5

3.liga C
MK Jívová : Rio de Blatec 6:1
Ajax Pivodam : Pošta 5:3
FC Alcatraz : Sokol Dubany 2:8
FK Krčmaň : FC Podlas 3:0
Domino : Kamerun 1:12
Tichej koutek : SK Holice 8:2

1. FK Krčmaň 15 89:47 24
2. Sokol Dubany 14 91:34 23
3. Rio de Blatec 15 78:34 23
4. Kamerun 15 72:48 20
5. Pošta 15 58:54 17
6. SK Holice 15 61:56 16
7. Domino 14 53:62 16
8. Ajax Pivodam 15 54:73 15
9. FC Podlas 15 66:55 14
10. MK Jívová 15 54:54 12
11. Tichej koutek 15 67:95 9
12. Blues rock 14 45:74 8
13. Kaprodrom 14 46:98 5
14. FC Alcatraz 15 34:84 4

3.liga D
el-jambass : Geoboys 8:3
Mlha team : Sportbar Sigma 7:5
El. Otáhal B : Dorespo Lošov 4:2
Buff-belt : Draci 4:2
Top.Bukovany : Rotor LBT 5:2
FC Braník : Inter Šternberk 3:6
Dlouhá Loučka : Lazce United 2:6

1. El. Otáhal B 15 87:48 23
2. Lazce United 15 66:36 23
3. Inter Šternberk 15 77:50 21
4. Buff-belt 15 63:55 20
5. Rotor LBT 15 52:39 19
6. Top.Bukovany 15 59:37 18
7. Geoboys 15 61:56 15
8. Mlha team 15 52:78 14
9. Dorespo Lošov 15 59:50 13
10. el-jambass 15 58:62 12
11. Sportbar Sigma 15 50:69 11
12. Draci 15 56:74 9
13. Dlouhá Loučka 15 33:70 8
14. FC Braník 15 43:92 4

4.liga A
FC Štok : A1 0:0
Zákl.Hnoyland : Barbar 3:6
AC Karasov : Bulldogs Pňovice 2:3
MK Chudobín : Buldok Unčovice 2:2
KZT Štěpánov : Sokal Žerotín 1:0
FC Tigers : KMK Březové 3:4
Karpat Uničov : Dřeváci Pňovice 3:3

1. Karpat Uničov 15 60:36 19
2. FC Štok 15 35:27 19
3. KZT Štěpánov 15 43:27 18
4. Zákl.Hnoyland 15 43:32 17
5. Barbar 15 50:34 16
6. FC Tigers 15 37:34 15
7. Sokal Žerotín 15 41:28 14
8. Bulldogs Pňovic 15 28:34 14
9. Dřeváci Pňovice 15 53:52 12
10. AC Karasov 15 32:45 11
11. MK Chudobín 15 33:47 10
12. KMK Březové 15 29:66 8
13. Buldok Unčovice 15 18:40 7
14. A1 15 0:0 0

4.liga B
Sokol Křelov B : B1 0:0
Sokol Křelov A : B2 0:0
Bažanti : SK Slatinky 1:6
FC Skrbeň : Sokol Slatinky 1:7
Sokol Skrbeň : Shake and Bake 3:13
FC Lutín : Académica 3:0
Zora club : SB Luběnice 1:3

1. Shake and Bake 15 138:34 26
2. Bažanti 15 51:41 18
3. SK Slatinky 15 61:58 17
4. Sokol Křelov B 15 54:35 16
5. Sokol Křelov A 15 57:37 15
6. Sokol Slatinky 15 62:56 14
7. FC Lutín 15 56:51 14
8. Sokol Skrbeň 15 56:60 12
9. FC Skrbeň 15 42:71 10
10. SB Luběnice 15 38:76 4
11. Zora club 15 34:83 4
12. Académica 15 31:78 2
13. B1 15 0:0 0
14. B2 15 0:0 0

4.liga C
FC Broky : C1 0:0
OSŽ Commando : J.A.H. 8:2
FC Partyzán : FC IJZ 1:2
Nano Trade : Second Wave 6:4
AC Jojo United : Leaders 3:3
Erena : Arsenal FC 2:0
Sokol Olšany : P.balet 99 2:7

1. FC Broky 15 85:26 23
2. Nano Trade 15 65:34 22
3. P.balet 99 15 75:40 21
4. OSŽ Commando 15 57:38 18
5. Leaders 15 60:53 18
6. Erena 15 34:38 15
7. J.A.H. 15 44:47 14
8. Second Wave 15 49:60 13
9. Arsenal FC 15 50:56 12
10. Sokol Olšany 15 43:59 8
11. FC Partyzán 15 31:74 7
12. FC IJZ 15 31:59 6
13. AC Jojo United 15 29:69 3
14. C1 15 0:0 0

4.liga D
Hej.berani : D1 0:0
Real stars : OKL team 14:4
F1 U Slávka : Dyn.Bystrovany 2:7
FK Véska : KAF Přestavlky 3:0
FC Hattrick : Adam Leasing 4:6
WP rebels : Odra 0:6
FC Černovír : Slavoj Bystrovany 4:3

1. Dyn.Bystrovany 15 70:23 24
2. FK Véska 15 62:22 24
3. Hej.berani 15 56:32 21
4. Real stars 15 91:49 19
5. Adam Leasing 15 47:43 14
6. WP rebels 15 45:46 13
7. FC Hattrick 15 50:53 13
8. Odra 15 46:53 12
9. OKL team 15 51:67 12
10. F1 U Slávka 15 38:56 8
11. KAF Přestavlky 15 27:61 8
12. FC Černovír 15 27:59 6
13. Slavoj Bystrova 15 27:73 6
14. D1 15 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Patnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE