První kolo futsalových lig

Ilustrační foto

1.liga
Hruš.Chořelice : Tonery Olomouc 0:2
FC Creditas : Pergola 1:9
Real HDO : Moravan Cholina 8:3
FC Skunk : Ajax Bělidla 2:3
AT Beermingham : Sokol Pohořany 3:4
Galatasaray : Aston Pila 98 4:4
FC Levotil : SK MP Olomouc 1:2

1. Pergola 1 9:1 2
2. Real HDO 1 8:3 2
3. Tonery Olomouc 1 2:0 2
4. SK MP Olomouc 1 2:1 2
5. Ajax Bělidla 1 3:2 2
6. Sokol Pohořany 1 4:3 2
7. Galatasaray 1 4:4 1
8. Aston Pila 98 1 4:4 1
9. AT Beermingham 1 3:4 0
10. FC Skunk 1 2:3 0
11. FC Levotil 1 1:2 0
12. Hruš.Chořelice 1 0:2 0
13. Moravan Cholina 1 3:8 0
14. FC Creditas 1 1:9 0

2.liga A
PS Beton : AUS Olomouc 0:0
Galacticos : FC Loučany 3:0
Foxhunters : Sokol Mezice 2:2
Wednesday : Olpran 5:1
Rychlá rota : Hlušovice 1:4
Kovo Dřevo : United Players 4:0
Schwarzbach : Sokolka Horka A 3:6

1. Kovo Dřevo 1 4:0 2
2. Wednesday 1 5:1 2
3. Galacticos 1 3:0 2
4. Hlušovice 1 4:1 2
5. Sokolka Horka A 1 6:3 2
6. Foxhunters 1 2:2 1
7. Sokol Mezice 1 2:2 1
8. PS Beton 1 0:0 0
9. AUS Olomouc 1 0:0 0
10. Schwarzbach 1 3:6 0
11. Rychlá rota 1 1:4 0
12. FC Loučany 1 0:3 0
13. Olpran 1 1:5 0
14. United Players 1 0:4 0

2.liga B
Mix junior : FC Hroší stavby 10:2
Modos Olomouc : FC Holice 1:1
Hurikán VB : SK Mrsklesy 12:0
MS stavby : Atletico Haná 2:1
FC Bubeník : FC Křídla 1:4
Celtic : Raptors team 6:9
Restoma : At.Bystrovany 6:0

1. Hurikán VB 1 12:0 2
2. Mix junior 1 10:2 2
3. Restoma 1 6:0 2
4. FC Křídla 1 4:1 2
5. Raptors team 1 9:6 2
6. MS stavby 1 2:1 2
7. Modos Olomouc 1 1:1 1
8. FC Holice 1 1:1 1
9. Atletico Haná 1 1:2 0
10. Celtic 1 6:9 0
11. FC Bubeník 1 1:4 0
12. At.Bystrovany 1 0:6 0
13. FC Hroší stavby 1 2:10 0
14. SK Mrsklesy 1 0:12 0

3.liga A
Aschmeritz : Sokolka Horka B 5:3
Sigma Lutín : Sokol Unčovice 4:3
SK Profit NV : FC Peklo NV 1:0
Sedlisko : FK Rozvadovice 4:2
Henkováci : Koník Litovel 1:2
Ar.Loučany : FC Rataje 2:4
SK Náklo : FC Luběnice 8:5

1. SK Náklo 1 8:5 2
2. Sedlisko 1 4:2 2
3. FC Rataje 1 4:2 2
4. Aschmeritz 1 5:3 2
5. SK Profit NV 1 1:0 2
6. Koník Litovel 1 2:1 2
7. Sigma Lutín 1 4:3 2
8. Sokol Unčovice 1 3:4 0
9. Henkováci 1 1:2 0
10. FC Peklo NV 1 0:1 0
11. Sokolka Horka B 1 3:5 0
12. Ar.Loučany 1 2:4 0
13. FK Rozvadovice 1 2:4 0
14. FC Luběnice 1 5:8 0

3.liga B
SK Véska : Roko Samotišky 6:10
FC Chelsea : Ditrex 4:2
SK Kopeček : Zelené balet 5:0
FC ZRTV Loko : Elektro Otáhal A 4:5
RoDo legendy : Meta Pohořany 5:2
FC Fiasco : Jager 1878 3:6
Chalapeňos : FK Břuchotín 3:1

1. SK Kopeček 1 5:0 2
2. Roko Samotišky 1 10:6 2
3. RoDo legendy 1 5:2 2
4. Jager 1878 1 6:3 2
5. Chalapeňos 1 3:1 2
6. FC Chelsea 1 4:2 2
7. Elektro Otáhal 1 5:4 2
8. FC ZRTV Loko 1 4:5 0
9. Ditrex 1 2:4 0
10. FK Břuchotín 1 1:3 0
11. FC Fiasco 1 3:6 0
12. Meta Pohořany 1 2:5 0
13. SK Véska 1 6:10 0
14. Zelené balet 1 0:5 0

3.liga C
Rio de Blatec : Pošta 5:0
FC Alcatraz : Kaprodrom 10:4
FK Krčmaň : Ajax Pivodam 7:3
Domino : Sokol Dubany 5:4
MK Jívová : Kamerun 1:6
Tichej koutek : FC Podlas 4:6
Blues rock : SK Holice 0:3

1. FC Alcatraz 1 10:4 2
2. Rio de Blatec 1 5:0 2
3. Kamerun 1 6:1 2
4. FK Krčmaň 1 7:3 2
5. SK Holice 1 3:0 2
6. FC Podlas 1 6:4 2
7. Domino 1 5:4 2
8. Sokol Dubany 1 4:5 0
9. Tichej koutek 1 4:6 0
10. Blues rock 1 0:3 0
11. Ajax Pivodam 1 3:7 0
12. MK Jívová 1 1:6 0
13. Pošta 1 0:5 0
14. Kaprodrom 1 4:10 0

3.liga D
el-jambass : Inter Šternberk 2:7
Mlha team : Dlouhá Loučka 4:1
Elektro Otáhal B : Draci 7:6
Buff-belt : Geoboys 5:5
Top.Bukovany : Dorespo Lošov 4:6
FC Braník : Sportbar Sigma 1:6
Rotor LBT : Lazce United 0:3

1. Sportbar Sigma 1 6:1 2
2. Inter Šternberk 1 7:2 2
3. Lazce United 1 3:0 2
4. Mlha team 1 4:1 2
5. Dorespo Lošov 1 6:4 2
6. Elektro Otáhal 1 7:6 2
7. Buff-belt 1 5:5 1
8. Geoboys 1 5:5 1
9. Draci 1 6:7 0
10. Top.Bukovany 1 4:6 0
11. Dlouhá Loučka 1 1:4 0
12. Rotor LBT 1 0:3 0
13. el-jambass 1 2:7 0
14. FC Braník 1 1:6 0

4.liga A
AC Karasov : A1 0:0
FC Štok : Sokal Žerotín 7:2
Zákl.Hnoyland : Buldok Unčovice 3:0
KZT Štěpánov : KMK Březové 6:3
FC Tigers : Barbar 3:0
Bulldogs Pňovice : Dřeváci Pňovice 6:3

1. FC Štok 1 7:2 2
2. FC Tigers 1 3:0 2
3. Zákl.Hnoyland 1 3:0 2
4. Bulldogs Pňovic 1 6:3 2
5. KZT Štěpánov 1 6:3 2
6. AC Karasov 1 0:0 0
7. MK Chudobín 0 0:0 0
8. Karpat Uničov 0 0:0 0
9. A1 1 0:0 0
10. KMK Březové 1 3:6 0
11. Dřeváci Pňovice 1 3:6 0
12. Buldok Unčovice 1 0:3 0
13. Barbar 1 0:3 0
14. Sokal Žerotín 1 2:7 0

4.liga B
Sokol Křelov A : B1 0:0
FC Lutín : B2 0:0
Bažanti : Académica 7:4
Sokol Křelov B : SB Luběnice 6:5
Sokol Skrbeň : FC Skrbeň 4:2
Zora club : Shake and Bake 0:9
SK Slatinky : Sokol Slatinky 5:3

1. Shake and Bake 1 9:0 2
2. Bažanti 1 7:4 2
3. Sokol Skrbeň 1 4:2 2
4. SK Slatinky 1 5:3 2
5. Sokol Křelov B 1 6:5 2
6. FC Lutín 1 0:0 0
7. Sokol Křelov A 1 0:0 0
8. B1 1 0:0 0
9. B2 1 0:0 0
10. SB Luběnice 1 5:6 0
11. Sokol Slatinky 1 3:5 0
12. FC Skrbeň 1 2:4 0
13. Académica 1 4:7 0
14. Zora club 1 0:9 0

4.liga C
FC IJZ : C1 0:0
OSŽ Commando : FC Broky 1:2
Nano Trade : Leaders 5:1
FC Partyzán : Second Wave 6:4
AC Jojo United : P.balet 99 3:3
Erena : J.A.H. 3:0
Sokol Olšany : Arsenal FC 6:0

1. Sokol Olšany 1 6:0 2
2. Nano Trade 1 5:1 2
3. Erena 1 3:0 2
4. FC Partyzán 1 6:4 2
5. FC Broky 1 2:1 2
6. AC Jojo United 1 3:3 1
7. P.balet 99 1 3:3 1
8. FC IJZ 1 0:0 0
9. C1 1 0:0 0
10. OSŽ Commando 1 1:2 0
11. Second Wave 1 4:6 0
12. J.A.H. 1 0:3 0
13. Leaders 1 1:5 0
14. Arsenal FC 1 0:6 0

4.liga D
Dyn.Bystrovany : D1 0:0
F1 U Slávka : KAF Přestavlky 6:2
FK Véska : OKL team 7:1
FC Hattrick : Odra 3:2
WP rebels : Hej.berani 1:3
FC Černovír : Adam Leasing 1:2
Real stars : Slavoj Bystrovany 3:0

1. FK Véska 1 7:1 2
2. F1 U Slávka 1 6:2 2
3. Real stars 1 3:0 2
4. Hej.berani 1 3:1 2
5. Adam Leasing 1 2:1 2
6. FC Hattrick 1 3:2 2
7. Dyn.Bystrovany 1 0:0 0
8. D1 1 0:0 0
9. Odra 1 2:3 0
10. FC Černovír 1 1:2 0
11. WP rebels 1 1:3 0
12. Slavoj Bystrova 1 0:3 0
13. KAF Přestavlky 1 2:6 0
14. OKL team 1 1:7 0

Okomentuj jako první článek "První kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE