První kolo futsalových lig

Ilustrační foto

1.liga
Pergola : SK Mrsklesy 6:1
FC Skunk : FC Křídla 1:1
AT Beermingham : Real HDO 2:9
Galatasaray : Tonery Olomouc 9:3
RK Kafki Přerov : Moravan Cholina 7:2
FC Levotil : Sokol Mezice 2:3
Sokol Pohořany : FC Chořelice 6:4

1. Real HDO 1 9:2 2
2. Galatasaray 1 9:3 2
3. Pergola 1 6:1 2
4. RK Kafki Přerov 1 7:2 2
5. Sokol Pohořany 1 6:4 2
6. Sokol Mezice 1 3:2 2
7. FC Skunk 1 1:1 1
8. FC Křídla 1 1:1 1
9. FC Levotil 1 2:3 0
10. FC Chořelice 1 4:6 0
11. Moravan Cholina 1 2:7 0
12. SK Mrsklesy 1 1:6 0
13. Tonery Olomouc 1 3:9 0
14. AT Beermingham 1 2:9 0

2.liga A
AUS Olomouc : Kovo Dřevo 4:10
Foxhunters : Lazce United 4:4
Elektro Otáhal B : United Players 3:11
Sokol Dubany : FC Rataje 3:0
Olpran : Galacticos 3:3
Rychlá rota : Kamerun 6:1
FC Bubeník : FC Loučany 4:3

1. United Players 1 11:3 2
2. Kovo Dřevo 1 10:4 2
3. Rychlá rota 1 6:1 2
4. Sokol Dubany 1 3:0 2
5. FC Bubeník 1 4:3 2
6. Foxhunters 1 4:4 1
7. Olpran 1 3:3 1
8. Galacticos 1 3:3 1
9. Lazce United 1 4:4 1
10. FC Loučany 1 3:4 0
11. FC Rataje 1 0:3 0
12. Kamerun 1 1:6 0
13. AUS Olomouc 1 4:10 0
14. Elektro Otáhal 1 3:11 0

2.liga B
Mix junior : Restoma 2:3
FC Chelsea : SK Véska 3:5
Celtic : Modos Olomouc 3:6
Raptors team : Atl.Bystrovany 3:0
SK Profit NV : Inter Šternberk 3:3
Schwarzbach : RoDo Legendy 0:7
FC hroší stavby : FC Creditas 3:1

1. RoDo Legendy 1 7:0 2
2. Raptors team 1 3:0 2
3. Modos Olomouc 1 6:3 2
4. FC hroší stavby 1 3:1 2
5. SK Véska 1 5:3 2
6. Restoma 1 3:2 2
7. SK Profit NV 1 3:3 1
8. Inter Šternberk 1 3:3 1
9. Mix junior 1 2:3 0
10. FC Chelsea 1 3:5 0
11. FC Creditas 1 1:3 0
12. Celtic 1 3:6 0
13. Atl.Bystrovany 1 0:3 0
14. Schwarzbach 1 0:7 0

3.liga A
Barbar : Sokol Žerotín 4:2
Sedlisko : Koník Litovel 6:3
Sokolka Horka A : Sokolka Horka B 3:5
AC Karasov : KZT Štěpánov 1:2
FK Břuchotín : Sokol Unčovice 5:5
SK Náklo : MK Dl.Loučka 3:2
FC Peklo NV : FC Nasa 1:3

1. Sedlisko 1 6:3 2
2. FC Nasa 1 3:1 2
3. Barbar 1 4:2 2
4. Sokolka Horka B 1 5:3 2
5. KZT Štěpánov 1 2:1 2
6. SK Náklo 1 3:2 2
7. FK Břuchotín 1 5:5 1
8. Sokol Unčovice 1 5:5 1
9. MK Dl.Loučka 1 2:3 0
10. AC Karasov 1 1:2 0
11. Sokolka Horka A 1 3:5 0
12. Sokol Žerotín 1 2:4 0
13. FC Peklo NV 1 1:3 0
14. Koník Litovel 1 3:6 0

3.liga B
Ditrex : Elektro Otáhal A 8:10
Atletico Haná : MK Jívová 4:3
Zelené balet : FC Fiasco 0:2
FC Broky : Chalapeňos 4:2
SK Kopeček : Jäger 1878 2:1
FC ZRTV Loko : Shake and Bake 5:14
Meta Pohořany : Roko Samotišky 3:9

1. Shake and Bake 1 14:5 2
2. Roko Samotišky 1 9:3 2
3. FC Fiasco 1 2:0 2
4. FC Broky 1 4:2 2
5. Elektro Otáhal 1 10:8 2
6. Atletico Haná 1 4:3 2
7. SK Kopeček 0 0:0 0
8. Jäger 1878 0 0:0 0
9. MK Jívová 1 3:4 0
10. Ditrex 1 8:10 0
11. Chalapeňos 1 2:4 0
12. Zelené balet 1 0:2 0
13. Meta Pohořany 1 3:9 0
14. FC ZRTV Loko 1 5:14 0
3.liga C
FC Holice : Arsenal Loučany 10:2
FC Alcatraz : Real stars 1:5
Rio de Blatec : FC Podlas 3:2
SK Holice : Kaprodrom Klub 11:4
Pošta : Domino 3:6
Tichej koutek : Ajax Pivodam 3:4

1. FC Holice 1 10:2 2
2. SK Holice 1 11:4 2
3. Real stars 1 5:1 2
4. Domino 1 6:3 2
5. Rio de Blatec 1 3:2 2
6. Tichej koutek 0 0:0 0
7. Sigma Lutín 0 0:0 0
8. FC Luběnice 0 0:0 0
9. Ajax Pivodam 0 0:0 0
10. FC Podlas 1 2:3 0
11. Pošta 1 3:6 0
12. FC Alcatraz 1 1:5 0
13. Kaprodrom Klub 1 4:11 0
14. Arsenal Loučany 1 2:10 0

3.liga D
Mlha team : Hurikán VB 2:0
Buff-belt : Topmon.Bukovany 2:3
Nano Trade : P.balet 99 1:6
Sportbar Sigma : Geoboys 2:3
Rotor LBT : Draci 1:2
Dyn.Bystrovany : FC Bastila 4:1
Dorespo Lošov : Bílá puma 1:3

1. P.balet 99 1 6:1 2
2. Dyn.Bystrovany 1 4:1 2
3. Mlha team 1 2:0 2
4. Bílá puma 1 3:1 2
5. Draci 1 2:1 2
6. Geoboys 1 3:2 2
7. Topmon.Bukovany 1 3:2 2
8. Buff-belt 1 2:3 0
9. Sportbar Sigma 1 2:3 0
10. Rotor LBT 1 1:2 0
11. Dorespo Lošov 1 1:3 0
12. Hurikán VB 1 0:2 0
13. FC Bastila 1 1:4 0
14. Nano Trade 1 1:6 0

4.liga A
Dřeváci Pňovice : A1 0:0
Sokol Křelov B : Karpat Uničov 0:2
FC Štok B.Lhota : Základ.Hnoyland 3:3
Sokol Křelov A : Buldog Unčovice 3:3
FK Rozvadovice : FC Skrbeň 4:3
FC Tigers : MK Chudobín 4:2
Bulldog Pňovice : KMK Březové 7:1

1. Karpat Uničov 1 2:0 2
2. FC Tigers 1 4:2 2
3. FK Rozvadovice 1 4:3 2
4. Sokol Křelov A 1 3:3 1
5. FC Štok B.Lhota 1 3:3 1
6. Základ.Hnoyland 1 3:3 1
7. Buldog Unčovice 1 3:3 1
8. Dřeváci Pňovice 1 0:0 0
9. Bulldog Pňovice 0 0:0 0
10. KMK Březové 0 0:0 0
11. A1 1 0:0 0
12. FC Skrbeň 1 3:4 0
13. MK Chudobín 1 2:4 0
14. Sokol Křelov B 1 0:2 0

4.liga B
Académica : Hajduk Olomouc 3:3
Bažanti : FC Lutín 8:4
FC Braník : SB Luběnice 1:1
FC Černovír : Sokol Olšany 4:3
Zora club : Hejčín.berani 5:0
SK Slatinky : F1 U Slávka 4:0
Sokol Slatinky : AC Jojo United 8:2

1. Sokol Slatinky 1 8:2 2
2. SK Slatinky 1 4:0 2
3. Bažanti 1 8:4 2
4. FC Černovír 1 4:3 2
5. Académica 1 3:3 1
6. FC Braník 1 1:1 1
7. SB Luběnice 1 1:1 1
8. Hajduk Olomouc 1 3:3 1
9. Zora club 0 0:0 0
10. Hejčín.berani 0 0:0 0
11. Sokol Olšany 1 3:4 0
12. FC Lutín 1 4:8 0
13. F1 U Slávka 1 0:4 0
14. AC Jojo United 1 2:8 0

4.liga C
Arsenal FC : J.A.H. 2:3
Blues rock : FC Partyzán 6:3
OSŽ Commando : Second Wave 4:1
FK Véska : FK Krčmaň 3:6
Odra : Erena 5:2
FC Hattrick : Leaders 1:5
WP rebels : FC IJZ 4:3

1. Leaders 1 5:1 2
2. OSŽ Commando 1 4:1 2
3. Odra 1 5:2 2
4. Blues rock 1 6:3 2
5. FK Krčmaň 1 6:3 2
6. J.A.H. 1 3:2 2
7. WP rebels 1 4:3 2
8. FC IJZ 1 3:4 0
9. Arsenal FC 1 2:3 0
10. FK Véska 1 3:6 0
11. FC Partyzán 1 3:6 0
12. Erena 1 2:5 0
13. Second Wave 1 1:4 0
14. FC Hattrick 1 1:5 0

Okomentuj jako první článek "První kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE