S kartou ISIC dnes na Moru druhá vstupenka zdarma!

17. listopad je mezinárodním dnem studentstva. A HC Olomouc se rozhodl připravit pro všechny studenty speciální akci. Každý, kdo se před středečním utkáním (16. listopadu) proti Hradci Králové prokáže u pokladny ISIC kartou a zakoupí si vstupenku, obdrží druhou zcela zdarma. Vezměte spolužáky a vyražte na hokej!

Utkání 23. kola první ligy mezi Olomoucí a Hradcem Králové startuje ve středu 16. listopadu v 18 hodin. O den později se všichni studenti (a většina pracujících) může těšit na státní svátek Den boje za svobodu a demokracii. Tento den je ale zároveň mezinárodním dnem studentstva. Byl vyhlášen v roce 1941 v Londýně při příležitosti druhého výročí tragických událostí, k nimž došlo v období od 28. října do 17. listopadu 1939 v tehdejším Protektorátě Čechy a Morava.

Pokud se u pokladny zimního stadionu při nákupu vstupenky prokážete platnou ISIC kartou, získáte druhý lístek zcela zdarma. Pozor, na jednu ISIC kartu můžete získat pouze jednu vstupenku zdarma. Pokud si tedy koupíte např. pět vstupenek za plnou cenu, zdarma obdržíte pouze jednu, nikoliv dalších pět.

Okomentuj jako první článek "S kartou ISIC dnes na Moru druhá vstupenka zdarma!"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE