Sedmé kolo futsalových lig

1.liga
Real HDO – Ajax Bělidla 5:2
FC Hněvotín – SK MP Olomouc 9:3
Hruš.Chořelice – Lion Sport.cz 6:2
AT Beermingham – Galatasaray 3:3
Celtic – Aston Pila 98 8:4
Step Style – FC Chelsea 5:0

1. Ajax Bělidla 7 36:15 11
2. Real HDO 7 33:22 11
3. AT Beermingham 7 30:23 10
4. FC Hněvotín 7 36:24 9
5. FC Chelsea 7 32:22 9
6. FC Křídla 6 22:9 8
7. FC Levotil 6 21:18 7
8. SK MP Olomouc 7 21:35 6
9. Hruš.Chořelice 7 27:30 5
10. Galatasaray 7 28:32 5
11. Aston Pila 98 7 17:28 4
12. Step Style 7 19:32 4
13. Celtic 7 19:38 4
14. Lion Sport.cz 7 16:29 3

2.liga A
United Players – FC Luběnice 2:4
Rychlá rota – Sokol Mezice 3:2
Wednesday – Sokolka Horka A 5:1
PS Beton – FC Loučany 3:3
Schwarzbach – Pergola 4:7
Slovan Uničov – SK Profit NV 6:4

1. Pergola 7 32:16 11
2. FC Loučany 7 40:24 11
3. PS Beton 7 28:15 11
4. Moravan Cholina 6 25:17 10
5. Wednesday 7 36:28 8
6. Kovo Dřevo 6 20:14 7
7. Sokol Mezice 7 26:22 6
8. Sokolka Horka A 7 21:24 6
9. United Players 7 18:23 5
10. FC Luběnice 7 11:16 5
11. Schwarzbach 7 15:24 5
12. Rychlá rota 7 15:21 4
13. Slovan Uničov 7 20:43 4
14. SK Profit NV 7 14:34 3

2.liga B
Rio de Blatec – Olpran 1:5
FC Skunk – Sokol Pohořany 3:5
Dorespo Lošov – PSG 2010 4:1
FC Creditas – Atl.Bystrovany 2:1
Mix junior – MK Jívová 3:8
SK Mrsklesy – RK Dachi 2:2
Hurikán – Restoma 1:2

1. FC Creditas 7 26:18 12
2. Olpran 7 36:16 11
3. Restoma 7 27:17 11
4. FC Skunk 7 24:20 10
5. Sokol Pohořany 7 30:25 9
6. Hurikán 7 18:11 8
7. MK Jívová 7 28:25 7
8. SK Mrsklesy 7 26:26 7
9. Mix junior 7 23:24 7
10. Dorespo Lošov 7 16:19 6
11. RK Dachi 7 15:24 6
12. Rio de Blatec 7 19:31 3
13. Atl.Bystrovany 7 14:29 1
14. PSG 2010 7 11:28 0

3.liga A
Sedlisko – Henkováci 2:4
Sokol Křelov A – Agrometal 4:4
MS stavby – FC Přístav 4:4
Pošta – FC Hroší stavby 4:3
Dřeváci Pňovice – Sokolka Horka B 1:2
FK Rozvadovice – Sokol Unčovice 3:2
KMK Haná – Háger podlahy 3:2

1. MS stavby 7 34:20 11
2. Sedlisko 7 35:17 10
3. Henkováci 7 24:23 10
4. Sokolka Horka B 7 22:18 9
5. Háger podlahy 7 31:22 8
6. Pošta 7 18:15 7
7. FK Rozvadovice 7 31:29 7
8. Sokol Křelov A 7 22:21 7
9. KMK Haná 7 25:24 6
10. FC Hroší stavby 7 24:35 6
11. Sokol Unčovice 7 15:20 5
12. Dřeváci Pňovice 7 26:35 5
13. FC Přístav 7 20:34 4
14. Agrometal 7 17:31 3

3.liga B
Rotor LBT – Sokol Žerotín 4:6
FC Fiasco – Elekt.Otáhal A 6:3
N.T.P. – SK Kopeček 0:3
Naschrot – Inter Šternberk 8:3
Modos – Plantoši 5:2
Magistrát MO – Hlušovice 1:6
Zelené balet – Hugo boss 3:7

1. Modos 7 24:10 12
2. Hlušovice 7 34:18 11
3. Naschrot 7 26:18 10
4. Plantoši 7 24:17 9
5. SK Kopeček 7 13:10 8
6. Rotor LBT 7 20:17 8
7. Inter Šternberk 7 27:25 8
8. Hugo boss 7 30:25 7
9. FC Fiasco 7 27:30 7
10. Sokol Žerotín 7 16:23 7
11. Zelené balet 7 17:22 5
12. Elekt.Otáhal A 7 20:32 3
13. Magistrát MO 7 11:25 2
14. N.T.P. 7 13:30 1

3.liga C
Dědečci – Arsenal FC 6:1
FC Holice – SK Holice 2:0
NanoTrade – Ajax Pivodam 2:2
Arsenal Loučany – FC Kladiváři 2:3
Foxhunters – Buff-belt 2:1
Blues rock – Erena 3:0
Ditrex – Senice B 7:3

1. Ditrex 7 42:15 13
2. Buff-belt 7 29:11 11
3. SK Holice 7 27:10 10
4. Ajax Pivodam 7 22:8 10
5. Senice B 7 30:23 9
6. NanoTrade 7 28:18 8
7. FC Holice 7 19:14 7
8. Foxhunters 7 13:22 7
9. Erena 7 17:17 6
10. Arsenal Loučany 7 13:22 4
11. Blues rock 7 11:30 4
12. FC Kladiváři 7 21:46 4
13. Dědečci 7 16:37 3
14. Arsenal FC 7 17:32 2

3.liga D
FK Krčmaň – Sokol Nový Svět 2:14
Zora club – M-Contakt 1:4
Hejčín.berani – Meta Pohořany 4:4
FC 1970 Bubeník – FC Podlas 7:1
Mates – RoDo legendy 1:3
FK Véska – Elekt.Otáhal B 4:4
AC Čenda – 1.FC Hombok 0:0

1. FC 1970 Bubeník 7 58:18 14
2. Mates 7 47:28 10
3. Sokol Nový Svět 7 35:17 10
4. Elekt.Otáhal B 7 29:22 9
5. RoDo legendy 7 28:14 8
6. M-Contakt 7 24:21 8
7. Meta Pohořany 7 28:16 7
8. FC Podlas 7 22:21 7
9. FK Véska 7 24:45 5
10. FK Krčmaň 7 20:36 3
11. 1.FC Hombok 7 21:32 2
12. Hejčín.berani 7 11:42 1
13. AC Čenda 7 0:0 0
14. Zora club 7 7:42 0

4.liga A
Zákl.Hnoyland – FC Štok 3:2
SK Náklo – Bílý balet 1:2
Bulldog Pňovice – KMK Březové 6:1
el-jambass – MK DL.Loučka 2:4
KZT Štěpánov – Buldog Unčovice 1:0
Barbar – FC Tigers 1:1
Karpat Uničov – AC Karasov 3:0

1. el-jambass 7 32:12 12
2. SK Náklo 7 24:9 12
3. Bulldog Pňovice 7 20:12 9
4. Bílý balet 7 20:13 9
5. MK DL.Loučka 7 23:16 8
6. FC Štok 7 20:18 8
7. KMK Březové 7 22:25 8
8. Karpat Uničov 7 17:16 7
9. Zákl.Hnoyland 7 19:31 6
10. Barbar 7 22:21 5
11. Buldog Unčovice 7 14:19 4
12. FC Tigers 7 12:20 4
13. KZT Štěpánov 7 11:27 4
14. AC Karasov 7 11:28 2

4.liga B
1.FC Černovír – B 0:0
FC Skrbeň – Neředín elite 0:13
FK Sigma Lutín – SB Luběnice 4:7
FC Dijak Lutín – SokolKřelov B 3:3
FC Rataje – Smytliš Senice 7:3
SK Slatinky – Sokol Skrbeň 3:0

1. FC Rataje 7 25:13 10
2. Roko Samotišky 6 32:15 9
3. SB Luběnice 7 41:27 9
4. FK Břuchotín 6 23:16 9
5. SokolKřelov B 7 21:29 8
6. Neředín elite 7 36:20 7
7. FK Sigma Lutín 7 20:18 7
8. FC Dijak Lutín 7 26:24 7
9. SK Slatinky 7 17:23 5
10. 1.FC Černovír 7 19:17 4
11. FC Skrbeň 7 11:41 3
12. Smytliš Senice 7 20:34 2
13. Sokol Skrbeň 7 8:22 2

4.liga C
Dyn.Bystrovany – Second Wave 3:4
Leaders – Sl.Bystrovany 7:4
J.A.H. – Draci 4:1
Sportbae Sigma – Mlha team 2:6
AC Rapid – Raptors team 1:11
Jager 1878 – Sokol Bělkovice 3:3

1. Raptors team 7 57:16 12
2. Jager 1878 7 36:22 11
3. Sportbae Sigma 7 37:24 10
4. Sokol Bělkovice 7 27:18 10
5. Mlha team 7 36:26 9
6. Second Wave 7 28:27 8
7. Leaders 7 30:32 8
8. J.A.H. 7 22:22 7
9. Draci 7 29:35 6
10. Dyn.Bystrovany 7 23:32 6
11. FC IJZ 6 19:24 4
12. AC Rapid 7 23:43 3
13. Top.Bukovany 6 18:26 2
14. Sl.Bystrovany 7 12:50 0

4.liga D
Lazce United – Kamerun 2:3
FC Tripol – Sokol Dubany 2:7
Red Devils – Kaprodrom Klub 3:3
FC ZRTV Loko – KAF Přestavlky 5:6
P.balet 99 – P.balet 06 4:2

1. Lazce United 7 28:10 11
2. Kamerun 7 16:9 10
3. Odra 7 18:8 9
4. P.balet 99 7 30:23 8
5. TJ Sokol Olšany 6 14:7 7
6. Kaprodrom Klub 7 18:18 7
7. Red Devils 7 19:24 7
8. Sokol Dubany 7 16:16 6
9. FC ZRTV Loko 7 30:31 5
10. KAF Přestavlky 7 18:26 4
11. F1 U Slávka 6 13:22 4
12. P.balet 06 7 10:20 2
13. FC Tripol 7 15:31 2

4.liga E
AC Jojo United – Koník Litovel 5:7
FC Hattrick – IMD Olomouc 3:3
FC Partyzán – FC Jantaři 3:2
Chalapeňos – MK Chudobín 5:2
Hodolany jun. – FC Peklo NV 1:6
FC Broky – Adam Leasing 3:4

1. FC Peklo NV 7 36:6 14
2. FC Partyzán 7 18:16 11
3. IMD Olomouc 7 39:13 9
4. FC Broky 7 31:13 9
5. FC Hattrick 7 16:15 7
6. Press Slatinky 7 18:19 6
7. MK Chudobín 7 33:31 5
8. Koník Litovel 7 18:28 5
9. Chalapeňos 7 15:21 4
10. FC Jantaři 7 16:23 4
11. Hodolany jun. 7 12:21 4
12. Adam Leasing 7 9:30 2
13. AC Jojo United 7 18:43 2

4.liga F
Real stars – FC Alcatraz 5:1
Geoboys – Tichej koutek 7:3
FC Braník – F 0:0
F-21 – UMO 11:2
Atletico Haná – Académica 8:1
Domino – OKL team 2:5
OSŽ Commando – Galacticos 0:4

1. Galacticos 7 43:10 13
2. Geoboys 7 45:13 12
3. Atletico Haná 7 38:25 9
4. F-21 7 29:17 9
5. OKL team 7 29:28 8
6. Tichej koutek 7 30:33 7
7. Académica 7 23:33 7
8. Domino 7 17:18 6
9. FC Braník 7 15:25 4
10. Real stars 7 19:26 3
11. OSŽ Commando 7 13:23 2
12. FC Alcatraz 7 13:31 2
13. UMO 7 20:52 2

Okomentuj jako první článek "Sedmé kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE