Sedmé kolo OFS Olomouc

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 20.-21. září

Okresní přebor II. třídy – muži
7.kolo:
FK Šternberk B-SK Červenka 1:0 (0:0), Havlík, TJ Štěpánov B-Nová Hradečná 4:1 (1:0), Tuška 3 – Sliž, vlastní, Sokol Chomoutov-Újezd u Uničova 3:2 (1:1), Fukar 2, Pavlík – Ptáček, Spurný, Sokol Kožušany-Sokol Střelice 1:1 (1:0), Pučálka – Lolek, FK Nemilany-FK Autodemont 1:0 (1:0), Kadlec, Dlouhá Loučka-Sokol Blatec 0:2 (0:1) – Elner, Ševčík, FC Drahlov-FC Lužice 3:1 (1:1), Kubáček 2, Pluskal – Žaluda.
1. FK Nemilany 7 6 1 0 20:6 19
2. Újezd u Uničova 7 6 0 1 23:7 18
3. Sokol Chomoutov 7 6 0 1 18:11 18
4. FC Drahlov 7 5 0 2 18:11 15
5. Sokol Kožušany 7 3 2 2 13:10 11
6. FK Autodemont 7 3 1 3 24:7 10
7. TJ Štěpánov B 7 3 1 3 16:23 10
8. SK Červenka 7 3 0 4 8:16 9
9. FK Šternberk B 7 2 2 3 10:12 8
10. Sokol Blatec 7 2 0 5 10:14 6
11. Sokol Střelice 7 1 3 3 8:13 6
12. Dlouhá Loučka 7 2 0 5 9:17 6
13. Nová Hradečná 7 1 1 5 5:20 4
14. FC Lužice 7 0 1 6 6:21 1

Kanonýři: 9 – Mršťák (FK Autodemont), Ptáček (Újezd u Uničova), 6 – Sedlář L. (Sokol Chomoutov), Tuška (TJ Štěpánov B), 5 – Huf (FK Autodemont), Pluskal (FC Drahlov).

Okresní přebor III. třídy – muži
7.kolo:
Sokol Bouzov-FC Dolany B 7:0 (5:0), Bosák 3, Bálek 2, Blekta, Krejčí, Sokol Drahanovice-Hraničné Petrovice 5:3 (2:1), Kment 4, Prucek – Mako 2, Vymětal, Sokol Slavonín B-SFK Nedvězí 0:1 (0:0) – Schwarz, SK Náměšť B-Sokol Mladeč 5:1 (3:1), Brančík, Brančík, Fišara, Havelka, Šoupal – Valouch, TJ Těšetice-Bohuňovice B 5:1 (2:0), Zbrož 3, Farkaš, Růžička – Vlasák, FK Přáslavice-FK Hlubočky B 3:0 (2:0), Žižka 3, 1.FC Olešnice-Sokol Příkazy 1:2 (0:2), Komárek – Dostál, Nevěřil.

1. Sokol Bouzov 7 5 1 1 20:11 16
2. Sokol Drahanovice 7 4 2 1 26:15 14
3. SK Náměšť B 7 4 1 2 25:16 13
4. SFK Nedvězí 7 4 0 3 16:13 12
5. FC Dolany B 7 4 0 3 17:21 12
6. Bohuňovice B 7 3 2 2 19:16 11
7. TJ Těšetice 6 3 1 2 25:13 10
8. FK Přáslavice 7 3 1 3 14:11 10
9. Sokol Příkazy 7 3 1 3 14:13 10
10. Sokol Mladeč 7 3 0 4 16:16 9
11. FK Hlubočky B 6 2 1 3 12:19 7
12. Hraničné Petrovice 7 2 0 5 9:16 6
13. 1.FC Olešnice 7 2 0 5 12:32 6
14. Sokol Slavonín B 7 1 0 6 6:19 3

Kanonýři: 11 – Zbrož (TJ Těšetice), 9 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 8 – Bosák (Sokol Bouzov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
7.kolo:
Sokol Jívová-SK Králová 1:2 (1:1) – Borovka, Klabačka, vlastní, Sokol Babice B-TJ Mladějovice 4:0 (2:0), Niessner, Spáčil, Šembera, Švarc, Horní Loděnice-Moravský Beroun B 0:9 (0:1) – Horák 3, Chaloupka 2, Hanáček 2, Mareš, Pohanka, Hvězda Libavá-Sokol Střelice B 7:0 (4:0), Dvořák 2, Jaroš, Kraus, Michalík, Novák, Růžička, Sokol Hnojice-Sportklub Štarnov 5:2 (2:1), Pápica 2, Adam, Mikeš, Sáblík – Neplech, Čapka, FC Jiříkov-FK Šternberk C 5:0 (2:0), Pstein 4, Ohrádka, TJ Dalov-FK Huzová 2:2 (1:0), Kratochvíl, Sajdák – Bartoš, Kubík.

1. Moravský Beroun B 7 5 1 1 30:6 16
2. Sokol Jívová 7 5 0 2 25:12 15
3. Sokol Babice B 7 5 0 2 23:10 15
4. Sokol Hnojice 7 5 0 2 23:15 15
5. TJ Mladějovice 7 4 2 1 21:11 14
6. SK Králová 7 4 2 1 16:11 14
7. Hvězda Libavá 7 4 1 2 20:10 13
8. Horní Loděnice 7 2 3 2 16:20 9
9. FK Huzová 7 2 2 3 15:18 8
10. TJ Dalov 7 2 2 3 17:23 8
11. FC Jiříkov 7 1 2 4 7:16 5
12. Sportklub Štarnov 7 1 1 5 12:21 4
13. Sokol Střelice B 7 1 0 6 4:28 3
14. FK Šternberk C 7 0 0 7 7:35 0

Kanonýři: 8 – Fujdiak (Sokol Hnojice), 7 – Shuyto (TJ Mladějovice), 6 – Kolomazník (Sokol Jívová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
7.kolo:
Moravská Huzová-TJ Střeň 0:3 (0:1) – Kamínek, Kristen, Kruk, SK Chválkovice B-Sokol Vilémov 1:2 (0:2), Kumr – Langer, Škurek, Sokol Pňovice-Velký Újezd 2:2 (1:2), Navrátil, Podhora – Sležek 2, SK Grygov-Sokol Odrlice 2:3 (0:2), Peikert, Staněk – Pluskal 2, Koupil, Sokol Luká-SK Slatinice B 0:2 (0:2) – Dopita, Halouzka, FC Drahlov B-Sokol Majetín 0:2 (0:1) – Zemánek, Jílek.

1. Sokol Vilémov 7 5 1 1 15:6 16
2. Sokol Majetín 6 5 0 1 19:7 15
3. Velký Újezd 6 4 2 0 17:5 14
4. TJ Střeň 7 4 1 2 19:10 13
5. SK Slatinice B 6 4 0 2 17:5 12
6. Sokol Odrlice 6 3 1 2 9:11 10
7. TJ Tršice 6 2 3 1 8:4 9
8. Sokol Pňovice 7 2 2 3 9:12 8
9. Sokol Luká 6 2 0 4 7:12 6
10. SK Chválkovice B 7 2 0 5 11:17 6
11. FC Drahlov B 6 1 1 4 4:11 4
12. SK Grygov 7 1 1 5 6:16 4
13. Moravská Huzová 7 1 0 6 5:30 3

Kanonýři: 5 – Podhora (Sokol Pňovice), Zlámal (Velký Újezd), 4 – Halouzka (SK Slatinice B), Havlíček Michal (Sokol Odrlice), Hůlka (TJ Střeň), Kamler (SK Slatinice B), Kruk (TJ Střeň), Zach (Velký Újezd), 3 – Doubrava (SK Slatinice B), Folprecht (Sokol Majetín), Hrubý (SK Chválkovice B), Langer (Sokol Vilémov), Sležek (Velký Újezd), Tyl (Sokol Vilémov), Vrzal (SK Chválkovice B), Vymazal (SK Slatinice B).

Okresní přebor dorostenců
7.kolo:
TJ Haňovice-FC Hněvotín 0:2 (0:0) – Lakomý, Pospíšil, Sokol Slavonín-TJ Mladějovice 0:4 (0:1) – Letko 2, Nečas 2, Sokol Dub n.M.-SFK Nedvězí 4:0 (1:0), Přecechtěl 2, Hrabal, Pazdera, SK Bělkovice-FK Autodemont 2:1 (1:1), Hynek, Zajíček – Jahn, SK Šumvald-Sokol Troubelice 3:2 (0:1), Bartoněk, Kaller, Mako – Dušek, Ošťádal.

1. Sokol Troubelice 5 3 1 1 20:8 10
2. SFK Nedvězí 5 3 1 1 18:9 10
3. SK Šumvald 5 3 1 1 13:12 10
4. Sokol Dub n.M. 5 2 3 0 13:6 9
5. FK Autodemont 5 2 2 1 10:6 8
6. FC Hněvotín 5 2 1 2 12:10 7
7. SK Bělkovice 5 2 0 3 9:19 6
8. TJ Mladějovice 5 1 2 2 8:7 5
9. TJ Haňovice 5 0 3 2 6:10 3
10. Sokol Slavonín 5 0 0 5 4:26 0

Kanonýři: 12 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 6 – Belant (SFK Nedvězí), Jahn (FK Autodemont), Přecechtěl (Sokol Dub n.M.), 4 – Blaha L. (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
6.kolo:
Tatran Litovel A-Sokol Paseka 5:1 (2:0), Kadeřábek, Laža, Pěrušková, Šana, Švancer – Mauler.
7.kolo:
, TJ Haňovice-SK Červenka 7:2 (3:2), Dostál 2, Havlíček 2, Navrátil, Otava – Nantl, Nantl, vlastní, Sokol Bohuňovice-FC Medlov 4:1 (2:1), Beneš, Kovář, Poláček, Zlámal – Košák, FC Dolany-Moravský Beroun 13:1 (7:0), Schwarz 4, Batlíková 3, Zajíček 3, Zajíček 2, Koiš – Ščuka, SK Šumvald, Sokol Paseka a Tatran Litovel-volno.

1. TJ Haňovice 3 3 0 0 32:7 9
2. Sokol Bohuňovice 3 3 0 0 17:1 9
3. Tatran Litovel A 4 3 0 1 18:5 9
4. FC Dolany 3 2 1 0 19:5 7
5. SK Červenka 3 2 0 1 14:11 6
6. FC Medlov 5 1 0 4 11:33 3
7. SK Šumvald 2 0 1 1 2:7 1
8. Sokol Paseka 3 0 0 3 4:15 0
9. Moravský Beroun 4 0 0 4 5:38 0
Kanonýři: 8 – Mirga (FC Medlov), Nantl T. (SK Červenka), Schwarz (FC Dolany), 6 – Havlíček (TJ Haňovice), Navrátil (TJ Haňovice), Pěrušková (Tatran Litovel A), 5 – Poláček (Sokol Bohuňovice), Zajíček D. (FC Dolany).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
7.kolo:
Sokol Dub n.M.-FC Hněvotín 0:2 (0:1) – Blechta 2, SK Chválkovice-Sokol Chomoutov 1:7 (1:2), Krieg – Blažek 3, Bena, Boyko, Jahn, Stejskal, TJ Štěpánov-TJ Tršice 5:0 (3:0), Hanus 3, Koutník, Škoda, Velký Újezd-volno, Sigma Lutín-SK Slatinice 2:5 (1:4), Tichý, Zatloukal – Kobliha 2, Augustin, Doležal, Kroutil, Sokol Kožušany-Sokol Náklo 3:6 (2:2), Špičák 3 – Divjak 2, Holík 2, Polívka 2.
1. Sokol Chomoutov 5 5 0 0 27:4 15
2. FC Hněvotín 5 4 0 1 43:9 12
3. Sokol Dub n.M. 5 3 0 2 30:9 9
4. SK Chválkovice 5 3 0 2 32:20 9
5. Sokol Náklo 4 2 1 1 24:12 7
6. TJ Štěpánov 3 2 1 0 12:3 7
7. SK Slatinice 4 2 0 2 13:16 6
8. Sokol Kožušany 4 1 0 3 19:24 3
9. Velký Újezd 3 1 0 2 7:25 3
10. TJ Tršice 5 0 0 5 3:26 0
11. Sigma Lutín 5 0 0 5 3:65 0

Kanonýři: 16 – Špičák (Sokol Kožušany), 15 – Holub M. (FC Hněvotín), 13 – Krieg (SK Chválkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
7.kolo:
Sokol Dub n.M.-FC Dolany 6:1 (3:1), Trefil 2, Künstler, Novotný, Vybíral – Bryks, vlastní, SK Chválkovice-1.FC Olomouc 2:2 (1:0), Vitula 2 – Kornelová, Muláková, Sokol Bohuňovice-TJ Tršice 10:0 (6:0), Krejčí 5, Poláček 3, Arnold 2, Hvězda Libavá-Sokol Slavonín B 2:0 (1:0), Roeland 2, SK Grygov-FK Hlubočky 0:4 (0:1), vlastní – Hrubý, Kubáč, Čecháček, SK Bělkovice-Velký Újezd 13:0 (5:0), Orlet 3, Vystrčil 3, Zeman 3, Bernát, Gildein, Hekele, Mikolášek, SK Velká Bystřice-SFK Nedvězí 9:4 (5:1), Pastuszak 3, Zifčák 3, Lukašák 2, Palacka – Zbořil 4.

1. Sokol Bohuňovice 5 5 0 0 46:4 15
2. Sokol Dub n.M. 5 5 0 0 33:6 15
3. SK Bělkovice 5 4 0 1 32:13 12
4. SK Grygov 5 3 1 1 19:11 10
5. SK Chválkovice 5 3 1 1 15:8 10
6. FK Hlubočky 5 3 0 2 17:24 9
7. SK Velká Bystřice 5 2 2 1 20:16 8
8. FC Dolany 5 1 2 2 13:24 5
9. Hvězda Libavá 5 1 1 3 6:14 4
10. Velký Újezd 5 1 1 3 7:26 4
11. TJ Tršice 5 1 0 4 5:19 3
12. SFK Nedvězí 5 1 0 4 10:32 3
13. 1.FC Olomouc 5 0 2 3 7:13 2
14. Sokol Slavonín B 5 0 0 5 7:27 0

Kanonýři: 14 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 12 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), 11 – Nevěřil M. (SK Grygov), Poláček (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
7.kolo:
TJ Haňovice-FC Hněvotín 1:1 (1:1), Kučera – Pácl, Sokol Drahanovice-Tatran Litovel 1:5 (0:3), Ficht – Hrazdilová 2, Bandík, Hrazdil, Knebl, SK Náměšť-volno, Sokol Pňovice-Sokol Troubelice 3:3 (1:2), Biharyj, Motlíček, Obšil – Navrátil, Richter, Unger, Sokol Těšetice-FK Autodemont 2:4 (1:2), Košůtek, Kresel – Brtník 3, Štajgrová, Sigma Lutín-SK Slatinice 1:4 (1:2), Goth – Kurfürst, Weidingerová, Šindler, Školoudík, SK Uničov-Sokol Náklo 0:1 (0:1) – Pěček.

1. Sokol Náklo 4 4 0 0 28:3 12
2. SK Náměšť 4 4 0 0 22:6 12
3. SK Slatinice 5 3 1 1 16:5 10
4. SK Uničov 5 3 1 1 12:6 10
5. Sokol Troubelice 5 2 2 1 21:19 8
6. Sokol Pňovice 5 2 2 1 14:18 8
7. Tatran Litovel 3 2 0 1 9:3 6
8. FK Autodemont 4 2 0 2 13:8 6
9. FC Hněvotín 5 1 1 3 4:12 4
10. TJ Haňovice 3 0 2 1 6:13 2
11. Sokol Drahanovice 4 0 1 3 6:22 1
12. volné číslo 0 0 0 0 0:0 0
13. Sigma Lutín 4 0 0 4 5:19 0
14. Sokol Těšetice 5 0 0 5 4:26 0

Kanonýři: 12 – Pěček (Sokol Náklo), 9 – Michal (Sokol Troubelice), 8 – Nguyen (SK Náměšť).

Okomentuj jako první článek "Sedmé kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE