Sedmnácté kolo futsalových lig

SFMO Olomouc

1.liga
Real HDO – Aston Pila 98 8:0
FC Hněvotín – Galatasaray 0:3
Hruš.Chořelice – AT Beermingham 0:2
Celtic – SK MP Olomouc 4:11
Step Style – Lion Sport.cz 3:1
FC Levotil – Ajax Bělidla 0:3

1. Ajax Bělidla 17 107:38 30
2. Real HDO 17 89:40 28
3. AT Beermingham 17 76:45 25
4. FC Hněvotín 17 78:47 21
5. FC Levotil 17 55:47 18
6. Hruš.Chořelice 17 65:67 17
7. Galatasaray 17 74:80 17
8. SK MP Olomouc 17 69:89 15
9. Aston Pila 98 17 48:67 14
10. FC Křídla 16 47:54 13
11. Step Style 17 48:65 13
12. FC Chelsea 16 57:80 10
13. Lion Sport.cz 17 56:87 10
14. Celtic 17 45:108 5

2.liga A
Wednesday – FC Luběnice 8:1
Rychlá rota – Moravan Cholina 5:2
Slovan Uničov – Sokol Mezice 3:3
Kovo Dřevo – FC Loučany 1:9
United Players – PS Beton 1:1
Sokolka Horka A – Pergola 4:7
Schwarzbach – SK Profit NV 5:3

1. FC Loučany 17 103:46 31
2. Pergola 17 81:39 27
3. Wednesday 17 81:57 22
4. PS Beton 17 63:53 20
5. United Players 17 51:50 18
6. Moravan Cholina 17 58:63 15
7. Sokolka Horka A 17 61:68 15
8. SK Profit NV 17 48:76 15
9. Rychlá rota 17 43:50 14
10. Schwarzbach 17 53:65 14
11. Sokol Mezice 17 50:52 13
12. FC Luběnice 17 39:48 13
13. Kovo Dřevo 17 43:59 13
14. Slovan Uničov 17 50:98 8

2.liga B
Mix junior – RK Dachi 2:1
FC Creditas – Sokol Pohořany 4:2
Rio de Blatec – MK Jívová 3:5
FC Skunk – Dorespo Lošov 4:3
Hurikán – PSG 2010 2:2
Atl.Bystrovany – Olpran 7:3
SK Mrsklesy – Restoma 7:4

1. FC Creditas 16 66:50 24
2. Olpran 17 84:50 22
3. MK Jívová 17 72:59 21
4. Mix junior 17 63:60 20
5. SK Mrsklesy 16 68:54 18
6. Sokol Pohořany 17 56:51 18
7. Restoma 16 54:47 17
8. Hurikán 17 43:40 17
9. RK Dachi 17 36:43 16
10. Atl.Bystrovany 17 51:54 15
11. Rio de Blatec 17 49:55 15
12. Dorespo Lošov 16 37:45 15
13. FC Skunk 17 52:75 14
14. PSG 2010 17 31:79 2

3.liga A
Sokolka Horka B – Háger podlahy 1:2
MS stavby – FC Hroší stavby 7:4
Dřeváci Pňovice – Sokol Unčovice 1:5
Pošta – Agrometal 1:2
FK Rozvadovice – Sedlisko 4:2

1. MS stavby 17 90:45 28
2. FK Rozvadovice 17 65:49 23
3. Sedlisko 17 89:50 22
4. Henkováci 16 54:48 20
5. Sokolka Horka B 17 47:44 17
6. Háger podlahy 17 55:54 17
7. FC Přístav 16 63:69 17
8. Pošta 17 54:42 16
9. FC Hroší stavby 17 59:69 15
10. KMK Haná 16 45:51 13
11. Sokol Unčovice 16 35:57 12
12. Agrometal 17 41:68 12
13. Dřeváci Pňovice 16 55:88 11
14. Sokol Křelov A 16 39:57 9

3.liga B
N.T.P. – Naschrot 7:4
Modos – Sokol Žerotín 6:1
FC Fiasco – SK Kopeček 3:2
Elekt.Otáhal A – Hlušovice 11:2
Rotor LBT – Inter Šternberk 2:1

1. Modos 17 62:36 23
2. Hlušovice 17 73:53 21
3. Naschrot 17 67:49 21
4. Rotor LBT 16 48:35 20
5. Hugo boss 16 66:53 19
6. SK Kopeček 17 36:31 19
7. Zelené balet 16 46:44 19
8. Inter Šternberk 16 57:48 18
9. Plantoši 16 48:43 17
10. FC Fiasco 17 54:63 17
11. Elekt.Otáhal A 17 60:68 13
12. Sokol Žerotín 17 36:64 10
13. N.T.P. 17 45:84 8
14. Magistrát MO 16 26:53 7

3.liga C
Ditrex – FC Kladiváři 17:1
Dědečci – Senice B 1:2
Foxhunters – SK Holice 9:4
FC Holice – NanoTrade 3:3
Arsenal Loučany – Erena 2:2
Blues rock – Ajax Pivodam 4:4

1. Ditrex 17 121:40 31
2. Ajax Pivodam 16 52:24 23
3. SK Holice 17 66:42 23
4. Senice B 17 68:54 22
5. Buff-belt 16 65:34 21
6. FC Holice 17 60:41 21
7. NanoTrade 17 64:54 18
8. Foxhunters 17 50:50 18
9. Erena 17 43:65 13
10. Dědečci 17 50:80 13
11. Arsenal Loučany 17 33:54 11
12. FC Kladiváři 17 58:118 8
13. Blues rock 16 35:74 7
14. Arsenal FC 16 43:78 5

3.liga D
AC Čenda – Elekt.Otáhal B 0:0
Mates – 1.FC Hombok 6:3
Sokol Nový Svět – M-Contakt 3:0
Hejčín.berani – FC 1970 Bubeník 1:4
FK Krčmaň – Meta Pohořany 6:8
Zora club – RoDo legendy 3:1
FK Véska – FC Podlas 3:5

1. Sokol Nový Svět 17 99:34 30
2. FC 1970 Bubeník 17 95:46 27
3. Mates 17 93:60 21
4. RoDo legendy 17 75:46 20
5. Meta Pohořany 17 72:52 19
6. FC Podlas 17 55:50 19
7. M-Contakt 17 55:56 17
8. Elekt.Otáhal B 17 54:61 14
9. FK Véska 17 48:77 13
10. FK Krčmaň 17 54:76 9
11. 1.FC Hombok 17 45:74 8
12. Zora club 17 25:86 4
13. Hejčín.berani 17 29:81 3

4.liga A
KMK Březové – Bílý balet 1:4
Zákl.Hnoyland – MK DL.Loučka 1:4
SK Náklo – FC Tigers 6:5
Bulldog Pňovice – Buldog Unčovice 1:2
el-jambass – AC Karasov 7:0
KZT Štěpánov – Karpat Uničov 4:2
Barbar – FC Štok 2:2

1. SK Náklo 17 56:34 25
2. el-jambass 17 73:38 24
3. Bílý balet 17 59:33 24
4. KMK Březové 17 51:58 20
5. Karpat Uničov 17 44:39 18
6. MK DL.Loučka 17 51:43 17
7. Zákl.Hnoyland 17 46:52 17
8. Bulldog Pňovice 17 50:46 16
9. Buldog Unčovice 17 35:36 16
10. KZT Štěpánov 17 37:47 15
11. Barbar 16 45:50 13
12. FC Štok 16 35:52 12
13. AC Karasov 17 32:66 10
14. FC Tigers 17 41:61 9

4.liga B
FC Skrbeň – B 0:0
FK Sigma Lutín – 1.FC Černovír 7:2
FK Břuchotín – SokolKřelov B 4:6
Roko Samotišky – SB Luběnice 3:0
FC Dijak Lutín – Smytliš Senice 5:7
FC Rataje – Sokol Skrbeň 6:4
SK Slatinky – Neředín elite 5:3

1. FC Rataje 17 83:47 26
2. Roko Samotišky 17 86:50 26
3. SB Luběnice 17 71:53 21
4. FK Břuchotín 17 58:58 20
5. FK Sigma Lutín 17 69:48 19
6. SokolKřelov B 17 56:63 17
7. FC Dijak Lutín 17 63:66 15
8. SK Slatinky 16 53:59 13
9. Smytliš Senice 17 58:64 12
10. Neředín elite 16 61:57 10
11. Sokol Skrbeň 17 44:58 10
12. 1.FC Černovír 17 46:61 9
13. FC Skrbeň 17 26:90 4

4.liga C
Leaders – Raptors team 0:10
Sl.Bystrovany – Draci 2:9
Jager 1878 – Mlha team 5:2
Sportbar Sigma – Second Wave 2:2
J.A.H. – Sokol Bělkovice 4:2
Dyn.Bystrovany – FC IJZ 4:2
AC Rapid – Top.Bukovany 2:2

1. Raptors team 17 116:31 28
2. Jager 1878 17 97:54 27
3. Sportbar Sigma 17 74:39 26
4. Mlha team 17 77:66 21
5. Sokol Bělkovice 17 51:41 21
6. Draci 16 72:59 20
7. J.A.H. 17 56:54 19
8. Dyn.Bystrovany 16 63:65 15
9. Second Wave 17 66:74 14
10. Leaders 17 51:90 12
11. Top.Bukovany 16 49:68 9
12. FC IJZ 16 46:66 9
13. AC Rapid 16 63:95 9
14. Sl.Bystrovany 16 33:112 2

4.liga D
Red Devils – D 0:0
FC Tripol – FC ZRTV Loko 2:12
Kamerun – TJ Sokol Olšany 6:4
F1 U Slávka – Kaprodrom Klub 1:1
P.balet 99 – KAF Přestavlky 6:2
Odra – P.balet 06 2:3
Lazce United – Sokol Dubany 1:3

1. Kamerun 17 73:34 26
2. Lazce United 16 60:26 21
3. TJ Sokol Olšany 17 58:30 21
4. FC ZRTV Loko 17 78:58 19
5. Sokol Dubany 16 51:32 19
6. P.balet 99 17 63:54 18
7. Kaprodrom Klub 17 50:55 16
8. Odra 17 41:45 15
9. P.balet 06 17 39:40 14
10. Red Devils 17 38:57 13
11. F1 U Slávka 17 29:50 12
12. KAF Přestavlky 17 27:63 5
13. FC Tripol 17 32:95 3

4.liga E
Hodolany jun. – E 0:0
Chalapeňos – FC Broky 1:1
FC Partyzán – Adam Leasing 3:7
AC Jojo United – MK Chudobín 1:7
FC Hattrick – FC Peklo NV 3:2
Koník Litovel – IMD Olomouc 4:1
Press Slatinky – FC Jantaři 5:1

1. FC Broky 17 69:34 23
2. IMD Olomouc 17 83:38 22
3. Adam Leasing 17 69:41 19
4. FC Peklo NV 17 57:37 19
5. FC Hattrick 17 46:40 18
6. MK Chudobín 17 61:55 18
7. Press Slatinky 16 48:43 18
8. FC Partyzán 17 50:62 18
9. Chalapeňos 17 48:40 15
10. Koník Litovel 17 49:72 14
11. Hodolany jun. 17 45:60 9
12. FC Jantaři 16 33:57 9
13. E 17 0:0 0
14. AC Jojo United 17 22:101 0

4.liga F
Atletico Haná – F 0:0
OSŽ Commando – OKL team 5:4
Geoboys – FC Braník 5:3
FC Alcatraz – Galacticos 1:3
Real stars – Tichej koutek 5:5
Domino – UMO 7:2

1. Galacticos 17 87:27 29
2. Geoboys 17 102:40 27
3. Atletico Haná 17 81:53 22
4. OKL team 17 69:67 19
5. Domino 17 55:47 18
6. F-21 16 59:53 18
7. Tichej koutek 17 78:71 15
8. Académica 16 56:74 13
9. Real stars 17 56:76 11
10. FC Braník 17 36:56 10
11. FC Alcatraz 17 33:62 8
12. OSŽ Commando 17 36:69 7
13. UMO 17 58:111 5

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE