Sedmnácté kolo futsalových lig

SFMO

1.liga
SK MP Olomouc : Galatasaray 4:5
Real HDO : Hruš.Chořelice 4:8
Ajax Bělidla : Step Style 4:4
Pergola : FC Creditas 5:1
AT Beermingham : SK Mrsklesy 6:0
Olpran : FC Levotil 7:2
Aston Pila 98 : FC Hněvotín 2:6

1. FC Hněvotín 17 113:47 30
2. AT Beermingham 17 75:41 28
3. Ajax Bělidla 17 75:43 27
4. Real HDO 17 106:41 24
5. Pergola 17 63:47 20
6. Step Style 17 82:57 19
7. Galatasaray 17 75:86 18
8. Aston Pila 98 17 53:73 15
9. Hruš.Chořelice 17 59:74 14
10. SK MP Olomouc 17 57:70 12
11. FC Levotil 17 49:79 12
12. Olpran 17 47:79 8
13. SK Mrsklesy 17 46:114 6
14. FC Creditas 17 37:86 5

2.liga A
FC Loučany : Sokolka Horka A 7:1
Rychlá rota : FC Wednesday 0:7
Lion Sport.cz : Ditrex 8:2
Moravan Cholina : Senice B 2:4
PS Beton : Schwarzbach 1:3
FC Křídla : FK Rozvadovice 7:0

1. FC Křídla 17 82:42 25
2. Schwarzbach 17 53:32 23
3. Moravan Cholina 17 55:45 20
4. PS Beton 17 60:41 19
5. Senice B 17 52:53 19
6. FC Loučany 17 66:55 18
7. Lion Sport.cz 17 58:50 18
8. United Players 16 44:37 17
9. Rychlá rota 17 60:55 16
10. FC Wednesday 17 50:66 13
11. Ditrex 17 52:87 13
12. Sokolka Horka A 17 52:70 12
13. FK Rozvadovice 17 32:61 12
14. FC Luběnice 16 37:59 11

2.liga B
Sokol N.Svět : Mix junior 2:6
FC Skunk : Celtic 4:0
FC Chelsea : At.Bystrovany 5:5
Hurikán VB : Hugo boss 9:1
MS stavby : Hlušovice 8:2
FC Bubeník : Sokol Pohořany 1:2
Restoma : MK Jívová 4:4

1. Mix junior 17 70:45 23
2. Hurikán VB 17 67:45 21
3. MS stavby 17 79:65 21
4. Sokol Pohořany 17 66:53 21
5. FC Bubeník 17 67:50 18
6. FC Skunk 17 59:50 18
7. Celtic 17 62:59 18
8. Restoma 17 52:57 18
9. Sokol N.Svět 17 55:52 16
10. Hlušovice 17 43:58 16
11. At.Bystrovany 17 42:47 15
12. FC Chelsea 17 62:78 14
13. Hugo boss 17 49:69 13
14. MK Jívová 17 50:95 6

3.liga A
Galacticos : FC Peklo N.Ves 5:1
Jager 1878 : Henkováci 6:4
Sedlisko : Sokol Mezice 2:1
SK Profit N.Ves : SK Náklo 2:5
FC Hroší stavby : Bažanti 13:3

1. Sokol Mezice 16 75:18 27
2. Galacticos 16 60:35 25
3. Sokolka Horka B 15 71:37 22
4. SK Náklo 16 55:48 18
5. FC Hroší stavby 16 72:68 18
6. Jager 1878 16 64:61 18
7. Henkováci 15 52:41 16
8. Sedlisko 16 61:63 15
9. SK Profit N.Ves 15 48:41 14
10. Agrometal 15 48:52 12
11. FC Peklo N.Ves 15 39:80 10
12. Háger podlahy 15 40:76 4
13. Bažanti 16 31:96 3

3.liga B
Rotor LBT : Plantoši 0:0
FC Přístav : SK Kopeček 0:0
Raptors team : Bílý balet 0:0
Zelené balet : Elekt.Otáhal A 5:8
Modos Olomouc : AUS Olomouc 1:1
Roko Samotišky : el-jambass 4:2
FC Fiasco : Naschrot 3:0

1. AUS Olomouc 17 55:18 20
2. Modos Olomouc 17 64:25 19
3. el-jambass 17 52:38 19
4. Raptors team 17 81:46 16
5. Roko Samotišky 17 43:56 15
6. SK Kopeček 17 30:29 14
7. Rotor LBT 17 35:24 13
8. FC Fiasco 17 46:60 10
9. Zelené balet 17 32:58 9
10. Elekt.Otáhal A 17 41:88 9
11. FC Přístav 17 0:0 0
12. Bílý balet 17 0:0 0
13. Plantoši 17 0:0 0
14. Naschrot 17 21:58 0

3.liga C
Foxhunters : Kamerun 3:4
SK Holice : Kovo Dřevo 6:4
Ajax Pivodam : FC Rataje 4:4
Rio de Blatec : Blues rock 4:3
FK Krčmaň : Sokol Dubany 2:2
NanoTrade : Pošta 1:6
Sportbar Sigma : FK Sigma Lutín 1:4

1. Rio de Blatec 17 94:42 29
2. Foxhunters 17 73:38 25
3. SK Holice 17 78:47 24
4. Kovo Dřevo 17 74:47 24
5. FK Krčmaň 17 79:70 22
6. Kamerun 17 70:78 18
7. Sportbar Sigma 17 60:70 17
8. Blues rock 17 66:61 16
9. Pošta 17 60:60 15
10. Ajax Pivodam 17 58:73 13
11. Sokol Dubany 17 50:65 12
12. FK Sigma Lutín 17 48:80 9
13. FC Rataje 17 47:90 8
14. NanoTrade 17 42:78 6

3.liga D
Mates : Mlha team 1:6
FC Holice : Meta Pohořany 4:1
Elekt.Otáhal B : FK Véska 6:4
FC Podlas : Zora club 12:6
Buff-belt : Dědečci 5:0
Geoboys : At.Haná 4:6

1. At.Haná 17 84:62 23
2. Elekt.Otáhal B 17 81:69 23
3. FC Holice 17 76:54 22
4. Meta Pohořany 17 61:46 22
5. Mates 17 70:65 21
6. FC Podlas 17 104:70 19
7. RoDo legendy 16 72:64 19
8. Mlha team 17 81:63 17
9. Geoboys 17 82:65 17
10. Buff-belt 17 65:55 17
11. Dorespo Lošov 16 60:58 16
12. Dědečci 17 63:94 10
13. FK Véska 17 58:103 6
14. Zora club 17 40:129 4

4.liga A
KMK Březové : Buldog Unčovice 1:0
Zákl.Hnoyland : Barbar 4:4
Bulldog Pňovice : FC Tigers 0:2
Dř.Pňovice : AC Karasov 8:5
KZT Štěpánov : FC Štok 3:1
MK Dl.Loučka : Karpat Uničov 3:0

1. FC Tigers 17 53:26 26
2. Sokol Unčovice 16 50:23 24
3. Dř.Pňovice 17 74:60 22
4. MK Dl.Loučka 17 49:38 21
5. Zákl.Hnoyland 17 56:45 20
6. AC Karasov 17 52:46 18
7. Buldog Unčovice 17 31:32 16
8. Karpat Uničov 17 48:53 14
9. Sokol Žerotín 16 38:49 14
10. Bulldog Pňovice 17 43:52 13
11. Barbar 17 46:59 13
12. KZT Štěpánov 17 43:53 12
13. KMK Březové 17 37:63 12
14. FC Štok 17 41:62 11

4.liga B
Neředín elite : Académica 0:0
Sokol Křelov A : Domino 5:3
FC Skrbeň : Sokol Slatinky 5:9
FK Břuchotín : Sokol Skrbeň 12:2
FC Lutín : FC Braník 4:7

1. FK Břuchotín 17 98:43 25
2. Sokol Křelov A 17 65:30 24
3. Domino 17 85:40 23
4. Arsenal Loučany 16 72:28 22
5. FC Braník 17 56:47 19
6. Sokol Slatinky 17 60:48 17
7. SK Slatinky 16 53:38 15
8. SB Luběnice 16 34:46 14
9. Académica 17 58:78 14
10. Sokol Skrbeň 17 46:73 12
11. Sokol Křelov B 16 47:56 11
12. FC Lutín 17 40:114 2
13. Neředín elite 17 0:0 0
14. FC Skrbeň 17 33:106 0

4.liga C
Leaders : Second Wave 0:5
Arsenal FC : FC IJZ 1:3
Draci : SK Véska 3:3
J.A.H. : Tichej koutek 0:5

1. Tichej koutek 17 135:57 32
2. Inter Šternberk 16 106:70 24
3. SK Véska 17 90:70 19
4. Erena 16 72:45 17
5. Top.Bukovany 16 58:53 17
6. Arsenal FC 17 66:66 17
7. Draci 17 69:74 17
8. WP Rebels 16 64:65 16
9. J.A.H. 17 61:81 15
10. FC IJZ 17 44:64 15
11. Second Wave 17 53:57 14
12. Leaders 17 48:99 13
13. Dyn.Bystrovany 16 62:74 12
14. Slav.Bystrovany 16 39:92 4

4.liga D
OKL team : Red Gunners 10:5
FC Tripol : P.balet 06 3:0
F1 U Slávka : FC ZRTV Loko 2:10
P.balet 99 : Red Devils 3:0
Odra : Kaprodrom Klub 3:5

1. Lazce United 16 95:24 28
2. Red Gunners 17 119:52 28
3. P.balet 99 17 78:40 25
4. FC ZRTV Loko 17 81:47 22
5. Sokol Olšany 16 47:39 20
6. Alcatraz 16 53:48 19
7. Kaprodrom Klub 17 63:59 19
8. F1 U Slávka 17 48:61 14
9. Odra 17 53:77 12
10. P.balet 06 17 56:75 11
11. Red Devils 17 33:63 10
12. OKL team 17 63:97 10
13. KAF Přestavlky 16 40:78 8
14. FC Tripol 17 30:99 6

4.liga E
OSŽ Commando : Koník Litovel 8:4
Adam Leasing : FC Jantaři 2011 3:0
Hejč.berani : Real stars 0:4
FC Partyzán : MK Chudobín 1:5
Chalapeňos : Aschmeritz 4:4
FC Hattrick : FC Broky 3:3
1.FC Černovír : AC Jojo United 6:1

1. Chalapeňos 17 91:30 30
2. Adam Leasing 17 82:27 28
3. Koník Litovel 17 81:59 23
4. FC Broky 17 90:51 22
5. Hejč.berani 17 56:36 21
6. Aschmeritz 17 54:42 20
7. OSŽ Commando 17 62:53 19
8. 1.FC Černovír 17 63:55 19
9. Real stars 17 69:70 14
10. MK Chudobín 17 50:54 14
11. FC Hattrick 17 58:60 13
12. FC Jantaři 2011 17 32:86 7
13. AC Jojo United 17 33:99 7
14. FC Partyzán 17 26:125 1

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE