Sedmnácté kolo futsalových lig

FC Skunk - Real HDO 4:3

1.liga
SK MP Olomouc : Pergola 6:3
FC Creditas : Aston Pila 98 1:6
FC Skunk : Real HDO 4:3
Tonery Olomouc : Moravan Cholina 4:4
Hruš.Chořelice : Sokol Pohořany 1:3
AT Beermingham : Galatasaray 4:3
FC Levotil : Ajax Bělidla 3:0

1. Ajax Bělidla 17 87:47 26
2. Real HDO 17 85:37 25
3. SK MP Olomouc 17 73:48 23
4. Sokol Pohořany 17 55:36 22
5. FC Skunk 17 72:55 21
6. Tonery Olomouc 17 60:52 19
7. Pergola 17 57:40 17
8. FC Levotil 17 52:55 16
9. AT Beermingham 17 58:71 16
10. Galatasaray 17 65:83 16
11. Hruš.Chořelice 17 59:76 12
12. Aston Pila 98 17 45:62 12
13. Moravan Cholina 17 35:64 10
14. FC Creditas 17 33:110 3

2.liga A
Wednesday : AUS Olomouc 0:0
Rychlá rota : PS Beton 0:0
Foxhunters : Hlušovice 4:1
Galacticos : Kovo Dřevo 9:14
Sokolka Horka A : Olpran 5:11
Schwarzbach : FC Loučany 2:2
Sokol Mezice : United Players 2:1

1. Kovo Dřevo 17 100:42 27
2. Sokol Mezice 17 57:37 23
3. FC Loučany 17 57:31 19
4. United Players 17 40:28 17
5. Olpran 17 67:75 14
6. Galacticos 17 52:55 12
7. Foxhunters 17 48:59 12
8. Rychlá rota 17 35:64 12
9. Schwarzbach 17 70:83 11
10. AUS Olomouc 17 42:43 9
11. Hlušovice 17 41:59 9
12. Sokolka Horka A 17 42:75 7
13. PS Beton 17 0:0 0
14. Wednesday 17 0:0 0

2.liga B
Modos Olomouc : Mix junior 5:1
Raptors team : Atletico Haná 6:2
MS stavby : FC Hroší stavby 3:4
FC Bubeník : FC Holice 8:5
Celtic : At.Bystrovany 6:2
FC Křídla : SK Mrsklesy 6:3
Restoma : Hurikán VB 10:4

1. Mix junior 17 76:42 27
2. FC Křídla 17 66:43 26
3. FC Bubeník 17 65:42 23
4. Restoma 17 75:54 23
5. Raptors team 17 88:65 21
6. SK Mrsklesy 17 83:91 18
7. Celtic 17 77:72 16
8. FC Holice 17 54:63 15
9. FC Hroší stavby 17 76:86 15
10. At.Bystrovany 17 39:54 14
11. Hurikán VB 17 53:53 13
12. Modos Olomouc 17 40:62 12
13. MS stavby 17 58:89 9
14. Atletico Haná 17 41:75 6

3.liga A
Aschmeritz : FC Rataje 3:3
Sigma Lutín : FK Rozvadovice 0:6
Sokolka Horka B : FC Luběnice 3:5
Ar.Loučany : SK Profit NV 5:3
Sokol Unčovice : FC Peklo NV 3:3
Sedlisko : Henkováci 4:6

1. SK Profit NV 17 70:43 25
2. Sokolka Horka B 17 67:48 21
3. Koník Litovel 16 65:54 21
4. Aschmeritz 17 49:42 18
5. FC Rataje 17 51:45 18
6. FC Luběnice 17 55:50 18
7. Ar.Loučany 17 71:72 18
8. Sedlisko 17 52:48 17
9. SK Náklo 16 46:51 16
10. Sigma Lutín 17 43:64 16
11. FC Peklo NV 17 46:47 14
12. Henkováci 17 37:47 13
13. Sokol Unčovice 17 34:61 11
14. FK Rozvadovice 17 37:51 10

3.liga B
Zelené balet : El. Otáhal A 5:3
FC Chelsea : SK Véska 3:3
FK Břuchotín : Roko Samotišky 5:8
SK Kopeček : Ditrex 1:4
FC ZRTV Loko : Jager 1878 5:3
Chalapeňos : Meta Pohořany 6:2
RoDo legendy : FC Fiasco 8:0

1. FC Chelsea 17 88:49 25
2. RoDo legendy 17 80:42 25
3. SK Véska 17 106:57 24
4. Chalapeňos 17 76:67 23
5. FK Břuchotín 17 86:66 22
6. El. Otáhal A 17 77:95 18
7. FC Fiasco 17 64:67 17
8. Ditrex 17 72:89 14
9. Roko Samotišky 17 80:86 13
10. FC ZRTV Loko 17 59:70 13
11. Meta Pohořany 17 46:59 13
12. Jager 1878 17 63:83 12
13. Zelené balet 17 44:72 12
14. SK Kopeček 17 41:80 7

3.liga C
Ajax Pivodam : SK Holice 1:5
FC Alcatraz : Rio de Blatec 4:2
FK Krčmaň : Kaprodrom 7:1
Domino : MK Jívová 2:9
Tichej koutek : Sokol Dubany 3:5
Blues rock : Kamerun 4:10

1. Sokol Dubany 17 100:40 27
2. FK Krčmaň 17 99:51 27
3. Rio de Blatec 17 84:42 24
4. Kamerun 17 89:55 24
5. SK Holice 17 69:60 19
6. Domino 17 62:76 19
7. Pošta 16 61:62 17
8. MK Jívová 17 71:59 16
9. Ajax Pivodam 17 58:81 16
10. FC Podlas 16 69:58 15
11. Tichej koutek 17 83:106 11
12. Blues rock 17 54:94 8
13. Kaprodrom 17 60:123 7
14. FC Alcatraz 17 41:93 6

3.liga D
el-jambass : Dorespo Lošov 4:0
Mlha team : Geoboys 2:4
El. Otáhal B : Top.Bukovany 5:0
Buff-belt : Rotor LBT 3:2
FC Braník : Draci 3:4
Sportbar Sigma : Lazce United 2:3
Dlouhá Loučka : Inter Šternberk 3:10

1. El. Otáhal B 17 98:48 27
2. Lazce United 17 74:39 27
3. Inter Šternberk 17 89:55 24
4. Buff-belt 17 67:63 22
5. Geoboys 17 72:61 19
6. Rotor LBT 17 54:48 19
7. Top.Bukovany 17 60:47 18
8. el-jambass 17 67:66 16
9. Dorespo Lošov 17 65:55 15
10. Mlha team 17 56:84 15
11. Sportbar Sigma 17 62:74 13
12. Draci 17 64:82 11
13. Dlouhá Loučka 17 38:90 8
14. FC Braník 17 49:103 4

4.liga A
FC Tigers : A1 0:0
FC Štok : AC Karasov 3:0
Zákl.Hnoyland : Sokal Žerotín 2:3
MK Chudobín : KMK Březové 7:3
KZT Štěpánov : Bulldogs Pňovice 1:3
Buldok Unčovice : Dřeváci Pňovice 2:3
Karpat Uničov : Barbar 2:6

1. Karpat Uničov 17 64:43 21
2. FC Štok 17 38:29 21
3. Barbar 17 63:37 20
4. Zákl.Hnoyland 17 51:37 19
5. KZT Štěpánov 17 44:30 18
6. Bulldogs Pňovic 17 33:35 18
7. FC Tigers 17 42:35 17
8. Sokal Žerotín 17 45:35 16
9. Dřeváci Pňovice 17 61:55 16
10. MK Chudobín 17 41:57 12
11. AC Karasov 17 33:53 11
12. KMK Březové 17 34:79 8
13. Buldok Unčovice 17 21:45 7

4.liga B
Zora club : B2 0:0
Sokol Skrbeň : B1 0:0
Sokol Křelov B : Académica 7:2
Sokol Křelov A : SK Slatinky 2:1
FC Skrbeň : SB Luběnice 2:2
FC Lutín : Bažanti 1:2
Shake and Bake : Sokol Slatinky 13:0

1. Shake and Bake 17 164:34 30
2. Bažanti 16 53:42 20
3. Sokol Křelov A 17 70:39 19
4. Sokol Křelov B 17 61:37 18
5. SK Slatinky 17 65:66 17
6. FC Lutín 17 63:56 16
7. Sokol Skrbeň 17 61:63 14
8. Sokol Slatinky 16 62:69 14
9. FC Skrbeň 17 44:86 11
10. SB Luběnice 17 43:83 5
11. Zora club 17 34:83 4
12. Académica 17 34:96 2

4.liga C
OSŽ Commando : P.balet 99 2:2
FC Broky : Arsenal FC 11:3
Nano Trade : FC Partyzán 6:3
AC Jojo United : FC IJZ 5:1
Erena : Leaders 3:0

1. FC Broky 17 105:32 27
2. Nano Trade 17 74:38 26
3. P.balet 99 17 82:42 24
4. OSŽ Commando 17 64:41 21
5. Leaders 17 67:57 20
6. Erena 17 37:43 17
7. Second Wave 16 56:65 15
8. J.A.H. 17 47:56 14
9. Arsenal FC 17 54:72 12
10. Sokol Olšany 16 44:66 8
11. FC Partyzán 17 34:80 7
12. FC IJZ 17 33:67 6
13. AC Jojo United 17 39:77 5

4.liga D
Odra : D1 0:0
Hej.berani : Adam Leasing 2:5
Real stars : Dyn.Bystrovany 8:5
FK Véska : F1 U Slávka 10:1
FC Hattrick : OKL team 4:2
WP rebels : Slavoj Bystrovany 10:2
FC Černovír : KAF Přestavlky 3:0

1. FK Véska 17 77:26 28
2. Dyn.Bystrovany 17 78:36 24
3. Real stars 17 111:55 23
4. Hej.berani 17 61:41 21
5. Adam Leasing 17 59:45 18
6. FC Hattrick 17 64:58 17
7. WP rebels 17 55:55 15
8. Odra 17 50:56 14
9. OKL team 17 56:75 12
10. FC Černovír 17 34:62 10
11. F1 U Slávka 17 39:66 8
12. KAF Přestavlky 17 28:76 8
13. Slavoj Bystrova 17 32:93 6

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE