Sedmnácté kolo OFS Olomouc

06-HnevotinLitovel

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 25. – 26. dubna

Okresní přebor II. třídy – muži
19.kolo:
FC Drahlov-SK Červenka 1:0 (0:0), Rockwood, Dlouhá Loučka-FC Lužice 6:1 (4:1), Kuchta 4, Hrdlovič, Ptáčník – Opichal, FK Nemilany-Sokol Blatec 3:1 (0:1), Herník, Hořava, Šuba – Ševčík, Sokol Kožušany-FK Autodemont 2:3 (1:0), Mík, Thomas – Hejtman, Huf, Mršťák, Sokol Chomoutov-Sokol Střelice 0:1 (0:1) – Buřval, TJ Štěpánov B-Újezd u Uničova 0:1 (0:0) – Valíšek, FK Šternberk B-Nová Hradečná 5:1 (4:0), Sláma 2, Šogor 2, Kameníček – Král.

1. FK Nemilany 19 16 1 2 51:18 49
2. FC Drahlov 19 12 1 6 45:26 37
3. Sokol Kožušany 19 11 2 6 47:30 35
4. FK Autodemont 18 11 1 6 58:17 34
5. FK Šternberk B 18 10 4 4 39:19 34
6. Sokol Chomoutov 18 10 2 6 30:27 32
7. Újezd u Uničova 18 10 1 7 41:29 31
8. Sokol Blatec 19 8 1 10 30:30 25
9. Sokol Střelice 18 7 3 8 26:30 24
10. Dlouhá Loučka 19 7 0 12 24:35 21
11. SK Červenka 18 6 1 11 26:41 19
12. TJ Štěpánov B 19 5 2 12 25:61 17
13. FC Lužice 18 4 1 13 16:51 13
14. Nová Hradečná 18 1 2 15 13:57 5

Kanonýři: 27 – Mršťák (FK Autodemont), 13 – Ptáček (Újezd u Uničova), 11 – Pluskal (FC Drahlov), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
19.kolo:
1.FC Olešnice-FC Dolany B 3:6 (2:3), Gallo 2, Zapletal – Hoza, Hrdlička, Husík, Máčala, Večeřa, Štěpánek, FK Přáslavice-Sokol Příkazy 2:2 (2:1), Horák, Žižka – Dostál 2, TJ Těšetice-FK Hlubočky B 4:2 (2:2), Gargel, Koutný, Vitonský, Wanke – Svozil, Vavrys, SK Náměšť B-Bohuňovice B 0:3 (0:3) – Veselský 3, Sokol Slavonín B-Sokol Mladeč 4:1 (1:0), Semjon 3, Aghazada – Přikryl, Sokol Drahanovice-SFK Nedvězí 2:8 (1:4), Brhel, vlastní – Novotný 4, Zentrich 2, Klicpera, Rochovanský, Sokol Bouzov-Hraničné Petrovice 5:1 (2:1), Aigl, Blekta (p.k.), Bálek, Krejčí, Lofítek – Zbořil.

1. Sokol Příkazy 18 12 2 4 37:22 38
2. FK Přáslavice 19 11 3 5 45:31 36
3. SFK Nedvězí 18 11 1 6 46:28 34
4. Bohuňovice B 18 9 4 5 53:36 31
5. Sokol Bouzov 18 9 4 5 46:31 31
6. Sokol Drahanovice 18 9 3 6 50:46 30
7. TJ Těšetice 19 8 5 6 62:39 29
8. FC Dolany B 18 7 5 6 46:53 26
9. Sokol Mladeč 18 8 1 9 40:43 25
10. SK Náměšť B 18 7 2 9 43:42 23
11. FK Hlubočky B 18 6 2 10 29:43 20
12. Sokol Slavonín B 18 4 4 10 28:44 16
13. Hraničné Petrovice 18 4 1 13 28:54 13
14. 1.FC Olešnice 18 3 1 14 31:72 10

Kanonýři: 17 – Zbrož (TJ Těšetice), 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 12 – Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
19.kolo:
TJ Dalov-SK Králová 0:3 (0:1) – Klanbačka, Otava, Šenk, FC Jiříkov-FK Huzová 0:0 (-1:-1), Sokol Hnojice-FK Šternberk C 3:0 (0:0), Adam, Fujdiak, Papica, Hvězda Libavá-Sportklub Štarnov 1:0 (0:0), Michalík, Horní Loděnice-Sokol Střelice B 2:3 (2:2), Cicko, Kralčák – Havlíček, Korecký, Koutný, Sokol Babice B-Moravský Beroun B 1:1 (1:0), Řezníček – Horák, Sokol Jívová-TJ Mladějovice 1:1 (1:0), Shmidt – Shuyto.

1. Moravský Beroun B 18 12 4 2 65:18 40
2. Sokol Jívová 18 11 5 2 53:22 38
3. SK Králová 18 10 6 2 43:24 36
4. Sokol Hnojice 18 10 3 5 45:25 33
5. TJ Mladějovice 18 8 7 3 48:27 31
6. Sokol Babice B 19 8 5 6 44:33 29
7. Hvězda Libavá 18 8 4 6 39:30 28
8. TJ Dalov 18 8 3 7 47:39 27
9. FK Huzová 18 5 8 5 38:37 23
10. FC Jiříkov 18 6 5 7 31:34 23
11. Sportklub Štarnov 18 4 4 10 40:47 16
12. Horní Loděnice 18 3 4 11 27:68 13
13. Sokol Střelice B 18 3 0 15 17:70 9
14. FK Šternberk C 19 1 2 16 18:81 5

Kanonýři: 15 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Kolomazník (Sokol Jívová), Matoušek (FK Huzová), 11 – Epstein (FC Jiříkov), Fujdiak (Sokol Hnojice), Klabačka M. (SK Králová), Mazáč (Sokol Jívová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
19.kolo:
FC Drahlov B-TJ Střeň 3:1 (3:0), Rozsypal, Vychodil, vlastní – Hůlka, Sokol Luká-Sokol Majetín 0:7 (0:3) – Krkoška 3, Charamza, Folprecht, Kaláb, Zemánek, SK Grygov-SK Slatinice B 2:3 (1:3), Staněk, Špás – Vymazal 3, Sokol Pňovice-Sokol Odrlice 3:0 (2:0), Hegr 2, Hořín, SK Chválkovice B-TJ Tršice 4:1 (1:1), Gavlík, Pokorný, Ponížil, Spáčil – Navrátil, Moravská Huzová-Sokol Vilémov 2:0 (1:0), Kuttler 2.

1. Sokol Majetín 17 16 0 1 61:18 48
2. TJ Střeň 18 11 2 5 42:29 35
3. Velký Újezd 16 10 4 2 53:18 34
4. Sokol Vilémov 17 9 4 4 33:20 31
5. SK Chválkovice B 18 10 0 8 40:33 30
6. SK Slatinice B 17 8 2 7 40:30 26
7. TJ Tršice 18 5 6 7 23:29 21
8. FC Drahlov B 17 5 5 7 27:28 20
9. Sokol Pňovice 18 4 5 9 19:31 17
10. Moravská Huzová 18 4 4 10 25:53 16
11. Sokol Odrlice 17 4 2 11 23:52 14
12. SK Grygov 17 3 3 11 22:40 12
13. Sokol Luká 16 3 3 10 24:51 12

Kanonýři: 12 – Rozsypal (FC Drahlov B), 10 – Sležek (Velký Újezd), Zlámal (Velký Újezd), 9 – Vymazal (SK Slatinice B).

Okresní přebor dorostenců
15.kolo:
SK Šumvald-FC Hněvotín 4:1 (1:1), Polášek 3, Bös – Hýbl, SK Bělkovice-Sokol Troubelice 3:0 (3:0), Vyhnánek 2, Vinkler, Sokol Dub n.M.-FK Autodemont 2:1 (2:1), Hegr, Kaiser – Jahn, Sokol Slavonín-SFK Nedvězí 2:5 (0:3), Ambruz, Kuchyňa – Belant 2, Rochovanský 2, Výmola, TJ Haňovice-TJ Mladějovice 6:2 (2:0), Bednář 2, Zima 2, Karásek, Kuchař – Orság, Pospíšil.

1. SFK Nedvězí 12 9 2 1 46:17 29
2. Sokol Dub n.M. 13 8 5 0 31:12 29
3. Sokol Troubelice 12 6 2 4 34:21 20
4. FK Autodemont 12 6 2 4 28:18 20
5. TJ Haňovice 12 5 3 4 29:26 18
6. SK Bělkovice 13 5 2 6 24:34 17
7. FC Hněvotín 12 4 3 5 32:25 15
8. SK Šumvald 12 4 1 7 23:37 13
9. TJ Mladějovice 12 3 2 7 19:25 11
10. Sokol Slavonín 12 0 0 12 8:59 0

Kanonýři: 22 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 14 – Belant (SFK Nedvězí), 12 – Jahn (FK Autodemont).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
17.kolo:
Sokol Paseka-Tatran Litovel A 0:6 (0:3) – Pěrušková 4, Laža, Šana, Sokol Bohuňovice-Moravský Beroun 7:2 (5:2), Kovář 4, Arnold, Dittmer, Ostowar – Kašpárek, Vitásek, TJ Haňovice-FC Medlov 10:1 (5:1), Dorotovičová 4, Vymětal 3, Dostál, Havlíček, Navrátil – Havlíček.

1. Tatran Litovel A 12 11 0 1 65:14 33
2. TJ Haňovice 10 9 0 1 81:25 27
3. Sokol Bohuňovice 11 7 1 3 44:31 22
4. FC Dolany 9 5 2 2 46:27 17
5. SK Červenka 10 5 0 5 41:40 15
6. SK Šumvald 9 4 1 4 22:25 13
7. Sokol Paseka 11 1 1 9 24:50 4
8. FC Medlov 11 1 1 9 24:80 4
9. Moravský Beroun 11 1 0 10 14:69 3

Kanonýři: 24 – Schwarz (FC Dolany), 20 – Nantl T. (SK Červenka), 16 – Mirga (FC Medlov).
Okresní přebor st. žáků, sk. B
17.kolo:
Sokol Kožušany-FC Hněvotín 0:5 (0:4) – Holub 2, Holub, Mazal, Samek, Sigma Lutín-Sokol Náklo 1:12 (0:6), Šmoldas – Holík 6, Polívka 4, Daniška 2, TJ Štěpánov-Velký Újezd 5:0 (2:0), Hanus 2, Adam, Bednář, Koutník, SK Chválkovice-TJ Tršice 7:2 (3:1), Hrbáček 2, Šafařík 2, Gasta, Mrvík, Navrátil – Bolf, Kaše, Sokol Dub n.M.-Sokol Chomoutov 2:2 (1:0), Fiala, Čaník – Křupka, Stejskal.

1. Sokol Chomoutov 14 13 1 0 83:14 40
2. FC Hněvotín 14 12 0 2 128:19 36
3. Sokol Dub n.M. 14 10 1 3 68:22 31
4. TJ Štěpánov 14 10 1 3 57:23 31
5. Sokol Náklo 13 8 1 4 65:34 25
6. Velký Újezd 14 5 1 8 33:64 16
7. SK Chválkovice 14 5 0 9 52:68 15
8. Sokol Kožušany 13 4 1 8 57:57 13
9. SK Slatinice 13 3 0 10 24:66 9
10. TJ Tršice 14 1 2 11 26:77 5
11. Sigma Lutín 13 0 0 13 8:157 0

Kanonýři: 43 – Holub M. (FC Hněvotín), 31 – Blažek (Sokol Chomoutov), 25 – Špičák (Sokol Kožušany).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
19.kolo:
SK Velká Bystřice-FC Dolany 5:0 (1:0), Jüngling 2, Zifčák 2, Tříska, SK Bělkovice-SFK Nedvězí 7:1 (4:0), Vystrčil 4, Kapek 2, Zeman – Zbořil, SK Grygov-Velký Újezd 2:4 (1:3), Nevěřil 2 – Polcr 2, Fojtík, Sikora, Hvězda Libavá-FK Hlubočky 1:0 (0:0), Roeland, Sokol Bohuňovice-Sokol Slavonín B 16:0 (9:0), Krejčí 7, Dittmer 4, Poláček 3, Malaska 2, SK Chválkovice-TJ Tršice 5:1 (4:0), Rozsíval 2, Vitula, Vraj, Zatloukal – Tichavský, Sokol Dub n.M.-1.FC Olomouc 4:1 (2:0), Bartošek 2, Piszkiewicz, Vybíral – Polášková.

1. Sokol Bohuňovice 17 15 1 1 150:22 46
2. SK Bělkovice 17 13 1 3 103:26 40
3. SK Velká Bystřice 16 10 4 2 76:42 34
4. Sokol Dub n.M. 16 10 2 4 72:31 32
5. FC Dolany 16 9 2 5 44:50 29
6. SK Chválkovice 17 8 4 5 52:31 28
7. SK Grygov 17 7 1 9 48:58 22
8. FK Hlubočky 16 7 0 9 55:63 21
9. 1.FC Olomouc 17 6 2 9 26:50 20
10. Velký Újezd 17 6 2 9 34:72 20
11. SFK Nedvězí 17 6 1 10 38:82 19
12. TJ Tršice 16 3 1 12 27:59 10
13. Hvězda Libavá 16 2 2 12 20:98 8
14. Sokol Slavonín B 17 2 1 14 29:90 7

Kanonýři: 43 – Vystrčil (SK Bělkovice), 41 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 35 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
19.kolo:
SK Uničov-FC Hněvotín 5:1 (1:1), Hůževka 2, Bako, Bačík, Boxman – Kreuzer, Sigma Lutín-Sokol Náklo 1:8 (0:3), Goth – Kopřiva 2, Gaja, Mrtýnek, Peřina, Pěček, Pěčková, Vlk, Sokol Těšetice-SK Slatinice 1:2 (0:1), Košůtek – Svozil, Šnobl, Sokol Pňovice-FK Autodemont 5:1 (5:1), Knapp 2, Navrátilová 2, Káňa – Bola, SK Náměšť-Sokol Troubelice 8:0 (4:0), Nguyen 3, Vychodil 3, Srovnal, vlastní, TJ Haňovice-Tatran Litovel 1:0 (1:0), Valouch.

1. Sokol Náklo 16 15 0 1 108:15 45
2. SK Náměšť 16 14 1 1 72:25 43
3. TJ Haňovice 15 10 2 3 68:34 32
4. SK Slatinice 16 9 3 4 53:30 30
5. Tatran Litovel 14 8 2 4 46:16 26
6. SK Uničov 16 7 3 6 41:26 24
7. Sokol Pňovice 16 6 3 7 38:49 21
8. Sokol Troubelice 16 6 3 7 62:75 21
9. FK Autodemont 16 6 1 9 38:46 19
10. FC Hněvotín 16 4 4 8 34:44 16
11. Sokol Drahanovice 15 2 1 12 27:86 7
12. Sigma Lutín 16 2 0 14 16:100 6
13. Sokol Těšetice 16 1 1 14 17:74 4

Kanonýři: 32 – Nguyen (SK Náměšť), 31 – Pěček (Sokol Náklo), 21 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE