Sedmnácté kolo OFS Olomouc

10-NovosadyKralice

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 11. a 12. dubna.

Okresní přebor II. třídy – muži
17.kolo:
Dlouhá Loučka-SK Červenka 1:0 (1:0), Salva, FK Nemilany-FC Drahlov 1:0 (1:0), Kadlec, Sokol Kožušany-FC Lužice 5:1 (3:1), Hovorka, Mík, Rozehnal, Soušek, Zavadil – Opichal, Sokol Chomoutov-Sokol Blatec 1:0 (1:0), Sedlář, TJ Štěpánov B-FK Autodemont 1:0 (0:0), Olšanský, FK Šternberk B-Sokol Střelice 3:0 (2:0), Fencl, Hlaváč, Kreuziger, Nová Hradečná-Újezd u Uničova 1:5 (0:2), Slíž – Ptáček 3 (jedna z p.k.), Axmann 2.
1. FK Nemilany 17 14 1 2 44:15 43
2. Sokol Kožušany 17 11 2 4 45:26 35
3. Sokol Chomoutov 16 10 2 4 30:24 32
4. FC Drahlov 17 10 1 6 42:26 31
5. FK Šternberk B 16 9 3 4 32:16 30
6. FK Autodemont 16 9 1 6 53:15 28
7. Újezd u Uničova 16 9 0 7 38:27 27
8. Sokol Blatec 17 7 1 9 28:27 22
9. Sokol Střelice 16 5 3 8 21:30 18
10. Dlouhá Loučka 17 6 0 11 18:32 18
11. TJ Štěpánov B 17 5 2 10 25:56 17
12. SK Červenka 16 5 1 10 22:38 16
13. FC Lužice 16 4 1 11 13:41 13
14. Nová Hradečná 16 1 2 13 10:48 5

Kanonýři: 26 – Mršťák (FK Autodemont), 12 – Ptáček (Újezd u Uničova), 11 – Pluskal (FC Drahlov), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
17.kolo:
FK Přáslavice-FC Dolany B 4:1 (3:0), Rubáček 2, Novotný, Rochovanský – Máčala, TJ Těšetice-1.FC Olešnice 6:1 (3:0), Zbrož 2, Gargel, Růžička, Vlach, Wanke – Kamler, SK Náměšť B-Sokol Příkazy 0:2 (0:0) – Lád, Zbořil, Sokol Slavonín B-FK Hlubočky B 1:1 (1:0), Semjon – Jirák, Sokol Drahanovice-Bohuňovice B 1:3 (0:1), Švancara – Krejčí, Prutyszyn, vlastní, Sokol Bouzov-Sokol Mladeč 4:1 (2:0), Ryšlink 3, Blekta – Pospíšil, Hraničné Petrovice-SFK Nedvězí 2:3 (0:3), Urban, Vymětal – Klicpera 2, Novotný.
1. Sokol Příkazy 16 11 1 4 33:19 34
2. FK Přáslavice 17 10 2 5 40:27 32
3. Sokol Drahanovice 16 9 3 4 46:34 30
4. SFK Nedvězí 16 9 2 5 38:24 29
5. Sokol Bouzov 16 8 4 4 40:28 28
6. TJ Těšetice 17 7 5 5 57:35 26
7. Bohuňovice B 16 7 4 5 46:35 25
8. SK Náměšť B 16 6 2 8 41:38 20
9. Sokol Mladeč 16 6 2 8 34:39 20
10. FK Hlubočky B 16 6 2 8 26:37 20
11. FC Dolany B 16 5 5 6 37:50 20
12. Sokol Slavonín B 16 3 4 9 23:39 13
13. Hraničné Petrovice 16 4 1 11 27:46 13
14. 1.FC Olešnice 16 3 1 12 26:63 10

Kanonýři: 17 – Zbrož (TJ Těšetice), 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 12 – Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
17.kolo:
FC Jiříkov-SK Králová 2:2 (2:1), Michalík, Šopík – Šenk (p.k), vlastní, Sokol Hnojice-TJ Dalov 4:1 (1:0), Adam, Papica, Smrček, Vyhnánek – Tomášek, Hvězda Libavá-FK Huzová 1:3 (0:1), Holiš (p.k.) – Husák, Pevner, Poláček, Horní Loděnice-FK Šternberk C 1:1 (0:0), Tichý – Šiveň, Sokol Babice B-Sportklub Štarnov 2:2 (0:0), Berka, Kovář – Neplech, Pěrůžek, Sokol Jívová-Sokol Střelice B 4:0 (3:0), Kolomazník 2, Mazáč, Ševčík, TJ Mladějovice-Moravský Beroun B 0:1 (0:0) – Mikulanin.
1. Moravský Beroun B 16 12 2 2 63:16 38
2. Sokol Jívová 16 11 3 2 51:20 36
3. TJ Mladějovice 16 8 6 2 46:24 30
4. SK Králová 16 8 6 2 38:23 30
5. Sokol Hnojice 16 8 3 5 39:24 27
6. Hvězda Libavá 16 7 4 5 37:27 25
7. Sokol Babice B 17 7 4 6 37:29 25
8. TJ Dalov 16 7 3 6 43:36 24
9. FK Huzová 16 5 7 4 37:34 22
10. FC Jiříkov 16 6 4 6 31:30 22
11. Sportklub Štarnov 16 3 4 9 32:46 13
12. Horní Loděnice 16 3 4 9 25:57 13
13. Sokol Střelice B 16 2 0 14 11:62 6
14. FK Šternberk C 17 0 2 15 15:77 2

Kanonýři: 14 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Kolomazník (Sokol Jívová), Matoušek (FK Huzová), 11 – Epstein (FC Jiříkov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
17.kolo:
Sokol Luká-TJ Střeň 2:2 (2:0), Grulich, Nedopil – Weiser 2, SK Grygov-FC Drahlov B 2:0 (1:0), Sklenář, Vávra, Sokol Pňovice-Sokol Majetín 0:6 (0:3) – Charamza, Folprecht (p.k.), Jílek, Kaláb, Krkoška, Macenauer, volné číslo-SK Slatinice B -1:-1 (-1:-1), SK Chválkovice B-Sokol Odrlice 5:0 (1:0), Hrabal 2, Coufal, Kumr, Sázel, Moravská Huzová-Velký Újezd 0:0 (-1:-1), Sokol Vilémov-TJ Tršice 1:0 (0:0), Tyl (p.k.).
1. Sokol Majetín 15 14 0 1 51:16 42
2. TJ Střeň 16 10 2 4 39:25 32
3. Velký Újezd 15 9 4 2 49:18 31
4. Sokol Vilémov 15 9 4 2 32:16 31
5. SK Chválkovice B 16 9 0 7 36:28 27
6. SK Slatinice B 15 7 2 6 36:26 23
7. TJ Tršice 16 4 6 6 21:25 18
8. FC Drahlov B 15 3 5 7 18:26 14
9. Sokol Odrlice 16 4 2 10 23:49 14
10. Moravská Huzová 16 3 4 9 23:52 13
11. Sokol Luká 14 3 3 8 23:38 12
12. SK Grygov 15 3 3 9 18:34 12
13. Sokol Pňovice 16 2 5 9 14:30 11

Kanonýři: 10 – Sležek (Velký Újezd), Zlámal (Velký Újezd), 8 – Doubrava (SK Slatinice B), Dvořák (Sokol Vilémov), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), Rozsypal (FC Drahlov B), 7 – Brzobohatý (Moravská Huzová), Jílek (Sokol Majetín), Kruk (TJ Střeň), Mišák (TJ Střeň), Tyl (Sokol Vilémov).

Okresní přebor dorostenců
13.kolo:
SK Bělkovice-FC Hněvotín 3:3 (0:2), Mareš, Pavlita, Šimša – Lošťák, Stropek, Šenkyřík, Sokol Dub n.M.-SK Šumvald 2:0 (0:0), Hrabal, Kaiser, Sokol Slavonín-Sokol Troubelice 0:5 (0:2) – Ošťádal 5, TJ Haňovice-FK Autodemont 3:0 (3:0), Bednář, Zima, vlastní, TJ Mladějovice-SFK Nedvězí 1:2 (1:0), Krahulec – Belant, Rochovanský.
1. Sokol Dub n.M. 11 7 4 0 28:10 25
2. SFK Nedvězí 10 7 2 1 35:14 23
3. Sokol Troubelice 10 6 1 3 33:17 19
4. FK Autodemont 10 5 2 3 23:15 17
5. TJ Haňovice 10 4 3 3 22:18 15
6. FC Hněvotín 10 3 3 4 27:20 12
7. TJ Mladějovice 10 3 2 5 16:15 11
8. SK Bělkovice 11 3 2 6 18:32 11
9. SK Šumvald 10 3 1 6 17:33 10
10. Sokol Slavonín 10 0 0 10 5:50 0

Kanonýři: 22 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Belant (SFK Nedvězí), Jahn (FK Autodemont), 7 – Hrabal (Sokol Dub n.M.), Pazdera (Sokol Dub n.M.), Přecechtěl (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
15.kolo:
Sokol Paseka-SK Červenka 2:3 (1:2), Mako 2 – Nantl, Peč, vlastní, FC Dolany-Tatran Litovel A 1:7 (0:5), Schwarz – Perušková 3, Šana O. 2, Knebl, Šana J., FC Medlov-Moravský Beroun 3:5 (1:3), Mirga 2, Havlíček – Durec 2, Fritscher, Kašpárek, Ščuka.
1. Tatran Litovel A 9 8 0 1 51:13 24
2. TJ Haňovice 8 7 0 1 64:23 21
3. FC Dolany 9 5 2 2 46:27 17
4. Sokol Bohuňovice 8 5 1 2 32:21 16
5. SK Šumvald 8 4 1 3 22:22 13
6. SK Červenka 9 4 0 5 30:39 12
7. Sokol Paseka 9 1 1 7 21:40 4
8. FC Medlov 9 1 1 7 22:59 4
9. Moravský Beroun 9 1 0 8 11:55 3

Kanonýři: 24 – Schwarz (FC Dolany), 16 – Mirga (FC Medlov), Nantl T. (SK Červenka), 13 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
15.kolo:
Sigma Lutín-FC Hněvotín 0:21 (0:6) – Holub 7, Mazal 5, Holub 2, Samek 2, Blechta, Doseděl, Pochyla, Vojáček, Šesták, TJ Štěpánov-Sokol Náklo 5:4 (1:3), Bednář 3, Hanus 2 – Holík 2, Kaňa, Polívka, SK Chválkovice-SK Slatinice 4:2 (2:2), Hrbáček 2, Cao, Šafařík – Augustin, Weidingerová, Sokol Dub n.M.-Velký Újezd 1:2 (0:1), Zubal – Tylich, Žůr, Sokol Chomoutov-TJ Tršice 11:1 (5:0), Malíšek 4, Blažek 3, Stejskal 2, Bena, Boyko – Jurčík.
1. FC Hněvotín 12 11 0 1 121:16 33
2. Sokol Chomoutov 11 11 0 0 70:9 33
3. Sokol Dub n.M. 12 9 0 3 61:20 27
4. TJ Štěpánov 12 8 1 3 46:22 25
5. Sokol Náklo 12 7 1 4 53:33 22
6. Velký Újezd 11 4 1 6 29:50 13
7. SK Chválkovice 12 4 0 8 44:63 12
8. Sokol Kožušany 11 3 1 7 45:52 10
9. SK Slatinice 12 3 0 9 23:60 9
10. TJ Tršice 12 1 2 9 24:65 5
11. Sigma Lutín 11 0 0 11 7:133 0

Kanonýři: 39 – Holub M. (FC Hněvotín), 25 – Blažek (Sokol Chomoutov), Špičák (Sokol Kožušany), 19 – Holub J. (FC Hněvotín).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
17.kolo:
SK Bělkovice-FC Dolany 8:0 (3:0), Vystrčil 3, Zeman 2, Kapek, Orlet, Paták, SK Grygov-SK Velká Bystřice 2:3 (1:3), Nevěřil 2 (jedna p.k.) – Bráblík 3, Hvězda Libavá-SFK Nedvězí 2:4 (2:1), Roeland 2 – Živný 3, Zbořil, Sokol Bohuňovice-Velký Újezd 9:2 (4:2), Malaska 3, Dittmer 2, Krejčí 2, Poláček 2 – Polcr, Sýkora, SK Chválkovice-FK Hlubočky 5:0 (3:0), Vraj 2, Brumar, Tománek, Vitula, Sokol Dub n.M.-Sokol Slavonín B 2:2 (1:1), Bartošek, Vybíral – Coal, Plaček, 1.FC Olomouc-TJ Tršice 1:0 (0:0), Čislinská.
1. Sokol Bohuňovice 15 13 1 1 127:20 40
2. SK Bělkovice 15 11 1 3 89:23 34
3. SK Velká Bystřice 14 9 4 1 69:35 31
4. Sokol Dub n.M. 14 9 2 3 66:27 29
5. FC Dolany 14 8 2 4 42:44 26
6. SK Chválkovice 14 6 4 4 40:27 22
7. SK Grygov 15 7 1 7 43:50 22
8. FK Hlubočky 14 7 0 7 53:55 21
9. 1.FC Olomouc 14 5 2 7 20:42 17
10. SFK Nedvězí 15 5 1 9 33:72 16
11. Velký Újezd 14 3 2 9 24:68 11
12. TJ Tršice 14 2 1 11 23:52 7
13. Sokol Slavonín B 14 2 1 11 26:64 7
14. Hvězda Libavá 14 1 2 11 18:94 5

Kanonýři: 35 – Vystrčil (SK Bělkovice), 33 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 31 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
17.kolo:
Sigma Lutín-FC Hněvotín 1:4 (1:2), Pavlíček – Šuba 2, Krytinář, Spáčilová, Sokol Těšetice-SK Uničov 1:6 (0:4), Košůtek – Bako 2, Hůževka 2, Bačík, Boxan, Sokol Pňovice-Sokol Náklo 0:3 (0:1), Kopřiva, Pěček, vlastní, SK Náměšť-SK Slatinice 2:0 (1:0), Nguyen 2, Sokol Drahanovice-FK Autodemont 1:3 (0:2), Sajbrt – Heto, Sedláček, Štajgrová, TJ Haňovice-Sokol Troubelice 8:2 (3:1), Kučera 4, Navrátil 2, Maizner, Otava – Dragoun, Košák.
1. Sokol Náklo 14 13 0 1 93:13 39
2. SK Náměšť 14 12 1 1 55:22 37
3. TJ Haňovice 13 8 2 3 63:33 26
4. SK Slatinice 14 7 3 4 46:26 24
5. Tatran Litovel 12 7 2 3 41:15 23
6. FK Autodemont 13 6 1 6 33:28 19
7. SK Uničov 14 5 3 6 29:25 18
8. Sokol Pňovice 14 5 3 6 30:43 18
9. Sokol Troubelice 13 5 2 6 49:59 17
10. FC Hněvotín 13 4 3 6 28:29 15
11. Sokol Drahanovice 14 2 1 11 24:78 7
12. Sokol Těšetice 13 1 1 11 14:62 4
13. Sigma Lutín 13 1 0 12 12:84 3

Kanonýři: 28 – Pěček (Sokol Náklo), 26 – Nguyen (SK Náměšť), 20 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE