Šesté kolo futsalových lig

1.liga
Aston Pila 98 – AT Beermingham 2:4
Galatasaray – Real HDO 6:8
Ajax Bělidla – Hruš.Chořelice 5:2
Lion Sport.cz – FC Hněvotín 4:6
SK MP Olomouc – FC Levotil 0:4
FC Křídla – Step Style 4:1
FC Chelsea – Celtic 11:2

1. Ajax Bělidla 6 34:10 11
2. FC Chelsea 6 32:17 9
3. Real HDO 6 28:20 9
4. AT Beermingham 6 27:20 9
5. FC Křídla 6 22:9 8
6. FC Hněvotín 6 27:21 7
7. FC Levotil 6 21:18 7
8. SK MP Olomouc 6 18:26 6
9. Galatasaray 6 25:29 4
10. Aston Pila 98 6 13:20 4
11. Hruš.Chořelice 6 21:28 3
12. Lion Sport.cz 6 14:23 3
13. Step Style 6 14:32 2
14. Celtic 6 11:34 2

2.liga A
Sokolka Horka A – Rychlá rota 3:2
Moravan Cholina – Schwarzbach 7:0
FC Loučany – Slovan Uničov 11:3
FC Luběnice – Kovo Dřevo 1:2
Sokol Mezice – PS Beton 1:3
Pergola – Wednesday 2:0
SK Profit NV – United Players 3:1

1. FC Loučany 6 37:21 10
2. PS Beton 6 26:12 10
3. Moravan Cholina 6 25:17 10
4. Pergola 6 25:12 9
5. Kovo Dřevo 6 20:14 7
6. Sokol Mezice 6 24:20 6
7. Wednesday 6 31:27 6
8. Sokolka Horka A 6 20:19 6
9. United Players 6 16:19 5
10. Schwarzbach 6 11:17 5
11. FC Luběnice 6 7:14 3
12. SK Profit NV 6 10:28 3
13. Rychlá rota 6 12:19 2
14. Slovan Uničov 6 14:39 2

2.liga B
Atl.Bystrovany – SK Mrsklesy 1:6
MK Jívová – FC Skunk 5:7
Olpran – FC Creditas 1:4
Sokol Pohořany – Hurikán 1:3
RK Dachi – Dorespo Lošov 3:1
PSG 2010 – Mix junior 1:2
Restoma – Rio de Blatec 5:1

1. FC Creditas 6 24:17 10
2. FC Skunk 6 21:15 10
3. Olpran 6 31:15 9
4. Restoma 6 25:16 9
5. Hurikán 6 17:9 8
6. Mix junior 6 20:16 7
7. Sokol Pohořany 6 25:22 7
8. SK Mrsklesy 6 24:24 6
9. MK Jívová 6 20:22 5
10. RK Dachi 6 13:22 5
11. Dorespo Lošov 6 12:18 4
12. Rio de Blatec 6 18:26 3
13. Atl.Bystrovany 6 13:27 1
14. PSG 2010 6 10:24 0

3.liga A
FC Přístav – FK Rozvadovice 2:7
Sokolka Horka B – Pošta 1:1
Henkováci – MS stavby 0:3
Agrometal – KMK Haná 2:6
FC Hroší stavby – Sedlisko 2:8
Háger podlahy – Dřeváci Pňovice 8:5
Sokol Unčovice – Sokol Křelov A 2:2

1. Sedlisko 6 33:13 10
2. MS stavby 6 30:16 10
3. Háger podlahy 6 29:19 8
4. Henkováci 6 20:21 8
5. Sokolka Horka B 6 20:17 7
6. Sokol Křelov A 6 18:17 6
7. FC Hroší stavby 6 21:31 6
8. Pošta 6 14:12 5
9. FK Rozvadovice 6 28:27 5
10. Sokol Unčovice 6 13:17 5
11. Dřeváci Pňovice 6 25:33 5
12. KMK Haná 6 22:22 4
13. FC Přístav 6 16:30 3
14. Agrometal 6 13:27 2

3.liga B
Hlušovice – FC Fiasco 11:6
SK Kopeček – Rotor LBT 1:0
Inter Šternberk – Zelené balet 3:6
Elekt.Otáhal A – Modos 1:3
Plantoši – Naschrot 6:0
Hugo boss – N.T.P. 6:2
Sokol Žerotín – Magistrát MO 2:1

1. Modos 6 19:8 10
2. Hlušovice 6 28:17 9
3. Plantoši 6 22:12 9
4. Inter Šternberk 6 24:17 8
5. Rotor LBT 6 16:11 8
6. Naschrot 6 18:15 8
7. SK Kopeček 6 10:10 6
8. Hugo boss 6 23:22 5
9. Zelené balet 6 14:15 5
10. FC Fiasco 6 21:27 5
11. Sokol Žerotín 6 10:19 5
12. Elekt.Otáhal A 6 17:26 3
13. Magistrát MO 6 10:19 2
14. N.T.P. 6 13:27 1

3.liga C
SK Holice – Blues rock 6:1
Ajax Pivodam – Ditrex 3:3
Arsenal FC – Foxhunters 1:3
Senice B – FC Holice 3:2
FC Kladiváři – NanoTrade 5:9
Erena – Dědečci 3:2
Buff-belt – Arsenal Loučany 6:3

1. Ditrex 6 35:12 11
2. Buff-belt 6 28:9 11
3. SK Holice 6 27:8 10
4. Ajax Pivodam 6 20:6 9
5. Senice B 6 27:16 9
6. NanoTrade 6 26:16 7
7. Erena 6 17:14 6
8. FC Holice 6 17:14 5
9. Foxhunters 6 11:21 5
10. Arsenal Loučany 6 11:19 4
11. Arsenal FC 6 16:26 2
12. Blues rock 6 8:30 2
13. FC Kladiváři 6 18:44 2
14. Dědečci 6 10:36 1

3.liga D
Elekt.Otáhal B – Zora club 7:1
FC Podlas – Mates 5:8
1.FC Hombok – FC 1970 Bubeník 1:9
M-Contakt – FK Krčmaň 5:4
Sokol Nový Svět – AC Čenda 6:2
Meta Pohořany – FK Véska 6:2
RoDo legendy – Hejčín.berani 8:3

1. FC 1970 Bubeník 6 51:17 12
2. Mates 6 46:25 10
3. Sokol Nový Svět 6 27:17 10
4. Meta Pohořany 6 26:13 8
5. RoDo legendy 6 30:17 8
6. M-Contakt 6 23:20 8
7. Elekt.Otáhal B 6 26:23 8
8. FC Podlas 6 22:16 7
9. AC Čenda 6 14:18 4
10. FK Véska 6 20:41 4
11. FK Krčmaň 6 18:22 3
12. 1.FC Hombok 6 21:32 2
13. Hejčín.berani 6 7:38 0
14. Zora club 6 6:38 0

4.liga A
FC Štok – Karpat Uničov 3:2
KMK Březové – Zákl.Hnoyland 7:3
MK DL.Loučka – SK Náklo 1:2
AC Karasov – Barbar 2:6
Bílý balet – Bulldog Pňovice 3:0
FC Tigers – KZT Štěpánov 5:1
Buldog Unčovice – el-jambass 3:4

1. el-jambass 6 30:8 12
2. SK Náklo 6 23:7 12
3. FC Štok 6 18:15 8
4. KMK Březové 6 21:19 8
5. Bílý balet 6 18:12 7
6. Bulldog Pňovice 6 14:11 7
7. MK DL.Loučka 6 19:14 6
8. Karpat Uničov 6 14:16 5
9. Barbar 6 20:20 4
10. Buldog Unčovice 6 14:18 4
11. Zákl.Hnoyland 6 16:29 4
12. FC Tigers 6 11:19 3
13. AC Karasov 6 11:24 2
14. KZT Štěpánov 6 10:27 2

4.liga B
FK Břuchotín – SK Slatinky 5:3
Sokol Skrbeň – 1.FC Černovír 4:3
Neředín elite – FC Dijak Lutín 0:2
SokolKřelov B – Roko Samotišky 2:12
SB Luběnice – FC Skrbeň 9:0
Smytliš Senice – FK Sigma Lutín 0:3

1. FK Břuchotín 6 23:16 9
2. Roko Samotišky 5 28:11 8
3. FC Rataje 6 18:10 8
4. SB Luběnice 6 34:23 7
5. FK Sigma Lutín 6 16:11 7
6. SokolKřelov B 6 18:26 7
7. FC Dijak Lutín 6 23:21 6
8. Neředín elite 6 23:20 5
9. 1.FC Černovír 6 19:17 4
10. SK Slatinky 6 14:23 3
11. FC Skrbeň 6 11:28 3
12. Sokol Skrbeň 6 8:19 2
13. Smytliš Senice 5 13:23 1
14. B 6 0:0 0

4.liga C
Sokol Bělkovice – AC Rapid 3:2
Sl.Bystrovany – Sportbae Sigma 3:5
FC IJZ – Jager 1878 2:5
Raptors team – Dyn.Bystrovany 9:1
Draci – Leaders 11:4
Second Wave – J.A.H. 4:3
Mlha team – Top.Bukovany 5:6

1. Raptors team 6 46:15 10
2. Sportbae Sigma 6 35:18 10
3. Jager 1878 6 33:19 10
4. Sokol Bělkovice 6 24:15 9
5. Mlha team 6 30:24 7
6. Second Wave 6 24:24 6
7. Draci 6 28:31 6
8. Leaders 6 23:28 6
9. J.A.H. 6 18:21 5
10. FC IJZ 5 17:19 4
11. Dyn.Bystrovany 5 15:26 4
12. AC Rapid 6 22:32 3
13. Top.Bukovany 6 18:26 2
14. Sl.Bystrovany 6 8:43 0

4.liga D
D – FC ZRTV Loko 0:0
Sokol Dubany – P.balet 99 5:1
Kamerun – Odra 4:1
TJ Sokol Olšany – Lazce United 1:1
KAF Přestavlky – Red Devils 2:3
Kaprodrom Klub – FC Tripol 5:0
P.balet 06 – F1 U Slávka 6:3

1. Lazce United 6 26:7 11
2. Odra 6 19:9 9
3. Kamerun 6 14:8 8
4. TJ Sokol Olšany 6 14:7 7
5. P.balet 99 6 26:21 6
6. Kaprodrom Klub 6 15:15 6
7. Red Devils 6 16:21 6
8. FC ZRTV Loko 6 25:25 5
9. Sokol Dubany 6 9:14 4
10. F1 U Slávka 6 13:22 4
11. P.balet 06 6 8:16 2
12. KAF Přestavlky 6 12:21 2
13. FC Tripol 6 13:24 2
14. D 6 0:0 0

4.liga E
MK Chudobín – FC Partyzán 4:5
IMD Olomouc – AC Jojo United 11:1
Adam Leasing – Hodolany jun. 0:3
FC Jantaři – FC Hattrick 2:3
FC Peklo NV – Chalapeňos 4:2
Koník Litovel – Press Slatinky 3:0

1. FC Peklo NV 6 30:5 12
2. FC Broky 6 28:9 9
3. FC Partyzán 6 15:14 9
4. IMD Olomouc 6 36:10 8
5. FC Hattrick 6 13:12 6
6. Press Slatinky 6 18:19 6
7. MK Chudobín 6 31:26 5
8. Hodolany jun. 6 11:15 4
9. FC Jantaři 6 14:20 4
10. Koník Litovel 6 11:23 3
11. Chalapeňos 6 10:19 2
12. AC Jojo United 6 13:36 2
13. E 6 0:0 0
14. Adam Leasing 6 5:27 0

4.liga F
UMO – FC Braník 4:2
OKL team – Geoboys 1:12
FC Alcatraz – F-21 2:4
Tichej koutek – Atletico Haná 7:7
Académica – OSŽ Commando 1:5
Galacticos – Real stars 7:1

1. Galacticos 6 39:10 11
2. Geoboys 6 38:10 10
3. Atletico Haná 6 30:24 7
4. F-21 6 18:15 7
5. Tichej koutek 6 27:26 7
6. Académica 6 22:25 7
7. Domino 6 15:13 6
8. OKL team 6 24:26 6
9. FC Braník 6 15:25 4
10. OSŽ Commando 6 13:19 2
11. FC Alcatraz 6 12:26 2
12. UMO 6 18:41 2
13. Real stars 6 14:25 1

Okomentuj jako první článek "Šesté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE