Šesté kolo OFS Olomouc

Výsledky soutěží OFS Olomouc – 6. kolo – víkend 13.9. a 14.9.2014

Okresní přebor II. třídy – muži
6.kolo:
SK Červenka-FC Drahlov 1:4 (1:2), Juráš – Chmela, Kubáček, Rockwood, Vinohradník, FC Lužice-Dlouhá Loučka 1:2 (0:2), Jančík – Jeřábek, Vojtek (p.k), Sokol Blatec-FK Nemilany 2:5 (1:2), Grygárek, Taichman – Jemelka 2, Herník, Kadlec, Skopal, FK Autodemont-Sokol Kožušany 3:0 (1:0), Zacpal 2, Mršťák, Sokol Střelice-Sokol Chomoutov 1:3 (0:2), Chocholouš – Pavlík, Popelka, Sedlář, Újezd u Uničova-TJ Štěpánov B 4:2 (2:1), Los, Polýnek, Ptáček, Spurný – Křenek, Tuška, Nová Hradečná-FK Šternberk B 1:3 (0:0), Lolek – Běhal, Hlaváč, Steklý.

1. Újezd u Uničova 6 6 0 0 21:4 18
2. FK Nemilany 6 5 1 0 19:6 16
3. Sokol Chomoutov 6 5 0 1 15:9 15
4. FC Drahlov 6 4 0 2 15:10 12
5. FK Autodemont 6 3 1 2 24:6 10
6. Sokol Kožušany 6 3 1 2 12:9 10
7. SK Červenka 6 3 0 3 8:15 9
8. TJ Štěpánov B 6 2 1 3 12:22 7
9. Dlouhá Loučka 6 2 0 4 9:15 6
10. FK Šternberk B 6 1 2 3 9:12 5
11. Sokol Střelice 6 1 2 3 7:12 5
12. Nová Hradečná 6 1 1 4 4:16 4
13. Sokol Blatec 6 1 0 5 8:14 3
14. FC Lužice 6 0 1 5 5:18 1

Kanonýři: 9 – Mršťák (FK Autodemont), 8 – Ptáček (Újezd u Uničova), 6 – Sedlář L. (Sokol Chomoutov).

Okresní přebor III. třídy – muži
6.kolo:
Sokol Příkazy-FK Přáslavice 4:2 (2:0), Jarmar 3, Utíkal – Perutka, Žižka (p.k.), SFK Nedvězí-Sokol Drahanovice 4:1 (3:1), Klimek, Koupil, Podhorný, Skoupil – Švancara, FK Hlubočky – TJ Těšetice – odloženo na ÚT 23.09. 16:30, FC Dolany B-1.FC Olešnice 6:1 (1:1), Hrdlička 2, Liška 2, Hoza, Máčala – Dvořáček, Bohuňovice B-SK Náměšť B 3:3 (2:2), Veselský, Vlasák – Brančík, Jelínek, vlastní, Šoupal, Sokol Mladeč-Sokol Slavonín B 6:1 (4:1), Dostál 3, Fuglíček 2, Hlavinka – Čermák, Hraničné Petrovice-Sokol Bouzov 0:1 (0:1) – Lofítek.

1. Sokol Bouzov 6 4 1 1 13:11 13
2. FC Dolany B 6 4 0 2 17:14 12
3. Sokol Drahanovice 6 3 2 1 21:12 11
4. Bohuňovice B 6 3 2 1 18:11 11
5. SK Náměšť B 6 3 1 2 20:15 10
6. Sokol Mladeč 6 3 0 3 15:11 9
7. SFK Nedvězí 6 3 0 3 15:13 9
8. TJ Těšetice 5 2 1 2 20:12 7
9. Sokol Příkazy 6 2 1 3 12:12 7
10. FK Přáslavice 6 2 1 3 11:11 7
11. FK Hlubočky B 5 2 1 2 12:16 7
12. Hraničné Petrovice 6 2 0 4 6:11 6
13. 1.FC Olešnice 6 2 0 4 11:30 6
14. Sokol Slavonín B 6 1 0 5 6:18 3

Kanonýři: 8 – Zbrož (TJ Těšetice), 7 – Hrdlička (FC Dolany B), 6 – Fišara (SK Náměšť B).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
6.kolo:
SK Králová-TJ Dalov 2:2 (0:1), Borovka, Kubíček – Frank, Janíček, FK Huzová-FC Jiříkov 7:1 (3:1), Matoušek 4, Bartoš, Marek, Poláček – Šopík, Sportklub Štarnov-Hvězda Libavá 1:2 (1:1), Čapka – Dvořák, Růžička, Moravský Beroun B-Sokol Babice B 4:1 (1:0), Pohanka 2, Chlup, Mareš – Kovář, TJ Mladějovice-Sokol Jívová 5:1 (2:1), Schuyto 3, Krejčíř, Pospíšil – Schmidt. Sokol Střelice B-Horní Loděnice 1:0 (0:0), Kačala, FK Šternberk C-Sokol Hnojice 1:3 (1:1), Malák – Fujdiak 2, Skřípek.

1. Sokol Jívová 6 5 0 1 24:10 15
2. TJ Mladějovice 6 4 2 0 21:7 14
3. Moravský Beroun B 6 4 1 1 21:6 13
4. Sokol Babice B 6 4 0 2 19:10 12
5. Sokol Hnojice 6 4 0 2 18:13 12
6. SK Králová 6 3 2 1 14:10 11
7. Hvězda Libavá 6 3 1 2 13:10 10
8. Horní Loděnice 6 2 3 1 16:11 9
9. FK Huzová 6 2 1 3 13:16 7
10. TJ Dalov 6 2 1 3 15:21 7
11. Sportklub Štarnov 6 1 1 4 10:16 4
12. Sokol Střelice B 6 1 0 5 4:21 3
13. FC Jiříkov 6 0 2 4 2:16 2
14. FK Šternberk C 6 0 0 6 7:30 0

Kanonýři: 8 – Fujdiak (Sokol Hnojice), 6 – Kolomazník (Sokol Jívová), 5 – Lacman (Moravský Beroun B), Matoušek (FK Huzová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
6.kolo:
Sokol Majetín-Sokol Luká 3:1 (2:0), Folprecht, Janíček, Večeřa – Vydržel, SK Slatinice B-SK Grygov 5:0 (1:0), Vymazal 2, Halouzka, Kamler, Šnejdar, TJ Střeň-FC Drahlov B 4:2 (3:1), Hůlka 2, Kruk (p.k.), Mišák – Kypěna, Vychodil, Sokol Odrlice-Sokol Pňovice 2:1 (2:1), Havlíček, Pospíšil – Podhora, TJ Tršice-SK Chválkovice B 3:0 (0:0), Novosad, Novotný, Polák, Sokol Vilémov-Moravská Huzová 6:0 (2:0), Dvořák 2, Hynek, Langer, Tyl, Škůrek, Velký Újezd-volný termín.

1. Velký Újezd 5 4 1 0 15:3 13
2. Sokol Vilémov 6 4 1 1 13:5 13
3. Sokol Majetín 5 4 0 1 17:7 12
4. TJ Střeň 6 3 1 2 16:10 10
5. SK Slatinice B 5 3 0 2 15:5 9
6. TJ Tršice 6 2 3 1 8:4 9
7. Sokol Pňovice 6 2 1 3 7:10 7
8. Sokol Odrlice 5 2 1 2 6:9 7
9. Sokol Luká 5 2 0 3 7:10 6
10. SK Chválkovice B 6 2 0 4 10:15 6
11. FC Drahlov B 5 1 1 3 4:9 4
12. SK Grygov 6 1 1 4 4:13 4
13. Moravská Huzová 6 1 0 5 5:27 3

Kanonýři: 5 – Zlámal (Velký Újezd), 4 – Havlíček Michal (Sokol Odrlice), Hůlka (TJ Střeň), Kamler (SK Slatinice B), Podhora (Sokol Pňovice), Zach (Velký Újezd), 3 – Doubrava (SK Slatinice B), Folprecht (Sokol Majetín), Halouzka (SK Slatinice B), Hrubý (SK Chválkovice B), Kruk (TJ Střeň), Novotný (TJ Tršice), Tyl (Sokol Vilémov), Vrzal (SK Chválkovice B), Vymazal (SK Slatinice B).

Okresní přebor dorostenců
6.kolo:
FK Autodemont-Sokol Dub n.M. 1:1 (0:1), Olbert – Hrabal, SFK Nedvězí-Sokol Slavonín 8:0 (4:0), Belant 2, Blaha, Blaha, Rochovanský, Výmola, Výmola – vlastní, TJ Mladějovice-TJ Haňovice 2:2 (1:2), Orság, Pospíšil (p.k) – Přikryl, Zima. FC Hněvotín-SK Šumvald 1:2 (0:1), Götzl – Stropek, Vepřík, Sokol Troubelice-SK Bělkovice 7:0 (4:0), Pluskal 3, Ošťádal 2, Mucka, Zatloukal.

1. SFK Nedvězí 4 3 1 0 18:5 10
2. Sokol Troubelice 4 3 1 0 18:5 10
3. FK Autodemont 4 2 2 0 9:4 8
4. SK Šumvald 4 2 1 1 10:10 7
5. Sokol Dub n.M. 4 1 3 0 9:6 6
6. FC Hněvotín 4 1 1 2 10:10 4
7. TJ Haňovice 4 0 3 1 6:8 3
8. SK Bělkovice 4 1 0 3 7:18 3
9. TJ Mladějovice 4 0 2 2 4:7 2
10. Sokol Slavonín 4 0 0 4 4:22 0

Kanonýři: 11 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 6 – Belant (SFK Nedvězí), 5 – Jahn (FK Autodemont).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
6.kolo:
Moravský Beroun-Sokol Bohuňovice 0:8 (0:4) – Poláček 2, Vratný 2, Beneš, Chromec, Dittmer, Hanuš, Tatran Litovel – Sokol Paseka – odloženo na NE 21.09. 12:00, FC Medlov-TJ Haňovice 4:13 (2:4), Mirga 4, vlastní 2 – Navrátil 5, Havlíček 3, Dostál, Kameš, Král, FC Dolany – volný termín.

1. TJ Haňovice 2 2 0 0 25:5 6
2. SK Červenka 2 2 0 0 12:4 6
3. Sokol Bohuňovice 1 1 0 0 8:0 3
4. Tatran Litovel A 2 1 0 1 7:4 3
5. FC Dolany 1 1 0 0 4:2 3
6. FC Medlov 3 1 0 2 10:23 3
7. Sokol Paseka 1 0 0 1 3:5 0
8. SK Šumvald 1 0 0 1 0:5 0
9. Moravský Beroun 3 0 0 3 4:25 0

Kanonýři: 8 – Mirga (FC Medlov), 7 – Nantl T. (SK Červenka), 5 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
6.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Kožušany 9:4 (5:0), Holub 5, Drtina, Mazal, Vojáček, Václavík – Špičák 4, Sokol Chomoutov-Sokol Dub n.M. 3:1 (3:1), Blažek 2, Uvízl – Fiala. Sokol Velký Újezd – TJ Štěpánov – odloženo na ČT 25.09.2014 v 17:00, TJ Tršice – SK Chválkovice 2:4 (1:2), Hluší, Janek – Ziegler, Šafařík, Krieg, Navrátil, Sokol Náklo-Sigma Lutín 16:0 (4:0), Divjak 4, Polívka 4, Daniška 3, Hoík 2, Pavlík 2.

1. Sokol Chomoutov 3 3 0 0 12:2 9
2. FC Hněvotín 3 2 0 1 30:8 6
3. Sokol Dub n.M. 3 2 0 1 22:4 6
4. SK Chválkovice 3 2 0 1 16:13 6
5. Sokol Náklo 2 1 1 0 17:1 4
6. TJ Štěpánov 2 1 1 0 7:3 4
7. Sokol Kožušany 2 1 0 1 13:10 3
8. SK Slatinice 3 1 0 2 8:14 3
9. Velký Újezd 2 1 0 1 6:14 3
10. TJ Tršice 4 0 0 4 3:21 0
11. Sigma Lutín 3 0 0 3 1:45 0

Kanonýři: 11 – Špičák (Sokol Kožušany), 10 – Holub M. (FC Hněvotín), 8 – Krieg (SK Chválkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
6.kolo:
SFK Nedvězí-SK Bělkovice 2:6 (0:4), Živný 2, vlastní – Vystrčil 4, Orlet, FK Hlubočky-Hvězda Libavá 5:2 (3:0), Táborský 2, Černík 2, Polzer – Lenděl, Roeland, FC Dolany-SK Velká Bystřice 4:4 (3:3), Keňa 2, Baklík, Koiš – Brablík 2, Živčák 2, Velký Újezd-SK Grygov 2:3 (2:1), Polcr 2 – Nevěřil 2, Pekár, Sokol Slavonín B-Sokol Bohuňovice 2:6 (1:3), Cohl, Můčka, vlastní – Dittmer 3, Krejčí, Poláček, TJ Tršice-SK Chválkovice 0:1 (0:1) – Šimek, 1.FC Olomouc – Sokol Dub nad Moravou 1:4 (1:1), Muláková – Piszkiewicz 2, Vybíral P., Vychodil.

1. Sokol Bohuňovice 3 3 0 0 27:3 9
2. SK Bělkovice 3 3 0 0 18:4 9
3. Sokol Dub n.M. 3 3 0 0 17:4 9
4. SK Chválkovice 3 3 0 0 12:3 9
5. SK Grygov 3 2 1 0 13:6 7
6. FK Hlubočky 4 2 0 2 13:24 6
7. TJ Tršice 4 1 0 3 5:9 3
8. SFK Nedvězí 3 1 0 2 5:13 3
9. SK Velká Bystřice 3 0 2 1 8:11 2
10. FC Dolany 3 0 2 1 7:14 2
11. 1.FC Olomouc 3 0 1 2 3:8 1
12. Hvězda Libavá 3 0 1 2 3:8 1
13. Velký Újezd 3 0 1 2 4:11 1
14. Sokol Slavonín B 3 0 0 3 3:20 0

Kanonýři: 8 – Nevěřil M. (SK Grygov), 7 – Dittmer (Sokol Bohuňovice), Krejčí (Sokol Bohuňovice), Vystrčil (SK Bělkovice), 5 – Arnold (Sokol Bohuňovice), Orlet (SK Bělkovice), Poláček (Sokol Bohuňovice), Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
6.kolo:
FC Hněvotín-SK Uničov 1:2 (0:1), Pácl (p.k) – Mádr, Pavlů, SK Slatinice-Sokol Těšetice 7:0 (2:0), Blaga 2, Kurfürst 2, Sypěna 2, Školoudík, FK Autodemont-Sokol Pňovice 1:3 (1:1), Pop – Mikeš, Motlíček, Šlegl, Tatran Litovel – TJ Haňovice – odloženo na ST 01.10. v 17:00, Sokol Troubelice-SK Náměšť 2:8 (0:5), Dragoun, Košák – Krejsa 3, Nguyen 3, Nepožitek, Vavřín, Sokol Náklo – Sigma Lutín – odloženo na ÚT 30.09.2014 v 16:30, Sokol Drahanovice – volný termín.

1. SK Uničov 3 3 0 0 10:3 9
2. Sokol Náklo 2 2 0 0 19:2 6
3. SK Náměšť 2 2 0 0 10:3 6
4. SK Slatinice 3 1 1 1 10:4 4
5. Sokol Troubelice 3 1 1 1 13:15 4
6. Sokol Pňovice 3 1 1 1 7:14 4
7. FK Autodemont 2 1 0 1 9:3 3
8. Tatran Litovel 1 1 0 0 4:0 3
9. FC Hněvotín 3 1 0 2 2:6 3
10. TJ Haňovice 1 0 1 0 4:4 1
11. Sigma Lutín 2 0 0 2 1:6 0
12. Sokol Drahanovice 2 0 0 2 3:15 0
13. Sokol Těšetice 3 0 0 3 1:18 0

Kanonýři: 8 – Pěček (Sokol Náklo), 5 – Michal (Sokol Troubelice), 4 – Nguyen (SK Náměšť).

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Šesté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE