Šestnácté kolo futsalových lig

Fotka ze zápasu Meta Pohořany - Dorespo Lošov.Fotka ze zápasu Meta Pohořany - Dorespo Lošov.

1.liga
FC Creditas : Aston Pila 98 2:5
Real HDO : Ajax Bělidla 0:4
Hruš.Chořelice : FC Hněvotín 2:4
Galatasaray : AT Beermingham 5:3
Step Style : SK MP Olomouc 3:6
FC Levotil : Pergola 3:6
SK Mrsklesy : Olpran 3:0

1. FC Hněvotín 16 107:45 28
2. Ajax Bělidla 16 71:39 26
3. Real HDO 15 100:28 24
4. AT Beermingham 15 64:39 24
5. Step Style 16 78:53 18
6. Pergola 16 58:46 18
7. Galatasaray 16 70:82 16
8. Aston Pila 98 16 51:67 15
9. SK MP Olomouc 16 53:65 12
10. Hruš.Chořelice 16 51:70 12
11. FC Levotil 16 47:72 12
12. Olpran 16 40:77 6
13. SK Mrsklesy 16 46:108 6
14. FC Creditas 16 36:81 5

2.liga A
Ditrex : United Players 1:4
FC Wednesday : FC Luběnice 3:0
Lion Sport.cz : FC Křídla 2:6
Sokolka Horka A : PS Beton 1:2
Senice B : FC Loučany 8:5
Schwarzbach : Rychlá rota 4:1

1. FC Křídla 16 75:42 23
2. Schwarzbach 16 50:31 21
3. PS Beton 16 59:38 19
4. Moravan Cholina 15 51:39 19
5. United Players 16 44:37 17
6. Senice B 16 48:51 17
7. Rychlá rota 16 60:48 16
8. FC Loučany 16 59:54 16
9. Lion Sport.cz 16 50:48 16
10. Ditrex 16 50:79 13
11. Sokolka Horka A 16 51:63 12
12. FC Luběnice 16 37:59 11
13. FK Rozvadovice 15 30:52 11
14. FC Wednesday 16 43:66 11

2.liga B
Mix junior : FC Skunk 1:5
Hlušovice : Celtic 1:7
At.Bystrovany : Restoma 4:7
MS stavby : Hurikán VB 8:7
Hugo boss : FC Bubeník 1:2
MK Jívová : Sokol N.Svět 2:2

1. Mix junior 16 64:43 21
2. Hurikán VB 16 58:44 19
3. MS stavby 16 71:63 19
4. FC Bubeník 16 66:48 18
5. Celtic 16 62:55 18
6. Sokol Pohořany 15 61:52 17
7. Restoma 16 48:53 17
8. Sokol N.Svět 16 53:46 16
9. FC Skunk 16 55:50 16
10. Hlušovice 16 41:50 16
11. At.Bystrovany 16 37:42 14
12. Hugo boss 16 48:60 13
13. FC Chelsea 15 57:70 13
14. MK Jívová 16 46:91 5

3.liga A
Sokolka Horka B : Háger podlahy 3:4
SK Náklo : Bažanti 8:1
Agrometal : Sedlisko 3:4
FC Peklo N.Ves : Jager 1878 2:1
SK Profit N.Ves : Galacticos 2:4

1. Sokol Mezice 14 68:16 25
2. Galacticos 15 55:34 23
3. Sokolka Horka B 15 71:37 22
4. Henkováci 14 48:35 16
5. SK Náklo 15 50:46 16
6. Jager 1878 15 58:57 16
7. FC Hroší stavby 14 59:59 16
8. SK Profit N.Ves 14 46:36 14
9. Sedlisko 15 59:62 13
10. Agrometal 15 48:52 12
11. FC Peklo N.Ves 14 38:75 10
12. Háger podlahy 15 40:76 4
13. Bažanti 15 28:83 3

3.liga B
Naschrot : FC Přístav 0:0
Bílý balet : Modos Olomouc 0:0
Plantoši : FC Fiasco 0:0
AUS Olomouc : Rotor LBT 6:0
Elekt.Otáhal A : Raptors team 6:11
Roko Samotišky : Zelené balet 5:4
el-jambass : SK Kopeček 3:3

1. AUS Olomouc 16 54:17 19
2. el-jambass 16 50:34 19
3. Modos Olomouc 16 63:24 18
4. Raptors team 16 81:46 16
5. SK Kopeček 16 30:29 14
6. Rotor LBT 16 35:24 13
7. Roko Samotišky 16 39:54 13
8. Zelené balet 16 27:50 9
9. FC Fiasco 16 43:60 8
10. Elekt.Otáhal A 16 33:83 7
11. FC Přístav 16 0:0 0
12. Bílý balet 16 0:0 0
13. Plantoši 16 0:0 0
14. Naschrot 16 21:55 0

3.liga C
Sokol Dubany : Rio de Blatec 2:4
FK Sigma Lutín : Kovo Dřevo 2:4
Kamerun : FK Krčmaň 2:2
Sportbar Sigma : NanoTrade 7:4
Pošta : Ajax Pivodam 7:2
FC Rataje : Foxhunters 2:2

1. Rio de Blatec 16 90:39 27
2. Foxhunters 16 70:34 25
3. Kovo Dřevo 16 70:41 24
4. FK Krčmaň 16 77:68 21
5. SK Holice 15 66:43 20
6. Sportbar Sigma 16 59:66 17
7. Blues rock 15 63:51 16
8. Kamerun 16 66:75 16
9. Pošta 16 54:59 13
10. Ajax Pivodam 16 54:69 12
11. Sokol Dubany 16 48:63 11
12. FK Sigma Lutín 15 42:72 7
13. FC Rataje 16 43:86 7
14. NanoTrade 15 34:70 4

3.liga D
Mates : FC Podlas 9:4
Mlha team : At.Haná 3:5
Dědečci : Geoboys 5:2
RoDo legendy : Elekt.Otáhal B 5:2
FK Véska : Buff-belt 2:3

1. Meta Pohořany 15 56:36 22
2. At.Haná 16 78:58 21
3. Mates 16 69:59 21
4. Elekt.Otáhal B 16 75:65 21
5. RoDo legendy 16 72:64 19
6. FC Holice 15 57:53 18
7. FC Podlas 16 92:64 17
8. Geoboys 16 78:59 17
9. Mlha team 16 75:62 15
10. Buff-belt 16 60:55 15
11. Dorespo Lošov 15 54:54 14
12. Dědečci 16 63:89 10
13. FK Véska 16 54:97 6
14. Zora club 15 34:102 4

4.liga A
FC Štok : Sokol Žerotín 2:5
KMK Březové : Bulldog Pňovice 2:1
AC Karasov : Zákl.Hnoyland 2:6
FC Tigers : Dř.Pňovice 7:0
Buldog Unčovice : Karpat Uničov 0:1
Sokol Unčovice : MK Dl.Loučka 2:1

1. Sokol Unčovice 16 50:23 24
2. FC Tigers 16 51:26 24
3. Dř.Pňovice 16 66:55 20
4. Zákl.Hnoyland 16 52:41 19
5. MK Dl.Loučka 16 46:38 19
6. AC Karasov 16 47:38 18
7. Buldog Unčovice 16 31:31 16
8. Karpat Uničov 16 48:50 14
9. Sokol Žerotín 16 38:49 14
10. Bulldog Pňovice 16 43:50 13
11. Barbar 15 39:52 11
12. FC Štok 16 40:59 11
13. KMK Březové 16 36:63 10
14. KZT Štěpánov 15 37:49 9

4.liga B
Domino : Neředín elite 0:0
Académica : FC Lutín 7:3
Sokol Skrbeň : SB Luběnice 2:1
Sokol Křelov B : Arsenal Loučany 5:9
FC Braník : FK Břuchotín 2:7

1. Domino 16 82:35 23
2. FK Břuchotín 16 86:41 23
3. Arsenal Loučany 16 72:28 22
4. Sokol Křelov A 15 57:26 20
5. FC Braník 16 49:43 17
6. Sokol Slatinky 15 50:40 15
7. SB Luběnice 16 34:46 14
8. Académica 16 58:77 14
9. SK Slatinky 15 47:34 13
10. Sokol Skrbeň 16 44:61 12
11. Sokol Křelov B 16 47:56 11
12. FC Lutín 16 35:107 2
13. Neředín elite 16 0:0 0
14. FC Skrbeň 15 24:91 0

4.liga C
SK Véska : WP Rebels 3:2
Leaders : Top.Bukovany 1:7
Inter Šternberk : Arsenal FC 7:10
Slav.Bystrovany : Draci 3:1
FC IJZ : Dyn.Bystrovany 2:2

1. Tichej koutek 15 124:53 28
2. Inter Šternberk 16 106:70 24
3. SK Véska 16 87:67 18
4. Erena 15 70:41 17
5. Top.Bukovany 16 58:53 17
6. Arsenal FC 16 65:63 17
7. WP Rebels 16 64:65 16
8. Draci 16 66:71 16
9. J.A.H. 15 57:74 13
10. FC IJZ 16 41:63 13
11. Leaders 16 48:94 13
12. Second Wave 15 44:51 12
13. Dyn.Bystrovany 16 62:74 12
14. Slav.Bystrovany 16 39:92 4

4.liga D
Kaprodrom Klub : Alcatraz 1:5
FC ZRTV Loko : FC Tripol 3:0
P.balet 99 : Odra 4:1
Lazce United : OKL team 11:1

1. Lazce United 15 95:24 28
2. Red Gunners 15 108:39 26
3. P.balet 99 16 75:40 23
4. FC ZRTV Loko 16 71:45 20
5. Sokol Olšany 15 46:38 19
6. Alcatraz 16 53:48 19
7. Kaprodrom Klub 16 58:56 17
8. F1 U Slávka 15 43:45 14
9. Odra 16 50:72 12
10. P.balet 06 15 56:69 11
11. Red Devils 15 30:60 8
12. OKL team 16 53:92 8
13. KAF Přestavlky 15 39:77 7
14. FC Tripol 15 27:99 4

4.liga E
Aschmeritz : Hejč.berani 3:3
Adam Leasing : OSŽ Commando 6:1
MK Chudobín : 1.FC Černovír 1:5
AC Jojo United : Chalapeňos 0:8
Koník Litovel : FC Partyzán 6:4

1. Chalapeňos 16 87:26 29
2. Adam Leasing 16 79:27 26
3. Koník Litovel 16 80:55 23
4. Hejč.berani 16 56:32 21
5. FC Broky 15 77:47 19
6. Aschmeritz 16 50:38 19
7. OSŽ Commando 16 54:49 17
8. 1.FC Černovír 16 57:54 17
9. Real stars 15 62:60 12
10. MK Chudobín 16 45:53 12
11. FC Hattrick 15 45:54 10
12. FC Jantaři 2011 15 31:73 7
13. AC Jojo United 16 32:93 7
14. FC Partyzán 16 29:123 1

Okomentuj jako první článek "Šestnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE