Šestnácté kolo futsalových lig

střídačka lídra mfolomouc

1.liga
Tonery Olomouc : SK MP Olomouc 6:1
Real HDO : AT Beermingham 12:4
Ajax Bělidla : Hruš.Chořelice 10:1
Moravan Cholina : Galatasaray 3:4
Pergola : FC Levotil 10:3
Aston Pila 98 : FC Skunk 2:5
Sokol Pohořany : FC Creditas 3:0

1. Ajax Bělidla 16 87:44 26
2. Real HDO 16 82:33 25
3. SK MP Olomouc 16 67:45 21
4. Sokol Pohořany 16 52:35 20
5. FC Skunk 16 68:52 19
6. Tonery Olomouc 16 56:48 18
7. Pergola 16 54:34 17
8. Galatasaray 16 62:79 16
9. FC Levotil 16 49:55 14
10. AT Beermingham 16 54:68 14
11. Hruš.Chořelice 16 58:73 12
12. Aston Pila 98 16 39:61 10
13. Moravan Cholina 16 31:60 9
14. FC Creditas 16 32:104 3

2.liga A
United Players : PS Beton 0:0
Hlušovice : Wednesday 0:0
FC Loučany : Foxhunters 7:2
AUS Olomouc : Galacticos 5:4
Kovo Dřevo : Rychlá rota 8:0
Olpran : Schwarzbach 11:7
Sokol Mezice : Sokolka Horka A 4:2

1. Kovo Dřevo 16 86:33 25
2. Sokol Mezice 16 55:36 21
3. FC Loučany 16 55:29 18
4. United Players 16 39:26 17
5. Galacticos 16 43:41 12
6. Olpran 16 56:70 12
7. Rychlá rota 16 35:64 12
8. Schwarzbach 16 68:81 10
9. Foxhunters 16 44:58 10
10. AUS Olomouc 16 42:43 9
11. Hlušovice 16 40:55 9
12. Sokolka Horka A 16 37:64 7
13. PS Beton 16 0:0 0
14. Wednesday 16 0:0 0

2.liga B
FC Holice : MS stavby 5:3
Hurikán VB : Modos Olomouc 6:3
At.Bystrovany : FC Bubeník 1:1
FC Křídla : Raptors team 5:4
Atletico Haná : Celtic 3:4
SK Mrsklesy : Mix junior 2:4
FC Hroší stavby : Restoma 8:3

1. Mix junior 16 75:37 27
2. FC Křídla 16 60:40 24
3. FC Bubeník 16 57:37 21
4. Restoma 16 65:50 21
5. Raptors team 16 82:63 19
6. SK Mrsklesy 16 80:85 18
7. FC Holice 16 49:55 15
8. Celtic 16 71:70 14
9. At.Bystrovany 16 37:48 14
10. Hurikán VB 16 49:43 13
11. FC Hroší stavby 16 72:83 13
12. Modos Olomouc 16 35:61 10
13. MS stavby 16 55:85 9
14. Atletico Haná 16 39:69 6

3.liga A
FC Peklo NV : Henkováci 0:1
SK Profit NV : Sedlisko 5:1
FC Rataje : Sigma Lutín 4:1
Koník Litovel : Ar.Loučany 9:5
Sokol Unčovice : Sokolka Horka B 0:2
FK Rozvadovice : SK Náklo 2:2
FC Luběnice : Aschmeritz 6:3

1. SK Profit NV 16 67:38 25
2. Sokolka Horka B 16 64:43 21
3. Koník Litovel 16 65:54 21
4. Aschmeritz 16 46:39 17
5. Sedlisko 16 48:42 17
6. FC Rataje 16 48:42 17
7. FC Luběnice 16 50:47 16
8. Ar.Loučany 16 66:69 16
9. SK Náklo 16 46:51 16
10. Sigma Lutín 16 43:58 16
11. FC Peklo NV 16 43:44 13
12. Henkováci 16 31:43 11
13. Sokol Unčovice 16 31:58 10
14. FK Rozvadovice 16 31:51 8

3.liga B
Ditrex : Chalapeňos 1:3
Jager 1878 : FC Chelsea 2:8
SK Véska : RoDo legendy 2:6
FK Břuchotín : Zelené balet 6:2
El. Otáhal A : SK Kopeček 5:9
Roko Samotišky : FC Fiasco 3:0
Meta Pohořany : FC ZRTV Loko 3:4

1. FC Chelsea 16 85:46 24
2. SK Véska 16 103:54 23
3. RoDo legendy 16 72:42 23
4. FK Břuchotín 16 81:58 22
5. Chalapeňos 16 70:65 21
6. El. Otáhal A 16 74:90 18
7. FC Fiasco 16 64:59 17
8. Meta Pohořany 16 44:53 13
9. Jager 1878 16 60:78 12
10. Ditrex 16 68:88 12
11. Roko Samotišky 16 72:81 11
12. FC ZRTV Loko 16 54:67 11
13. Zelené balet 16 39:69 10
14. SK Kopeček 16 40:76 7

3.liga C
Rio de Blatec : Domino 4:4
Sokol Dubany : Blues rock 3:0
FC Podlas : Ajax Pivodam 3:3
Kaprodrom : Tichej koutek 6:13
SK Holice : FK Krčmaň 3:3
Kamerun : FC Alcatraz 7:3
Pošta : MK Jívová 3:8

1. Sokol Dubany 15 94:34 25
2. FK Krčmaň 16 92:50 25
3. Rio de Blatec 16 82:38 24
4. Kamerun 16 79:51 22
5. SK Holice 16 64:59 17
6. Pošta 16 61:62 17
7. Domino 15 57:66 17
8. Ajax Pivodam 16 57:76 16
9. FC Podlas 16 69:58 15
10. MK Jívová 16 62:57 14
11. Tichej koutek 16 80:101 11
12. Blues rock 16 50:84 8
13. Kaprodrom 16 59:116 7
14. FC Alcatraz 16 37:91 4

3.liga D
Geoboys : FC Braník 7:3
Inter Šternberk : Mlha team 2:2
Sportbar Sigma : Dlouhá Loučka 10:2
Draci : el-jambass 4:5
Rotor LBT : El. Otáhal B 0:6
Lazce United : Top.Bukovany 5:1
Dorespo Lošov : Buff-belt 6:1

1. El. Otáhal B 16 93:48 25
2. Lazce United 16 71:37 25
3. Inter Šternberk 16 79:52 22
4. Buff-belt 16 64:61 20
5. Rotor LBT 16 52:45 19
6. Top.Bukovany 16 60:42 18
7. Geoboys 16 68:59 17
8. Dorespo Lošov 16 65:51 15
9. Mlha team 16 54:80 15
10. el-jambass 16 63:66 14
11. Sportbar Sigma 16 60:71 13
12. Draci 16 60:79 9
13. Dlouhá Loučka 16 35:80 8
14. FC Braník 16 46:99 4

4.liga A
A1 : KZT Štěpánov 0:0
KMK Březové : Zákl.Hnoyland 2:6
Bulldogs Pňovice : FC Štok 2:0
Dřeváci Pňovice : AC Karasov 5:1
Buldok Unčovice : Karpat Uničov 1:2
Barbar : MK Chudobín 7:1

1. Karpat Uničov 16 62:37 21
2. Zákl.Hnoyland 16 49:34 19
3. FC Štok 16 35:29 19
4. Barbar 16 57:35 18
5. KZT Štěpánov 16 43:27 18
6. Bulldogs Pňovic 16 30:34 16
7. FC Tigers 15 37:34 15
8. Sokal Žerotín 15 41:28 14
9. Dřeváci Pňovice 16 58:53 14
10. AC Karasov 16 33:50 11
11. MK Chudobín 16 34:54 10
12. KMK Březové 16 31:72 8
13. Buldok Unčovice 16 19:42 7

4.liga B
B2 : Sokol Křelov B 0:0
B1 : Zora club 0:0
Académica : Sokol Křelov A 1:11
Shake and Bake : FC Skrbeň 13:0
SB Luběnice : Sokol Skrbeň 3:5
SK Slatinky : FC Lutín 3:6

1. Shake and Bake 16 151:34 28
2. Bažanti 15 51:41 18
3. Sokol Křelov A 16 68:38 17
4. SK Slatinky 16 64:64 17
5. Sokol Křelov B 16 54:35 16
6. FC Lutín 16 62:54 16
7. Sokol Slatinky 15 62:56 14
8. Sokol Skrbeň 16 61:63 14
9. FC Skrbeň 16 42:84 10
10. SB Luběnice 16 41:81 4
11. Zora club 16 34:83 4
12. Académica 16 32:89 2

4.liga C
C1 : FC Partyzán 0:0
Arsenal FC : OSŽ Commando 1:5
Leaders : Sokol Olšany 7:1
P.balet 99 : Erena 5:0
FC IJZ : Nano Trade 1:3
J.A.H. : FC Broky 3:9
Second Wave : AC Jojo United 7:5

1. FC Broky 16 94:29 25
2. Nano Trade 16 68:35 24
3. P.balet 99 16 80:40 23
4. OSŽ Commando 16 62:39 20
5. Leaders 16 67:54 20
6. Second Wave 16 56:65 15
7. Erena 16 34:43 15
8. J.A.H. 16 47:56 14
9. Arsenal FC 16 51:61 12
10. Sokol Olšany 16 44:66 8
11. FC Partyzán 16 31:74 7
12. FC IJZ 16 32:62 6
13. AC Jojo United 16 34:76 3

4.liga D
D1 : F1 U Slávka 0:0
OKL team : FC Černovír 3:4
Adam Leasing : WP rebels 7:0
Slavoj Bystrovany : FC Hattrick 3:10
Dyn.Bystrovany : FK Véska 3:5
Odra : Hej.berani 4:3
KAF Přestavlky : Real stars 1:12

1. FK Véska 16 67:25 26
2. Dyn.Bystrovany 16 73:28 24
3. Real stars 16 103:50 21
4. Hej.berani 16 59:36 21
5. Adam Leasing 16 54:43 16
6. FC Hattrick 16 60:56 15
7. Odra 16 50:56 14
8. WP rebels 16 45:53 13
9. OKL team 16 54:71 12
10. F1 U Slávka 16 38:56 8
11. FC Černovír 16 31:62 8
12. KAF Přestavlky 16 28:73 8
13. Slavoj Bystrova 16 30:83 6

Okomentuj jako první článek "Šestnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE