Šestnácté kolo futsalových lig

Raptors team porazil Sportbar SigmuRaptors team - Sportbar Sigma 4:2.

1.liga
SK MP Olomouc – FC Chelsea 3:2
Lion Sport.cz – Celtic 3:2
Ajax Bělidla – Step Style 3:1
Real HDO – Hruš.Chořelice 3:1
AT Beermingham – FC Hněvotín 3:0
Galatasaray – FC Levotil 3:5
Aston Pila 98 – FC Křídla 3:2

1. Ajax Bělidla 16 104:38 28
2. Real HDO 16 81:40 26
3. AT Beermingham 16 74:45 23
4. FC Hněvotín 16 78:44 21
5. FC Levotil 16 55:44 18
6. Hruš.Chořelice 16 65:65 17
7. Galatasaray 16 71:80 15
8. Aston Pila 98 16 48:59 14
9. FC Křídla 16 47:54 13
10. SK MP Olomouc 16 58:85 13
11. Step Style 16 45:64 11
12. FC Chelsea 16 57:80 10
13. Lion Sport.cz 16 55:84 10
14. Celtic 16 41:97 5

2.liga A
FC Loučany – Schwarzbach 8:4
Slovan Uničov – United Players 2:4
Moravan Cholina – Sokolka Horka A 3:5
SK Profit NV – Wednesday 3:2
PS Beton – Kovo Dřevo 6:4
FC Luběnice – Rychlá rota 2:3
Sokol Mezice – Pergola 2:3

1. FC Loučany 15 87:45 27
2. Pergola 16 74:35 25
3. Wednesday 16 73:56 20
4. PS Beton 16 62:52 19
5. United Players 16 50:49 17
6. Moravan Cholina 16 56:58 15
7. Sokolka Horka A 16 57:61 15
8. SK Profit NV 16 45:71 15
9. FC Luběnice 16 38:40 13
10. Kovo Dřevo 16 42:50 13
11. Sokol Mezice 16 47:49 12
12. Rychlá rota 15 38:41 12
13. Schwarzbach 16 48:62 12
14. Slovan Uničov 16 47:95 7

2.liga B
Mix junior – FC Skunk 10:4
RK Dachi – Olpran 2:3
MK Jívová – FC Creditas 7:3
PSG 2010 – Rio de Blatec 2:3
Restoma – Atl.Bystrovany 3:3
Dorespo Lošov – Hurikán 0:4
Sokol Pohořany – SK Mrsklesy 1:3

1. Olpran 16 81:43 22
2. FC Creditas 15 62:48 22
3. MK Jívová 16 67:56 19
4. SK Mrsklesy 16 68:54 18
5. Sokol Pohořany 16 54:47 18
6. Mix junior 16 61:59 18
7. Restoma 16 54:47 17
8. Hurikán 16 41:38 16
9. RK Dachi 16 35:41 16
10. Rio de Blatec 16 46:50 15
11. Dorespo Lošov 15 34:41 15
12. Atl.Bystrovany 16 44:51 13
13. FC Skunk 16 48:72 12
14. PSG 2010 16 29:77 1

3.liga A
FC Přístav – Dřeváci Pňovice 6:4
Sedlisko – Sokol Křelov A 5:1
Henkováci – KMK Haná 2:5
MS stavby – FK Rozvadovice 6:1
Agrometal – Sokolka Horka B 1:1
Sokol Unčovice – Pošta 1:1
FC Hroší stavby – Háger podlahy 6:1

1. MS stavby 16 83:41 26
2. Sedlisko 16 87:46 22
3. FK Rozvadovice 16 61:47 21
4. Henkováci 16 54:48 20
5. Sokolka Horka B 15 45:40 17
6. Pošta 16 53:40 16
7. Háger podlahy 16 53:53 15
8. FC Přístav 15 61:68 15
9. FC Hroší stavby 16 55:62 15
10. KMK Haná 16 45:51 13
11. Sokol Unčovice 16 35:57 12
12. Dřeváci Pňovice 16 55:88 11
13. Agrometal 16 39:67 10
14. Sokol Křelov A 16 39:57 9

3.liga B
Zelené balet – N.T.P. 4:2
Inter Šternberk – Magistrát MO 5:0
Naschrot – Rotor LBT 2:4
SK Kopeček – Modos 3:1
Plantoši – Hlušovice 1:4
Hugo boss – FC Fiasco 6:4
Sokol Žerotín – Elekt.Otáhal A 0:6

1. Hlušovice 15 70:39 21
2. Modos 16 56:35 21
3. Naschrot 16 63:42 21
4. Rotor LBT 16 48:35 20
5. Hugo boss 16 66:53 19
6. Zelené balet 16 46:44 19
7. Inter Šternberk 16 57:48 18
8. Plantoši 16 48:43 17
9. SK Kopeček 15 31:27 17
10. FC Fiasco 16 51:61 15
11. Elekt.Otáhal A 16 49:66 11
12. Sokol Žerotín 16 35:58 10
13. Magistrát MO 16 26:53 7
14. N.T.P. 16 38:80 6

3.liga C
Ditrex – FC Holice 7:6
FC Kladiváři – Arsenal FC 6:10
SK Holice – Arsenal Loučany 5:1
Ajax Pivodam – Dědečci 5:6
NanoTrade – Blues rock 5:2
Senice B – Foxhunters 4:2
Erena – Buff-belt 2:1

1. Ditrex 16 104:39 29
2. SK Holice 16 62:33 23
3. Ajax Pivodam 16 52:24 23
4. Buff-belt 16 65:34 21
5. FC Holice 16 57:38 20
6. Senice B 16 66:53 20
7. NanoTrade 16 61:51 17
8. Foxhunters 16 41:46 16
9. Dědečci 16 49:78 13
10. Erena 16 41:63 12
11. Arsenal Loučany 16 31:52 10
12. FC Kladiváři 16 57:101 8
13. Blues rock 16 35:74 7
14. Arsenal FC 16 43:78 5

3.liga D
Meta Pohořany – AC Čenda 0:0
Mates – Hejčín.berani 6:3
Elekt.Otáhal B – Sokol Nový Svět 0:6
FC Podlas – Zora club 4:2
FC 1970 Bubeník – FK Véska 7:0
RoDo legendy – FK Krčmaň 7:2
1.FC Hombok – M-Contakt 3:0

1. Sokol Nový Svět 16 96:34 28
2. FC 1970 Bubeník 16 91:45 25
3. RoDo legendy 16 74:43 20
4. Mates 16 87:57 19
5. Meta Pohořany 16 64:46 17
6. FC Podlas 16 50:47 17
7. M-Contakt 16 55:53 17
8. Elekt.Otáhal B 16 54:61 14
9. FK Véska 16 45:72 13
10. FK Krčmaň 16 48:68 9
11. 1.FC Hombok 16 42:68 8
12. Hejčín.berani 16 28:77 3
13. Zora club 16 22:85 2

4.liga A
FC Štok – Bílý balet 1:5
AC Karasov – SK Náklo 1:5
FC Tigers – Bulldog Pňovice 4:4
Buldog Unčovice – Zákl.Hnoyland 0:4
MK DL.Loučka – KMK Březové 4:4

1. SK Náklo 16 50:29 23
2. Bílý balet 16 55:32 22
3. el-jambass 15 61:36 20
4. Karpat Uničov 15 40:30 18
5. KMK Březové 15 47:52 18
6. Zákl.Hnoyland 16 45:48 17
7. Bulldog Pňovice 16 49:44 16
8. MK DL.Loučka 16 47:42 15
9. Buldog Unčovice 16 33:35 14
10. Barbar 15 44:47 13
11. FC Štok 16 35:52 12
12. KZT Štěpánov 15 30:44 11
13. AC Karasov 16 32:59 10
14. FC Tigers 15 34:52 9

4.liga B
B – FC Dijak Lutín 0:0
Neředín elite – FK Břuchotín 5:5
Sokol Skrbeň – SokolKřelov B 5:4
1.FC Černovír – FC Skrbeň 3:3
Smytliš Senice – Roko Samotišky 1:3
FC Rataje – FK Sigma Lutín 5:2
SB Luběnice – SK Slatinky 3:2

1. FC Rataje 16 77:43 24
2. Roko Samotišky 16 83:50 24
3. SB Luběnice 16 71:50 21
4. FK Břuchotín 16 54:52 20
5. FK Sigma Lutín 16 62:46 17
6. FC Dijak Lutín 16 58:59 15
7. SokolKřelov B 16 50:59 15
8. SK Slatinky 16 53:59 13
9. Neředín elite 16 61:57 10
10. Smytliš Senice 16 51:59 10
11. Sokol Skrbeň 16 40:52 10
12. 1.FC Černovír 16 44:54 9
13. FC Skrbeň 16 26:90 4

4.liga C
Mlha team – Draci 7:2
Jager 1878 – AC Rapid 3:1
Top.Bukovany – Dyn.Bystrovany 7:2
Second Wave – Sl.Bystrovany 5:3
FC IJZ – J.A.H. 1:2
Sokol Bělkovice – Leaders 3:0
Raptors team – Sportbar Sigma 4:2

1. Raptors team 16 106:31 26
2. Jager 1878 16 92:52 25
3. Sportbar Sigma 15 68:36 23
4. Mlha team 16 75:61 21
5. Sokol Bělkovice 16 49:37 21
6. Draci 16 72:59 20
7. J.A.H. 16 52:52 17
8. Dyn.Bystrovany 16 63:65 15
9. Second Wave 16 64:72 13
10. Leaders 16 51:80 12
11. FC IJZ 15 45:62 9
12. Top.Bukovany 16 49:68 9
13. AC Rapid 16 63:95 9
14. Sl.Bystrovany 16 33:112 2

Zápas mezi Raptors team – Sportbar Sigma 4:2

IMG_3976.JPGIMG_3977.JPGIMG_3978.JPGIMG_3980.JPGIMG_3982.JPGIMG_3984.JPGIMG_3993.JPG

4.liga D
D – TJ Sokol Olšany 0:0
Sokol Dubany – Odra 3:0
Kaprodrom Klub – Lazce United 6:2
FC ZRTV Loko – P.balet 99 2:4
Red Devils – FC Tripol 3:2

1. Kamerun 15 67:27 24
2. Lazce United 16 60:26 21
3. TJ Sokol Olšany 16 54:24 21
4. Sokol Dubany 16 51:32 19
5. FC ZRTV Loko 16 66:56 17
6. P.balet 99 16 57:52 16
7. Odra 16 39:42 15
8. Kaprodrom Klub 16 49:54 15
9. Red Devils 16 38:57 13
10. P.balet 06 15 33:38 10
11. F1 U Slávka 15 25:48 9
12. KAF Přestavlky 15 24:54 5
13. FC Tripol 16 30:83 3

4.liga E
E – IMD Olomouc 0:0
FC Broky – FC Partyzán 4:6
Hodolany jun. – Chalapeňos 2:7
MK Chudobín – Press Slatinky 3:2
FC Jantaři – Koník Litovel 1:6
FC Peklo NV – AC Jojo United 4:0

1. IMD Olomouc 16 82:34 22
2. FC Broky 16 68:33 22
3. FC Peklo NV 16 55:34 19
4. Press Slatinky 16 48:43 18
5. FC Partyzán 16 47:55 18
6. FC Hattrick 15 42:32 16
7. MK Chudobín 16 54:54 16
8. Adam Leasing 15 56:37 15
9. Chalapeňos 16 47:39 14
10. Koník Litovel 16 45:71 12
11. Hodolany jun. 16 45:60 9
12. FC Jantaři 16 33:57 9
13. AC Jojo United 16 21:94 0

4.liga F
UMO – Galacticos 4:9
OKL team – Real stars 3:7
FC Braník – Atletico Haná 0:3
Domino – Geoboys 5:1
Tichej koutek – F-21 8:3

1. Galacticos 16 84:26 27
2. Geoboys 16 97:37 25
3. Atletico Haná 16 81:53 22
4. OKL team 16 65:62 19
5. F-21 16 59:53 18
6. Domino 16 48:45 16
7. Tichej koutek 16 73:66 14
8. Académica 15 49:73 11
9. FC Braník 16 33:51 10
10. Real stars 16 51:71 10
11. FC Alcatraz 15 31:52 8
12. OSŽ Commando 16 31:65 5
13. UMO 16 56:104 5

Okomentuj jako první článek "Šestnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE