Druhé jarní kolo futsalových lig

Zápas první ligy.Výsledky SFMO Olomouc

1.liga
FC Chelsea : Lion Sport.cz 1:9
Hruš.Chořelice : Aston Pila 98 4:1
Celtic : Ajax Bělidla 1:7
Step Style : Galatasaray 5:2
FC Křídla : SK MP Olomouc 2:5
FC Levotil : AT Beermingham 2:5

1. Ajax Bělidla 15 101:37 26
2. Real HDO 14 75:39 22
3. FC Hněvotín 14 78:38 21
4. AT Beermingham 15 71:45 21
5. Hruš.Chořelice 15 64:62 17
6. FC Levotil 15 50:41 16
7. Galatasaray 15 68:75 15
8. FC Křídla 15 45:51 13
9. Aston Pila 98 15 45:57 12
10. Step Style 15 44:61 11
11. SK MP Olomouc 15 55:83 11
12. FC Chelsea 15 55:77 10
13. Lion Sport.cz 15 52:82 8
14. Celtic 15 39:94 5

2.liga A
Wednesday : FC Loučany 3:5
Rychlá rota : SK Profit NV 1:2
Kovo Dřevo : Slovan Uničov 3:0
United Players : Sokol Mezice 5:2
Sokolka Horka A : FC Luběnice 3:0
Pergola : Moravan Cholina 8:2
Schwarzbach : PS Beton 4:3

1. FC Loučany 14 79:41 25
2. Pergola 15 71:33 23
3. Wednesday 15 71:53 20
4. PS Beton 15 56:48 17
5. Moravan Cholina 15 53:53 15
6. United Players 15 46:47 15
7. FC Luběnice 15 36:37 13
8. Sokolka Horka A 15 52:58 13
9. Kovo Dřevo 15 38:44 13
10. SK Profit NV 15 42:69 13
11. Sokol Mezice 15 45:46 12
12. Schwarzbach 15 44:54 12
13. Rychlá rota 14 35:39 10
14. Slovan Uničov 15 45:91 7

2.liga B
FC Creditas : PSG 2010 3:1
Rio de Blatec : Dorespo Lošov 0:1
FC Skunk : RK Dachi 2:4
Hurikán : Mix junior 2:4
Atl.Bystrovany : Sokol Pohořany 4:2
Olpran : Restoma 7:5
SK Mrsklesy : MK Jívová 13:5

1. FC Creditas 14 59:41 22
2. Olpran 15 78:41 20
3. Sokol Pohořany 15 53:44 18
4. MK Jívová 15 60:53 17
5. SK Mrsklesy 15 65:53 16
6. Restoma 15 51:44 16
7. Mix junior 15 51:55 16
8. RK Dachi 15 33:38 16
9. Dorespo Lošov 14 34:37 15
10. Hurikán 15 37:38 14
11. Rio de Blatec 15 43:48 13
12. Atl.Bystrovany 15 41:48 12
13. FC Skunk 15 44:62 12
14. PSG 2010 15 27:74 1

3.liga A
Háger podlahy : Agrometal 4:2
Sokolka Horka B : Sokol Unčovice 5:0
Sokol Křelov A : MS stavby 2:2
Dřeváci Pňovice : Henkováci 2:7
FK Rozvadovice : FC Hroší stavby 4:0

1. MS stavby 15 77:40 24
2. FK Rozvadovice 15 60:41 21
3. Henkováci 15 52:43 20
4. Sedlisko 14 75:42 18
5. Sokolka Horka B 14 44:39 16
6. Háger podlahy 15 52:47 15
7. Pošta 14 49:36 14
8. FC Hroší stavby 15 49:61 13
9. FC Přístav 13 52:61 12
10. KMK Haná 14 37:42 11
11. Sokol Unčovice 15 34:56 11
12. Dřeváci Pňovice 15 51:82 11
13. Sokol Křelov A 15 38:52 9
14. Agrometal 15 38:66 9

3.liga B
Magistrát MO : Naschrot 3:3
N.T.P. : Plantoši 6:4
Hlušovice : Sokol Žerotín 4:2
Modos : Hugo boss 5:7
Elekt.Otáhal A : SK Kopeček 0:2
Rotor LBT : Zelené balet 1:2
FC Fiasco : Inter Šternberk 3:1

1. Modos 15 55:32 21
2. Naschrot 15 61:38 21
3. Hlušovice 14 66:38 19
4. Rotor LBT 15 44:33 18
5. Hugo boss 15 60:49 17
6. Plantoši 15 47:39 17
7. Zelené balet 15 42:42 17
8. Inter Šternberk 15 52:48 16
9. SK Kopeček 14 28:26 15
10. FC Fiasco 15 47:55 15
11. Sokol Žerotín 15 35:52 10
12. Elekt.Otáhal A 15 43:66 9
13. Magistrát MO 15 26:48 7
14. N.T.P. 15 36:76 6

3.liga C
Dědečci : NanoTrade 5:3
Foxhunters : Ajax Pivodam 1:2
FC Holice : FC Kladiváři 5:2
Buff-belt : SK Holice 1:2
Arsenal Loučany : Senice B 6:3
Arsenal FC : Erena 3:3

1. Ditrex 14 88:32 25
2. Ajax Pivodam 15 47:18 23
3. Buff-belt 15 64:32 21
4. SK Holice 15 57:32 21
5. FC Holice 15 51:31 20
6. Senice B 15 62:51 18
7. Foxhunters 15 39:42 16
8. NanoTrade 15 56:49 15
9. Dědečci 15 43:73 11
10. Arsenal Loučany 15 30:47 10
11. Erena 15 39:62 10
12. FC Kladiváři 15 51:91 8
13. Blues rock 14 32:60 7
14. Arsenal FC 15 33:72 3

3.liga D
AC Čenda : RoDo legendy 0:0
Sokol Nový Svět : Meta Pohořany 7:2
Hejčín.berani : 1.FC Hombok 4:5
M-Contakt : Elekt.Otáhal B 4:4
FK Krčmaň : FC Podlas 0:2
Zora club : FC 1970 Bubeník 3:6
FK Véska : Mates 2:2

1. Sokol Nový Svět 15 90:34 26
2. FC 1970 Bubeník 15 84:45 23
3. RoDo legendy 15 67:41 18
4. Mates 15 81:54 17
5. Meta Pohořany 15 64:46 17
6. M-Contakt 15 55:50 17
7. FC Podlas 15 46:45 15
8. Elekt.Otáhal B 15 54:55 14
9. FK Véska 15 45:65 13
10. FK Krčmaň 15 46:61 9
11. 1.FC Hombok 15 39:68 6
12. Hejčín.berani 15 25:71 3
13. Zora club 15 20:81 2

4.liga A
KMK Březové : Buldog Unčovice 4:2
Zákl.Hnoyland : FC Tigers 3:4
SK Náklo : Karpat Uničov 0:5
Bulldog Pňovice : AC Karasov 2:3
el-jambass : Barbar 3:3
KZT Štěpánov : FC Štok 0:0

1. SK Náklo 15 45:28 21
2. el-jambass 15 61:36 20
3. Bílý balet 14 48:29 19
4. Karpat Uničov 15 40:30 18
5. KMK Březové 14 43:48 17
6. Bulldog Pňovice 15 45:40 15
7. Zákl.Hnoyland 15 41:48 15
8. Buldog Unčovice 15 33:31 14
9. MK DL.Loučka 14 41:36 13
10. Barbar 15 44:47 13
11. FC Štok 15 34:47 12
12. KZT Štěpánov 15 30:44 11
13. AC Karasov 15 31:54 10
14. FC Tigers 14 30:48 8

4.liga B
Roko Samotišky : B 0:0
SokolKřelov B : Neředín elite 7:6
FK Břuchotín : SB Luběnice 4:2
FC Skrbeň : FC Rataje 2:10
FC Dijak Lutín : 1.FC Černovír 3:3

1. FC Rataje 15 72:41 22
2. Roko Samotišky 15 80:49 22
3. SB Luběnice 15 68:48 19
4. FK Břuchotín 15 49:47 19
5. FK Sigma Lutín 14 54:38 15
6. FC Dijak Lutín 15 58:59 15
7. SokolKřelov B 15 46:54 15
8. SK Slatinky 14 49:51 13
9. Neředín elite 15 56:52 9
10. Smytliš Senice 14 45:54 8
11. 1.FC Černovír 15 41:51 8
12. Sokol Skrbeň 14 32:42 8
13. FC Skrbeň 15 23:87 3

4.liga C
Leaders : FC IJZ 3:5
Draci : Second Wave 6:1
J.A.H. : Top.Bukovany 7:2

1. Raptors team 14 89:27 22
2. Jager 1878 14 80:46 21
3. Sportbar Sigma 13 63:32 21
4. Draci 15 70:52 20
5. Sokol Bělkovice 14 46:34 19
6. Mlha team 14 62:54 17
7. Dyn.Bystrovany 14 56:49 15
8. J.A.H. 15 50:51 15
9. Leaders 15 51:77 12
10. Second Wave 15 59:69 11
11. FC IJZ 14 44:60 9
12. AC Rapid 14 57:86 9
13. Top.Bukovany 15 42:66 7
14. Sl.Bystrovany 14 28:94 2

4.liga D
FC Tripol : D 0:0
Kamerun : Sokol Dubany 5:2
P.balet 99 : Red Devils 6:3
Odra : Kaprodrom Klub 3:6
Lazce United : KAF Přestavlky 8:2
F1 U Slávka : FC ZRTV Loko 0:4

1. Kamerun 15 67:27 24
2. Lazce United 15 58:20 21
3. TJ Sokol Olšany 13 51:23 18
4. FC ZRTV Loko 15 64:52 17
5. Sokol Dubany 14 47:31 16
6. Odra 15 39:39 15
7. P.balet 99 15 53:50 14
8. Kaprodrom Klub 15 43:52 13
9. Red Devils 15 35:55 11
10. P.balet 06 14 33:36 10
11. F1 U Slávka 15 25:48 9
12. KAF Přestavlky 15 24:54 5
13. FC Tripol 15 28:80 3

4.liga E
Chalapeňos : E 0:0
FC Partyzán : Hodolany jun. 5:5
IMD Olomouc : FC Jantaři 9:2
FC Hattrick : FC Broky 3:7
AC Jojo United : Adam Leasing 3:5
Koník Litovel : MK Chudobín 8:3

1. IMD Olomouc 15 82:34 22
2. FC Broky 15 64:27 22
3. FC Peklo NV 14 49:30 17
4. FC Hattrick 15 42:32 16
5. Press Slatinky 14 42:38 16
6. FC Partyzán 15 41:51 16
7. Adam Leasing 15 56:37 15
8. MK Chudobín 15 51:52 14
9. Chalapeňos 15 40:37 12
10. Koník Litovel 15 39:70 10
11. Hodolany jun. 15 43:53 9
12. FC Jantaři 15 32:51 9
13. AC Jojo United 15 21:90 0

4.liga F
Real stars : F 0:0
Galacticos : Académica 8:0
OSŽ Commando : FC Braník 3:2
Geoboys : UMO 7:3
FC Alcatraz : Tichej koutek 5:4
F-21 : OKL team 2:6
Atletico Haná : Domino 5:0

1. Geoboys 15 96:32 25
2. Galacticos 15 75:22 25
3. Atletico Haná 15 78:53 20
4. OKL team 15 62:55 19
5. F-21 15 56:45 18
6. Domino 15 43:44 14
7. Tichej koutek 15 65:63 12
8. Académica 15 49:73 11
9. FC Braník 15 33:48 10
10. FC Alcatraz 15 31:52 8
11. Real stars 15 44:68 8
12. OSŽ Commando 15 31:65 5
13. UMO 15 52:95 5

Okomentuj jako první článek "Druhé jarní kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE