Sigma na úvod ligy prohrála se Slavii 0:3

Olomouci nevyšel vstup do nového ročníku první ligy. Fotbalisté Sigmy na svém stadionu prohráli se Slavii 0:3.

Úvod zápasu tomu však nenasvědčoval. Domácí byli aktivnější a zajímavé momenty nebyla nouze. Slavie prakticky z ničeho udeřila. Tecl v 21. Minutě tečoval střelu Součka a hosté vedli. Sigmu gól vykolejil a ještě hůř bylo jejím hráčům po půlhodině. To se do míče ze 30 metrů opřel Stoch a rázem to bylo 0:2.

Domácí kouč Václav Jílek se snažil utkání zvrátit střídáním. Už v poločase stáhl Texla a posla na hřiště Hálu. Po hodně na plochu Androva stadionu vyběhl i někdejší reprezentant Pilař. Ani on však hráče v modrém k bodům nepřiblížil.

Konečnou podobu dostal výsledek v 74. minutě, kdy Slavie úspěšně zakončila rychlý brejk. Centr z levé strany propadl k Coufalovi, který se nemýlil.

Sigma Olomouc – Slavia Praha 0:3 (0:2)

Branky: 21. Tecl, 30. Stoch, 74. Coufal. Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Paták – K. Hrubeš (video). ŽK: Hušbauer, Ngadeu (oba Slavia). Diváci: 9548.

Sigma: Buchta – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Kalvach, Texl (46. Hála) – Zahradníček (59. Pilař), Houska, Falta – Nešpor (74. Yunis). Trenér Václav Jílek.

Slavia: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Hušbauer – Stoch (90. Zelený), Sýkora, Zmrhal (85. Baluta) – Tecl (71. Škoda). Trenér Jindřich Trpišovský.

IMG_4380 (1).jpgIMG_4295 (1).jpgIMG_4306 (1).jpgIMG_4319 (1).jpgIMG_4395 (1).jpgIMG_4287 (1).jpgIMG_4270 (1).jpgIMG_4260 (1).jpgIMG_4350 (1).jpgIMG_4265 (1).jpgIMG_4291 (1).jpgIMG_4274 (1).jpgIMG_4300 (1).jpg

Okomentuj jako první článek "Sigma na úvod ligy prohrála se Slavii 0:3"