Sigma neudržela proti Karviné vedení

Sigma remizovala s KarvinouMichal Ordoš

SK Sigma ztratila vyhraný zápas. Proti Karviné v 28. kole fotbalové národní ligy dlouho vedla, jenže v poslední minutě dostala gól a brala pouze bod po remíze 2:2.

Olomouci se nepovedl ani vstup do utkání, po čtvrthodině inkasovala. Dokázala však rychle odpovědět. Ve 21. minutě srovnal a Plšek a na začátku druhého poločasu poslal Hanáky do vedení Vašíček. Jenže na tři body to nakonec nestačilo, protože hosté v závěru Sigmu zatlačili a po závaru dokázal dostat míč do sítě Puchel. „Škoda, že jsme přišli o vítězství takto v poslední minutě. Stalo se nám to už víckrát, že jsme v posledních minutách inkasovali. Na druhou stranu musím říct, že oslavy po středečním utkání byly na hráčích znát. Ke konci utkání už sotva pletli nohama,“ řekl pro klubový web trenér Olomouce Leoš Kalvoda.

SK Sigma Olomouc – Karviná 2:2 (1:1)

Branky: 21. Plšek, 58. Vašíček – 15. Fiala, 90. Puchel. Rozhodčí: Ardeleánu – Hrabovský, Melichar. ŽK: Cana – Juřena, Jovanovič. Diváci: 1826.

Sigma: Reichl – Hála, Bystroň, Rajnoch, Javůrek – Navrátil (82. Schulmeister), Plšek, Cana (62. Houska), Ordoš (69. Zahradníček), Petr – Vašíček. Trenér Leoš Kalvoda.

Karviná: Pindroch – Růžička, Kubista, Jovanović, Eismann, Knötig (62. Puchel) – Fiala, Daníček, Tarczal (72. Urgela), Janíček (85. Hatok) – Juřena. Trenér Jozef Weber.

IMG_9209 (1).jpgIMG_9212 (1).jpgIMG_9221 (1).jpgIMG_9260 (1).jpgIMG_9283 (1).jpgIMG_9306 (1).jpgIMG_9323 (1).jpgIMG_9331 (1).jpgIMG_9333 (1).jpgIMG_9343 (1).jpgIMG_9348 (1).jpgIMG_9356 (1).jpgIMG_9365 (1).jpgIMG_9371 (1).jpgIMG_9379 (1).jpgIMG_9386 (1).jpgIMG_9398 (1).jpgIMG_9400 (1).jpgIMG_9405 (1).jpg

Okomentuj jako první článek "Sigma neudržela proti Karviné vedení"