Sigma prohrála doma se Žilinou

V posledním utkání před herním soustředěním v Turecku prohráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na umělce se slovenskou Žilinou 0:1.

Hned od začátku se hrálo svižně a šance přišly rychle. V 1. minutě střílel Plšek, brankář hostů musel vyrážet, ve 3. trefil na druhé straně Guba břevno. Po devíti minutách pálil po standardce z penalty Nepožitek, žilinský gólman jeho střelu vyrazil. Další šance Sigmy přišly v závěru poločasu. Ve 40. minutě chyběl kousek k zakončení a gólu Rolincovi po centru Javůrka zleva, za další dvě minuty střílel tvrdě vedle Karaš. Pět minut po pauze se brankář jen otočil po dělovce Plška, která šla ovšem kousek vedle. V 52. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Šindelář, ale jen do míst, kde byl připravený gólman. Hosté to ztrestali v 61. minutě a po brejku šli do vedení. To se mohlo rychle změnit. V 66. minutě po přihrávce Plšek byl sám před brankářem Chorý, ale zakončil jen do něj. Chvíli poté vystřelil zdálky Nepožitek, ale zase těsně vedle. V 77. minutě přihrál Karaš Plškovi, který z velmi dobré pozice trefil pouze do břevna. Hosté se také snažili o ofenzivu, ale takové šance jako Sigma neměli. Deset minut před koncem mířil dobře k tyčce Vichta, ale jeho pokus obránce srazil na roh.

SK Sigma Olomouc – Žilina 0:1 (0:0)

Branka: 61. Guba. Rozhodčí: Julínek. Diváci: 150.
SK Sigma: Blaha (46. Zlámal) – Hladík, Svozil, Šindelář, Javůrek (79. Jemelka) – Falta (79. Vichta), Pospíšil, Nepožitek, Plšek, Karaš – Rolinc (57. Chorý). Trenér Zdeněk Psotka.

Okomentuj jako první článek "Sigma prohrála doma se Žilinou"