Sigma vyhrála, už s Halenárem

Sigma remizovala s KarvinouMichal Ordoš

V předposledním utkání přípravy na novou sezonu v Synot lize se fotbalistům SK Sigma Olomouc dařilo. Hanáci zvítězili v Myjavě vysoko 5:1, poprvé v olomouckém dresu nastoupil útočník Juraj Halenár, odehrál šedesát minut, znamenal jednu asistenci a dvakrát trefil břevno. Generálku hraje Sigma doma v sobotu proti třetiligovému Prostějovu.

Sigma rychle vedla. Ve 4.minutě přistavil míč Halenár Canovi, který trefil přesně k pravé tyčce. Pak měl dvakrát gól na noze Halenár, ale v obou případech domácí zachránilo břevno. V závěru poločasu zvýšil po přihrávce Petra Falta. Stav se znovu měnil v 58.minutě. Hlavičku Šindeláře domácí gólman vyrazil, ale Moulis poslal míč do brány. O tři minuty později sedla krásně střela domácímu Pekárovi a bylo to zase o dva. Ale Hanáci šli za dalšími góly a ještě skóre navýšili. V 82.minutě vyraženou střelu Navrátila dorazil Plšek. A tři minuty před koncem po pasu Zahradníčka pečetil výsledek Ordoš.

Spartak Myjava – SK Sigma Olomouc 1:5 (0:2)

Branky: 61. Pekár – 4. Cana, 45. Falta, 58. Moulis, 82. Plšek, 87. Ordoš.

SK Sigma: Buchta – Hála (76. Štěpán), Rajnoch (46. Šindelář), Svozil, Hýbl (76. Vepřek) – Moulis (76. Zahradníček), Plšek, Cana (46. Houska), Petr (46. Ordoš), Falta (76. Navrátil) – Halenár (60. Chorý). Trenér Leoš Kalvoda. Asistent Darko Šuškavčevič.

Okomentuj jako první článek "Sigma vyhrála, už s Halenárem"