Skokani se nemohou probudit ze zlého snu

Zlý sen nedá Skokanům spát. Do víkendových duelů s Eagles šli s touhou prolomit desetizápasovou sérii porážek. Probuzení ale nepřišlo a šňůra proher je o dvě utkání delší. Na Eagles nestačili 1:5 a 4:9.

Skokani Olomouc – Eagles Praha 1:5 a 4:9

V prvním duelu byl dlouho stav 0:0, až v sedmé směně prolomili Eagles nadhazovače Drivera dvěma body a v osmé na střídajícího Kohouta přidali další tři. „Byli jsme hluší na pálce. Justin házel obstojně, ale přišly nějaké naše errory, čemuž se nevyhýbáme celou sezonu,“ procedil Jakub Černík.

Ve druhém duelu to dlouho vypadalo se Skokany dobře, vedli 3:1 až do šesté směny a i po vyrovnání měli několik nadějných bodovacích pozic. Místo toho ale přišly v osmé směně tři body hostů a domácí se zlomili. „V klíčových momentech jsme zklamali v obraně a na pálce. Nadhoz byl výborný, ale chyběly nám z těch tří věcí dvě. Kdybychom měli dvě, tak nám ta jedna bude chybět méně,“ litoval trenér Jakub Voják.

„Tým je teď opravdu v nějaké krizi. Doufám, že po přestávce se to změní a zahrajeme šikovně play-out, abychom nešli do baráže. To je náš cíl.“

Tento cíl se však Skokanům zatím vzdaluje, postupně sklouzli z pátého místa na sedmé a od posledních Hrochů je dělí už jen jedna výhra. „Jde o to, abychom více stáli za sebou, skákali po těžkých balónech, žili v dugoutu, nedělali zbytečné errory a sdělovali si informace na pálce!“ burcuje tým Černík.

Foto Miloslav Jančík

[nggallery id=205]

Okomentuj jako první článek "Skokani se nemohou probudit ze zlého snu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE