Špatný terén nedovolil odehrát 32 zápasu OFS Olomouc

Ilustrační fotka ze zápasu Bohuňovc s Leštinou.Zápas Bohuňovce - Leština

Výsledky OFS Olomouc – víkend 4.-5. dubna. Moc jich není, protože z 53 zápasů bylo 32 zrušeno (odloženo pro nezpůsobilý terén).

Okresní přebor II. třídy – muži
16.kolo:
Sokol Blatec-TJ Štěpánov B 4:1 (2:1), Hes 2, Dosoudil, Pavlovský – Pavlíček, FC Drahlov-Sokol Kožušany 1:4 (0:0), Kawij – Soušek 3, Thomas, Dlouhá Loučka-FK Nemilany 2:0 (1:0), Hrdlovič, Kuchta.
1. FK Nemilany 16 13 1 2 43:15 40
2. Sokol Kožušany 16 10 2 4 40:25 32
3. FC Drahlov 16 10 1 5 42:25 31
4. Sokol Chomoutov 15 9 2 4 29:24 29
5. FK Autodemont 15 9 1 5 53:14 28
6. FK Šternberk B 15 8 3 4 29:16 27
7. Újezd u Uničova 15 8 0 7 33:26 24
8. Sokol Blatec 16 7 1 8 28:26 22
9. Sokol Střelice 15 5 3 7 21:27 18
10. SK Červenka 15 5 1 9 22:37 16
11. Dlouhá Loučka 16 5 0 11 17:32 15
12. TJ Štěpánov B 16 4 2 10 24:56 14
13. FC Lužice 15 4 1 10 12:36 13
14. Nová Hradečná 15 1 2 12 9:43 5

Kanonýři: 26 – Mršťák (FK Autodemont), 11 – Pluskal (FC Drahlov), Tuška (TJ Štěpánov B), 9 – Marek (FK Nemilany), Ptáček (Újezd u Uničova), Thomas (Sokol Kožušany).

Okresní přebor III. třídy – muži
16.kolo:
FK Přáslavice-TJ Těšetice 2:0 (1:0), Perutka, Rubáček.
1. Sokol Příkazy 15 10 1 4 31:19 31
2. Sokol Drahanovice 15 9 3 3 45:31 30
3. FK Přáslavice 16 9 2 5 36:26 29
4. SFK Nedvězí 15 8 2 5 35:22 26
5. Sokol Bouzov 15 7 4 4 36:27 25
6. TJ Těšetice 16 6 5 5 51:34 23
7. Bohuňovice B 15 6 4 5 43:34 22
8. SK Náměšť B 15 6 2 7 41:36 20
9. Sokol Mladeč 15 6 2 7 33:35 20
10. FC Dolany B 15 5 5 5 36:46 20
11. FK Hlubočky B 15 6 1 8 25:36 19
12. Hraničné Petrovice 15 4 1 10 25:43 13
13. Sokol Slavonín B 15 3 3 9 22:38 12
14. 1.FC Olešnice 15 3 1 11 25:57 10

Kanonýři: 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 15 – Zbrož (TJ Těšetice), 10 – Bosák (Sokol Bouzov), Dostál (Sokol Mladeč), Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
16.kolo:
FK Šternberk C-Sokol Babice B 1:1 (1:0), Šiveň – Mejzlík.
1. Moravský Beroun B 15 11 2 2 62:16 35
2. Sokol Jívová 15 10 3 2 47:20 33
3. TJ Mladějovice 15 8 6 1 46:23 30
4. SK Králová 15 8 5 2 36:21 29
5. Hvězda Libavá 15 7 4 4 36:24 25
6. Sokol Hnojice 15 7 3 5 35:23 24
7. TJ Dalov 15 7 3 5 42:32 24
8. Sokol Babice B 16 7 3 6 35:27 24
9. FC Jiříkov 15 6 3 6 29:28 21
10. FK Huzová 15 4 7 4 34:33 19
11. Sportklub Štarnov 15 3 3 9 30:44 12
12. Horní Loděnice 15 3 3 9 24:56 12
13. Sokol Střelice B 15 2 0 13 11:58 6
14. FK Šternberk C 16 0 1 15 14:76 1

Kanonýři: 14 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Matoušek (FK Huzová), 11 – Epstein (FC Jiříkov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
16.kolo:
TJ Střeň-TJ Tršice 2:1 (2:1), Kruk, Sekanina – Werner, Sokol Odrlice-Moravská Huzová 0:3 (0:2) – Brzobohatý, Kuttler, Malý, SK Slatinice B-SK Chválkovice B 6:1 (4:0), Doubrava 3, Dostál, Kamler, Vymazal – Coufal, FC Drahlov B-Sokol Pňovice 1:0 (0:0), Rozsypal.
1. Sokol Majetín 14 13 0 1 45:16 39
2. TJ Střeň 15 10 1 4 37:23 31
3. Velký Újezd 14 9 3 2 49:18 30
4. Sokol Vilémov 14 8 4 2 31:16 28
5. SK Chválkovice B 15 8 0 7 31:28 24
6. SK Slatinice B 15 7 2 6 36:26 23
7. TJ Tršice 15 4 6 5 21:24 18
8. FC Drahlov B 14 3 5 6 18:24 14
9. Sokol Odrlice 15 4 2 9 23:44 14
10. Moravská Huzová 15 3 3 9 23:52 12
11. Sokol Pňovice 15 2 5 8 14:24 11
12. Sokol Luká 13 3 2 8 21:36 11
13. SK Grygov 14 2 3 9 16:34 9
14. volné číslo 0 0 0 0 0:0 0

Kanonýři: 10 – Sležek (Velký Újezd), Zlámal (Velký Újezd), 8 – Doubrava (SK Slatinice B), Dvořák (Sokol Vilémov), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), Rozsypal (FC Drahlov B), 7 – Brzobohatý (Moravská Huzová), Kruk (TJ Střeň), Mišák (TJ Střeň).

Okresní přebor dorostenců
12.kolo:
SK Bělkovice-Sokol Dub n.M. 0:2 (0:2) – Hegr, Pazdera.
1. Sokol Dub n.M. 10 6 4 0 26:10 22
2. SFK Nedvězí 9 6 2 1 33:13 20
3. FK Autodemont 9 5 2 2 23:12 17
4. Sokol Troubelice 9 5 1 3 28:17 16
5. TJ Haňovice 9 3 3 3 19:18 12
6. FC Hněvotín 9 3 2 4 24:17 11
7. TJ Mladějovice 9 3 2 4 15:13 11
8. SK Šumvald 9 3 1 5 17:31 10
9. SK Bělkovice 10 3 1 6 15:29 10
10. Sokol Slavonín 9 0 0 9 5:45 0

Kanonýři: 17 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Jahn (FK Autodemont), 10 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
1. TJ Haňovice 8 7 0 1 64:23 21
2. Tatran Litovel A 8 7 0 1 44:12 21
3. FC Dolany 8 5 2 1 45:20 17
4. Sokol Bohuňovice 8 5 1 2 32:21 16
5. SK Šumvald 8 4 1 3 22:22 13
6. SK Červenka 8 3 0 5 27:37 9
7. Sokol Paseka 8 1 1 6 19:37 4
8. FC Medlov 8 1 1 6 19:54 4
9. volné číslo – a 0 0 0 0 0:0 0
10. volné číslo – b 0 0 0 0 0:0 0
11. volné číslo – c 0 0 0 0 0:0 0
12. Moravský Beroun 8 0 0 8 6:52 0
Kanonýři: 23 – Schwarz (FC Dolany), 16 – Nantl T. (SK Červenka), 14 – Mirga (FC Medlov).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
14.kolo:
FC Hněvotín-TJ Tršice 8:0 (3:0), Holub 3, Blechta 2, Holub 2, Vojáček, SK Slatinice-Sokol Dub n.M. 2:6 (0:4), Doležel, Kobliha – Němčák 3, Briš, Fiala, Zubal, Sokol Náklo-SK Chválkovice 2:0 (1:0), Divjak, Holík, Sokol Kožušany-TJ Štěpánov 1:3 (0:2), Hnatovskyy – Bednář 2, David.
1. FC Hněvotín 11 10 0 1 100:16 30
2. Sokol Chomoutov 10 10 0 0 59:8 30
3. Sokol Dub n.M. 11 9 0 2 60:18 27
4. TJ Štěpánov 11 7 1 3 41:18 22
5. Sokol Náklo 11 7 1 3 49:28 22
6. Sokol Kožušany 11 3 1 7 45:52 10
7. Velký Újezd 10 3 1 6 27:49 10
8. SK Chválkovice 11 3 0 8 40:61 9
9. SK Slatinice 11 3 0 8 21:56 9
10. TJ Tršice 11 1 2 8 23:54 5
11. volné číslo 0 0 0 0 0:0 0
12. Sigma Lutín 10 0 0 10 7:112 0

Kanonýři: 32 – Holub M. (FC Hněvotín), 25 – Špičák (Sokol Kožušany), 22 – Blažek (Sokol Chomoutov).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
16.kolo:
SFK Nedvězí-Sokol Bohuňovice 0:6 (0:4) – Krejčí 4, Dittmer, Kožuch, SK Bělkovice-SK Grygov 12:0 (4:0), Vystrčil 7, Hekel 2, Zeman 2, Kadlec.
1. Sokol Bohuňovice 14 12 1 1 118:18 37
2. SK Bělkovice 14 10 1 3 81:23 31
3. Sokol Dub n.M. 13 9 1 3 64:25 28
4. SK Velká Bystřice 13 8 4 1 66:33 28
5. FC Dolany 13 8 2 3 42:36 26
6. SK Grygov 14 7 1 6 41:47 22
7. FK Hlubočky 13 7 0 6 53:50 21
8. SK Chválkovice 13 5 4 4 35:27 19
9. 1.FC Olomouc 13 4 2 7 19:42 14
10. SFK Nedvězí 14 4 1 9 29:70 13
11. Velký Újezd 13 3 2 8 22:59 11
12. TJ Tršice 13 2 1 10 23:51 7
13. Sokol Slavonín B 13 2 0 11 24:62 6
14. Hvězda Libavá 13 1 2 10 16:90 5

Kanonýři: 32 – Vystrčil (SK Bělkovice), 31 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 29 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
16.kolo:
SK Slatinice-Sokol Drahanovice 8:2 (3:0), Školoudík 2, Bilík, Kurfürst, Salaguarda, Svozil, Trefil, Šnobl – Hrubý, Sajbrt, Sokol Náklo-SK Náměšť 2:3 (0:2), Pěček 2 – Nguyen, Srovnal, Vychodil, SK Uničov-Sokol Pňovice 2:3 (0:3), Boxan, Nešpor – Káňa 2, Návrat.
1. Sokol Náklo 13 12 0 1 90:13 36
2. SK Náměšť 13 11 1 1 53:22 34
3. SK Slatinice 13 7 3 3 46:24 24
4. Tatran Litovel 12 7 2 3 41:15 23
5. TJ Haňovice 12 7 2 3 55:31 23
6. Sokol Pňovice 13 5 3 5 30:40 18
7. Sokol Troubelice 12 5 2 5 47:51 17
8. FK Autodemont 12 5 1 6 30:27 16
9. SK Uničov 13 4 3 6 23:24 15
10. FC Hněvotín 12 3 3 6 24:28 12
11. Sokol Drahanovice 13 2 1 10 23:75 7
12. Sokol Těšetice 12 1 1 10 13:56 4
13. Sigma Lutín 12 1 0 11 11:80 3
14. volné číslo 0 0 0 0 0:0 0

Kanonýři: 27 – Pěček (Sokol Náklo), 24 – Nguyen (SK Náměšť), 18 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Špatný terén nedovolil odehrát 32 zápasu OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE