Tabulky a výsledky 14. kola futsalu

1.liga
SK MP Olomouc – Aston Pila 98 8:5
FC Chelsea – LOLO Pepin piza 12:7
Slovan Uničov – Step Style 2:5
Real HDO – Ajax Bělidla 1:1
AT Beermingham – Olpran 9:2
FC Levotil – Hruš.Chořelice 3:2
Galatasaray – FC Hněvotín 2:10

1. FC Hněvotín 14 102:39 25
2. AT Beermingham 14 54:33 21
3. FC Chelsea 14 76:54 20
4. Real HDO 14 65:50 17
5. Galatasaray 14 60:51 17
6. Ajax Bělidla 14 44:37 17
7. Aston Pila 98 14 50:51 14
8. LOLO Pepin piza 14 57:63 13
9. Step Style 14 47:61 11
10. SK MP Olomouc 14 53:75 11
11. Hruš.Chořelice 14 33:45 10
12. FC Levotil 14 30:45 9
13. Slovan Uničov 14 43:79 6
14. Olpran 14 41:72 5

2.liga A
Shake and Bake – KMK Haná 5:1
United Players – Moravan Cholina 4:2
Sokolka Horka B – SK Profit NV 2:2
SK Náklo – FC Loučany 3:2
PS Beton – Celtic 2:7
Schwarzbach – Rychlá rota 1:0
Mizerové – Sokol Mezice 7:5

1. Shake and Bake 14 66:41 21
2. Moravan Cholina 14 52:31 21
3. Rychlá rota 14 44:27 21
4. Celtic 14 62:42 18
5. PS Beton 14 57:55 16
6. United Players 14 44:45 14
7. SK Profit NV 14 51:48 13
8. SK Náklo 14 52:53 11
9. Sokol Mezice 14 49:54 11
10. Mizerové 14 49:65 11
11. FC Loučany 14 48:55 10
12. KMK Haná 14 37:53 10
13. Sokolka Horka B 14 31:48 10
14. Schwarzbach 14 31:56 9

2.liga B
Zelené balet – Restoma 3:6
RK Dachi – Rio de Blatec 4:2
Modos – Nautila 2:2
Atl.Bystrovany – Endl lotto 3:6
SK Kopeček – Mix junior 1:1
Dorespo Lošov – Kovo Dřevo 0:0

1. Endl lotto 14 62:34 20
2. FC Křídla 13 48:27 20
3. Restoma 14 67:43 19
4. Rio de Blatec 14 36:31 17
5. Atl.Bystrovany 14 38:27 15
6. SK Kopeček 14 32:27 15
7. Mix junior 14 43:39 15
8. Kovo Dřevo 14 45:46 14
9. Dorespo Lošov 14 32:36 14
10. RK Dachi 14 48:47 12
11. Hurikán VB 13 30:32 12
12. Modos 14 30:36 12
13. Nautila 14 37:63 9
14. Zelené balet 14 24:84 0

3.liga A
Henkováci – Dynamit 0:0
Meteor – PSB 2010 1:8
IMD Olomouc – Sokol Křelov A 4:2
Sigma team – Fair play club 4:3
Sokolka Horka A – FC Luběnice 4:0
Miami Beach – Sedlisko 2:3
Arsenal Loučany – MS stavby 4:1

1. FC Luběnice 14 43:19 20
2. PSB 2010 14 47:26 20
3. Sokolka Horka A 14 50:36 18
4. MS stavby 14 44:33 18
5. Sigma team 14 56:44 17
6. Sedlisko 14 47:37 16
7. Arsenal Loučany 14 31:25 14
8. IMD Olomouc 14 40:55 11
9. Sokol Křelov A 14 42:44 8
10. Meteor 14 38:65 8
11. Henkováci 14 20:38 7
12. Miami Beach 14 32:49 6
13. Fair play club 14 27:46 5
14. Dynamit 14 0:0 0

3.liga B
Elektr.Otáhal A – FC Fiasco 1:1
RoDo Pavlovičky – FC Literpool 6:4
Rotor LBT – Inter Šternberk 1:2
MK Jívová – Zákl.Hnoyland 9:2
Sokol Žerotín – FC Skunk 0:5
Sokol Bělkovice – Raptors team 0:2
Meta Pohořany – Sokol Pohořany 0:10

1. MK Jívová 14 57:25 23
2. FC Skunk 14 63:34 21
3. RoDo Pavlovičky 14 62:43 19
4. Sokol Pohořany 14 71:36 18
5. FC Fiasco 14 69:44 18
6. Meta Pohořany 14 48:45 16
7. Elektr.Otáhal A 14 49:53 16
8. Inter Šternberk 14 41:47 14
9. FC Literpool 14 38:52 11
10. Zákl.Hnoyland 14 38:70 10
11. Sokol Žerotín 14 36:53 8
12. Sokol Bělkovice 14 37:55 8
13. Raptors team 14 40:70 8
14. Rotor LBT 14 43:65 6

3.liga C
FC Kladiváři – NanoTrade 3:6
Buff-belt – Wednesday 2:2
FC Holice – Kamerun 10:0
Senice B – Pergola 3:2
FC Hroší stavby – SK Holice 2:5
TJ Sokol Olšany – Ditrex 3:4
P.balet 06 – FC Braník 7:4

1. Pergola 14 79:27 22
2. Ditrex 14 64:42 20
3. NanoTrade 14 57:34 19
4. Wednesday 14 65:49 19
5. FC Hroší stavby 14 68:57 16
6. FC Kladiváři 14 57:59 16
7. Buff-belt 14 45:28 15
8. P.balet 06 14 65:58 15
9. FC Holice 14 46:51 14
10. Senice B 14 49:55 12
11. SK Holice 14 36:44 11
12. TJ Sokol Olšany 14 45:73 9
13. Kamerun 14 35:78 7
14. FC Braník 14 20:76 1

3.liga D
FC Creditas – 1.FC Hombok 3:2
Mlha team – Agrometal 2:14
Geoboys – FC Podlas 4:5
Mates – Magistrát MO 3:3
FC 1970 Bubeník – FK Krčmaň 8:5
Red Gunners – Draci 2:2
AC Čenda – SK Mrsklesy 1:1

1. 1.FC Hombok 14 53:25 24
2. FC Creditas 14 65:31 23
3. FC Podlas 14 72:48 17
4. Magistrát MO 14 37:36 17
5. AC Čenda 14 53:41 16
6. FC 1970 Bubeník 14 56:51 16
7. SK Mrsklesy 14 45:46 15
8. Mates 14 41:49 14
9. Mlha team 14 41:61 12
10. FK Krčmaň 14 45:68 10
11. Red Gunners 14 42:47 9
12. Agrometal 14 39:47 9
13. Draci 14 46:71 9
14. Geoboys 14 37:51 5

4.liga A
FC Tripple X – Dřeváci Pňovice 4:7
AC Karasov – Hugo boss 2:4
Bílý balet – KZT Štěpánov 2:1
Plantoši – el-jambass 2:0
Buldog Unčovice – FC Tigers 0:1
Sokol Unčovice – Barbar 3:1
Karpat Uničov – Bulldog Pňovice 4:3

1. Plantoši 14 66:18 24
2. Hugo boss 14 54:30 23
3. Sokol Unčovice 14 46:29 19
4. Buldog Unčovice 14 29:15 17
5. Dřeváci Pňovice 14 48:40 17
6. Bulldog Pňovice 14 37:28 16
7. Karpat Uničov 14 43:35 15
8. Barbar 14 43:41 12
9. el-jambass 14 26:32 12
10. AC Karasov 14 19:27 10
11. FC Tigers 14 26:39 10
12. KZT Štěpánov 14 24:44 10
13. FC Tripple X 14 31:75 6
14. Bílý balet 14 27:66 5

4.liga B
Sokol Křelov B – Hlušovice 3:11
FK Sigma Lutín – Dědečci 4:3
FK Břuchotín – FC Rataje 4:4
FC IJZ – Press Slatinky 3:3
FC Dijak Lutín – SK Slatinky 3:4
FK Rozvadovice – SB Luběnice 3:3

1. Hlušovice 14 100:24 27
2. Dědečci 14 79:35 22
3. Press Slatinky 14 64:37 22
4. FK Rozvadovice 14 69:35 19
5. FC Rataje 14 50:42 18
6. SB Luběnice 14 41:37 15
7. Sokol Křelov B 14 63:71 15
8. FK Sigma Lutín 14 61:59 14
9. Neředín elite 13 37:44 10
10. SK Slatinky 14 36:55 9
11. FC IJZ 14 35:58 9
12. Sokol Skrbeň 13 37:84 7
13. FK Břuchotín 14 24:62 4
14. FC Dijak Lutín 14 23:76 3

4.liga C
Leaders – Sportbar Sigma HBL 2:7
OKL team – M-Contakt 4:4
Domino – Pošta 2:6
Kenny juniors – Top. Bukovany 3:3
Second Wave – Hejčín.berani 2:4
AC Rapid – Naschrot 3:5

1. Naschrot 14 102:30 24
2. Hejčín.berani 14 60:28 24
3. Pošta 14 62:36 22
4. M-Contakt 14 68:43 22
5. Sportbar Sigma 14 64:41 18
6. OKL team 14 54:45 18
7. Domino 14 53:50 16
8. OSŽ Commando 13 34:44 11
9. Second Wave 14 35:50 11
10. Dyn.Bystrovany 13 43:51 8
11. AC Rapid 14 45:58 8
12. Top. Bukovany 14 32:60 5
13. Kenny juniors 14 30:83 5
14. Leaders 14 39:102 2

4.liga D
Háger podlahy – Red Devils 7:5
FC ZRTV loko – Arsenal FC 4:0
F1 U Slávka – Regionsport.cz 2:9
Erena – NTP 1:3
P.balet 99 – FC Jantaři 2:0
Odra – FC Tripol 5:0
KAF Přestavlky – Kaprodrom Klub 4:1

1. NTP 14 84:29 24
2. Regionsport.cz 14 56:25 22
3. P.balet 99 14 52:26 20
4. FC ZRTV loko 14 56:31 18
5. Háger podlahy 14 48:32 18
6. Erena 14 41:28 17
7. KAF Přestavlky 14 51:36 16
8. Arsenal FC 14 44:30 16
9. Red Devils 14 41:36 14
10. Odra 14 38:42 12
11. F1 U Slávka 14 23:53 10
12. Kaprodrom Klub 14 31:55 7
13. FC Jantaři 14 15:70 2
14. FC Tripol 14 14:101 0

4.liga E
FC Štok – FC Partyzán 7:2
Adam Leasing – Ajax Pivodam 4:5
FC Broky – FC Peklo NV 4:3
Sl. Bystrovany – Koník Litovel 1:3
AC Jojo United – KMK Březové 0:3
MK Chudobín – FC Hattrik 3:1
Blues rock – Hodolany junior 11:5

1. Ajax Pivodam 14 76:29 27
2. FC Broky 14 71:32 25
3. FC Peklo NV 14 71:39 19
4. KMK Březové 14 72:58 18
5. Blues rock 14 58:43 17
6. Adam Leasing 14 72:44 15
7. FC Štok 14 46:42 15
8. FC Partyzán 14 41:44 15
9. Koník Litovel 14 41:46 14
10. MK Chudobín 14 39:47 11
11. FC Hattrik 14 33:47 11
12. Hodolany junior 14 32:68 4
13. AC Jojo United 14 17:71 3
14. Sl. Bystrovany 14 23:82 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – Zora club 6:3
Académica – Smytliš Senice 11:7
FC Alcatraz – FC Skrbeň 2:4
F-21 – UMO 10:1
Elektr.Otáhal B – KSN Masajové 4:3
FK Véska – Atletico Haná 7:4
FC Denison – Roko Samotišky 0:9

1. Sokol Nový Svět 14 86:21 27
2. FK Véska 14 72:28 25
3. Elektr.Otáhal B 14 69:33 22
4. Zora club 14 59:50 17
5. Académica 14 57:51 16
6. Roko Samotišky 14 52:45 15
7. Atletico Haná 14 65:57 14
8. FC Alcatraz 14 42:45 14
9. F-21 14 58:55 11
10. Smytliš Senice 14 60:75 8
11. KSN Masajové 14 48:65 8
12. FC Skrbeň 14 41:80 7
13. FC Denison 14 31:80 7
14. UMO 14 29:84 5

Okomentuj jako první článek "Tabulky a výsledky 14. kola futsalu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE