Třetí kolo futsalových lig

Výsledky 3. kola

1.liga
FC Hněvotín : AT Beermingham 3:3
Hruš.Chořelice : Real HDO 3:4
FC Křídla : Aston Pila 98 1:2
FC Chelsea : SK MP Olomouc 8:5
Step Style : Ajax Bělidla 0:8
FC Levotil : Galatasaray 6:6

1. Ajax Bělidla 3 24:5 6
2. Real HDO 3 14:7 6
3. FC Chelsea 3 18:13 4
4. AT Beermingham 3 15:11 4
5. FC Křídla 3 13:6 3
6. FC Hněvotín 3 17:12 3
7. Galatasaray 3 15:16 3
8. Hruš.Chořelice 3 13:16 2
9. FC Levotil 3 11:16 2
10. Celtic 2 7:12 2
11. Aston Pila 98 3 6:11 2
12. SK MP Olomouc 3 10:19 2
13. Lion Sport.cz 2 4:9 1
14. Step Style 3 7:21 0

2.liga A
Kovo Dřevo : PS Beton 2:1
United Players : Slovan Uničov 6:2
Sokolka Horka A : Moravan Cholina 4:6
Pergola : Sokol Mezice 7:2
Rychlá rota : FC Luběnice 0:2
Wednesday : SK Profit NV 11:3
Schwarzbach : FC Loučany 1:2

2.liga A
1. FC Loučany 3 20:10 6
2. Moravan Cholina 3 13:8 6
3. Pergola 3 14:5 4
4. PS Beton 3 10:7 4
5. United Players 3 9:7 3
6. Sokolka Horka A 3 8:7 3
7. Kovo Dřevo 3 7:7 3
8. FC Luběnice 3 3:7 3
9. Schwarzbach 3 8:8 2
10. Wednesday 3 18:19 2
11. Rychlá rota 3 8:10 2
12. Sokol Mezice 3 8:12 2
13. Slovan Uničov 3 8:13 2
14. SK Profit NV 3 4:18 0

2.liga B
Rio de Blatec : PSG 2010 5:1
Atl.Bystrovany : Restoma 2:4
FC Skunk : Mix junior 4:1
Olpran : RK Dachi 9:2
FC Creditas : MK Jívová 2:1
SK Mrsklesy : Sokol Pohořany 3:6
Hurikán : Dorespo Lošov 0:1

2.liga B
1. FC Creditas 3 12:6 6
2. Olpran 3 17:7 5
3. Restoma 3 10:6 5
4. Dorespo Lošov 3 7:5 4
5. FC Skunk 3 9:7 4
6. SK Mrsklesy 3 13:11 4
7. Sokol Pohořany 3 15:13 4
8. Hurikán 3 8:4 3
9. Mix junior 3 9:9 3
10. Rio de Blatec 3 10:12 2
11. MK Jívová 3 6:8 2
12. Atl.Bystrovany 3 7:12 0
13. PSG 2010 3 7:17 0
14. RK Dachi 3 4:17 0

3.liga A
Sokolka Horka B : Agrometal 4:2
Dřeváci Pňovice : FC Přístav 5:5
Háger podlahy : FC Hroší stavby 4:5

3.liga A
1. FC Hroší stavby 3 14:8 6
2. Sedlisko 2 9:4 4
3. Henkováci 2 10:5 4
4. Sokolka Horka B 3 10:7 4
5. Sokol Křelov A 2 6:5 3
6. FC Přístav 3 11:14 3
7. Pošta 2 8:5 2
8. Háger podlahy 3 12:10 2
9. Sokol Unčovice 2 4:4 2
10. MS stavby 1 3:3 1
11. Dřeváci Pňovice 3 10:18 1
12. KMK Haná 1 2:3 0
13. FK Rozvadovice 2 6:9 0
14. Agrometal 3 4:14 0

3.liga B
Rotor LBT : Naschrot 3:1
N.T.P. : Zelené balet 0:3
Hlušovice : Plantoši 4:5
Elekt.Otáhal A : Sokol Žerotín 3:3
Modos : SK Kopeček 4:0
Magistrát MO : Inter Šternberk 0:4

3.liga B
1. Rotor LBT 3 10:5 6
2. Inter Šternberk 3 13:5 5
3. Modos 3 11:6 5
4. Hlušovice 3 10:6 4
5. Naschrot 3 9:6 4
6. Plantoši 3 12:10 4
7. Sokol Žerotín 3 7:9 3
8. Elekt.Otáhal A 3 10:13 3
9. Zelené balet 3 7:7 2
10. SK Kopeček 3 6:7 2
11. Magistrát MO 3 6:10 2
12. Hugo boss 2 9:11 0
13. FC Fiasco 2 5:12 0
14. N.T.P. 3 5:13 0

3.liga C
Dědečci : Ajax Pivodam 1:5
FC Holice : Ditrex 2:3
Arsenal Loučany : SK Holice 0:6
Arsenal FC : FC Kladiváři 10:0
Foxhunters : Senice B 2:2
Buff-belt : Erena 1:1
Blues rock : NanoTrade 4:3

3.liga C
1. Ditrex 3 21:4 6
2. Ajax Pivodam 3 12:2 5
3. Buff-belt 3 8:4 5
4. SK Holice 3 13:5 4
5. FC Holice 3 13:6 4
6. NanoTrade 3 12:7 3
7. Erena 3 12:8 3
8. Senice B 3 9:9 3
9. Arsenal FC 3 15:13 2
10. Blues rock 3 5:13 2
11. FC Kladiváři 3 7:19 2
12. Arsenal Loučany 3 3:12 1
13. Foxhunters 3 3:15 1
14. Dědečci 3 5:21 1

3.liga D
FK Krčmaň : RoDo legendy 1:3
Zora club : FC Podlas 0:3
Hejčín.berani : Mates 0:3
M-Contakt : 1.FC Hombok 3:0
Sokol Nový Svět : Elekt.Otáhal B 4:6
FK Véska : FC 1970 Bubeník 6:15
AC Čenda : Meta Pohořany 1:2

3.liga D
1. Mates 3 21:7 6
2. FC 1970 Bubeník 3 23:9 6
3. Elekt.Otáhal B 3 16:11 6
4. M-Contakt 3 12:10 4
5. RoDo legendy 3 10:9 4
6. Sokol Nový Svět 3 11:10 4
7. FC Podlas 3 7:5 3
8. 1.FC Hombok 3 13:7 2
9. Meta Pohořany 3 8:9 2
10. AC Čenda 3 7:8 2
11. FK Véska 3 15:27 2
12. FK Krčmaň 3 6:10 1
13. Zora club 3 2:13 0
14. Hejčín.berani 3 0:16 0

4.liga A
Zákl.Hnoyland : Buldog Unčovice 3:2
SK Náklo : AC Karasov 4:1
Bulldog Pňovice : FC Tigers 2:0

4.liga A
1. SK Náklo 3 13:4 6
2. Bulldog Pňovice 3 8:4 5
3. el-jambass 2 10:3 4
4. MK DL.Loučka 2 8:2 4
5. Zákl.Hnoyland 3 9:10 4
6. KMK Březové 2 8:5 3
7. FC Štok 2 6:5 2
8. AC Karasov 3 8:9 2
9. Buldog Unčovice 3 6:8 2
10. Karpat Uničov 2 4:7 1
11. FC Tigers 3 6:10 1
12. Barbar 2 4:10 0
13. Bílý balet 2 1:7 0
14. KZT Štěpánov 2 2:9 0

4.liga B
FK Břuchotín : Neředín elite 6:4
SokolKřelov B : Sokol Skrbeň 3:2
FC Skrbeň : 1.FC Černovír 0:6
FK Sigma Lutín : FC Rataje 2:4
FC Dijak Lutín : B 0:0
SK Slatinky : SB Luběnice 2:5

4.liga B
1. FK Břuchotín 3 14:11 5
2. SokolKřelov B 3 12:10 5
3. 1.FC Černovír 3 13:8 4
4. FC Rataje 3 14:9 4
5. SB Luběnice 3 12:10 3
6. FK Sigma Lutín 3 9:8 3
7. Neředín elite 3 13:12 3
8. Roko Samotišky 2 4:2 2
9. FC Dijak Lutín 3 9:9 2
10. Smytliš Senice 2 7:8 1
11. SK Slatinky 3 6:9 1
12. FC Skrbeň 3 6:16 1
13. B 3 0:0 0
14. Sokol Skrbeň 3 3:10 0

4.liga C
Dyn.Bystrovany : Top.Bukovany 3:2
Leaders : Sokol Bělkovice 3:4
J.A.H. : FC IJZ 2:4
Sportbae Sigma : Raptors team 2:4
AC Rapid : Jager 1878 4:9

4.liga C
1. Raptors team 3 26:8 6
2. Jager 1878 3 18:8 6
3. Sportbae Sigma 3 12:8 4
4. Leaders 3 12:8 4
5. Sokol Bělkovice 3 12:9 4
6. Dyn.Bystrovany 3 14:12 4
7. Mlha team 2 13:10 3
8. Second Wave 2 9:8 2
9. FC IJZ 3 11:12 2
10. J.A.H. 3 6:9 2
11. AC Rapid 3 14:22 1
12. Top.Bukovany 3 3:9 0
13. Draci 2 5:12 0
14. Sl.Bystrovany 2 1:21 0

4.liga D
Lazce United : Kaprodrom Klub 3:0
Kamerun : P.balet 06 3:0
F1 U Slávka : KAF Přestavlky 3:2
FC Tripol : Red Devils 2:3
TJ Sokol Olšany : D 0:0
P.balet 99 : FC ZRTV Loko 5:7
Odra : Sokol Dubany 3:0

4.liga D
1. Lazce United 3 16:4 6
2. Kamerun 3 9:0 6
3. Odra 3 12:5 5
4. P.balet 99 3 19:12 4
5. TJ Sokol Olšany 3 6:2 4
6. Red Devils 3 11:11 4
7. F1 U Slávka 3 8:11 3
8. FC ZRTV Loko 3 13:18 3
9. Kaprodrom Klub 3 3:9 1
10. D 3 0:0 0
11. P.balet 06 3 2:6 0
12. FC Tripol 3 5:10 0
13. KAF Přestavlky 3 5:12 0
14. Sokol Dubany 3 0:9 0

4.liga E
AC Jojo United : FC Peklo NV 1:4
FC Hattrick : Adam Leasing 3:0
FC Partyzán : FC Broky 1:1
Chalapeňos : Hodolany jun. 0:3
IMD Olomouc : E 0:0
Press Slatinky : MK Chudobín 7:5
Koník Litovel : FC Jantaři 3:4

4.liga E
1. FC Peklo NV 3 15:1 6
2. FC Broky 3 11:3 5
3. FC Partyzán 3 7:3 5
4. IMD Olomouc 3 17:7 4
5. FC Hattrick 3 7:3 4
6. Press Slatinky 3 12:12 4
7. Hodolany jun. 3 6:6 2
8. AC Jojo United 3 11:12 2
9. FC Jantaři 3 5:10 2
10. MK Chudobín 3 14:20 1
11. Koník Litovel 3 6:15 1
12. E 3 0:0 0
13. Chalapeňos 3 0:6 0
14. Adam Leasing 3 4:17 0

4.liga F
FC Alcatraz : Académica 2:3
Real stars : OKL team 3:6
Geoboys : Domino 5:1
F-21 : Tichej koutek 6:3
Atletico Haná : FC Braník 10:4
Galacticos : UMO 11:2
OSŽ Commando : F 0:0

4.liga F
1. Sokol Nový Svět 16 91:25 29
2. FK Véska 16 79:35 27
3. Elektr.Otáhal B 16 80:36 26
4. Zora club 16 64:53 21
5. Académica 16 63:54 19
6. Atletico Haná 16 73:63 16
7. Roko Samotišky 16 55:56 16
8. FC Alcatraz 16 49:52 16
9. F-21 16 72:59 15
10. Smytliš Senice 16 72:82 11
11. KSN Masajové 16 50:72 8
12. FC Denison 16 35:89 8
13. FC Skrbeň 16 42:88 7
14. UMO 16 34:95 5

Okomentuj jako první článek "Třetí kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE