Třinácté kolo futsalových lig

15129592_10153986328608021_3200264068331904824_o

Výsledky a tabulky olomouckých futsalových soutěží.

1.liga
SK MP Olomouc – Hruš.Chořelice 6:5
Tonery Olomouc – FC Creditas 8:1
Ajax Bělidla – AT Beermingham 4:4
Pergola – FC Skunk 1:3
Sokol Pohořany – Galatasaray 3:4
FC Levotil – Moravan Cholina 5:2
1. Ajax Bělidla 13 68:35 22
2. Real HDO 12 58:26 19
3. SK MP Olomouc 13 57:34 19
4. Sokol Pohořany 13 40:29 16
5. Pergola 13 43:27 14
6. Tonery Olomouc 13 40:41 14
7. Galatasaray 13 55:68 14
8. FC Skunk 13 55:47 13
9. AT Beermingham 13 40:47 12
10. FC Levotil 13 41:42 10
11. Hruš.Chořelice 13 50:54 10
12. Aston Pila 98 12 34:42 8
13. Moravan Cholina 13 25:49 7
14. FC Creditas 13 28:93 2

2.liga A
Hlušovice – PS Beton 0:0
AUS Olomouc – Kovo Dřevo 2:7
Sokolka Horka A – Foxhunters 2:6
Olpran – Galacticos 2:4
FC Loučany – Rychlá rota 6:1
Sokol Mezice – Wednesday 0:0
Schwarzbach – United Players 0:7
1. Kovo Dřevo 13 72:30 21
2. United Players 13 33:18 15
3. Sokol Mezice 13 39:29 15
4. FC Loučany 13 45:25 14
5. Galacticos 13 31:30 10
6. Foxhunters 13 38:41 10
7. Hlušovice 13 33:44 9
8. Schwarzbach 13 48:57 8
9. Olpran 13 38:60 8
10. Rychlá rota 13 28:52 8
11. AUS Olomouc 13 37:37 7
12. Sokolka Horka A 13 29:48 7
13. PS Beton 13 0:0 0
14. Wednesday 13 0:0 0

2.liga B
FC Holice – Mix junior 5:5
Raptors team – FC Bubeník 5:5
At.Bystrovany – Modos Olomouc 3:0
Celtic – SK Mrsklesy 7:4
FC Křídla – MS stavby 6:5
Atletico Haná – Restoma 3:6
FC Hroší stavby – Hurikán VB 5:5
1. Mix junior 13 60:31 21
2. FC Bubeník 13 52:30 20
3. FC Křídla 13 49:28 20
4. Restoma 13 56:37 18
5. Raptors team 13 62:50 17
6. SK Mrsklesy 13 68:66 16
7. FC Holice 13 41:43 12
8. At.Bystrovany 13 31:41 12
9. Hurikán VB 13 41:33 11
10. FC Hroší stavby 13 58:67 11
11. Celtic 13 57:61 8
12. Modos Olomouc 13 23:53 6
13. MS stavby 13 41:72 6
14. Atletico Haná 13 28:55 4

3.liga A
Sokolka Horka B – Sigma Lutín 11:2
FC Rataje – Sedlisko 4:2
FK Rozvadovice – Henkováci 3:2
FC Luběnice – Ar.Loučany 3:0
Aschmeritz – FC Peklo NV 6:1
Koník Litovel – SK Profit NV 7:2
Sokol Unčovice – SK Náklo 0:5
1. SK Profit NV 13 56:31 21
2. Sokolka Horka B 13 57:35 18
3. Koník Litovel 13 51:43 18
4. Sedlisko 13 46:36 15
5. Aschmeritz 13 37:29 15
6. FC Rataje 13 36:32 14
7. Sigma Lutín 13 35:47 14
8. Ar.Loučany 13 51:51 13
9. SK Náklo 13 36:42 12
10. FC Peklo NV 13 36:36 11
11. FC Luběnice 13 37:38 11
12. Sokol Unčovice 13 25:50 8
13. Henkováci 13 23:36 7
14. FK Rozvadovice 13 24:44 5

3.liga B
Ditrex – RoDo legendy 3:5
Zelené balet – Chalapeňos 3:5
Jager 1878 – SK Véska 0:9
FK Břuchotín – FC ZRTV Loko 8:5
El. Otáhal A – FC Chelsea 3:4
SK Kopeček – Roko Samotišky 6:3
Meta Pohořany – FC Fiasco 0:4
1. SK Véska 13 92:38 21
2. RoDo legendy 13 61:38 18
3. FC Chelsea 13 60:38 18
4. Chalapeňos 13 59:56 17
5. El. Otáhal A 13 61:70 17
6. FK Břuchotín 13 65:52 16
7. FC Fiasco 13 53:48 13
8. Meta Pohořany 13 36:40 12
9. Jager 1878 13 54:62 12
10. Ditrex 13 62:71 12
11. Zelené balet 13 31:57 8
12. Roko Samotišky 13 60:75 7
13. FC ZRTV Loko 13 41:57 6
14. SK Kopeček 13 28:61 5

3.liga C
Sokol Dubany – MK Jívová 6:3
FC Podlas – Blues rock 6:5
Ajax Pivodam – Tichej koutek 9:5
Kaprodrom – Domino 2:6
SK Holice – FC Alcatraz 6:1
Kamerun – Rio de Blatec 4:3
FK Krčmaň – Pošta 7:1
1. Rio de Blatec 13 75:26 22
2. Sokol Dubany 13 83:32 21
3. FK Krčmaň 13 81:45 20
4. Kamerun 13 56:40 18
5. Pošta 13 53:47 16
6. Domino 13 52:49 16
7. SK Holice 13 53:42 15
8. Ajax Pivodam 13 47:65 13
9. FC Podlas 13 56:50 12
10. MK Jívová 13 41:49 8
11. Tichej koutek 13 57:83 7
12. Blues rock 13 39:68 7
13. FC Alcatraz 13 31:68 4
14. Kaprodrom 13 37:97 3

3.liga D
Geoboys – El. Otáhal B 5:6
Mlha team – Lazce United 4:4
Inter Šternberk – Buff-belt 6:4
Sportbar Sigma – el-jambass 4:9
Draci – Top.Bukovany 2:3
Dlouhá Loučka – FC Braník 3:0
Dorespo Lošov – Rotor LBT 3:5
1. Lazce United 13 59:32 21
2. El. Otáhal B 13 78:43 19
3. Inter Šternberk 13 65:40 19
4. Buff-belt 13 56:48 18
5. Rotor LBT 13 48:33 17
6. Top.Bukovany 13 53:28 16
7. Geoboys 13 53:45 13
8. Dorespo Lošov 13 50:45 11
9. Mlha team 13 42:70 11
10. Draci 13 51:65 9
11. Sportbar Sigma 13 42:60 9
12. el-jambass 13 43:53 8
13. Dlouhá Loučka 13 28:61 7
14. FC Braník 13 38:83 4

4.liga A
Karpat Uničov – Zákl.Hnoyland 8:2
Sokal Žerotín – AC Karasov 8:3
KMK Březové – FC Štok 3:3
MK Chudobín – Dřeváci Pňovice 2:7
Barbar – KZT Štěpánov 3:5
Buldok Unčovice – FC Tigers 4:3
1. FC Štok 13 36:23 19
2. Karpat Uničov 13 50:28 16
3. Zákl.Hnoyland 13 39:25 16
4. KZT Štěpánov 13 41:26 15
5. FC Tigers 13 34:26 15
6. Sokal Žerotín 13 40:25 14
7. Barbar 13 40:31 12
8. Dřeváci Pňovice 13 46:44 11
9. AC Karasov 13 30:42 11
10. Bulldogs Pňovic 13 20:28 10
11. MK Chudobín 13 26:38 9
12. KMK Březové 13 24:62 5
13. Buldok Unčovice 13 12:40 3

4.liga B
Académica – SK Slatinky 3:6
FC Skrbeň – Zora club 7:5
Sokol Skrbeň – Sokol Slatinky 2:4
Shake and Bake – Sokol Křelov B 7:1
SB Luběnice – Sokol Křelov A 4:10
1. Shake and Bake 13 108:27 22
2. Bažanti 13 46:35 16
3. Sokol Křelov A 13 57:37 15
4. SK Slatinky 13 54:48 15
5. Sokol Křelov B 13 48:33 14
6. FC Lutín 13 53:51 12
7. Sokol Skrbeň 13 48:45 10
8. Sokol Slatinky 13 46:54 10
9. FC Skrbeň 13 39:59 10
10. Zora club 13 29:63 4
11. SB Luběnice 13 33:69 2
12. Académica 13 31:71 2

4.liga C
OSŽ Commando – C1 0:0
FC Broky – Erena 6:1
Leaders – FC Partyzán 4:3
Arsenal FC – AC Jojo United 7:4
J.A.H. – Sokol Olšany 3:3
Second Wave – FC IJZ 7:4
P.balet 99 – Nano Trade 4:8
1. FC Broky 13 81:26 21
2. Nano Trade 13 55:28 18
3. P.balet 99 13 59:35 17
4. Leaders 13 55:46 17
5. OSŽ Commando 13 49:32 16
6. J.A.H. 13 42:36 14
7. Erena 13 29:38 11
8. Second Wave 13 39:54 11
9. Arsenal FC 13 41:52 10
10. Sokol Olšany 13 39:43 8
11. FC Partyzán 13 30:66 7
12. FC IJZ 13 29:58 4
13. AC Jojo United 13 23:57 2

4.liga D
OKL team – F1 U Slávka 5:3
Adam Leasing – Real stars 4:4
Hej.berani – FC Hattrick 6:1
Slavoj Bystrovany – FK Véska 2:6
KAF Přestavlky – Dyn.Bystrovany 2:4
Odra – FC Černovír 6:4
1. Dyn.Bystrovany 13 63:21 22
2. FK Véska 13 54:20 20
3. Hej.berani 13 50:29 19
4. Real stars 13 74:44 15
5. WP rebels 13 42:34 13
6. OKL team 13 45:48 12
7. FC Hattrick 13 42:46 11
8. Adam Leasing 13 36:38 10
9. Odra 13 39:49 10
10. KAF Přestavlky 13 25:50 8
11. F1 U Slávka 13 28:47 6
12. Slavoj Bystrova 13 23:66 6
13. FC Černovír 13 22:51 4

Okomentuj jako první článek "Třinácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE