Volejbalistky mají další posilu

Olomoucké volejbalistky posílila smečařka Andrea Kossányiová. Ta sice měla namířeno po sezoně do zahraničí, když podepsala smlouvu v Polsku. Ovšem v Krakově si nejvyšší soutěž nakonec nezahraje, neboť tamní vedení rozpustilo celý tým a do ligy nenastoupí.

„Mě už se to takhle stalo podruhé. Ze dne na den ten klub skončil. Dozvěděli jsme se to pomalu až z médií. Údajně měli problémy s halou, prostě smůla,“ okomentovala nečekaný konec v Polsku Andrea Kossányiová.

Zpráva o konci Krakova, tak oživila jednání s Olomoucí, která projevila zájem již po skončení uplynulého ročníku. Napoprvé to však nevyšlo, až napodruhé.

„Jsme moc rádi, že jsme ji nakonec získali. Snad bude právě ona, tou rozdílovou hráčkou, která nám pomůže vybojovat titul,“ doufá výkonný ředitel klubu Radan Holásek.

Hanačky, tak získaly do svých řad ostřílenou smečařku, která se jim bude hodit i v boji o Ligu mistryň.
„Líbí se mi tady moc. Zázemí je tady hezké. Holky z větší části znám, takže jsem věděla, že parta bude super. Myslím si, že letos máme dobrý tým a určitě to je na titul,“ říká odhodlaně Kossányiová, která bude oblékat dres s jedničkou na zádech.

Dlouhé čekání olomouckých fanoušků na „vymodlenou“ útočnou sílu, tak zdá se být u konce. V několikanásobné české reprezentantce, by ji měli najít.

„Hodně se těším na fanoušky, když zaplní halu, tak je tu skvělá atmosféra,“ chválí diváky Kossányiová.
První příležitost vidět nové posily, budou mít diváci na Tomi-Remont Cupu. Mezinárodní turnaj hostí Sportovní hala Univerzity Palackého od 7. do 9.září a vstup je zdarma.

Okomentuj jako první článek "Volejbalistky mají další posilu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE