Výsledky 12. kola OFS Olomouc

Výsledky 12. kola soutěží OFS Olomouc

Okresní přebor II. třídy – muži
12.kolo:
SK Červenka-FK Autodemont 0:8 (0:5), Mršťák 5, Huf, Sigmund, Tisoň, Sokol Střelice-Sokol Blatec 3:0 (0:0), Chocholouš, Habermann, Lolek (p.k.), Újezd u Uničova-FC Lužice 1:0 (0:0), Los, Nová Hradečná-FC Drahlov 0:4 (0:3), Šulák 2, Kubáček, Pluskal, FK Šternberk B-Dlouhá Loučka 2:0 (1:0), Kameníček, Temlík, TJ Štěpánov B-FK Nemilany 1:3 (1:0), Olšanský – Dvorský, Humpál, Marek, Sokol Chomoutov-Sokol Kožušany 2:1 (0:0), Pavlík, Pirkl – Vyroubal.

1. FK Nemilany 12 11 1 0 35:9 34
2. Sokol Chomoutov 12 8 2 2 25:17 26
3. Újezd u Uničova 12 8 0 4 31:20 24
4. FC Drahlov 12 8 0 4 30:19 24
5. Sokol Kožušany 12 6 2 4 28:20 20
6. FK Šternberk B 12 6 2 4 22:15 20
7. FK Autodemont 12 6 1 5 45:13 19
8. Sokol Střelice 12 4 3 5 16:19 15
9. Sokol Blatec 12 4 1 7 16:20 13
10. SK Červenka 12 4 1 7 15:29 13
11. TJ Štěpánov B 12 3 2 7 19:40 11
12. FC Lužice 12 3 1 8 10:29 10
13. Dlouhá Loučka 12 3 0 9 11:28 9
14. Nová Hradečná 12 1 2 9 7:32 5

Kanonýři: 22 – Mršťák (FK Autodemont), 9 – Marek (FK Nemilany), Pluskal (FC Drahlov), Ptáček (Újezd u Uničova), 7 – Huf (FK Autodemont), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
12.kolo:
FC Dolany B-Bohuňovice B 3:3 (2:2), Musil, Máčala, Valenta – Veselský 2, Havlíček, Sokol Mladeč-FK Hlubočky B 3:0 (2:0), Fuglíček 2, Hlavinka, SFK Nedvězí-Sokol Příkazy 0:2 (0:1), Lád 2, Hraničné Petrovice-1.FC Olešnice 3:2 (1:0), Varga 2, Mako – Pluháček 2, Sokol Bouzov-FK Přáslavice 1:2 (0:2), Bálek – Drga, Mikulka, Sokol Drahanovice-TJ Těšetice 1:0 (0:0), Bednář, Sokol Slavonín B-SK Náměšť B 1:0 (1:0), Zabák.

1. Sokol Drahanovice 12 8 3 1 38:22 27
2. Sokol Příkazy 12 8 1 3 26:15 25
3. SFK Nedvězí 12 7 1 4 29:17 22
4. Sokol Bouzov 12 6 3 3 32:23 21
5. TJ Těšetice 12 5 4 3 39:23 19
6. Sokol Mladeč 12 6 0 6 27:27 18
7. FC Dolany B 12 5 3 4 29:35 18
8. FK Přáslavice 12 5 2 5 24:24 17
9. SK Náměšť B 12 5 1 6 33:27 16
10. Bohuňovice B 12 3 4 5 29:30 13
11. Hraničné Petrovice 12 4 1 7 20:30 13
12. FK Hlubočky B 12 4 1 7 19:29 13
13. 1.FC Olešnice 12 3 0 9 20:46 9
14. Sokol Slavonín B 12 2 2 8 14:31 8

Kanonýři: 13 – Kment A. (Sokol Drahanovice), Zbrož (TJ Těšetice), 9 – Bosák (Sokol Bouzov), 8 – Dostál (Sokol Mladeč), Fuglíček (Sokol Mladeč), Jarmar (Sokol Příkazy), Růžička (TJ Těšetice).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
12.kolo:
SK Králová-Sportklub Štarnov 3:3 (2:1), Klabačka 2, Volf – Kretschmer, Kucharčík, Čtvrtlík, Sokol Střelice B-FK Šternberk C 1:0 (0:0), Matoušek, Moravský Beroun B-FK Huzová 7:0 (5:0), Chaloupka 3, Vlček 2, Hamáček, Horák, TJ Mladějovice-TJ Dalov 4:0 (2:0), Shuyto 2, Filgas, Jemelík (p.k.), Sokol Jívová-FC Jiříkov 3:1 (2:0), Kolomazník 2, Pospíšil – Štefanec, Sokol Babice B-Sokol Hnojice 1:1 (1:1), Dvořáček – Novák, Horní Loděnice-Hvězda Libavá 3:6 (2:2), Lón 2, Sláma – Haluška 2, Kraus 2, Dvořák, Fůs.

1. Moravský Beroun B 12 8 2 2 42:11 26
2. Sokol Jívová 12 8 2 2 40:18 26
3. Sokol Hnojice 12 7 3 2 34:18 24
4. TJ Mladějovice 12 6 5 1 36:15 23
5. Sokol Babice B 12 7 1 4 32:18 22
6. SK Králová 12 6 4 2 31:19 22
7. Hvězda Libavá 12 6 3 3 32:20 21
8. TJ Dalov 12 5 3 4 31:29 18
9. FK Huzová 12 4 4 4 28:27 16
10. FC Jiříkov 12 3 3 6 18:25 12
11. Sportklub Štarnov 12 2 3 7 23:35 9
12. Horní Loděnice 12 2 3 7 21:45 9
13. Sokol Střelice B 12 2 0 10 8:44 6
14. FK Šternberk C 12 0 0 12 9:61 0

Kanonýři: 10 – Klabačka M. (SK Králová), Shuyto (TJ Mladějovice), 9 – Fujdiak (Sokol Hnojice), Matoušek (FK Huzová), 8 – Kolomazník (Sokol Jívová), Kraus (Hvězda Libavá), Vlček (Moravský Beroun B).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
12.kolo:
TJ Střeň-Sokol Odrlice 4:1 (3:1), Kruk 2, Bičan, Mišák – Šincl, Velký Újezd-SK Slatinice B 6:1 (5:0), Dohnal 2, Hrabal 2, Fatrdla, Krbeček – Dostál, TJ Tršice-Sokol Majetín 0:1 (0:1), Večeřa, Sokol Vilémov-FC Drahlov B 2:0 (1:0), Dvořák, Tyl, Moravská Huzová-Sokol Luká 4:3 (1:3), Malý 2, Vrážel, Zahradníček – Pluháček 2, Pluháček, SK Chválkovice B-SK Grygov 2:0 (0:0), Gasta, vlastní, Sokol Pňovice – volno.

1. Sokol Majetín 11 10 0 1 36:14 30
2. Velký Újezd 11 7 3 1 36:14 24
3. Sokol Vilémov 11 7 3 1 26:11 24
4. TJ Střeň 11 6 1 4 28:21 19
5. SK Chválkovice B 11 6 0 5 24:19 18
6. SK Slatinice B 11 5 1 5 26:19 16
7. TJ Tršice 11 3 6 2 17:12 15
8. Sokol Odrlice 11 4 1 6 21:34 13
9. FC Drahlov B 11 2 4 5 13:17 10
10. Sokol Pňovice 11 2 4 5 13:19 10
11. Sokol Luká 11 2 2 7 19:34 8
12. SK Grygov 12 2 2 8 15:30 8
13. Moravská Huzová 11 2 1 8 14:44 7

Kanonýři: 9 – Zlámal (Velký Újezd), 7 – Kruk (TJ Střeň), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), 6 – Dvořák (Sokol Vilémov), Halouzka (SK Slatinice B), Rozsypal (FC Drahlov B), Sležek (Velký Újezd), Vrzal (SK Chválkovice B).

Okresní přebor dorostenců
SK Bělkovice – Sokol Slavonín 3:0 kontumačně.
1. SFK Nedvězí 9 6 2 1 33:13 20
2. Sokol Dub n.M. 9 5 4 0 24:10 19
3. FK Autodemont 9 5 2 2 23:12 17
4. Sokol Troubelice 9 5 1 3 28:17 16
5. TJ Haňovice 9 3 3 3 19:18 12
6. FC Hněvotín 9 3 2 4 24:17 11
7. TJ Mladějovice 9 3 2 4 15:13 11
8. SK Šumvald 9 3 1 5 17:31 10
9. SK Bělkovice 9 3 1 5 15:27 7
10. Sokol Slavonín 9 0 0 9 5:45 0

Kanonýři: 17 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Jahn (FK Autodemont), 10 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
2.kolo:
SK Červenka-SK Šumvald 0:6 (0:3), Mihailescu 3, Dostál, Petřík, Večeřa, Sokol Paseka-FC Dolany 3:6 (1:4), Mako 3 – Schwarz 3, Zajíček 2, Zajíček, Sokol Bohuňovice-volno, Tatran Litovel A-TJ Haňovice 10:2 (7:0), Šana 3, Laža 2, Švancer 2, Knebl, Pěrušková, Šana – Havlíček, Klimeš, FC Medlov a Moravský Beroun-volno.

1. TJ Haňovice 8 7 0 1 64:23 21
2. Tatran Litovel A 7 6 0 1 38:12 18
3. FC Dolany 8 5 2 1 45:20 17
4. Sokol Bohuňovice 7 5 1 1 32:15 16
5. SK Šumvald 7 3 1 3 18:21 10
6. SK Červenka 7 2 0 5 22:37 6
7. Sokol Paseka 7 1 1 5 18:33 4
8. FC Medlov 8 1 1 6 19:54 4
9. Moravský Beroun 7 0 0 7 6:47 0

Kanonýři: 23 – Schwarz (FC Dolany), 14 – Mirga (FC Medlov), 13 – Nantl T. (SK Červenka), Navrátil (TJ Haňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
2.kolo:
FC Hněvotín-volno, Sigma Lutín-TJ Štěpánov 2:8 (1:2), Kargeradov, Staroštík – Hanus 2, Pacák 2, Bednář, Koutník, Poprach, Poprach, Sokol Kožušany-SK Chválkovice 6:4 (1:2), Špičák 3, Bílý, Očenášek, Pelíšek – Hrbáček 2, Daněk, Krieg, Sokol Náklo-Sokol Dub n.M. 1:3 (1:1), Pavlík – Zubal 2, Němčák, SK Slatinice-Sokol Chomoutov 0:3 (0:2) – Malíšek 2, Blažek, Velký Újezd-TJ Tršice 3:3 (1:0), Kopecký 2, Hudec – Jurčík 2, Zdražil.

1. Sokol Chomoutov 9 9 0 0 53:8 27
2. FC Hněvotín 9 8 0 1 88:13 24
3. Sokol Dub n.M. 9 7 0 2 51:15 21
4. TJ Štěpánov 9 5 1 3 36:17 16
5. Sokol Náklo 9 5 1 3 40:28 16
6. Sokol Kožušany 9 3 1 5 44:47 10
7. Velký Újezd 9 3 1 5 27:43 10
8. SK Chválkovice 9 3 0 6 40:52 9
9. SK Slatinice 9 3 0 6 18:47 9
10. TJ Tršice 9 1 2 6 20:42 5
11. Sigma Lutín 10 0 0 10 7:112 0

Kanonýři: 27 – Holub M. (FC Hněvotín), 25 – Špičák (Sokol Kožušany), 19 – Blažek (Sokol Chomoutov).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
12.kolo:
FC Dolany-FK Hlubočky 6:0 (2:0), Bryks 2, Langer, Opletal, vlastní 2, Sokol Slavonín B-Velký Újezd 1:2 (0:2), TJ Tršice-SFK Nedvězí 6:2 (2:1), Tichavský 3, Filip, Rubáček, Vybíral – Pastorek, Zbořil, 1.FC Olomouc-SK Velká Bystřice 2:3 (1:2), Makošová, Čislinská – Brablík 2, Zifčák, Sokol Dub n.M.-SK Bělkovice 2:3 (1:3), Novotný, Vybíral – Vystrčil 2, Orlet, SK Chválkovice-SK Grygov 3:4 (1:2), Ščuka 2, Rozsíval – Pekár 2, Handl, Nevěřil, Sokol Bohuňovice-Hvězda Libavá 20:1 (14:0), Kožuch 4, Krejčí 4, Malaska 4, Dočkal 3, Dittmer 2, Lelek 2, Poláček – Lenděl.

1. Sokol Bohuňovice 11 9 1 1 95:17 28
2. SK Bělkovice 11 9 0 2 66:19 27
3. Sokol Dub n.M. 11 8 0 3 60:24 24
4. SK Velká Bystřice 11 7 3 1 52:32 24
5. FK Hlubočky 11 7 0 4 52:45 21
6. FC Dolany 11 6 2 3 32:34 20
7. SK Grygov 11 6 1 4 37:28 19
8. SK Chválkovice 11 5 2 4 33:25 17
9. SFK Nedvězí 11 4 1 6 29:51 13
10. 1.FC Olomouc 11 2 2 7 16:42 8
11. TJ Tršice 11 2 1 8 21:44 7
12. Velký Újezd 11 2 1 8 19:57 7
13. Hvězda Libavá 11 1 2 8 15:72 5
14. Sokol Slavonín B 11 1 0 10 22:59 3

Kanonýři: 26 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 25 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), 23 – Vystrčil (SK Bělkovice), Zbořil (SFK Nedvězí).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
12.kolo:
FC Hněvotín-FK Autodemont 4:4 (4:2), Pácl 3, Šuta – Sedláček 2, Nevima, Štajgrová, Sokol Troubelice-SK Slatinice 1:6 (0:4), Košák – Salaquarda 3, Kurfürst, Macháč, Školoudík, Sokol Náklo-volno, Tatran Litovel-SK Uničov 2:1 (1:0), Hrazdilová – Nešpor, vlastní, TJ Haňovice-Sigma Lutín 14:2 (7:0), Maizner 4, Kučera 3, Navrátil 3, Otava 2, Pekař, Řezník – Malíšková, Souček, Sokol Drahanovice-Sokol Těšetice 4:1 (0:1), Ficht 3, Sajbrt – Košůtek, SK Náměšť-Sokol Pňovice 4:2 (2:0), Nguyen 2, Elsner, Vychodil – Motlíček 2.

1. Sokol Náklo 10 10 0 0 76:6 30
2. SK Náměšť 10 9 1 0 43:13 28
3. TJ Haňovice 10 6 2 2 51:25 20
4. Tatran Litovel 10 6 2 2 34:9 20
5. SK Slatinice 11 5 3 3 30:20 18
6. Sokol Troubelice 10 5 2 3 45:41 17
7. FK Autodemont 10 4 1 5 22:21 13
8. FC Hněvotín 11 3 3 5 23:25 12
9. SK Uničov 10 3 2 5 17:20 11
10. Sokol Pňovice 10 3 2 5 23:36 11
11. Sokol Drahanovice 10 2 1 7 18:57 7
12. Sokol Těšetice 10 0 1 9 8:51 1
13. volné číslo 0 0 0 0 0:0 0
14. Sigma Lutín 10 0 0 10 9:75 0

Kanonýři: 21 – Pěček (Sokol Náklo), 19 – Nguyen (SK Náměšť), 17 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Výsledky 12. kola OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE