Výsledky 13. kola OFS Olomouc

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 1. a 2. listopadu 2014.

Okresní přebor II. třídy – muži
13.kolo:
Sokol Kožušany-SK Červenka 4:2 (1:2), Otava 2, Thomas 2, vlastní – Gál, FK Nemilany-Sokol Chomoutov 4:0 (3:0), Batla 2, Herník, Zdařil, Dlouhá Loučka-TJ Štěpánov B 3:0 (2:0), Fuglík, Salva, Vojtek, FC Drahlov-FK Šternberk B 0:0, FC Lužice-Nová Hradečná 2:1 (1:0), Hlaváček 2 – Bednář, Sokol Blatec-Újezd u Uničova 1:0 (0:0), Ševčík (p.k.), FK Autodemont-Sokol Střelice 3:0 (2:0), Mršťák 3.

1. FK Nemilany 13 12 1 0 39:9 37
2. Sokol Chomoutov 13 8 2 3 25:21 26
3. FC Drahlov 13 8 1 4 30:19 25
4. Újezd u Uničova 13 8 0 5 31:21 24
5. Sokol Kožušany 13 7 2 4 32:22 23
6. FK Autodemont 13 7 1 5 48:13 22
7. FK Šternberk B 13 6 3 4 22:15 21
8. Sokol Blatec 13 5 1 7 17:20 16
9. Sokol Střelice 13 4 3 6 16:22 15
10. SK Červenka 13 4 1 8 17:33 13
11. FC Lužice 13 4 1 8 12:30 13
12. Dlouhá Loučka 13 4 0 9 14:28 12
13. TJ Štěpánov B 13 3 2 8 19:43 11
14. Nová Hradečná 13 1 2 10 8:34 5

Kanonýři: 25 – Mršťák (FK Autodemont), 9 – Marek (FK Nemilany), Pluskal (FC Drahlov), Ptáček (Újezd u Uničova), 7 – Huf (FK Autodemont), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
13.kolo:
SK Náměšť B-FC Dolany B 3:3 (2:2), Daňhel, Dostál, Marhoul – Musil, Samek, Sklenář, TJ Těšetice-Sokol Slavonín B 3:3 (2:2), Jirava, Vitonský, Zbroš – Grulich, Semjon, Zabák, FK Přáslavice-Sokol Drahanovice 4:1 (1:0), Novotný 2, Kořínek, Žižka – Kment, 1.FC Olešnice-Sokol Bouzov 1:1 (0:0), Zapletal – Blekta, Sokol Příkazy-Hraničné Petrovice 2:1 (1:1), Dostál, Kozák – Varga, FK Hlubočky B-SFK Nedvězí 0:4 (0:1) – Klicpera 3, Koupil, Bohuňovice B-Sokol Mladeč 4:2 (1:2), Veselský 2, Boštík, Havlíček – Dostál, Valouch.

1. Sokol Příkazy 13 9 1 3 28:16 28
2. Sokol Drahanovice 13 8 3 2 39:26 27
3. SFK Nedvězí 13 8 1 4 33:17 25
4. Sokol Bouzov 13 6 4 3 33:24 22
5. TJ Těšetice 13 5 5 3 42:26 20
6. FK Přáslavice 13 6 2 5 28:25 20
7. FC Dolany B 13 5 4 4 32:38 19
8. Sokol Mladeč 13 6 0 7 29:31 18
9. SK Náměšť B 13 5 2 6 36:30 17
10. Bohuňovice B 13 4 4 5 33:32 16
11. Hraničné Petrovice 13 4 1 8 21:32 13
12. FK Hlubočky B 13 4 1 8 19:33 13
13. 1.FC Olešnice 13 3 1 9 21:47 10
14. Sokol Slavonín B 13 2 3 8 17:34 9

Kanonýři: 14 – Kment A. (Sokol Drahanovice), Zbrož (TJ Těšetice), 9 – Bosák (Sokol Bouzov), Dostál (Sokol Mladeč).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
13.kolo:
Hvězda Libavá-SK Králová 1:1 (0:1), Kraus – Toman, Sokol Hnojice-Horní Loděnice 0:2 (0:1) – Cicko, Světlík, FC Jiříkov-Sokol Babice B 4:1 (2:0), Adámek 2, Hejbal, Šopík – Spáčil, TJ Dalov-Sokol Jívová 1:2 (0:2), Frank – Kozaňák, Schmidt, FK Huzová-TJ Mladějovice 5:5 (2:1), Matoušek 2, Marek, Pevner, Všetula – Shuyto 3, Jurkovič, Obšil, FK Šternberk C-Moravský Beroun B 2:7 (0:6), Vaněk 2 – Horák 3, Chaloupka, Hanáček, Pohanka, Vlček, Sportklub Štarnov-Sokol Střelice B 3:2 (3:1), Neplech, Neplech, Streck – Gorecký, Koutný.

1. Moravský Beroun B 13 9 2 2 49:13 29
2. Sokol Jívová 13 9 2 2 42:19 29
3. TJ Mladějovice 13 6 6 1 41:20 24
4. Sokol Hnojice 13 7 3 3 34:20 24
5. SK Králová 13 6 5 2 32:20 23
6. Hvězda Libavá 13 6 4 3 33:21 22
7. Sokol Babice B 13 7 1 5 33:22 22
8. TJ Dalov 13 5 3 5 32:31 18
9. FK Huzová 13 4 5 4 33:32 17
10. FC Jiříkov 13 4 3 6 22:26 15
11. Sportklub Štarnov 13 3 3 7 26:37 12
12. Horní Loděnice 13 3 3 7 23:45 12
13. Sokol Střelice B 13 2 0 11 10:47 6
14. FK Šternberk C 13 0 0 13 11:68 0

Kanonýři: 13 – Shuyto (TJ Mladějovice), 11 – Matoušek (FK Huzová), 10 – Klabačka M. (SK Králová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
13.kolo:
Sokol Pňovice-TJ Střeň 0:2 (0:2) – Garláthy, Mišák, SK Grygov-volno, Sokol Luká-SK Chválkovice B 1:2 (0:0), Pluháček – Janovský, Kulás, FC Drahlov B-Moravská Huzová 3:3 (1:2), Kypěna, Weiser – Brzobohatý, Tiefenbach, Zshradníček, vlastní, Sokol Majetín-Sokol Vilémov 5:1 (2:0), Jílek, Schuster, Večeřa, Zemánek, Čechák – Tyl, SK Slatinice B-TJ Tršice 2:0 (0:0), Slezák, Vymazal (p.k.), Sokol Odrlice-Velký Újezd 1:5 (0:2), Koupil – Dohnal 2, Richter, Sležek, Zlámal.

1. Sokol Majetín 12 11 0 1 41:15 33
2. Velký Újezd 12 8 3 1 41:15 27
3. Sokol Vilémov 12 7 3 2 27:16 24
4. TJ Střeň 12 7 1 4 30:21 22
5. SK Chválkovice B 12 7 0 5 26:20 21
6. SK Slatinice B 12 6 1 5 28:19 19
7. TJ Tršice 12 3 6 3 17:14 15
8. Sokol Odrlice 12 4 1 7 22:39 13
9. FC Drahlov B 12 2 5 5 16:20 11
10. Sokol Pňovice 12 2 4 6 13:21 10
11. SK Grygov 12 2 2 8 15:30 8
12. Sokol Luká 12 2 2 8 20:36 8
13. Moravská Huzová 12 2 2 8 17:47 8

Kanonýři: 10 – Zlámal (Velký Újezd), 8 – Pluháček (Sokol Luká), 7 – Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
1. TJ Haňovice 8 7 0 1 64:23 21
2. Tatran Litovel A 8 7 0 1 44:12 21
3. FC Dolany 8 5 2 1 45:20 17
4. Sokol Bohuňovice 8 5 1 2 32:21 16
5. SK Šumvald 8 4 1 3 22:22 13
6. SK Červenka 8 3 0 5 27:37 9
7. Sokol Paseka 8 1 1 6 19:37 4
8. FC Medlov 8 1 1 6 19:54 4
9. Moravský Beroun 8 0 0 8 6:52 0

Kanonýři: 23 – Schwarz (FC Dolany), 16 – Nantl T. (SK Červenka), 14 – Mirga (FC Medlov).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
3.kolo:
Sokol Chomoutov-Velký Újezd 6:0 (2:0), Blažek 3, Boyko, Malíšek, Pavelka, TJ Štěpánov-Sokol Kožušany 2:0 (1:0), Hanus, Zbořil.

1. Sokol Chomoutov 10 10 0 0 59:8 30
2. FC Hněvotín 10 9 0 1 92:16 27
3. Sokol Dub n.M. 10 8 0 2 54:16 24
4. TJ Štěpánov 10 6 1 3 38:17 19
5. Sokol Náklo 10 6 1 3 47:28 19
6. Sokol Kožušany 10 3 1 6 44:49 10
7. Velký Újezd 10 3 1 6 27:49 10
8. SK Chválkovice 10 3 0 7 40:59 9
9. SK Slatinice 10 3 0 7 19:50 9
10. TJ Tršice 10 1 2 7 23:46 5
11. Sigma Lutín 10 0 0 10 7:112 0

Kanonýři: 29 – Holub M. (FC Hněvotín), 25 – Špičák (Sokol Kožušany), 22 – Blažek (Sokol Chomoutov).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
13.kolo:
Hvězda Libavá-FC Dolany 1:5 (1:4), Lenděl – Koiš 3, Jahoda, Opletal, SK Grygov-Sokol Bohuňovice 1:5 (0:3), Nevěřil – Dittmer 4, Krejčí, SK Bělkovice-SK Chválkovice 1:1 (1:1), Vystrčil, vlastní, SK Velká Bystřice-Sokol Dub n.M. 1:1 (0:0), Stoppen – Piszkiewicz, SFK Nedvězí-1.FC Olomouc 0:1 (0:0) – Makošová, Velký Újezd-TJ Tršice 2:1 (1:0), Niesner, Polcr – Tichavský, FK Hlubočky-Sokol Slavonín B 1:2 (1:1), Táborský – Stavěl 2.

1. Sokol Bohuňovice 13 11 1 1 112:18 34
2. SK Bělkovice 13 9 1 3 69:23 28
3. Sokol Dub n.M. 13 9 1 3 64:25 28
4. SK Velká Bystřice 13 8 4 1 66:33 28
5. FC Dolany 13 8 2 3 42:36 26
6. SK Grygov 13 7 1 5 41:35 22
7. FK Hlubočky 13 7 0 6 53:50 21
8. SK Chválkovice 13 5 4 4 35:27 19
9. 1.FC Olomouc 13 4 2 7 19:42 14
10. SFK Nedvězí 13 4 1 8 29:64 13
11. Velký Újezd 13 3 2 8 22:59 11
12. TJ Tršice 13 2 1 10 23:51 7
13. Sokol Slavonín B 13 2 0 11 24:62 6
14. Hvězda Libavá 13 1 2 10 16:90 5

Kanonýři: 28 – Dittmer (Sokol Bohuňovice), 27 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 26 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
13.kolo:
Sokol Pňovice-FC Hněvotín 3:1 (1:0), Krejčí, Motlíček, Šlégl – Corvillo, Sokol Těšetice-SK Náměšť 1:5 (1:3), Kresel – Nguyen 3, Vychodil 2, Sigma Lutín-Sokol Drahanovice 2:1 (1:1), Koudelka, Malíšková – Ficht, SK Uničov-TJ Haňovice 3:0 (2:0), Jonášová, Mako, Mádr, Sokol Náklo-Tatran Litovel 6:2 (3:0), Kopřiva 2, Pěček 2, Mrtýnek, Pěčková – Hrazdilová, Vitoul, SK Slatinice-volno, FK Autodemont-Sokol Troubelice 5:2 (1:1), Heto 3, Bola, Brtník – Košák, Navrátil.

1. Sokol Náklo 12 12 0 0 88:10 36
2. SK Náměšť 12 10 1 1 50:20 31
3. Tatran Litovel 12 7 2 3 41:15 23
4. TJ Haňovice 12 7 2 3 55:31 23
5. SK Slatinice 12 6 3 3 38:22 21
6. Sokol Troubelice 12 5 2 5 47:51 17
7. FK Autodemont 12 5 1 6 30:27 16
8. SK Uničov 12 4 3 5 21:21 15
9. Sokol Pňovice 12 4 3 5 27:38 15
10. FC Hněvotín 12 3 3 6 24:28 12
11. Sokol Drahanovice 12 2 1 9 21:67 7
12. Sokol Těšetice 12 1 1 10 13:56 4
13. Sigma Lutín 12 1 0 11 11:80 3

Kanonýři: 25 – Pěček (Sokol Náklo), 23 – Nguyen (SK Náměšť), 18 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Výsledky 13. kola OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE