Výsledky 14. kola OFS Olomouc

OFS Olomouc – 8.-9.11.2014

Okresní přebor II. třídy – muži
14.kolo:
SK Červenka-Sokol Střelice 4:2 (3:1), Gál, Peč, Skopal, Vysloužil – Lolek, Málek, FK Autodemont-Újezd u Uničova 2:1 (1:1), Stroupek, Tomšíček – Spurný, Sokol Blatec-Nová Hradečná 6:1 (4:0), Ševčík 2, Grygárek, Hes, Taichman, vlastní – Malínek, FC Lužice-FK Šternberk B 0:3 (0:3) – Kameníček, Sláma, Šrámek, FC Drahlov-TJ Štěpánov B 9:1 (5:1), Šulák 3, Pluskal 2, Rockwood 2, Kubáček, Žouželka – Tuška, Dlouhá Loučka-Sokol Chomoutov 1:3 (0:3), Ptáčník – Sedlář 2, Pavlík, FK Nemilany-Sokol Kožušany 2:3 (1:1), Janeček, Skopal – Otava, Thomas, Šrom.

1. FK Nemilany 14 12 1 1 41:12 37
2. Sokol Chomoutov 14 9 2 3 28:22 29
3. FC Drahlov 14 9 1 4 39:20 28
4. Sokol Kožušany 14 8 2 4 35:24 26
5. FK Autodemont 14 8 1 5 50:14 25
6. FK Šternberk B 14 7 3 4 25:15 24
7. Újezd u Uničova 14 8 0 6 32:23 24
8. Sokol Blatec 14 6 1 7 23:21 19
9. SK Červenka 14 5 1 8 21:35 16
10. Sokol Střelice 14 4 3 7 18:26 15
11. FC Lužice 14 4 1 9 12:33 13
12. Dlouhá Loučka 14 4 0 10 15:31 12
13. TJ Štěpánov B 14 3 2 9 20:52 11
14. Nová Hradečná 14 1 2 11 9:40 5

Kanonýři: 25 – Mršťák (FK Autodemont), 11 – Pluskal (FC Drahlov), 9 – Marek (FK Nemilany), Ptáček (Újezd u Uničova).
Okresní přebor III. třídy – muži

14.kolo:
FC Dolany B-Sokol Mladeč 2:2 (1:1), Liška 2 – Dostál, Přikryl, Bohuňovice B-SFK Nedvězí 3:0 (1:0), Prutyszyn 2, Boštík, FK Hlubočky B-Hraničné Petrovice odloženo (nový termín SO 15.11. ve 13:00), Sokol Příkazy-Sokol Bouzov 1:2 (1:1), Dostál – Bálek, Krejčí, 1.FC Olešnice-Sokol Drahanovice 3:5 (2:4), Ihnát 2, Nedopil – Kment 2, Svoboda 2, Bednář, FK Přáslavice-Sokol Slavonín B 3:0 (1:0), Novotný 2, Kořínek, TJ Těšetice-SK Náměšť B 3:4 (1:2), Gargel (p.k), Vitonský, Vlach – Brančík, Daňhel, Dostál, Havelka.

1. Sokol Drahanovice 14 9 3 2 44:29 30
2. Sokol Příkazy 14 9 1 4 29:18 28
3. SFK Nedvězí 14 8 1 5 33:20 25
4. Sokol Bouzov 14 7 4 3 35:25 25
5. FK Přáslavice 14 7 2 5 31:25 23
6. TJ Těšetice 14 5 5 4 45:30 20
7. SK Náměšť B 14 6 2 6 40:33 20
8. FC Dolany B 14 5 5 4 34:40 20
9. Bohuňovice B 14 5 4 5 36:32 19
10. Sokol Mladeč 14 6 1 7 31:33 19
11. Hraničné Petrovice 13 4 1 8 21:32 13
12. FK Hlubočky B 13 4 1 8 19:33 13
13. 1.FC Olešnice 14 3 1 10 24:52 10
14. Sokol Slavonín B 14 2 3 9 17:37 9

Kanonýři: 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 14 – Zbrož (TJ Těšetice), 10 – Dostál (Sokol Mladeč).
Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A

14.kolo:
SK Králová-Sokol Střelice B 3:1 (1:0), Borůvka, Štefek, vlastní – Matoušek, Sportklub Štarnov-Moravský Beroun B 3:5 (2:2), Kirschbaum, Kucharčík, Čapka – Mareš 2, Baláž, Chaloupka, Kaluža, FK Šternberk C-TJ Mladějovice 2:3 (2:3), Vaněk, Vláčil – Krejčíř, Nečas, vlastní, FK Huzová-Sokol Jívová 1:1 (1:1), Matoušek – Fecenko, TJ Dalov-Sokol Babice B 4:1 (2:0), Frank, Kolář, Tomášek, Vacula – Dušek, FC Jiříkov-Horní Loděnice 5:1 (4:1), Adámek 2, Epstein 2, Hejbal – Kralčák, Sokol Hnojice-Hvězda Libavá 1:2 (0:2), Fujdiak (p.k.) – Dvořák, Kočajnar.

1. Moravský Beroun B 14 10 2 2 54:16 32
2. Sokol Jívová 14 9 3 2 43:20 30
3. TJ Mladějovice 14 7 6 1 44:22 27
4. SK Králová 14 7 5 2 35:21 26
5. Hvězda Libavá 14 7 4 3 35:22 25
6. Sokol Hnojice 14 7 3 4 35:22 24
7. Sokol Babice B 14 7 1 6 34:26 22
8. TJ Dalov 14 6 3 5 36:32 21
9. FK Huzová 14 4 6 4 34:33 18
10. FC Jiříkov 14 5 3 6 27:27 18
11. Sportklub Štarnov 14 3 3 8 29:42 12
12. Horní Loděnice 14 3 3 8 24:50 12
13. Sokol Střelice B 14 2 0 12 11:50 6
14. FK Šternberk C 14 0 0 14 13:71 0

Kanonýři: 13 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Matoušek (FK Huzová), 10 – Fujdiak (Sokol Hnojice), Klabačka M. (SK Králová).
Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B

14.kolo:
TJ Střeň-Velký Újezd 2:1 (0:0), Garláthy, Mišák – Sležek, Sokol Odrlice-TJ Tršice 1:2 (0:1), Havlíček – Alexa, Dokoupil, SK Slatinice B-Sokol Vilémov 0:4 (0:0) – Dvořák 2, Hynek, Navrátil, Sokol Majetín-Moravská Huzová 3:1 (2:1), Jílek 2, Kaláb – Brzobohatý, FC Drahlov B-SK Chválkovice B 1:4 (1:2), Rozsypal – Tvardík 2, Opletal, Ponížil, Sokol Luká-volné číslo -1:-1 (-1:-1), SK Grygov-Sokol Pňovice 1:1 (0:0), Hrabal – Podhora.

1. Sokol Majetín 13 12 0 1 44:16 36
2. Velký Újezd 13 8 3 2 42:17 27
3. Sokol Vilémov 13 8 3 2 31:16 27
4. TJ Střeň 13 8 1 4 32:22 25
5. SK Chválkovice B 13 8 0 5 30:21 24
6. SK Slatinice B 13 6 1 6 28:23 19
7. TJ Tršice 13 4 6 3 19:15 18
8. Sokol Odrlice 13 4 1 8 23:41 13
9. FC Drahlov B 13 2 5 6 17:24 11
10. Sokol Pňovice 13 2 5 6 14:22 11
11. SK Grygov 13 2 3 8 16:31 9
12. Sokol Luká 12 2 2 8 20:36 8
13. Moravská Huzová 13 2 2 9 18:50 8

Kanonýři: 10 – Zlámal (Velký Újezd), 8 – Dvořák (Sokol Vilémov), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd), 7 – Rozsypal (FC Drahlov B).

Okomentuj jako první článek "Výsledky 14. kola OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE